Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13
#246313 11/07/2003 00:46
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
Quote
Oryginalnie wysłał kaban:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał jerzykj:
[qb]wczoraj nici z moich typów, dzisiaj

Okland - Tampa 1 1.35

Cubs - Atlanta 2 1.62

Cleveland - NYY 2 1.50

Stawka 150 PLN

do konkursu typ Clevland - NYY 2

pozdrawiam[/qb]
Za niezłe stawki grasz[/qb]
zarobilem ostatnio na mlb 390 PLN i mam za co pograc wysoko.
pozdrawiam

Bonus: Unibet
#246314 11/07/2003 00:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
toronto moze zrobic niespodzianke ale soxi narazie zawodza!!!???

dzis mam urodzinkie ale jestem z wami bo impreza w piatek......
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#246315 11/07/2003 00:52
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
Quote
Oryginalnie wysłał mlb_krypler:
[qb]toronto moze zrobic niespodzianke ale soxi narazie zawodza!!!???

dzis mam urodzinkie ale jestem z wami bo impreza w piatek......
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
wszystkiego najlepszego i duzo trafnych typow

#246316 11/07/2003 00:56
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Co za po*******eni zawodnicy White Sox <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Zeby niezdobyc pkt przez caly mecz...I przegrac 3 pod rzad z najslabsza druzyna...****a mac!

#246317 11/07/2003 00:56
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
dzieki wszystkim za zyczenia!
pozdrowionka

#246318 11/07/2003 00:59
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
dziś: Anaheim Angeles - Kansas City Royals 1.58 2.40 :5gw:

#246319 11/07/2003 01:02
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Dlaczego sądzicie że będzie niespodzianka jesli wygra Toronto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Sniper, powodzenia ! Sam chciałem to dać...

#246320 11/07/2003 01:10
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
chlopaki lipa soxiiiii dali d......

#246321 11/07/2003 01:13
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Niewidzialem gorszej zagrywki!
9 runda. 3 baza. 1 out i co???
I koles w jednym zagraniu daje 2 outy przeciwnikowi. No niewidzialem aby ktos gorzej cokolwiek zagral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#246322 11/07/2003 01:15
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Oj Tak jak myślałem pierwsza i na 100% niejedyna niespodzianka dzisiejszego wieczora
White Sox - dało ciała

#246323 11/07/2003 01:21
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
Po takim kursie Donic jest to prawdopodobniejsze niż przegrana Kansas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Wogóle to jest opinia, że KC to słaby team a już niejednemu złoili skórę. Mistrzowie mają póki co gorszy bilans niż KC i może go dziś pogorszą, Sele w tym roku nieco inny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , pzdr

#246324 11/07/2003 01:21
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Sądząc po tym ile buki zarobiły to to było do przewidzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#246325 11/07/2003 01:29
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Toronto Bluejays - Boston Red Sox 1 (1.90) *
Texas Rangers - Minnesota Twins 2 (1.89)

Bilans:
83-74
0.529
ŚKT: 1.67

#246326 11/07/2003 01:30
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
...nie wiem, ile jeszcze kasy musze wtopic, zeby sie nauczyc, ze nie gra sie tego co wszyscy, bo to najlatwiejszy zysk dla bukow... ale myslalem, ze po Rosji juz dzisiaj bedzie spokojnie... najgorzej boli, ze to 0-1... gdyby bylo 0-5, to bylby nietrafiony zaklad, a tak... swoja droga koledzy z WSox chyba nie lubia Loaizy... facet przegral w tym sezonie 5 mecz, w tym drugi z Detroit w stosunku 0-1 :eek: ...

#246327 11/07/2003 01:44
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
... jeszcze dwa slowa... ostatna akcja meczu:
Brian Daubach: Ball, Foul, Ball, Ball, Daubach lined into double play first, Ordonez out at first.
... nie wiem, jak mozna tak rozwiazac taktycznie sprawe, wiedzac, ze sie przegrywa 0-1 w ostatnim inningu i ma zaawodnikow na 1 i 3 bazie przy jednym aucie... po pierwsze: rzucal "swiezy" pitcher, ktory wystepowal po raz pierwszyw lidze i puscil juz 3 pilki i foul... kazda nastepna pilka, to zajecie 1 i 2 bazy... po co wiec odbijac niepewna pilke, skoro byla szansa na 4 ball???
po drugie: jesli nastapilo odbicie, to priorytetem powinno byc zbobycie punktu, tymczasem autowany jest pitcher (co jeszcze jest w miare normalne) i zawodnik, ktory nie zdazyl wrocic do pierwszej bazy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ...
po trzecie: szkoda slow....

#246328 11/07/2003 01:58
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Następny meczyk gram przeciwko Loaizie. Ma za dobry bilans, musi jeszcze troche poprzegrywać. Liczę na kurs w okolicach 3.0

#246329 11/07/2003 02:31
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
...mysle, ze raczej nie przegra trzeciego meczu z rzedu... jest naprwade dobry, no a porazke 0-1 ciezko traktowac jako wlasna porazke...

#246330 11/07/2003 02:33
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
Cleveland Indians - New York Yankees 2 1,50

#246331 11/07/2003 02:39
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Proponuje utworzyć osobny temat do pogaduszek i żali, a osobny tylko do typów. 6 stron zleciało migiem, a wszystkie typy zmieściłyby sie na 2 stronach...

#246332 11/07/2003 02:53
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
No to kto otwiera nowy temat na MLB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker), 2,021 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,405
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1