Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: May 2005
Posty: 1,386
veteran
veteran
Dołączył: May 2005
Posty: 1,386
Troche z innej manki smile Osobiscie gram na Ferdka ale boje sie troche tego typu poniewaz z tego co widac po kursach ktore spadaja duzo ludzi stawia na niego, a jak zwykle w takim przypadku bywa zwycieza przeciwnik w tym przypadku Nadal. Mysle ze Ferdek w koncu musi sie przelamac i pokonac Nadala ale szanse stawiam 50 : 50, zwykle w takim przypadku obstawiam tego po lepszym kursie ale teraz robie wyjatek wiec fo boju Roger i pogon Nadale po trawie jak krOlika.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Ja juz zagralem surebeta w STS.

Kurs na 3:0 dla Federera 5.00.
Kurs ze Nadal ugra seta 1.45.

Powodzenia w typowaniu smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Yohny28
Troche z innej manki smile Osobiscie gram na Ferdka ale boje sie troche tego typu poniewaz z tego co widac po kursach ktore spadaja duzo ludzi stawia na niego, a jak zwykle w takim przypadku bywa zwycieza przeciwnik w tym przypadku Nadal. Mysle ze Ferdek w koncu musi sie przelamac i pokonac Nadala ale szanse stawiam 50 : 50, zwykle w takim przypadku obstawiam tego po lepszym kursie ale teraz robie wyjatek wiec fo boju Roger i pogon Nadale po trawie jak krOlika.

Przeciez tutaj granie na Federera i spadki kursu na jego wygrana nie maja znaczenia. Nie w finale turnieju Wielkiego Szlema wink Ja sam typuje Federera. Nadal wygra Wimbledon, ale jeszcze nie teraz. Rainer mnie tylko utwierdzil w przekonaniu, ze Roger wyrowna rekord wygranych Wimbledonow z rzedu wink

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Zgadzam sie z ludzmi, ktorzy twierdza, ze dzisiaj kluczowa sprawa bedzie silna psychika. Roger gral bardzo dobrze ten turniej, lepiej niz rok temu, ale przeciez o Nadalu mozna powiedziec to samo. Co wiecej sadze, ze progresja u Nadala jest duzo bardziej widoczna, nie meczy juz takich dlugich wymian tylko proboje troche szybciej zakonczyc swoje ataki i to mu sie bardzo czesto udaje, swietnie sprawdzaja sie te jego spiny na trawie.
Kort w Londynie jest poza tym chyba troszke wolniejszy niz w poprzednich sezonach ( tak mowil Safin, ale w sumie to dziwny czlowiek i nie wiadomo czy mowi prawde wink ) do tego dochodzi "zuzyta" juz trawa po tych wszystkich meczach na centralnym.
Ale wracajac do psychiki, wydaje mi sie, ze Roger ma jakas psychiczna blokade i boi sie chyba Nadal, boi sie, ze wszystkie ataki beda wracaly na jego strone i nie bedzie mial za bardzo koncepcji co robic. Bylo to widoczne na turnieju w Hamburgu ( chyba najszybsza nawierzchnia na cegle z tych waznych turniejow ) Roger w 3 secie wygladal jak jakis przestraszony mlodziak.
Buki dobrze oceniaja potencjal na trawie obu zawodnikow, bo Rogera styl bardziej jednak pasuje na trawe, ma swietny serwis ( chociaz Rafa swoj poprawil to jednak jeszcze nie jest to samo ). Takze jesli chodzi o potencjal to 1,7 na Rogera jest dobrym kursem, jednak dodajac do tego sprawy psychiki oby zawodnikow, kursy wedlug mnie powinny byc bardziej wyrownane. Takze kurs powyzej 2.20 to spore value jak dla mnie.

Aha pierwszy raz przez mysl mi przeszlo, ze Rafa moze wygrac Wimbledon po wygraniu przez Hiszpana turnieju w Queens. Pokonal tam bardzo dobrych zawodnikow Ivo, Roddicka i w finale Novaka.
Swietnie serwujacych Ivo i Roddicka Nadal zaczal juz "czytac" pod koniec 1 seta ( a przeciez ci panowie dysponuja tak samo dobrym serwisem jak Roger ).
Mecz z Novakiem to moze byc kopia dzisiejszego finalu, Novak tez ma jakis kompleks Rafy i gdy pilki zaczely wracac po jego wcale niezlych atakach chlopak sie zalamal i prawie cale forum ( w tym ja ) poplynelo frown wink

Podsumowujac bedziemy dzisiaj swiadkami bardzo dobrego spotkania, po poczatkowej dominacji Rogera, coraz czesciej do glosu zacznie dochodzic Nadal. W Rogera oczach zobaczymy strach i niezdecydowanie i wtedy ostatecznie przegra ten mecz.


A mecz

Dołączył: May 2005
Posty: 1,386
veteran
veteran
Dołączył: May 2005
Posty: 1,386
Moze byc dzisiaj nieciekawie z pogoda i mecz moze byc przerywany jak wogole sie odbedzie bo deszczowo dzisiaj na Wyspach takze pogoda tez moze odegrac mala role w tym spotkaniu...

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by nitek
...po poczatkowej dominacji Rogera, coraz czesciej do glosu zacznie dochodzic Nadal.
zgadzam się z tym w 100 % i dlatego według mnie najlepszym typem na dzisiejszy finał jest Federer 1 set, można gdzieś znaleźć nawet @1.85. Sam jednak nie gram tego meczu. Wezmę piwko i usiąde spokojnie kibicując mojemu ulubieńcowi Rafie smile Trafnych typów życzę na ten finał smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,625
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,625
What a match. Chyba nbajlepszy jaki ogladalem kiedykolwiek...

Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, rafal08), 2,408 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,184
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1