"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
SZKODA Oakland pierwszy raz baseball poscilem i od razu uraz

konczyl mi kupon z ako 14,71 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2001
Posty: 24,173
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,173
Likes: 9
Quote
Oryginalnie wysłał kp:
[qb]Bravo Panowie!!!
Ja niestety moge powiedziec tylko jedno: ****ne *******one Toronto!!! Mialem ostro dubelka Toronto+St Louis... St Loius to byl typ dnia (dalem anwet do 100procentonly),a drugi mecz wybieralem sposrod Toronto, Atlanta, Boston i NY Yankees... No co za ****ny pech!!!
Sorki, za ta mieso od rana... ale czasem odechciewa sie analizowania itd[/qb]
Heh ja sie na Detroit przejechalem 2 dni temu. Dzis graja z Minnesota, Cornejo 0-3 w zeszlym sezonie przeciwko Twins wiec moze Minnesota skonczy ten najlepszy start tygrysow od 19 lat. :rolleyes: Widac ze w tym roku nie beda juz tylko chlopcami do bicia.

A na dzis proponuje:

Seattle @ 1.77 (1 unit) GB :5gw:
Garcia 3-1 w zeszlym sezonie z Anaheim. Dzis rewanz za poprzednie 2 w serii.

Bilans 1-1 -0.5
Good Luck! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzisiejsza noc nie byla dla mnie tak udana jak dla niektorych grupowiczow (mimi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ). Ale i tak jestem w sumie na plus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
San Diego Padres vs Los Angeles Dodgers Over 7.5 -128 L
Chicago White Sox vs Kansas City Royals -124 W
Detroit Tigers vs Toronto Blue Jays -166 L <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Juz drugi raz przejechalem sie na Toronta, w pierwszej kolejce pojechalem z OVER
Cleveland Indians vs Minnesota Twins 138 W
Anaheim Angels vs Seattle Mariners -121 L

Bilans: +151 ( 6-4-60%)

Pozdrawiam
Krzys

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
mimi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ale w tym temacie podajemy typy a nie ksiegujemy. stop I jak mozesz to nie cytuj sam siebie bo jeszcze jeden mail i cala strone bys zajal. Wszystko poza typami, analizami MLB jest tu zle widziane. Do tego przeznaczony jest czat. Tam mozesz sobie ksiegowac nawet przed meczem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .

Proponuje, powrocic w tym temacie do formuly z poprzedniego sezonu. Mozemy zaczac nawet od dzisiaj.

"Proponuje podawac jeden najpewniejszy typ wg nas i tylko jeden typ.

Ewentualnie Ci co nie chca w tej formie podawac typow aby przynajmniej zaznaczyli w jakikolwiek sposob, ktory wg nich jest ten na ktory najbardziej licza.

Podawanie codziennie typu nie jest obowiazkowe."

Na podstawie tego typu bedzie tworzony codzienny ranking +/-.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Widze, ze juz sa trzy typy: rymoholik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , aifedar i szczecik - zaznaczcie swoj najpewniejszy typ to ruszymy z rankingiem juz dzisiaj.

Typ podajem z kursem i bookiem. Do rankingu uwzgledniane sa osoby, ktore podadza typ najpozniej na godzine przed meczem.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Quote
Oryginalnie wysłał Feher:
[qb]Widze, ze juz sa trzy typy: rymoholik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , aifedar i szczecik - zaznaczcie swoj najpewniejszy typ to ruszymy z rankingiem juz dzisiaj.

Typ podajem z kursem i bookiem. Do rankingu uwzgledniane sa osoby, ktore podadza typ najpozniej na godzine przed meczem.[/qb]
Moj dzisiejszy ranny post jest potwierdzeniem mojego typowania z wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Na dzisiejsze typy jescze za jasno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
Quote
Oryginalnie wysłał mimi:
[qb]Witam ja na dzis pusciłem juz cos takiego

1) CHI White Sox v KZC Royals 1 1.85 07 Apr 04 20:15

2) CLE Indians v MIN Twins 1 2.40 08 Apr 04 02:15

3) ANA Angels v SEA Mariners 2 1.78 08 Apr 04 04:00

4) MIL Brewers v STL Cardinals 2 1.48 08 Apr 04 02:15

5) BOS Red Sox v BAL Orioles 1 1.53 08 Apr 04 01:00

6) MON Expos v FLO Marlins 1 2.45 08 Apr 04 01:00


Total number of bets: 20 (3/6)
Total cost: 495.00 EUR
Max. Payout: 3428.02 EUR

a teraz małe opisy do kazdego meczu
:zobacz:
1) SOXI bardzo nieciekawie ostatnio przegrali po niesamowitej koncowce Kansas, przez caly macz byli gora i im sie nalezalo zwyciestwo
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
2) Cleveland raczej nie da wygrac Minesocie 3 meczu na wyjezdzie , a do tego bardzo zachecajacy kurs 2,40GB
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
3)Anaheim w porownaniu do Seattle to nic a wczoraj im sie udalo wiec dzis bedzie na odwrot
kurs rowniez zachecajacy
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
4)St Louis wygra (bynajmniej nie powinno sobie pozwolic na 3 porazke z rzedu)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
5)Boston poprostu wygra kurs w miare mozliwosci moze byc
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
6)Montreal wczoraj bardzo ładnie gonił Floride ale troszke zabrakło dzis napewno bedzie lepiej
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

