|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Przez kolejne dwa sezony mecze Euroligi nadal będzie można oglądać na antenie płatnej telewizji Canal+ Sport.
Stacja Canal+ Sport pozyskała wyłączne prawa telewizyjne prestiżowych rozgrywek koszykarskich Starego Kontynentu. Podpisana umowa będzie obowiązywać przez najbliższe dwa lata (2008/2009 i 2009/2010).
Stacja pokaże na żywo między innymi relacje z wszystkich meczów polskiego reprezentanta - Asseco Prokomu Sopot. Mecze Euroligi prezentowane będą w środy i czwartki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Kończy się sezon żużlowy to trzeba coś pokazywać, a nie w kółko karuzela piłkarska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895 |
dzis rozpoczyna sie sezon koszykarski tak naprawde a tu taka cisza, na poczatke bez szalenstw... siena - prokom, noi dzis we wloszech zagra nasza najlepsza polska druzyna ale minionego sezonu, jak to zwykle byla polacy pojada tam po nauke i walki z silna siena nie nawiaza, troche mnie ogarnia dziwne przeczucie ze wczoirajszy wynik czarnych bedzie mial cos w spolnego z wynikiem prokomu po dzisiejszym meczu, hd na poziomie 19 pkt biore za srednia stawke, wlosi powinni pokazac polakom gdzie ich miejsce, obecnie potencjal prokomu jest slaby, zeby nie powiedziec mizerny jesli chodzi o puchary, dodatkowo gram under 153,5 pkt, przy takim wyniku jaki sie spodziewam under b. prawdopodobny, jesli prokom pojdzie na wymiane ciosow to bedziemy mieli teksanska masakre piła mechaniczna...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
a mnie ciekawi handi na Zalgiris w meczu z Panatą,przecież nie od dziś wiadomo,że kibice obu klubów są ze sobą zaprzyjaźnieni a także władze,nie raz już Panata odwalała szopki po kursie 1,05 w meczu z Zalgirisem więc co się zmieniło ,ze wystawili handi 19,5? Panata taka super mocna czy Zalgiris to teraz amatorka bo jakoś te handi nie chce mi się wierzyć by weszło na Panate
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
Żal.... można tyle napisać o klubie z Kowna... wielkie problemy finansowe i z tego co pamiętam to wielu zagranicznych zawodników odeszło... chyba ze coś się ostatnio zmieniło...  trzeba to sprawdzić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
Żal.... można tyle napisać o klubie z Kowna... wielkie problemy finansowe i z tego co pamiętam to wielu zagranicznych zawodników odeszło... chyba ze coś się ostatnio zmieniło...  trzeba to sprawdzić  no chyba,że tak dzięki za uświadomienie bo się zastanawiałem czemu takie handi bo pamiętam,że mecze między tymi drużynami były zacięte co roku
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
no i trener zrezygnowal 4 dni przed meczem  na eruoleague.net napisali, ze Zalgiris wygral jakis puchar w Moskwie pokonujac CSKA i Panate  nie wiem w jakich skladach graly druzyny.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
ok. sprawdziłem... amerykanie odchodzą zastępowani są słabszymi... do maccabi poszedł marcus brown i także odszedł willie Dean przyszli tomas masiulis ( chyba już emeryturka  ) oraz Rolandas Alijevas ( 2 lata temu Polonia W. )
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Na Pucharze Gomelskiego grały w full składach (no poza CSKA - parę kontuzji min. Matjas) ale wtedy Kowno było rewelacją, a teraz - teraz są same porażki w Bałtyckiej no i odejście Browna, kontuzja Vardy (do Aten pojechał) i nie wiadomo o co tam chodzi (tzn. o kasę to na pewno)
Willle Dean został w klubie...
