Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
ok juz dalem rade ;)) chyba dziala.. teraz raczej mnie bardziej by interesowalo sprawdzenie czy te porty sa odblokowane;)
jest jakis program w stylu jakiegos portcheckera;)?

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Jeżeli torrenty przyspieszyły to nie musisz sprawdzać wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
seed/peer 28/70 a idzie 5-10kb albo i mniej... ale wczoraj znowu mialem wrazenie ze lepiej lecialo
mam mieszane odczucia co do tego smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
krótka piłka: jaki jest najlepszy antywir i firewall??

z góry dziękuję smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
kaspersky internet security + firewall Kerio

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Panowie, pytanie dotyczy telefonu - kolezanka ma problem, bo wyskakuje jej 'jakis blad' jak chce wyslac smsa i moze tylko dzwonic. Kom ma w erze, z tego co pamietam sony ericson - fajnie by bylo jej pomoc ale nie wiem jak grin wiem, ze dalem malo informacji, ale moze mial ktos podobna sytuacje i moze jakos poradzic, pozdrawiam

Dołączył: Aug 2005
Posty: 222
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 222
Originally Posted by Mindman
krótka piłka: jaki jest najlepszy antywir i firewall??

z góry dziękuję smile
Każdy tu będzie polecał to czego sam używa. Ja używam http://www.free-av.com/ . Codzienne aktualizacje, jest darmowy, co nie oznacza, że zły. Osoby, którym go poleciłem są bardzo zadowolone. Zero jakiegokolwiek mulenia. Wystarcza mi firewall systemowy, jestem za NAT'em i posiadam oryginalnego Windowsa XP (zaraz odezwą się głosy wszystkowiedzących informatyków, że to gówno daje - pozdrawiam was). Do tego odrobina rozwagi (NIE OTWIERANIE e-maili niewiadomego pochodzenia, nie łażenie po potencjalnie niebezpiecznych stronach). Polecam ci zmienić pocztę na gmail.com.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Originally Posted by Adammm
Panowie, pytanie dotyczy telefonu - kolezanka ma problem, bo wyskakuje jej 'jakis blad' jak chce wyslac smsa i moze tylko dzwonic. Kom ma w erze, z tego co pamietam sony ericson - fajnie by bylo jej pomoc ale nie wiem jak grin wiem, ze dalem malo informacji, ale moze mial ktos podobna sytuacje i moze jakos poradzic, pozdrawiam
Moze numer centrum sobie wykasowala czy jak to tam sie nazywa. Nie wiem jak to jest w tym modelu ale ja w ustawieniach wiadomosci mam w noki "message centre number".

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Originally Posted by Mindman
krótka piłka: jaki jest najlepszy antywir i firewall??

z góry dziękuję smile
Z płatnych:

ESET Smart Security
PC Tools Internet Security 2008 (jest w lipcowym NEXT, za 8,90zł - licencja na rok)

Z darmowych do użytku domowego:

AVIRA Antivirus Personal

Z darmowych do użytku komercyjnego:

COMODO Antivirus

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Chciałbym połączyć w domu dwa komputery tak by na każdym był internet. Łacze sie z internetem poprzez router który jest u sąsiada i niestety nie ma już tam żadnego wolnego gniazda na kabel wiec mam pytanie czy moge w jakiś sposob rozdzielić ten sygnał z mojego komputera tak żebym miał internet na tych dwóch? Wiem, że mam jakąś wolną sieciówke poza tym mam jakiegoś przedwojennego huba, da sie coś z tego zrobić? wink

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Originally Posted by luk4sz_
Chciałbym połączyć w domu dwa komputery tak by na każdym był internet. Łacze sie z internetem poprzez router który jest u sąsiada i niestety nie ma już tam żadnego wolnego gniazda na kabel wiec mam pytanie czy moge w jakiś sposob rozdzielić ten sygnał z mojego komputera tak żebym miał internet na tych dwóch? Wiem, że mam jakąś wolną sieciówke poza tym mam jakiegoś przedwojennego huba, da sie coś z tego zrobić? wink
Jak masz sieciowkę to zamontuj ją w komputerze podłączonym do internetu, następnie połącz kablem skrosowanym (możesz kupić albo sam zrobić krosa) oba kompy i na tym z internetem udostępnij połączenie. Wada - jak wyłączysz kompa głównego to i internet na tym drugim. Jeżeli masz HUBa nie tak wiekowego (ze złączami RJ45) to za jego pomocą możesz rozdzielić sobie internet. Ewentualnie kup podstawowego switcha za nieduże pieniądze smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by Federico DiCarlo
Każdy tu będzie polecał to czego sam używa. Ja używam http://www.free-av.com/ . Codzienne aktualizacje, jest darmowy, co nie oznacza, że zły. Osoby, którym go poleciłem są bardzo zadowolone. Zero jakiegokolwiek mulenia. Wystarcza mi firewall systemowy, jestem za NAT'em i posiadam oryginalnego Windowsa XP (zaraz odezwą się głosy wszystkowiedzących informatyków, że to gówno daje - pozdrawiam was). Do tego odrobina rozwagi (NIE OTWIERANIE e-maili niewiadomego pochodzenia, nie łażenie po potencjalnie niebezpiecznych stronach). Polecam ci zmienić pocztę na gmail.com.

