|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279 |
Oryginalnie wysłał kaban: [qb] Oryginalnie wysłał jerzykj: [qb]wczoraj nici z moich typów, dzisiaj
Okland - Tampa 1 1.35
Cubs - Atlanta 2 1.62
Cleveland - NYY 2 1.50
Stawka 150 PLN
do konkursu typ Clevland - NYY 2
pozdrawiam[/qb] Za niezłe stawki grasz[/qb] zarobilem ostatnio na mlb 390 PLN i mam za co pograc wysoko. pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
toronto moze zrobic niespodzianke ale soxi narazie zawodza!!!???
dzis mam urodzinkie ale jestem z wami bo impreza w piatek...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279 |
Oryginalnie wysłał mlb_krypler: [qb]toronto moze zrobic niespodzianke ale soxi narazie zawodza!!!???
dzis mam urodzinkie ale jestem z wami bo impreza w piatek...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] wszystkiego najlepszego i duzo trafnych typow
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Co za po*******eni zawodnicy White Sox <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Zeby niezdobyc pkt przez caly mecz...I przegrac 3 pod rzad z najslabsza druzyna...****a mac!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
dzieki wszystkim za zyczenia! pozdrowionka
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
dziś: Anaheim Angeles - Kansas City Royals 1.58 2.40 :5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Dlaczego sądzicie że będzie niespodzianka jesli wygra Toronto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Sniper, powodzenia ! Sam chciałem to dać...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
chlopaki lipa soxiiiii dali d......
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Niewidzialem gorszej zagrywki! 9 runda. 3 baza. 1 out i co??? I koles w jednym zagraniu daje 2 outy przeciwnikowi. No niewidzialem aby ktos gorzej cokolwiek zagral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Oj Tak jak myślałem pierwsza i na 100% niejedyna niespodzianka dzisiejszego wieczora White Sox - dało ciała
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Po takim kursie Donic jest to prawdopodobniejsze niż przegrana Kansas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wogóle to jest opinia, że KC to słaby team a już niejednemu złoili skórę. Mistrzowie mają póki co gorszy bilans niż KC i może go dziś pogorszą, Sele w tym roku nieco inny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Sądząc po tym ile buki zarobiły to to było do przewidzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Toronto Bluejays - Boston Red Sox 1 (1.90) * Texas Rangers - Minnesota Twins 2 (1.89)
Bilans: 83-74 0.529 ŚKT: 1.67
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
...nie wiem, ile jeszcze kasy musze wtopic, zeby sie nauczyc, ze nie gra sie tego co wszyscy, bo to najlatwiejszy zysk dla bukow... ale myslalem, ze po Rosji juz dzisiaj bedzie spokojnie... najgorzej boli, ze to 0-1... gdyby bylo 0-5, to bylby nietrafiony zaklad, a tak... swoja droga koledzy z WSox chyba nie lubia Loaizy... facet przegral w tym sezonie 5 mecz, w tym drugi z Detroit w stosunku 0-1 :eek: ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
... jeszcze dwa slowa... ostatna akcja meczu: Brian Daubach: Ball, Foul, Ball, Ball, Daubach lined into double play first, Ordonez out at first. ... nie wiem, jak mozna tak rozwiazac taktycznie sprawe, wiedzac, ze sie przegrywa 0-1 w ostatnim inningu i ma zaawodnikow na 1 i 3 bazie przy jednym aucie... po pierwsze: rzucal "swiezy" pitcher, ktory wystepowal po raz pierwszyw lidze i puscil juz 3 pilki i foul... kazda nastepna pilka, to zajecie 1 i 2 bazy... po co wiec odbijac niepewna pilke, skoro byla szansa na 4 ball??? po drugie: jesli nastapilo odbicie, to priorytetem powinno byc zbobycie punktu, tymczasem autowany jest pitcher (co jeszcze jest w miare normalne) i zawodnik, ktory nie zdazyl wrocic do pierwszej bazy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ... po trzecie: szkoda slow....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Następny meczyk gram przeciwko Loaizie. Ma za dobry bilans, musi jeszcze troche poprzegrywać. Liczę na kurs w okolicach 3.0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
...mysle, ze raczej nie przegra trzeciego meczu z rzedu... jest naprwade dobry, no a porazke 0-1 ciezko traktowac jako wlasna porazke...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61 |
Cleveland Indians - New York Yankees 2 1,50
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Proponuje utworzyć osobny temat do pogaduszek i żali, a osobny tylko do typów. 6 stron zleciało migiem, a wszystkie typy zmieściłyby sie na 2 stronach...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
No to kto otwiera nowy temat na MLB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|