Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
nie, oddali depozyt 200e-25e fee. wypelnilem formularz na sbr i czekam na odp

Bonus: Unibet
Loony25 #2561242 23/08/2008 02:44
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
maja aktualnie oni jakiś bonus na zakłady dla nowych graczy ?

neoximek #2578365 31/08/2008 05:33
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
Wydaje mi się czy Oni znowu mają jakiś bonus do 50Euro Ja trochę ugrałem i wypłaciłem niedawno to raczej mi nie dają!

violent #2578479 31/08/2008 06:45
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Originally Posted by violent
Wydaje mi się czy Oni znowu mają jakiś bonus do 50Euro Ja trochę ugrałem i wypłaciłem niedawno to raczej mi nie dają!

Jak wypłacałes przed 28.08 to spokojnie dadzą.
Pzdr.

Mr Joke #2578876 31/08/2008 17:35
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
1.09 jest kolejny bonus day: 50% do 300euro

Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
Originally Posted by CarlosMarc
1.09 jest kolejny bonus day: 50% do 300euro
No ale ten jest tylko dla nowych klientów a tamten był dla starych co mają konta przed 01.08 a to spora różnica blush

violent #2578928 31/08/2008 18:48
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a kobiety mocno trzepią ? Bo teraz jestem w takim nastroju ,ż e nie mam siły na żadne gierki.

Sylwiaa #2578945 31/08/2008 19:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Jest z nimi afera coraz wieksza , zaczynaja cwaniakować nie wyrabiaja po tych bonusach z płynnościa i zamykaja konta więc radze uwazać

Loony25 #2579896 01/09/2008 01:02
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Originally Posted by Loony25
Jest z nimi afera coraz wieksza , zaczynaja cwaniakować nie wyrabiaja po tych bonusach z płynnościa i zamykaja konta więc radze uwazać

Że Tobie blokneli ok pisałes, czy wiesz jeszcze o jakis innych zablokowanych kontach?

Pzdr

Mr Joke #2580417 01/09/2008 03:58
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
Loony, udało Ci się coś wskurać w Twojej sprawie ?




Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Tak, nie pisałbym na podstawie tylko swojej osoby. Na SBR dostałem odpowiedź mailem, że dostają coraz więcej zgłoszeń o podobnych przypadkach. Na ich forum przeczytałem, że niektórym udało się odzyskać kasę. Ja czekam na efekt, ale już zaczynam wątpić , wypłacili depozyt , zablokowali konto i utknęła sprawa w martwym miejscu, czekam jeszcze na kolejne kroki SBR, ale na razie nie pomogli konkretnie. Każdego to może spotkać, więc radzę być ostrożnym. Bonusy typu 50% 300e muszą sobie jakoś potem odbić, bo nie radzą sobie z płynnością

Loony25 #2585823 05/09/2008 05:23
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
Ja tam na nich nie narzekam teraz dali mi kolejnego bonusa ale po waszych doświadczeniach gram u nich raczej za drobne no i przegrywam wink a takich lubią laugh laugh laugh

violent #2596076 13/09/2008 07:23
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
kolejny bonus day: 100% do 300euro.

neoximek #2596078 13/09/2008 07:28
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
*kolejny bonus day: 100% do 250 euro*

neoximek #2596199 13/09/2008 17:31
Dołączył: Sep 2006
Posty: 39
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 39
dzisiaj jest przyznawany bonus w wysokosci do 250 euro. Czy ktos moze mi przyblizyc w jaki sposob go otrzymac?

marbor #2596224 13/09/2008 17:56
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
Musisz mieć u nich już 3 depozyty po 100 Euro i dostaniesz go pod warunkiem że nie wypłacałeś wcześniej a obrót bonus x8 po 1.75 no i pierwszy zakład do 3 dni to tak w skrócie!

violent #2596225 13/09/2008 17:58
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
Aha i pod warunkiem że nie brałeś od nich bonusa conajmniej 200Euro!

violent #2616203 24/09/2008 17:48
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
ktoś korzysta z tych bonusów ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Ja obracam wlasnie bonusa 100% do 100eur dla nowych graczy.

agr1 #2631204 02/10/2008 19:31
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Jak oni rozliczaja krecz? Bo nie moge znalezc na ich stronie ani tu na forum w temacie kreczy nie ma Goldvictory..

Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, betowiec, Lukasz111, forty, kamel), 966 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,190
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1