|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
To mówisz, że możesz mieć każdą...  Jednak już odpadła  Mogę mieć każdą, którą chcę mieć. Co mnie obchodzi jakaś paniena z tego forum? Jak chce sobie stwirzyc Jednoosobowy Komitet Walki z Tematem o Zagadaniu do Panienki to proszę bardzo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
A wiecie co mnie najbardziej boli ? Bajerka bajerką, ale jak już udało mi się poderwać, nawiązałem kontakt, widzę, że panna czeka kiedy zapytam się jej czy możemy się jeszcze spotkać, a ja się dowiaduje ile ona ma lat :/ ...zdecydowanie zbyt ciężko odróżnić czy dziewczyna ma 16 czy 20 lat :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175 |
hahaha no w tym jest problem teraz prawie kazda ma duze B w wieku 16 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
No ale napiszcie co Wy w takich momentach robicie, kiedy panna fajna, ładna itp. ...a tu bach! 5 lat młodsza :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11 |
Sprawdzamy najpierw czy tata nie jest prokuratorem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
No ale napiszcie co Wy w takich momentach robicie, kiedy panna fajna, ładna itp. ...a tu bach! 5 lat młodsza :/ ja sie tak kilka razy nabralem, przeciez to jest masakra jak 15tki wygladaja na 20cia i chodza na imprezy... Chyba trzeba od takich panienek szybko uciekac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
No ale napiszcie co Wy w takich momentach robicie, kiedy panna fajna, ładna itp. ...a tu bach! 5 lat młodsza :/ 5 lat to w sam raz różnica. Mówię oczywiście o czymś w rodzaju 25-20 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
No ale napiszcie co Wy w takich momentach robicie, kiedy panna fajna, ładna itp. ...a tu bach! 5 lat młodsza :/ Izi, dopóki nie ma mniej niż 15 to można się brać. Co za różnica, czy 16, czy 20 ? Skoro Ci się podoba, dobrze się z nią czujesz, to nie widzę żadnego problemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
No, będziesz jej pomagał z plastyki w zamian za sex 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
No ale napiszcie co Wy w takich momentach robicie, kiedy panna fajna, ładna itp. ...a tu bach! 5 lat młodsza :/ 5 lat to w sam raz różnica. Mówię oczywiście o czymś w rodzaju 25-20  tylko, że ja mam 21 lat i w moim przypadku ta różnica wygląda bardziej drastycznie, no jakby była starsza o te 2 lata to już by mnie nic nie bolało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
ewentualnie poczesałby jej włosy albo warkocze porobił, w najgorszym razie wspolnie poogladaja vive czy tez mtv 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
ewentualnie poczesałby jej włosy albo warkocze porobił Zuzia, lat 15: "Janusz w kucyka poproszę, w kucyka" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
@Szewa - świadomość, że bujam się z panną o rok starszą od mojego młodszego brata by mnie zabijała i nic nie byłoby w stanie tego zmienić, nawet jakby była nie wiadomo jak dojrzała emocjonalnie itp. @shane - hahahahaha leżę  ...żeś mi dosrał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Przesadzacie Panowie. Dzisiejsze 15-17latki uprawiaja normalnie sex. To jest na porządku dzienny. Mało który z Was uprawiał sex w takim wieku. Wy sie tu naśmiewacie, ze z plastyki im pomożecie, a ciekawe co sami robiliście w wieku 15 lat  Niech zgadnę...szczytem orgazmu i pełnej radochy było złapanie za dupę laski na wieczorku szkolnym? A może natarcie panienek z klasy śniegiem w zimie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
No ale napiszcie co Wy w takich momentach robicie, kiedy panna fajna, ładna itp. ...a tu bach! 5 lat młodsza :/ 5 lat to w sam raz różnica. Mówię oczywiście o czymś w rodzaju 25-20  tylko, że ja mam 21 lat i w moim przypadku ta różnica wygląda bardziej drastycznie, no jakby była starsza o te 2 lata to już by mnie nic nie bolało  Jak to drastycznie, skoro fizycznie nic jej nie brakuje w porównaniu do 20  A swoją drogą gdzie Ty te szesnastki wyrywasz ? Masz przecież całe akademiki lachonów, gdzie jesteś pewny, że mają over 18 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Wy sie tu naśmiewacie, ze z plastyki im pomożecie, a ciekawe co sami robiliście w wieku 15 lat  Niech zgadnę...szczytem orgazmu i pełnej radochy było złapanie za dupę laski na wieczorku szkolnym? A może natarcie panienek z klasy śniegiem w zimie? Ja piłem wina za sklepem  Wtedy dało się jeszcze bez dowodu kupić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
@Szewa - to tak przypadkiem wyszło, zresztą sądzisz, że zagadując wiedziałem, że to jest 16 ?  @Pierniczek - z ta plastyką to jest o tyle bardziej śmieszne, biorąc pod uwagę, że studiuję dość artystyczny kierunek studiów  Shane wie jak ona ywgląda i może wam powiedzieć, ze jest na co popatrzeć 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|