POWODZENIA
prosze o jakies komentarze co do powyzszych typow[/qb]
Ja skorzystałem,brawo dla tego człowieka , wielkie piwo dla Ciebie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
Mimi z Twoich grałem :
CLE Indians
STL Cardinals
MON Expos

Sam dodałem Cincinn. z Chic cubs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
cze prosze o szybka pomoc co jest pewniejsze NY YANKES czy CHICAGO CUPS ??
ale na serio prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
wczoraj sie juz raz przejechalem

Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Walnij Yankesow !

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Quote
Oryginalnie wysłał Slawek 007:
[qb]Walnij Yankesow ![/qb]
Mam odmienne zdanie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Co prawda tradycyjnie Yankesi typowani sa do zwyciestwa w World Series, ale rozkrecaja sie powoli.
Dzisiejszy mecz z Ch. W.S. wcale nie jest tak oczywisty da NY. Ogólna siła jest po stronie Yankee. Ale na 30 zespołow obecnie zajmują 27 ! miejsce na pałce - a Ch. W.S. - 11 ! U miotaczy juz nie ma takich różnic. Tu lekka przewaga Yankee 18 miejsce - Ch. W.S 23 miejsce.
Zaczyna mecz w Ch. W.S Schoeneweis, który dla mnie jest lepszy od Vazgueza z Yankesów.
Ponadto ogladałem wczorajszy mecz Yankee z T.B. i stwierdzam, ze szlo im bardzo opornie, grali jakby z musu, zero usmiechow, ociezali.
Ja nie wykluczam zwycięstwa Ch. W.S. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 214
Quote
Oryginalnie wysłał meler:
[qb]cze prosze o szybka pomoc co jest pewniejsze NY YANKES czy CHICAGO CUPS ??
ale na serio prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
wczoraj sie juz raz przejechalem[/qb]
Tylko nie dawaj Yankeesów, oni bardzo często przegrywają w pierwszym meczu seri granym u siebie, o wiele pewniejszym typem bedzie Chicago Cubs, chodz nie radze grac ostro na początku sezonu,
mój dzisiejszy typ do
NY Yankees- Ch.W.Sox 2 2.3totomix

Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
kurde ja juz dalem yankesow 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
wczoraj sie na Oakland przejechalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
coz licze na szczescie i moze sie im uda

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,188
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,188
Quote
Oryginalnie wysłał meler:
[qb]kurde ja juz dalem yankesow 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
wczoraj sie na Oakland przejechalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
coz licze na szczescie i moze sie im uda[/qb]
Na pewno im sie uda :] też tak postawiłem a więc do BOJU YANKESI !!!!!!!!!!!!

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
SF Giants v SDG Padres 2.20 GB

Statystyka zdecydowanie po stronie San Francisco. D.Hermanson przeciwko San Diego 6-1 ERA 3.08. Niewiadoma w dzisiejszym meczu jest wystep D.Wells'a, ktory w poprzednim sezonie gral w NYY.
Smaczkiem meczy SFO jest jeden brakujacy HR B.Bonds'a do 660, gdzie zrowna sie ze swoim ojcem chrzestnym Willie Mays'em, ktory jest trzeci na liscie wszechczasow zdobywcow najwiekszej liczby HR. Wczoraj przeszkodzil mu R.Clemens (wczesniej NYY) dzisiaj rzuca Wells. Czy byli gracze NYY przeszkodza Bonds'owi?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Tak jak napisał Feher. Nie klaskajcie tu po meczach, nie dziękujcie cytując pół strony stop , a jesli już musicie dziękować to róbcie to w tym samym poście w którym podajecie typ. Podobnie zrobił rymoholik i to jest w porządku. Następnym razem usuwam posty z cytowaniem gdzie komentarz cytującego ogranicza sie do " <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: " .

Dołączył: Aug 2001
Posty: 224
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 224
Witam

Pick of the day Anaheim Angels - Seattle Mariners 1 2.10/BAW

Oprocz tego zagralem na Chicago White Sox, Cincinnati Reds i San Francisco Giants.

Pozdrawiam Salvador

Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
czesc wszystkim
co sadzice o underku pittsburgh-philadelphia i yankess-white sox?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 97
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 97
Elo !!
Moim skromnym zdanie dobrze jest dzisiaj zagrac spotkanie Detroit-Minnesota 1 1.90 (totomix)
Detroit rozgramiło na wyjezdzie Toronto i na swoim boisku powinni przyczesac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> juz mają 3 zwyciestwa ma 3 mecze mysle ze dobra passa potrwa troche jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Witam
Czas wiecej pisac, mniej czytac:)
Moj typ dnia: Florida 1,63 GB
pozdrowka

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, aker, kamel, Lukasz111, 11kera11, JelineK), 1,019 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,950
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1