Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Niedlugo zaczna pytac, jak przytulac faceta... smirk

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Pierniczek tutaj na mecz.pl każdy wychodzi na lekki plus, i wyrywa każdą kobitę bez znajomości psychologii tongue

Da się tutaj zauważyć typową mentalność Polaków: samemu nic nie wniosę, a innym, którzy coś robią poobrabiam dupę i go wyśmieję.

Wiadomo, że każdy ma swój sposób na wyrwanie laski, więc zamiast wyśmiewać Pierniczka, podajcie swoje propozycje.

Generalnie w tym co pisze Pierniczek jest wiele racji. Chodzi tu przede wszystkim o zmianę SWOJEGO SPOSOBU MYŚLENIA. Ile razy to każdy z nas widział fajną laskę, ale do niej nie podszedł bo sobie pomyślał: "kurde napewno nie mam u niej szans"? Z takim podejściem do sprawy to za wiele nie zdziałamy. Musimy wyrobić w sobie pewność siebie.

Drugą sprawą są teksty typu: "dałem pzreczytać Twoje posty swoim koleżanką itp itd i one powiedziały, że jesteś frajerem". To ja się zapytam, a od kiedy to kobiety mówią cały czas prawdę? Pewnie 80% tych Waszych koleżanek po takich przeżyciach byłoby wniebowziętych. Psychika kobiet jest zupełnie inna niż facetów i każdy CASANOVA musi to wiedzieć. Słowa lub zdarzenia, które dla każdego faceta wydają się śmieszne, małomęskie lub frajerskie, na kobietach robią największe wrażenie.

Temat brzmi: "Jak zagadać..."... Otóż ważniejszy od słów jest sposób ich wypowiadania i m.in. to Pierniczek chce Wam przekazać. Czepiliście się jego przykładu z samochodem na pustkowiu bez benzyny... Ludzie... tu nie chodzi o tą sytuację, ale o to, żeby zrozumieć, że kobiety potrzebują różnych emocji: radość, smutek, żal, złość, strach, niepewność. Jeżeli jakiegoś elementu kobiecie zabraknie to prędzej czy później pójdzie go szukać gdzie indziej.

:D:D

Pośmiałem się sam z siebie wyprzedzając Wasze kolejne posty, tak więc teraz drodzy "wiekowi" userzy napiszcie jak WY zagadujecie/zagadywaliście do kobiet.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Pierniczek napisz lepiej jak zagadać do dziewczyny spotkanej na ulicy, w klubie, na uczelni. Bo to co piszesz jest konsekwencją dobrego początku smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Musisz być najlepszą wersją siebie.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Originally Posted by lupus
Originally Posted by Pierniczek
Nie nie wstydzę się. Ale ja nie mówię, że Biszop zadawał się ze straszydłami...Biszop powiedział, ze się zadaję ze straszydłami to chciałem sie przekonać z kim on sie zadaje skoro uważa sie za takiego, który ma same najładniejsze kobiety. Proste, no nie? smile

To czekamy na foto w odpowiednim temacie.
Wiekszosc osob, ktore sie udzieleja, pokazaly swa twarz, jak tego nie zrobisz jestes pipka i tyle, bo sie wstydzisz "podrywaczu".

Wybacz Przyjacielu ale nie byłbym sobą gdybym dał Ci się sprowokować w taki sposób. smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Originally Posted by Hajzel
Originally Posted by xqwzts
Pierniczek, jak przytulac kobiete? grin

P.S. i tak wiecej jest tu osob ktore doceniaja twoja wiedze smile

czy ty nie czujesz się trochę niepełnosprawny?? pytasz kolesia na forum jak kobietę przytulać?? shocked shocked

A Ty jesteś wyjątkowo dumny...i przez swoją dumę nigdzie w życiu nie zajdziesz. Człowiek uczy się przez całe życie ale najprostszym sposobem żeby dojść tam gdzie sie chce dojść jest znalezienie osoby, która już tam doszła. Wtedy cel osiąga się szybciej, bo nie powiela się jej błędów. Im szybciej to zrozumiesz, tym szybciej ruszysz z miejsca.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Originally Posted by podstawek87
Pierniczek napisz lepiej jak zagadać do dziewczyny spotkanej na ulicy, w klubie, na uczelni. Bo to co piszesz jest konsekwencją dobrego początku smile


To jest akurat chyba najprostsza z możliwych rzeczy. Bo nie ma aż tak wielkiego znaczenie co powiesz, oczywiście w granicach rozsądku. Dużo ciężej jest się przełamać żeby podejść. np.

