Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14
Szczypior #2018405 02/02/2008 06:38
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Ja ostatnio przeczytałem "Obiecaj mi" Harlana Cobena i znalazłem w niej wszystko, co w nim uwielbiam - dobra fabuła, humor, dużo akcji no i do końca nie wiedziałem, kto jest "tym złym". Polecam wszystkim fanom powieści detektywistycznej/sensacyjnej/kryminalnej każde jego dzieło...

Bonus: Unibet
osin #2018500 02/02/2008 07:19
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
tutaj fragment książki o gejach, którą pokazała mi koleżanka, zrobiono ekranizację, bardzo dużo nagród film zgarnął, dzień po tym jak mi pokazała w wiadomosciach pokazali aktora który gral główną rolę powiedziano że nie żyje... zaćpał się... dziwne. nie pamiętam jak się nazywał (alkoholszkodzi) ale tutaj wymowny fragment z ksiazki

[Linked Image] [imageshack.us]

Szczypior #2242800 09/04/2008 23:34
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
nie moge znalesc tematu "ksiazki do pobrania i oczywiscie pocztytania" wiec spytam tutaj...

Neil Strauss "Gra"

posiada ktos w pdf lub wordzie w wersji polskiej?? jesli tak to bardzo bym prosil

Dziabor #2242940 10/04/2008 00:41
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
juz znalazlem, gdyby ktos byl chetny to niech da znac, od 2 kumpli narazie dostalem cynki ze ksiazka warta przeczytania :

Dziabor #2242998 10/04/2008 00:59
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Originally Posted by Dziabor
gdyby ktos byl chetny to niech da znac,
daje znac.. smile

Zabielany #2243274 10/04/2008 02:13
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Książka jak najbardziej warta przeczytania wink

Jakby co ja też mam tongue

_Korver_ #2244654 10/04/2008 06:23
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Korver nie wiem czy doszedl Ci priv... masz ta ksiazke w pdfie??

Dziabor #2251399 12/04/2008 09:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
Originally Posted by Dziabor
juz znalazlem, gdyby ktos byl chetny to niech da znac, od 2 kumpli narazie dostalem cynki ze ksiazka warta przeczytania :

Uniżenie proszę coś więcej o tej pozycji napisac, może sobie sprawię.

grucha #2251624 12/04/2008 17:09
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
http://www.lideria.pl/sklep/opis?nr=75290 tutaj krotki opis ksiazki, myslalem ze mnie nie zaciekawi ale czyta mi sie ja bardzo przyjemnie, polecam

Dziabor #2252202 12/04/2008 21:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
Dzięki serdeczne.
Przewertowałem temat od początku i wypisałem sporo pozycji, po które sięgnę z pewnością. Ze swojej strony chciałbym polecic Marcina Wolskiego. zapoznanie z jego twórczością proponuje zacząc od wcześniejszych dzieł, takich jak "Piąty odcień zieleni" i sztandarowy "Agent dołu". Jestem przekonany, że po przeczytaniu tych pozycji sięgniecie po kolejne. Naprawdę świetnie się czyta, wręcz nie można się oderwac. Sam wracam do nich z przyjemnością i mimo, że czytam je po raz któryś z kolei, nigdy mnie nie nudzą. Polecam z całą odpowiedzialnością.

grucha #2300435 28/04/2008 23:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Czy ktoś czytał książki nt. Dextera? Niedawno zamówiłem sobie małą paczkę książek przez allegro, ale pewnie szybko je łyknę i warto zastanowić się nad czymś nowym. jeśli ktoś czytał, czekam na jakieś opinie.

Rusty #2300564 29/04/2008 00:29
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
ja z innej beczki, czytał ktoś moze trylogie Jacka Piekary? Młot na czarownice itp. chce sie za to wziac ale szukam kogos kto mi to po przeczytanie moze polecic. lubie fantastykę a tu bardzo ciekawa fabuła się zapowiada: Wiekszości ludzi Święte Oficjum kojarzy się wyłącznie ze stosami i torturami. Niesłusznie. W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.

Niektórzy wątpią, czy Chrystus rzeczywiście zstąpił z krzyża. A zwątpienie nie jest rzeczą ludzką... jest dziełem Szatana. Wątpisz? Bój się.


http://www.empik.com/mlot-na-czarownice,2625546,p

anfa_ #2304195 30/04/2008 17:25
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Ja polecam. Bardzo fajnie się czyta smile

Ramzes #2304656 30/04/2008 20:32
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Nikt tu nie wymienia Paulo Coelho. Wg mnie najlepsze pozycje:

"Alchemik"
"Demon i panna Prym"
"Pielgrzym"
"Piąta góra"

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Originally Posted by Bouldermaster
Nikt tu nie wymienia Paulo Coelho. Wg mnie najlepsze pozycje:

"Alchemik"
"Demon i panna Prym"
"Pielgrzym"
"Piąta góra"

moja ulubiona to "Weronika postanawia umrzeć"

rockeman #2304699 30/04/2008 20:43
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Originally Posted by rockeman
Originally Posted by Bouldermaster
Nikt tu nie wymienia Paulo Coelho. Wg mnie najlepsze pozycje:

"Alchemik"
"Demon i panna Prym"
"Pielgrzym"
"Piąta góra"

moja ulubiona to "Weronika postanawia umrzeć"


Troche specyficzna książka bo z perspektywy kobiety ale też fajna:D Wogóle Coelho wymiata... A już w maju będzie nareszcie dostępna kolejna jego książka pt. "Brida" Napisana kilkanaście lat temu dopiero teraz doczekała sie polskiego tłumaczenia:/

Rusty #2304746 30/04/2008 21:02
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Thrall
Czy ktoś czytał książki nt. Dextera? Niedawno zamówiłem sobie małą paczkę książek przez allegro, ale pewnie szybko je łyknę i warto zastanowić się nad czymś nowym. jeśli ktoś czytał, czekam na jakieś opinie.

Czytałem "Demony dobrego Dextera". Słabe, serial dużo lepszy. Ile jest łącznie pozycji na ten temat?

Kameleon #2439296 23/06/2008 18:29
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
W kioskach pojawiła się pierwsza książka z kolekcji "Polska The Times"

Na kolekcje składają się:

1. "Firma" - John Grisham
2. "Fałszerz" - Frederick Forsyth
3. "Ława Przysięgłych" - John Grisham
4. "Polowanie na Czerwony Październik" - Tom Clancy
5. "Klient" - John Grisham
6. "Milczenie Owiec" - Thomas Harris
7. "Raport Pelikana" - John Grisham
8. "Negocjator" - Frederick Forsyth
9. "Czwarty Protokół" - Frederick Forsyth

Pierwsza pozycja zakupiona, koszt to 14.90 więc nie dużo smile Grishama lubie to poczytam :>

Kameleon #2483201 15/07/2008 22:27
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Sama klasyka, jak ktoś nie czytał czegoś z tej listy to obowiązkowo.
Właśnie przeczytałem jego (Grishama) ostatni 'hit' pt. "Apelacja", i generalnie nie polecam nikomu tego kupować/czytać. W porównaniu choćby z tymi pozycjami powyżej ksiązka jest słaba, może przez jakieś 50 stron wciąga, nie więcej, maszynka marketingowa w wszelkich empikach dobrze rozkręcana, ale ludzie kupią pewnie tylko z uwagi na wyrobione nazwisko autora.

Skiper #2483533 16/07/2008 01:06
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911

Kamel ---> a Ty się orientujesz kiedy z tej serii będzie Milczenie owiec Harrisa?

Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, Lukasz111, aker, forty, 11kera11), 2,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1