|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
Ja ostatnio przeczytałem "Obiecaj mi" Harlana Cobena i znalazłem w niej wszystko, co w nim uwielbiam - dobra fabuła, humor, dużo akcji no i do końca nie wiedziałem, kto jest "tym złym". Polecam wszystkim fanom powieści detektywistycznej/sensacyjnej/kryminalnej każde jego dzieło...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
tutaj fragment książki o gejach, którą pokazała mi koleżanka, zrobiono ekranizację, bardzo dużo nagród film zgarnął, dzień po tym jak mi pokazała w wiadomosciach pokazali aktora który gral główną rolę powiedziano że nie żyje... zaćpał się... dziwne. nie pamiętam jak się nazywał (alkoholszkodzi) ale tutaj wymowny fragment z ksiazki [Linked Image] [ imageshack.us]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
nie moge znalesc tematu "ksiazki do pobrania i oczywiscie pocztytania" wiec spytam tutaj...
Neil Strauss "Gra"
posiada ktos w pdf lub wordzie w wersji polskiej?? jesli tak to bardzo bym prosil
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
juz znalazlem, gdyby ktos byl chetny to niech da znac, od 2 kumpli narazie dostalem cynki ze ksiazka warta przeczytania :
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
gdyby ktos byl chetny to niech da znac, daje znac.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Książka jak najbardziej warta przeczytania  Jakby co ja też mam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Korver nie wiem czy doszedl Ci priv... masz ta ksiazke w pdfie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448 |
juz znalazlem, gdyby ktos byl chetny to niech da znac, od 2 kumpli narazie dostalem cynki ze ksiazka warta przeczytania : Uniżenie proszę coś więcej o tej pozycji napisac, może sobie sprawię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
http://www.lideria.pl/sklep/opis?nr=75290 tutaj krotki opis ksiazki, myslalem ze mnie nie zaciekawi ale czyta mi sie ja bardzo przyjemnie, polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448 |
Dzięki serdeczne. Przewertowałem temat od początku i wypisałem sporo pozycji, po które sięgnę z pewnością. Ze swojej strony chciałbym polecic Marcina Wolskiego. zapoznanie z jego twórczością proponuje zacząc od wcześniejszych dzieł, takich jak "Piąty odcień zieleni" i sztandarowy "Agent dołu". Jestem przekonany, że po przeczytaniu tych pozycji sięgniecie po kolejne. Naprawdę świetnie się czyta, wręcz nie można się oderwac. Sam wracam do nich z przyjemnością i mimo, że czytam je po raz któryś z kolei, nigdy mnie nie nudzą. Polecam z całą odpowiedzialnością.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Czy ktoś czytał książki nt. Dextera? Niedawno zamówiłem sobie małą paczkę książek przez allegro, ale pewnie szybko je łyknę i warto zastanowić się nad czymś nowym. jeśli ktoś czytał, czekam na jakieś opinie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
ja z innej beczki, czytał ktoś moze trylogie Jacka Piekary? Młot na czarownice itp. chce sie za to wziac ale szukam kogos kto mi to po przeczytanie moze polecic. lubie fantastykę a tu bardzo ciekawa fabuła się zapowiada: Wiekszości ludzi Święte Oficjum kojarzy się wyłącznie ze stosami i torturami. Niesłusznie. W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
Niektórzy wątpią, czy Chrystus rzeczywiście zstąpił z krzyża. A zwątpienie nie jest rzeczą ludzką... jest dziełem Szatana. Wątpisz? Bój się.
http://www.empik.com/mlot-na-czarownice,2625546,p
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208 |
Ja polecam. Bardzo fajnie się czyta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245 |
Nikt tu nie wymienia Paulo Coelho. Wg mnie najlepsze pozycje:
"Alchemik" "Demon i panna Prym" "Pielgrzym" "Piąta góra"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
Nikt tu nie wymienia Paulo Coelho. Wg mnie najlepsze pozycje:
"Alchemik" "Demon i panna Prym" "Pielgrzym" "Piąta góra" moja ulubiona to "Weronika postanawia umrzeć"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245 |
Nikt tu nie wymienia Paulo Coelho. Wg mnie najlepsze pozycje:
"Alchemik" "Demon i panna Prym" "Pielgrzym" "Piąta góra" moja ulubiona to "Weronika postanawia umrzeć" Troche specyficzna książka bo z perspektywy kobiety ale też fajna:D Wogóle Coelho wymiata... A już w maju będzie nareszcie dostępna kolejna jego książka pt. "Brida" Napisana kilkanaście lat temu dopiero teraz doczekała sie polskiego tłumaczenia:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Czy ktoś czytał książki nt. Dextera? Niedawno zamówiłem sobie małą paczkę książek przez allegro, ale pewnie szybko je łyknę i warto zastanowić się nad czymś nowym. jeśli ktoś czytał, czekam na jakieś opinie. Czytałem "Demony dobrego Dextera". Słabe, serial dużo lepszy. Ile jest łącznie pozycji na ten temat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
W kioskach pojawiła się pierwsza książka z kolekcji "Polska The Times" Na kolekcje składają się: 1. "Firma" - John Grisham 2. "Fałszerz" - Frederick Forsyth 3. "Ława Przysięgłych" - John Grisham 4. "Polowanie na Czerwony Październik" - Tom Clancy 5. "Klient" - John Grisham 6. "Milczenie Owiec" - Thomas Harris 7. "Raport Pelikana" - John Grisham 8. "Negocjator" - Frederick Forsyth 9. "Czwarty Protokół" - Frederick Forsyth Pierwsza pozycja zakupiona, koszt to 14.90 więc nie dużo  Grishama lubie to poczytam :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Sama klasyka, jak ktoś nie czytał czegoś z tej listy to obowiązkowo. Właśnie przeczytałem jego (Grishama) ostatni 'hit' pt. "Apelacja", i generalnie nie polecam nikomu tego kupować/czytać. W porównaniu choćby z tymi pozycjami powyżej ksiązka jest słaba, może przez jakieś 50 stron wciąga, nie więcej, maszynka marketingowa w wszelkich empikach dobrze rozkręcana, ale ludzie kupią pewnie tylko z uwagi na wyrobione nazwisko autora.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Kamel ---> a Ty się orientujesz kiedy z tej serii będzie Milczenie owiec Harrisa?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|