1. Przydaje się program do blokowania portów.
2. Na takiej samej zasadzie mogę polecić system Ubuntu, bo tam antyviry i firewalle nie są potrzebne, ale to nie jest odpowiedź na pytanie.
3. A co do gmaila to już każdy niech sobie sam wybierze, każda poczta ma + i -.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
Czy poleciłby ktoś mały program do tray'a, który sprawdzałby pocztę na wp.pl ? Nie chodzi mi tutaj o jakiś rozbudowany program, żeby odczytywać, pisać, itd. wiadomości. Chodzi tylko o samo sprawdzenie, czy przyszła nowa wiadomość, abym nie musiał się logować na konto na wp.pl. Dzięki.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 222
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 222
A7
POP Peeper. Fajny programik, który powiadamia o przychodzącej poczcie. Pamiętam, że długo siedziałem nad konfiguracją, ale opłaciło się. W moim przypadku ten programik odpala mi Thunderbirda, gdy nadchodzi nowy list.



micha$
Zmiana systemu to inna bajka, bo zmuszeni jesteśmy do zmiany wielu nawyków i odkrywania nowego systemu. Sam przerzucałem się na Ubuntu, teraz mam Debiana (na którym bazuje Ubuntu) i XP. W Debianie denerwuje mnie sporo pierdółek, które sprawiają, że praca z nim jest frustrująca.
Co do poczty, to nie widzę nic lepszego na rynku darmowych kont pocztowych od gmaila.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Originally Posted by A7
Czy poleciłby ktoś mały program do tray'a, który sprawdzałby pocztę na wp.pl ? Nie chodzi mi tutaj o jakiś rozbudowany program, żeby odczytywać, pisać, itd. wiadomości. Chodzi tylko o samo sprawdzenie, czy przyszła nowa wiadomość, abym nie musiał się logować na konto na wp.pl. Dzięki.

Foxmail

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Szukam dysku przenośnego typu pendrive.

Ktos moze cos polecic?


Myslę o:

http://www.komputronik.pl/Pamiec_Flash/PenDrive_USB_Flash_/SanDisk/Micro/PenDrive_SanDisk_Cruzer_Micro_U3_4GB_Ready_Boost_black_/pelny,id,41637/

http://www.komputronik.pl/Pamiec_Flash/PenDrive_USB_Flash_/Toshiba/PenDrive_Toshiba_4GB_NOZOMI/pelny,id,51438/

http://www.komputronik.pl/Pamiec_Flash/PenDrive_USB_Flash_/OCZ_Technology/Rally2_Hi_Speed_USB_PenDrive_28MB/s/OCZ_Technology_PenDrive_4GB_Rally2_USB_28MB/s/pelny,id,35810/

http://www.komputronik.pl/Pamiec_Flash/PenDrive_USB_Flash_/Kingston/seria_Data_Traveler_Capless_DT_6MB/s_i_3_MB/s_/Kingston_DataTraveler_Capless_4GB_Black/pelny,id,44682/


Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
http://allegro.pl/item394230150_szybki_pendrive_4gb_sandisk_cruzer_contour_25mb_s.html
ostatnio kupilem taki tylko ze 8 giga i spisuje sie bez zarzutu. Troche szukalem opinii i generalnie to jeden z lepszych modeli

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by andrzejek_84
Troche szukalem opinii i generalnie to jeden z lepszych modeli

Mozesz wkleic jakies pomocne linki, szukam wlasnie testow/opinii, i fajnie jakby mi cos nie umknelo smile

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Originally Posted by andrzejek_84
http://allegro.pl/item394230150_szybki_pendrive_4gb_sandisk_cruzer_contour_25mb_s.html
ostatnio kupilem taki tylko ze 8 giga i spisuje sie bez zarzutu. Troche szukalem opinii i generalnie to jeden z lepszych modeli
Dokładnie taki kupiłem jakiś czas temu. Zdecydowanie nie polecam ze względu na ten tandetny mechanizm chowania/wysuwania końcówki. Po paru miesiącach (a nie używałem często) tak się wyrobił, że nie dało rady nigdzie go podłączyć bo się sam chował. Musiałem rozmontować i teraz działa bez osłony i wygląda jak implant grin chińska tandeta.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
Originally Posted by lupus
Szukam dysku przenośnego typu pendrive.

Ktos moze cos polecic?


Myslę o:

http://www.komputronik.pl/Pamiec_Flash/PenDrive_USB_Flash_/SanDisk/Micro/PenDrive_SanDisk_Cruzer_Micro_U3_4GB_Ready_Boost_black_/pelny,id,41637/

http://www.komputronik.pl/Pamiec_Flash/PenDrive_USB_Flash_/Toshiba/PenDrive_Toshiba_4GB_NOZOMI/pelny,id,51438/

http://www.komputronik.pl/Pamiec_Flash/PenDrive_USB_Flash_/OCZ_Technology/Rally2_Hi_Speed_USB_PenDrive_28MB/s/OCZ_Technology_PenDrive_4GB_Rally2_USB_28MB/s/pelny,id,35810/

http://www.komputronik.pl/Pamiec_Flash/PenDrive_USB_Flash_/Kingston/seria_Data_Traveler_Capless_DT_6MB/s_i_3_MB/s_/Kingston_DataTraveler_Capless_4GB_Black/pelny,id,44682/

z w/w zdecydowalbym sie na ten OCZ:
- najlepsze predkosci zapisu/odczytu (przy tej pojemnosci to dosc wazny parametr)
- aluminiowa obudowa, lekka i trwala
- 5 lat gwarancji
- "stala" budowa, bez wysuwanych elementow (przynajmniej dla mnie jest to "+" smile )

Poza tym, widze ze ceny dalej ida ostro w dol, taka pojemnosc za taka cene, jeszcze jakis rok temu placilem podobnie za 1gb smile

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, burbon), 2,338 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,345
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1