Dziewczyny siedzą gdzieś na ławce w parku:
"Cześć dziewczyny. Co słychać? Słuchajcie zajęłyście moją ulubioną miejscówkę..." bla bla bla

w klubie dziewczyna tańczy na parkiecie:
-"cześć. Chodziłaś kiedyś na kurs tańca?"
-tak/nie
-widać.../chodź pokażę Ci jak to się robi.

na uczelni:
tutaj najlepiej zapytać o opinię...czyli nie zdradzać jasno intencji swojej rozmowy. zapytać gdzie jest jakaś sala, czy jakiś sekretariat, czy dziekanat. Tak żeby wyglądało to autentycznie.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Originally Posted by Pierniczek
Originally Posted by Hajzel
Originally Posted by xqwzts
Pierniczek, jak przytulac kobiete? grin

P.S. i tak wiecej jest tu osob ktore doceniaja twoja wiedze smile

czy ty nie czujesz się trochę niepełnosprawny?? pytasz kolesia na forum jak kobietę przytulać?? shocked shocked

A Ty jesteś wyjątkowo dumny...i przez swoją dumę nigdzie w życiu nie zajdziesz. Człowiek uczy się przez całe życie ale najprostszym sposobem żeby dojść tam gdzie sie chce dojść jest znalezienie osoby, która już tam doszła. Wtedy cel osiąga się szybciej, bo nie powiela się jej błędów. Im szybciej to zrozumiesz, tym szybciej ruszysz z miejsca.


jasne że dumny smile a co do dochodzenia to ty napewno wiele razy doszedłeś wyrywając tyle kobiet tylko czy one dochodziły czy udawały? wink

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by Hajzel
Originally Posted by xqwzts
Pierniczek, jak przytulac kobiete? grin

P.S. i tak wiecej jest tu osob ktore doceniaja twoja wiedze smile

czy ty nie czujesz się trochę niepełnosprawny?? pytasz kolesia na forum jak kobietę przytulać?? shocked shocked
Kolego napinasz sie a widze ze nie masz o niczym pojecia. Ciezko wam wszystkim pogodzic sie z tym ze Pierniczek ma taka wiedze na temat stosunkow z ludzmi? uwazacie sie za lepszych?

I kurfa chyba nie masz za czesto okazji przytulac kobiety, bo tyle ze objac rekoma to wie kazdy, o dziwo ja tez to wiem. Ale to nie wszystko.



Ciekawe co by bylo jakbym naprawde byl niepelnosprawny? To dla ciebie ludzie gorsi od innych? smirk puke

Bez odbioru... z takimi ludzmi nie dyskutuje.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
lol.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Originally Posted by xqwzts
Originally Posted by Hajzel
Originally Posted by xqwzts
Pierniczek, jak przytulac kobiete? grin

P.S. i tak wiecej jest tu osob ktore doceniaja twoja wiedze smile

czy ty nie czujesz się trochę niepełnosprawny?? pytasz kolesia na forum jak kobietę przytulać?? shocked shocked
Kolego napinasz sie a widze ze nie masz o niczym pojecia. Ciezko wam wszystkim pogodzic sie z tym ze Pierniczek ma taka wiedze na temat stosunkow z ludzmi? uwazacie sie za lepszych?

I kurfa chyba nie masz za czesto okazji przytulac kobiety, bo tyle ze objac rekoma to wie kazdy, o dziwo ja tez to wiem. Ale to nie wszystko.



Ciekawe co by bylo jakbym naprawde byl niepelnosprawny? To dla ciebie ludzie gorsi od innych? smirk puke

Bez odbioru... z takimi ludzmi nie dyskutuje.


aż tak proste masz myślenie że niepełnosprawność rozumiesz tylko jako niepełnosprawność fizyczną? jeśli tak faktycznie rady Pierniczka będą Ci potrzebne wink

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Originally Posted by xqwzts
Kolego napinasz sie a widze ze nie masz o niczym pojecia. Ciezko wam wszystkim pogodzic sie z tym ze Pierniczek ma taka wiedze na temat stosunkow z ludzmi? uwazacie sie za lepszych?

I kurfa chyba nie masz za czesto okazji przytulac kobiety, bo tyle ze objac rekoma to wie kazdy, o dziwo ja tez to wiem. Ale to nie wszystko.

Ciekawe co by bylo jakbym naprawde byl niepelnosprawny? To dla ciebie ludzie gorsi od innych? smirk puke

Bez odbioru... z takimi ludzmi nie dyskutuje.

W końcu inteligentna wypowiedź w tym temacie.

