Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 19 1 2 10 11 12 13 14 18 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Chaoz
Originally Posted by lupus
Wiesz, powaznym kandydatem to on moze byc na papieza nawet wink

Faktem jest, ze nie mial roboty i musial dorabiac jak Wdowczyk w TV wink

chodziło mi o to że nie wziął co mu dali bo miał propozycje które odrzucał ze względów finansowych (vide Jaga) więc domyślam się że Arka zapewniła mu potężną pensję smile

Chyba nie chodzi o pensje, a o co innego.
Jaga to nie jest klub kandydat do mistrzowstwa/pucharow etc
Ot sredniak, ktorego sukcesem moze byc sprawienie w kilku meczach z druzynami z czolowki niespodzianki, i nic wiecej.

A Arka to juz gorna czesc tabeli (przynajmniej chyba takie plany)

Nie wiem jakie sa budzety obu klubow, ale z tego co pamietam to na Arke sporo kasy dawal Krazue, a to juz raczej powazny gosc ;p

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by lupus
Originally Posted by Chaoz
Originally Posted by lupus
Wiesz, powaznym kandydatem to on moze byc na papieza nawet wink

Faktem jest, ze nie mial roboty i musial dorabiac jak Wdowczyk w TV wink

chodziło mi o to że nie wziął co mu dali bo miał propozycje które odrzucał ze względów finansowych (vide Jaga) więc domyślam się że Arka zapewniła mu potężną pensję smile

Chyba nie chodzi o pensje, a o co innego.
Jaga to nie jest klub kandydat do mistrzowstwa/pucharow etc
Ot sredniak, ktorego sukcesem moze byc sprawienie w kilku meczach z druzynami z czolowki niespodzianki, i nic wiecej.

A Arka to juz gorna czesc tabeli (przynajmniej chyba takie plany)

Nie wiem jakie sa budzety obu klubow, ale z tego co pamietam to na Arke sporo kasy dawal Krazue, a to juz raczej powazny gosc ;p


laugh - sorry Lupus musiałem wink
piszesz że Jaga to średniak a Arka górna połowa tabeli? Na jakiej podstawie? Ot taki wydumany wniosek? Bo coś mi się widzi że na obecną chwilę jest zupełnie odwrotnie. No chyba że jedynym argumentem "wyższości" Arki nad Jagą jest fakt iż tych pierwszych sponsoruje Krauze. Bez jaj.. tak się składa że Jaga przed tym sponsorem pozyskała poważnego zagranicznego inwestora..

"A Arka to juz gorna czesc tabeli (przynajmniej chyba takie plany)"
ekhm.. mam napisać plany Jagi? smirk laugh

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
W Arce nie jest najlepiej , pieniadze sie koncza gdyz Krauze juz oglosil ze odsprzeda akcje Arki za symboliczną kasę i wycofuje sie ze sponsorowania , budzet na ten sezon bedzie w granicach 15-16 mln zl nawet niezle , ale ze wzgledu na obnizki kontraktow jak rowniez zostalo ok 4 mln z poprzedniego sezonu
Odnosnie Michniewicza to akurat on nie byl bezrobotny bo mial jeszcze kontrakt do czerwca 2009 z Zaglebiem cos kolo 1 mln rocznie wiec spokojnie mogl jeszcze posiedziec bez roboty
Jak bedzie zobaczymy budzety nie graja o czym przekonala sie Arka w poprzednim 2-ligowym sezonie

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
W Lechu zaczynają się kontuzje. Do Kikuta, dołączył Kucharski. Obaj będą pauzować dłuższy okres.