Last edited by sebkos; 22/10/2008 17:27.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
Dokładnie poodchodziło ich tam sporo:
- Popovic [Unics] - Brown [Maccabi] - Markota [Cibona] - Bradley [Granada]
Jeszcze 2 tygodnie temu nie mieli sponsora. Aktualnie ktoś tam się pojawił, uregulował zaległości ale zespół nie jest w pełnym cyklu treningowym, nie przygotowywał się tak jak powinien. Wydawało się, że w wyjazdowym spotkaniu BL z Barons już wszystko wróciło do normy. Zaczęli mecz ostro bodaj prowadzili już 15 pkt jednak pod koniec opadli z sił i przegrali 83-77. Ostatnia kolejka to też żaden popis. Wygrali co prawda po dogrywce 102-99 z Ventspilsem ale ten w tym sezonie także poważnie osłabiony.
Poza tym na razie nie ma mowy o jakiejkolwiek grze obronnej Zalgirisu. To są indywidualne akcje w ataku i tyle. Potrzeba im czasu. Nie wiem co się dzieje aktualnie w zespole Greków ale jeśli mają poukładany zespół, a wygląda na to, że tak to powinni ich łyknąć jak Marousi w pierwszej kolejce czyli w granicach 25-30 pkt. Under 157.5 też wskazany wg mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528 |
Żal.... można tyle napisać o klubie z Kowna... wielkie problemy finansowe i z tego co pamiętam to wielu zagranicznych zawodników odeszło... chyba ze coś się ostatnio zmieniło...  trzeba to sprawdzić  no chyba,że tak dzięki za uświadomienie bo się zastanawiałem czemu takie handi bo pamiętam,że mecze między tymi drużynami były zacięte co roku troszke przesadziles z tym co roku  ostatni raz zagrali pomiedzy soba chyba 4 lata temu w fazie top 16, tylko ze porownywac z tym co bylo wtedy a teraz to lekka przesada. Sklady, szczegolnie Zalgirisu w tamtym okresie zdecydowanie inne. Panata tez poza kilkoma nazwiskami (Diamantidis,Batiste,Hatzivretas,Alvertis,Tsartsaris) to teraz zupelnie inna druzyna. Zdecydodwanie na + Co do handy to zawsze jest jakies ryzko! -17 duzy pulap . Ale jak najbardziej do przeskoczenia. Zdecydowanie miazga pod koszem ze strony Panaty. Brak Jankunasa, nie wiem czy Loren Woods gra(czy wogole jest on w kadrze Zalgirisu), problemy Vardy stwarza bardzo duzy problem strefy podkoszowej Zalgirisu, bo skoro po drugiej stronie znajdowac sie beda tacy gracze jak Batiste,Fotsis,Pekovic,Tsartsaris czy robiacy z sezonu na sezon coraz wieksze postepy Perpereglou, to co tu duzo mowic. Dean,Maciulis,Salenga,Kalnietis, na tych graczach opiera sie gra Zalgirsiu, czyli obwod. Wejsc pod kosz raczej nie przewiduje.Raczej rzuty z pol-dystansu czy z dystansu. Tylko ze meczu, a nawet walki rownorzedniej nie da sie nawiazac tylko ta strefa. Panata -17 ? under 157,5? cos trzeba wybrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129 |
Panathinaikos - Zalgiris Kaunas Half time handicap -10.5
Unicaja Malaga - Le Mans Half time handicap -6.5
Montepaschi Siena - Prokom Trefl Half time handicap -10.5
Teraz pare słów na temat tych meczow, Pao moim zdaniem zdecydowanie mocniejsze niz przed rokiem jesli do tego dodac ze jak slusznie zauwazyli poprzednicy Zalgiris sie rozsypal to linia 10.5 do przerwy jak najbardziej do grania zwlaszcza ze Grecy lubią na poczatku ustawic sobie mecz. Licze ze supermocna Panata(Jasikevicius,Nicholas,Pekovic,Sakota,Spanoulis,Batiste) i reszta nie bedzie miala litosci dla obok Prokomu najslabszej druzyny tej grupy Jesli chodzi o mecz w Maladze hand do przerwy nizsze ale jak najbardziej osiagalne chyba o sile Unicaji nikogo przekonywac nie trzeba Aito Garcia ma wybuchową mieszanke i naprawde zdziwie sie jesli Malaga wysoko nie wygra.Wzmocnienia dokonane przez druzyne z Hiszpani imponuja min. Kelati,Cook czy Gomis to gracze glodni sukcesow co moze przeciwstawic Le Mans ? poza paroma przecietnymi francuzami doswiadczonym Blutenthalem i Devarickiem Spencerem chyba nie za wiele..
