|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
w poprzedni tyg. zrobilem 3 wyplaty doszla tylko pierwsza? zawsze tak u nich juz z 3-4 dni cisza? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
U mnie podobnie, wypłaty, zawsze, powtarzam zawsze dochodziły na drugi dzień roboczy. Tym razem zleciłem w piątek, do teraz pustka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
z doswiadczenia wiem ze w BAH zarówno wpłaty jak i wpłaty lepiej dokonywać w poniedziałek-wtorek. jesli zrobimy to w piatek np to nie wiem czemu ale czasem są "zawieszane" na jakis czas. Sam takie cos lepiej przezylem nie mam pojecia czemu tak było ale czekałem prawie tydzien.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
no dokladnie cos musi w tym byc ja zlecilem we wtorek jedna doszla na drugi dzien... pozniej czwartek i piatek i do tej pory nic ;/ jakies grosze 200-300zl ale zawsze sie przyda  a sa jakies ograniczenia co do ilosci wyplat bo nie znalazlem takiego paragrafu w regulaminie  ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Sprawdź konto, ja właśnie otrzymałem przelew.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Witam, mam pytanie i proszę o pomoc. Czy gdzieś na BaH jest zakładka, która pokazuje ile jeszcze do obrotu brakuje? Próbowałem zrobic wypłatę i wg. moich ręcznych wyliczeń już zrobiłem obrót, a oni mi przysyłają maila, że nie (oczywiście liczyłem 4 x zsumowana kwota bonusu i depozyt po min. kursie 1.7 singla lub 1.7 ako na kuponie).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
Witam, mam pytanie i proszę o pomoc. Czy gdzieś na BaH jest zakładka, która pokazuje ile jeszcze do obrotu brakuje? Próbowałem zrobic wypłatę i wg. moich ręcznych wyliczeń już zrobiłem obrót, a oni mi przysyłają maila, że nie (oczywiście liczyłem 4 x zsumowana kwota bonusu i depozyt po min. kursie 1.7 singla lub 1.7 ako na kuponie). Nie ma takiej zakładki. Musisz sam policzyć. Obrót w BAH to 3x (kwota depozytu+bonus) po kursie 1,5 takie są zasady dla nowych.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Witam, mam pytanie i proszę o pomoc. Czy gdzieś na BaH jest zakładka, która pokazuje ile jeszcze do obrotu brakuje? Próbowałem zrobic wypłatę i wg. moich ręcznych wyliczeń już zrobiłem obrót, a oni mi przysyłają maila, że nie (oczywiście liczyłem 4 x zsumowana kwota bonusu i depozyt po min. kursie 1.7 singla lub 1.7 ako na kuponie). Nie ma takiej zakładki. Musisz sam policzyć. Obrót w BAH to 3x (kwota depozytu+bonus) po kursie 1,5 takie są zasady dla nowych. Dzieki za odp. ale to nie ten bonus a ten na Euro 2008.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
witam mam pytanie jak wpłaciłem teraz 53 zł mam na koncie 106 razem z bonusem to musze w ciagu tzech dni postawic trzy zakłady na kwote 106 kazdy czy niegraniczona ilosc zakładów na kwote 318 zeby mozna było wypłacic dzieki za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
ponawiam pytanie bo nie moge sie tam połapac jak trzeba ta kwote obrócic
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
mozesz postawic nieograniczona ilosc zakladow na kwote 318 i nie musisz robic tego w ciagu trzech dni...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
mozesz postawic nieograniczona ilosc zakladow na kwote 318 i nie musisz robic tego w ciagu trzech dni... wielkie dzieki chyba w ciagu 10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2005
Posty: 102 |
Czy ktoś z Was grał wczoraj wieczorem w tym buku mecz Tsongi z Troickim? Zawarlem zakład na zwycięstwo Troickiego @3,60 i dzisiaj nie mam nawet tego zakładu w historii swojego konta. Jeśli są osoby które grały ten mecz proszę o kontakt
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
Muszę pochwalić bah za szybką wypłatę, wczoraj koło 20 zlecenie wypłaty, dziś po 15 pieniądze na koncie w banku. Szkoda tylko ze kursy nędzne, bo oferta, support jak i wypłaty bardzo dobre.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374 |
Zagrałem zakład na boks po kursie 1.75, kurs ten był w moim odczuciu mocno przeszacowany. Kurs zniknął podczas weekendu, natomiast pojawił się w poniedziałek równy 1.40. Czy mój zakład zostanie anulowany? myśle poprostu o sw... i nie chciałbym przypalić później.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 337 |
mam prosbe do uzytkownikow czy dziala wam teraz casino live?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Czy robil ktos przelew z BaH na konto w banku nie w Polsce(konkretnie Wielka Brytania) ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 203 |
Szybkie pytanie szybka Odpowiedz wyplata zlecona dzis teraz na MB dzis dojdzie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553 |
nie, jutro okolo 10 -11 bedzie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|