Przyznam jednak, że przed sezonem jako kibic Kolejorza jestem wyjątkowym optymistą. Dobrze to wygląda.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
F
Fab Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
To Ja sobie pozwolę na "trzy grosze". Na nadchodzący sezon, liczę na koniec dominacji Białej Gwiazdy, co więcej po cichu liczę na Mistrza innego niż zwykle(Wisła, Legia). Jako, że w moim mieście lata świetności 1 ligowego wówczas futbolu minęły, to jednak patrząc okiem zwykłego "gracza", liczę w końcu na czary-mary Franka Smudy i pewne miejsce Lecha na podium. Co więcej, sądzę, że o miejsce w piątce może pokusić się Górnik. Może to tylko przeczucie, ale ten sezon może okazać się o "klasę" ciekawszy od ostatnich kilku. Nie chodzi mi tu o sam poziom ligi, ale o poszczególne miejsca i rezultaty. wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
W Cracovii konczy sie oboz przygotowawczy. Wyniki sparingow sa wrecz tragiczne , jedna wygrana z Kmita , reszta wszystko przegrane ( w tej chwili gramy z Ruzomberokiem , dwoch goli im juz nie uznano i karnego nie strzelili , 30 min jest ). Wydawalo sie ze w koncu ruszymy po cos wiecej niz utrzymanie w lidze i wyrwiemy sie z tego marazmu. Wasiluk , Krzywicki to chyba troooooche za malo na podboj naszych boisk , reszta skladu bez zmian. Takze Cracovia jak zwykle , grozna dla najlepszych na Kałuży , na wyjezdzie przegra kilkukrotnie z "byle kim".
Co do mistrza , typuje w tym roku rywalizacje Lech-Legia ( ogromne nadzieje budze ze w koncu Wisła odpadnie z czolowki ). Do spadku wiadomo ,Gliwice , Jaga , Śląsk.

PS Pierwszym meczem , ktory obejrze w tym sezonie bedzie spotkanie Arka - Polonia 26 lipca smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by craax
. Do spadku wiadomo ,Gliwice , Jaga , Śląsk.

rozumiem że z urzędu bo nie zarzucę Ci braku wiedzy o transferach confused

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by Chaoz
Originally Posted by craax
. Do spadku wiadomo ,Gliwice , Jaga , Śląsk.

rozumiem że z urzędu bo nie zarzucę Ci braku wiedzy o transferach confused

troszkę źle się wyraziłem.. może nie tyle o transferach co o sytuacji w klubie po "wyśmienitej" rundzie wiosennej. Ale niech będzie znów skazanie przez wszystkich na spadek. Może Jaga pokaże w końcu jaki ma w sobie potencjał i zaskoczy wszystkich.

I na koniec coś śmiesznego. Po serii fajnych transferów mamy w Jadze transferowy hit!

" 40-letni bramkarz Piotr Lech dołączył w dniu dzisiejszym do przebywających na zgrupowaniu w Gutowie Małym piłkarzy białostockiej Jagiellonii."

laugh laugh laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Chyba zbyt dosłownie wzięli sobie do serca iż warto czasem stawiać na doświadczenie . Co do tych typowań co do spadku to może jeszcze poczekajmy trochę , okres transferowy się nie skończył i każdy klub ma prawo dokonać jeszcze korekt w swych składach . Dlatego Panowie spokojnie studźmy zapał do czasu rozpoczęcia się sezonu wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
chlopaki chlopaki , nazwiska nie graja !
ja wiem ze slabiutka liga i malo trzeba zeby sie utrzymac , ale biorac wszystkie aspekty tak mi wyszlo ze te druzyny najpredzej poleca klase nizej , ale pilka jest dlatego piekna ze zapewne sie to nie sprawdzi !!
moze spadnie w koncu Odra , bo zawsze sie zanosilo na to i nic ztego a teraz sie jakos nie zanosi he

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
craax nazwiska nie grają i wyżej cenisz w takim momencie beznadziejnie grającą Cracovie? (wiem wiem tylko sparingi i blamaż w Intertoto - to się nie będzie liczyc w sezonie) shocked
dla mnie to co najmniej drużyny o porównywalnym potencjale smile.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Chaoz
craax nazwiska nie grają i wyżej cenisz w takim momencie beznadziejnie grającą Cracovie? (wiem wiem tylko sparingi i blamaż w Intertoto - to się nie będzie liczyc w sezonie) shocked
dla mnie to co najmniej drużyny o porównywalnym potencjale smile.