No i zostal ostatni mecz i tego pewny jestem tak samo jak wczoraj Unicsu mianowicie Prokom tzreba sobie to zaznaczyc na wstpeie Euroligi nie zwojuje, malo tego dzisiaj moim skromnym zdaniem jest skazany na pozarcie a zespol z Sieny to moj cichy "czarny kon". Bedzie jak w ostatnim sezonie po meczu juz w 1 kwarcie :]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
Spanoulis dzisiaj ma nie grać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186 |
ja na dzisiaj gram Prokom under 67 wątpię żeby nasz przedstawiciel wrzucił więcej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Mi sie podoba typ Matiasa88 i tak sprobuje, lepsze niz under w calym meczu bo Sienia moze duzo rzucic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
Wybiera sie ktoś na mecz Prokom - Nancy ? Bo mam dwa zaproszenia na to spotkanie(od Sportingbet) a niestety nie będę w stanie odwiedzić Sopotu. Byłby ktoś zainteresowany? Oferty proszę składać na priv 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186 |
niestety typ nie wszedł, meczu nie oglądałem ale to duża zasługa logana i zapewne lekceważenia ze strony sieny ;/ no cóż bukmacherka
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186 |
dziś może będzie lepszy dzień: Panionios under 69 Nancy under 73 Barcelona -7,5 Barcelona -3,5 1 half
Typy na intuicję oczywiście fajnie by było dowiedzieć się czegoś od osób które się na tym znają. Nancy to raczej drużyna, która nie będzie tutaj faworytem i jeśli goście nie odpuszczą w obronie to under 73 powinien wejść a co do handi to linia raczej bardzo fajna szczególnie na first half. Myślę jeszcze na Romą i Maccabi bo wydają się być to solidne ekipy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528 |
Efes-Partizan(+10) 2 Nie tak sobie wyobrazali poczatek sezonu Beko Basketbol Ligi kibice, dzialacze jak i zarowno sami zawodnicy Efesu. Porazka z nizej notowanym Banvitem 14pkt to spora niepodzianka, zwlaszcza po transferach jakich dokonal Efes tego lata.Przyjscie takich zawodnikow jak Smith,Thornton,Kakiouzis,Shumpert,Vujanic,Kasun czy Peker, doskonale znanych z europejskich parkietow, to wydaje sie klucz do sukcesow jakie moze w tym sezonie osiagnac Efes! Wlasnie moze! Ake czy osiagnie? Z biegiem czasu mysle nastapi zzebienie sie zespolu, co zaprocentuje w rozgrywkach Euroligi, jak i w rozgrywkach BBL, gdzie chyba faworytem mimo wsyztsko do wygrania bedzie inny zespol ze Stambulu, a mianowicie Fenerbahce. Partizan Belgrad grozny dla kazdego bedzie. Strata Pekovica,Kecmana czy Miltona Palacio to napewno spore oslabienie serbow. Zmiennicy beda musieli sie postarac aby ich zastapic. I po to wlasnie transfer Rasica, pryjscie majacego wystepy w poprzednim sezonie NBA Stephane Lasme w barwach Miami Heat, swietnego obroncy, najlepszego na swojej pozycji w lidze NCAA w sezonie 2006/2007, czy niezwykle utalentowanego zaledwie 18-letniego Zarko Rakocevica, czy rownie mlodego i zdolnego slovenca Vesely, majac w skladzie Tepica,Tripkovica,Velickovica, doswiadczonego Bozica, czy mierzacego 228cm Slavko Vranesa, ale ktory mimo