Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Nie Wojtek, tylko nie to.
Ta rózowa to blush porażka.

Te co wklejasz to przeważnie guuuut,
jedna (z duzym buforem) mnie cofneła, ohyda na maxa.

Ale dajesz kolejne piękne jak ta co oczarowała Randalla piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Chwila moment... grin

[Linked Image]

[Linked Image]

[Linked Image]


Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
takie spodenki u panien mają coś w sobie niezwykłego , aż miło się robi jak w takich pokazują się na ulicach oby tylko było ich więcej ... grin

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Różowa blondyna... no nic nie poradzisz, ale jest całkiem ładna, ma piękną duszę no i te spodenki smile Bankier$... koleżanka jakaś ? smile

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
widac ze dupodajka

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Originally Posted by gnacik
Różowa blondyna... no nic nie poradzisz, ale jest całkiem ładna, ma piękną duszę no i te spodenki smile Bankier$... koleżanka jakaś ? smile

Nie znam jej. Ma na imie Ola.


Originally Posted by tyson
widac ze dupodajka

Znasz ją, że tak piszesz?

Chyba nie myślisz, że specjalnie dla Ciebie będziemy tu wklejać zakonnice, amiszki albo Jarosława Kaczyńskiego.


PS. Co wy macie do dziewczyn w różowym? Przecież to babski kolor..

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Originally Posted by Piecia
takie spodenki u panien mają coś w sobie niezwykłego , aż miło się robi jak w takich pokazują się na ulicach oby tylko było ich więcej ... grin

piwo

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
rozowy to nie babski kolor...to kolor glupich blondynek wink

Dziewczyna calkiem ladna, ale bez przesady...Pierniczkowi jej poderwanie zabraloby ok. 8 minut i wydalby 1,5 zl.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Originally Posted by f4ls0n
blush

ale lalka

ja pisząc to chciałem powiedzieć, że w ogóle mi sie nie podoba, jakoś tak . . . plastikiem od niej bije a jakoś takich dziewczyn nie lubię wink

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
[Linked Image]

Ta panna jest z Białegostoku, a ten nick przy zdjęciu to pewnie z jednego z wielu fałszywych kont z jej fotkami. Ja dobrze pamiętam to nazywa się Asia i ma rodzinę w Piszu, kiedyś często wpadała, a co teraz się z Nią dzieje to nie mam pojęcia, kontakt już dawno urwany frown ...ale wiem, że jakieś tam wybory miss wygrywała czy coś smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Wklejacie jakieś tam dziewczynki. To jest prawdziwa kobieta -> Eva Mendes. Niesamowity seksapil!

[img]http://evapics.extra.hu/galeria/displayimage.php?pid=1386&fullsize=1[/img]

http://eva.mendes.filmweb.pl/o51873/Eva+Mendes/www -> a tu linki www

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
[Linked Image]

[Linked Image]

[Linked Image]

[Linked Image]

[Linked Image]

[Linked Image]

[Linked Image]

[Linked Image]

[Linked Image]

[Linked Image]

[img]http://img131.imageshack.us/img131/2088/laurenpopelg0.jpg[/img]

[img]http://img292.imageshack.us/img292/4975/heidicz3.jpg[/img]

[img]http://img236.imageshack.us/img236/3035/gigiravelliil2.jpg[/img]

[img]http://i27.tinypic.com/1zd51n8.jpg[/img]

[img]http://img116.imageshack.us/img116/7069/v272569iz4.jpg[/img]

[img]http://img410.imageshack.us/img410/2226/samcooke5de6c1mn3aw6.jpg[/img]

[img]http://th.interia.pl/50,g4417b69f2971173/i725000.jpg[/img]

[img]http://cxm.pl/allegro/Queen2605/spodnie2a.jpg[/img]

[img]http://i181.photobucket.com/albums/x61/loukikl/roma.jpg[/img]

[img]http://i2.mixer.pl/mxi3395/f0f77dd00007b10647d63f19/0/6/82944/profile-photo-55516.jpg[/img]

[img]http://img56.imageshack.us/img56/3189/0258531829fh9.jpg[/img]

[img]http://www.northernshaolinacademy.com/don/icons/amber.gif[/img]

[img]http://eur.i1.yimg.com/eur.yimg.com/ng/mo/premiere_photo/20060515/09/1432453907.jpg[/img]

[img]http://img95.imageshack.us/img95/5073/xxgb6.png[/img]

[img]http://img355.imageshack.us/img355/4996/52195838af3.png[/img]

[img]http://img59.imageshack.us/img59/673/vvvvpx1.png[/img]

[img]http://photos132.nasza-klasa.pl/dev235/0/276/738/0276738788.jpg[/img]

[img]http://www.vpx.pl/up/20080708/mm7.jpg[/img]

[img]http://b12.grono.net/150/118/gallery-17075410-500x500.jpg[/img]

[img]http://img530.imageshack.us/img530/5570/hollyvalance9ll2.jpg[/img]

[img]http://pixdaus.com/pics/1cmrh3dulMFpUNAzB8.jpg[/img]

[img]http://www.duidol.com/photo2/120091825331.jpg[/img]

[img]http://images30.fotosik.pl/183/fece303bb5fae9a0med.jpg[/img]

[img]http://img178.imageshack.us/img178/5006/1214852015xp4i3frsb6.jpg[/img]

[img]http://images23.fotosik.pl/249/819c6404364a681f.jpg[/img]


Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Originally Posted by kfjatek
Wklejacie jakieś tam dziewczynki. To jest prawdziwa kobieta -> Eva Mendes. Niesamowity seksapil!

[img]http://evapics.extra.hu/galeria/displayimage.php?pid=1386&fullsize=1[/img]

http://eva.mendes.filmweb.pl/o51873/Eva+Mendes/www -> a tu linki www

Nie wiem jak u innych ale nigdy nie rozumialem zachwytu ta kobieta...
szczerze mowiac to ona mi sie nie podoba wogole... smirk

jpl #2493530 21/07/2008 01:52
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by Klajd Frog
Originally Posted by kfjatek
Wklejacie jakieś tam dziewczynki. To jest prawdziwa kobieta -> Eva Mendes. Niesamowity seksapil!

[img]http://evapics.extra.hu/galeria/displayimage.php?pid=1386&fullsize=1[/img]

http://eva.mendes.filmweb.pl/o51873/Eva+Mendes/www -> a tu linki www

Nie wiem jak u innych ale nigdy nie rozumialem zachwytu ta kobieta...
szczerze mowiac to ona mi sie nie podoba wogole... smirk


Ja np. nie rozumiem zachwytu Aną Ivanovic smile ...a Eva co jak co, ale seksapil to ma smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Ta strone nadzwyczaj milo sie oglada smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
member
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
Niewiarygodne! Tylu errorów na raz dawno nie miałem! smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Druga fajna tylko niech już opuści ta rękę laugh

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (aker, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, rafal08), 1,796 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,766
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1