ja jestem pelen obaw o Cracovie bo ten sezon mial byc zupelnie inny , lecz przypomnij sobie runde jesienna z poprzedniego sezonu a potem wiosenna smile Cracovia jest za mocna zeby z tej beznadziejnej ligi spasc , ma zbyt wyrownana kadre i uwazam ze na pewno mocniejsza od sporu ekip w ekstraklasie
uwazam tez , ze jestesmy najbardziej nieobliczalnym zespolem i ciezka nas zaanalizowac , noi ten nasz dziwny trener frown

ale potwierdzam , po ostatnich wynikach JESTEM PELEN OBAW , ale na pewno nie o spadek

Chaoz przypomnij sobie wyniki naszych druzyn z pucharow ostatnich i zazwyczac sa podobne ( 0-3 w Soligorsku nie obrazuje przebiegu meczu )

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Z Realu do Jagi

Krzysztof Król i Szymon Matuszek, będący ostatnio w szerokiej kadrze jednego z największych klubów na świecie Realu Madryt, najprawdopodobniej zagrają w przyszłym sezonie w Jagiellonii. Na obóz białostoczan do Gutowa Małego dojechał z kolei już bramkarz Piotr Lech.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
i już oficjalnie:

"Dwaj zawodnicy szerokiej kadry jednego z najpotężniejszych klubów na świecie – Realu Madryt 21-letni Krzysztof Król i dwa lata młodszy Szymon Matuszek dołączyli dzisiaj na zgrupowanie zespołu Jagiellonii w Gutowie Małym, gdzie podpisali kontrakty z naszym klubem. Pierwszy z nich związał się z Jagą na trzy lata, zaś drugi na cztery. Obaj są kapitanami reprezentacji Polski w swoich kategoriach wiekowych (U-21 i U-19). "

hura

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
http://sport.onet.pl/0,1248675,1786156,wiadomosc.html

żal laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Szewa
http://sport.onet.pl/0,1248675,1786156,wiadomosc.html

żal laugh

cholera jasna :/ niech z takimi wypowiedziami się powstrzymają do wystawienia kursów przez buki chociaż !

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Baqu
Originally Posted by Szewa
http://sport.onet.pl/0,1248675,1786156,wiadomosc.html

żal laugh

cholera jasna :/ niech z takimi wypowiedziami się powstrzymają do wystawienia kursów przez buki chociaż !
Sam jestem ciekaw jakie kursy buki zaoferują.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Szewa
Originally Posted by Baqu
Originally Posted by Szewa
http://sport.onet.pl/0,1248675,1786156,wiadomosc.html

żal laugh

cholera jasna :/ niech z takimi wypowiedziami się powstrzymają do wystawienia kursów przez buki chociaż !
Sam jestem ciekaw jakie kursy buki zaoferują.

qrwa a ja liczyłem na co najmniej równe kursy na obie drużyny mad po takiej deklaracji na pewno nie będzie za kolorowo z kursami

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Polsat doprowadzi Lechię do krajowej czołówki? [sportowefakty.pl]

Wiele wskazuje na to, że głównym inwestorem gdańskiego klubu zostanie Polsat Zygmunta Solorza-Żaka, którego pieniądze mają pomóc Lechii Gdańsk w szybkim dołączeniu do krajowej piłkarskiej czołówki.

Jarka i Gajtkowski na celowniku Lechii.

Lechia boks

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Originally Posted by Hakan
Polsat doprowadzi Lechię do krajowej czołówki? [sportowefakty.pl]

Wiele wskazuje na to, że głównym inwestorem gdańskiego klubu zostanie Polsat Zygmunta Solorza-Żaka, którego pieniądze mają pomóc Lechii Gdańsk w szybkim dołączeniu do krajowej piłkarskiej czołówki.

Jarka i Gajtkowski na celowniku Lechii.

Lechia boks

Polsat doprowadzi Lechię do krajowej czołówki? [sportowefakty.pl]

Źle się wkleiło za pierwszym razem.

Strona 12 z 19 1 2 10 11 12 13 14 18 19

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1