imponujacego wrostu nie potrafi swego atutu wykorzystac, pozwala chyba myslec optymistycznie na tegoroczny sezon euroligowy. Co do absencji: Kasun,Shumpert i Hersek po stronie Efesu, i chyba Tripkovic po stronie Partizana Cibona-Maccabi(-4) ;over 161,5 Zaczne od gosci. Ubiegloroczny sezon to dla Maccabi rozczarowanie jak i zarowno sukces. Bo mimo wszystko utrata mistrzostwa na rzecz Hapoelu Halon, to spora niespodzianka. Niepowodzenie w rozgrywkach BSL powetowali sobie wspanialym sezonem Euroligi, gdzie dopiero w wielkim finale przegrali z CSKA. Przyczynili sie do tego tacy zawodnicy jak Vujcic,Morris,Bynum,Halperin,Fizer,Cummings, ktorych juz nie ma w Tel Aviv i ktorych bedzie trudno zastapic! Ale czy jest to niemozliwe? Mysle ze D'or Fisher,Yaniv Green czy Batista wypelnia luke po stracie graczy podkoszowych. Przyjscie doswiadczonego Marcusa Browna,bylej gwiazdy obecnego mistza BSL Chestera Simmonsa, majacego niezly staz w lidze NBA portorykanczyka Arroyo (nowej gwiazdy Maccabi) czy Jasona Williamsa wypelni luke na pozycji PG i SG. Dodajac do tego izraelski potencjal ktory pozostal w Maccabi, a mianowicie Burstein,Caspi,Sharp,Eliyahu czy Fanan, moim zdaniem pozwala w dalszym ciagu upatrywac Maccabi w roli faworyta sezonu 2008/2009 Euroligi. Wiem ze to trudne bedzie. Jedynie co mnie matrwi to jak z forma izraelczykow? Sezon BSL dopiero w najblizsza kolejke sie zacznie. Cibona ekipa wlasnego parkietu. Znakomicie wykonany okres transferowy. Przybycie Kusa,Prkacina,Callowaya,Marshala,Longina czy w ostatnim czasie Jareda Homana ma zapewnic udzial Cibony w top 16(dzialacze pewnia marza o czyms wiecej), a takze zdetronizowanie Partizana w Lidze Adriatyckiej. Jak narazie nie wyglada to rozowo. Slaby poczatek sezonu LA, porazki z Hemofarmem,Zadarem, wymeczone w ostatnich sekundach zwyciestwo z CO Zagrzeb. Dopiero ostatni mecz z Budocnostem pokazal, ze mimo wszystko potencjal jest w tym zespole. Mimo absencji Rawlyego Marshala(nic mi niewadomo o kontuzji) i tylko 3min spedzonych na boisku przez Lukse Andrica(tez nie wiem czemu?) spokojnie sobie poradzili z solidnym zespolem z Podgoricy.Prym w zespolu, co mozna bylo sie spodziewac wioda przybyli gracze, a wiec Kus,Prkacin(w sumie do konca nie pokazuje tego, czego od niego oczekiwano)i Rawle Marshall. Jak zawsze mozna liczyc na Rozica czy Vukusica,w ostatnim meczu ze swietnej strony pokazal sie Robert Troha. Ale na co stac Cibone w tym sezonie? Dla mnnie to zagadka. Wieczorem napewno o pare % bede madrzejszy co do niektorych faktow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
niezla zapowiedz ale mam troche "ale"  Banvit zagral rewelacyjnie na znakomitej skutecznosci mieli ponad 60% z gry i wtedy zaden zespol niemoze wygrac z takim zespolem ( Crispin byly gracz Anvilu trafil 7/11 za 3 pkty  ) "Mimo absencji Rawlyego Marshala(nic mi niewadomo o kontuzji)" zadnej kontuzji niema chyba ze mozna policzyc kontuzje glowy  a niegral bo w poprzednim meczu zabawil sie w boksera i zostal zawieszony na jeden mecz 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|