|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Żeby faktycznie się nie skończyło tak, że będą losować Kręcina z Piechniczkiem  Ale za to jaka sceneria malownicza by była kominek, palący się ogień, a obok kominka Antoś w kapciach i Zdzisiek ze swoim trzecim podbródkiem, i Gmoch rozrysowujący taktykę losowania  o ja pier*****  o kur... padłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ja bym tylko dwie osoby wziął pod uwagę. Joanna Krupa zdecydowanie będzie #1 wyborem jeśli pójdziemy tropem kogoś z show biznesu. Ale największy rozgłos zrobiłby udział w losowaniu Lecha Wałęsy, to by poszło w świat i podniosło rangę wydarzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
ta , szczególnie, że przed gmachem mohery by zrobiły pikietę, precz z Bolkiem. faktycznie poszło by w świat. upolitycznianie sportu zawsze jest złe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
ta , szczególnie, że przed gmachem mohery by zrobiły pikietę, precz z Bolkiem. faktycznie poszło by w świat. upolitycznianie sportu zawsze jest złe. Pewnym kandydatem do losowania jest łoBuzek, przy okazji promocja jewropejsatego kołchozu i akcesja Ukrainy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ja bym z Wałęsy skorzystał bo jest to światowy symbol, osoba respektowana na całym świecie (oprócz Polski).
Bez względu na cokolwiek takie symbole bym promował bo to one promują Polskę, zwiększają rangę naszego kraju. Wszelkie uderzanie w jego autorytet tylko szkodzi nam samym.
Natomiast co do pikiet starych babci to nie przejmowałbym się tym, z koncertem Madonny było to samo i każdy to olał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Moja propozycja na sierotkę do losowania Marina Łuczenko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2009
Posty: 66 |
Lech Kaczyński powinien losować - to by prawdziwie podniosło rangę wydarzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie tyle podniosło co zmieniłoby to rangę wydarzenia... w pośmiewisko  Nie róbmy z tego cyrku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Lech Kaczyński powinien losować - to by prawdziwie podniosło rangę wydarzenia Próba prowokacji, bo nie wierze w szczerość intencji. Oddanie losowania w rece osoby tak niepełnosprawnej intelektualnie mogłoby zaowocowac rozpierdoleniem koszyków w drobny mak, bo nie posadzam go o to, by sobie poradził z wyciaganiem kuleczek to z jednego, to z drugiego, nie mówiac juz o czterech naczyniach  A gdyby jeszcze zechciał po kazdej kulce obalic małpke ? Nie, to nie jest dobry pomysł 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
A jakby jeszcze Kaczyński się uśmiechnął, to w zagranicznych stacjach zaczęliby chyba reklamy puszczać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
A jakby jeszcze Kaczyński się uśmiechnął, to w zagranicznych stacjach zaczęliby chyba reklamy puszczać. Pojawiłyby sie plansze : "Prosimy nie regulować odbiorników, on naprawde tak wygląda".
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Wrocław zrywa umowę z wykonawcą stadionu na Euro !
Nieoficjalny powód: opóźnienia w harmonogramie prac szacowane na około 3-4 miesiące
Wrocławski stadion buduje konsorcjum firm, na którego czele stoi Mostostal. Prace rozpoczęto w maju. Stadion ma kosztować 725 mln zł. Tę informacje oficjalnie na konferencji prasowej zaplanowanej na godz. 11 ma ogłosić prezydent Rafał Dutkiewicz.
Źródło: Gazeta Wyborcza Wrocław 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|