Kobiety są skomplikowane, nie są takie proste jak my faceci smirk Na nas wystarczy zakręcić tyłkiem i to zazwyczaj wystarcza, kobiety są wyrafinowane to nie takie prostaczki jak męzczyzni, dlatego---

Rady Pierniczka bardzo sobie cenie, przed przeczytaniem tego tematu wyrywałem około 5 lasek na rok, po zastosowaniu się do rad Pierniczka przez ostatni rok wyrwałem 22 shocked To naprawdę działa, zwiększyłem skuteczność ponad czterokrotnie. Dzięki Pierniczek piwo

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by Hajzel
aż tak proste masz myślenie że niepełnosprawność rozumiesz tylko jako niepełnosprawność fizyczną? jeśli tak faktycznie rady Pierniczka będą Ci potrzebne wink
sam sie domysliles ze pisalem o niepelnosprawnosci fizycznej?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Originally Posted by xqwzts
Originally Posted by Hajzel
aż tak proste masz myślenie że niepełnosprawność rozumiesz tylko jako niepełnosprawność fizyczną? jeśli tak faktycznie rady Pierniczka będą Ci potrzebne wink
sam sie domysliles ze pisalem o niepelnosprawnosci fizycznej?

łatwo Cię rozgryźć grin

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by xqwzts
sam sie domysliles ze pisalem o niepelnosprawnosci fizycznej?

łatwo Cię rozgryźć grin [/quote] to ci cos nie wyszlo, jakbys pomyslal to bys wiedzial o jaka chodzi.



Zalozcie nowy temat [11] i zmiencie nazwe tematu, bo tu ludzie juz czesciej szukaja pomocy jak zatrzymac kobiete przy sobie, niz jak zagadac wink

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Panowie proponuję nie dyskutować już na tak niskim poziomie. To nie ma sensu. Niektórzy tutaj czują, ze moc jest z nimi, ale w nocy tylko ich ręka będzie z nimi smile szkoda czasu na sprzeczki internetowe wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Jade na weekend na wczasy smile mam nadzieje Pierniczek ze twoje rady poskutkują wink pozdro smile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Jeszcze napisz jak zagadać do dziewczyny przypadkowo spotkanej na ulicy to będzie komplet wink

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Originally Posted by podstawek87
Jeszcze napisz jak zagadać do dziewczyny przypadkowo spotkanej na ulicy to będzie komplet wink

-Cześć nie znamy się może z kursu francuskiego ?

- Chyba raczej ze spływu.

grin

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Widze ze niektorzy sa tu albo zdrowo jeb.nieci albo sa totalnymi niemotami,
zeby nie bylo znowu jakiejs chorej akcji, nie neguje ze Pierniczek sie naczytal/nasluchal ciekawych rzeczy i czesc probuje tu przekazac, tylko nie ma leku na to ze ktos jest niesmialy i jakis Pierniczek na jakims forum napisze zestaw tekstow/zachowan bedacych panaceum na wszystkie przypadki,

czy jak idziesz do lekarza i mowisz ze boli Cie glowa to dostajesz ta sama recepte co osoba przed Toba??
Mam lzy w oczach jak czytam pytania w stylu: A napisz jak cos tam jak cos tam??

A skad on ma wiedziec jaki jestes w rzeczywistosci, i co moze Ci najbardziej pomoc, jaka dac wskazowke, co podpowiedziec??
No chyba ze twierdzicie ze te uniwersalne rady Was tak zmienia ze lachony na nadmorskich dyskotekach beda sciagac majtki przez glowe i Wy w terminologii tu uzywanej nie bedziecie musieli meczyc w nocy swojej prawicy grin

Naprawde niektorzy powinni sie zdrowo trzasnac w lepetyne i ogarnac troche.

Zachowania ktore sa wyuczone, wbite do glowy przez "trenerow" zwal ich jak zwal, ale jak dla mnie idealny przyklad uczestnika kursow "Jak zarobic swoj pierwszy milion",
i znow, wiele z tych rzeczy jest bardzo ciekawych, bardzo pomocnych w kwestiach jak zmienic samego siebie, stac sie efektywniejszym itp itd
Zreszta jak ktos byl na treningach przedstawicieli handlowych i nie tylko, prowadzonych przez prawdziwych profesjonalistow ten wie o co w tym chodzi.

Tylko prez internet rownie dobrze mozna sie nauczyc szydelkowania i tego wiekszosc tutaj nie moze w zaden spsob ogarnac.

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, rymoholik, ANZELMO, aker, bukma, alfa, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, betowiec), 2,006 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,378
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1