|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Panie, Panowie do startu naszych ukochanych rozgrywek zostały już tylko dwa tygodnie. Dlatego chciałem was zapytać czy macie też ochotę w tej rundzie spotkać podjąć rękawice i walczyć o miano najlepszego "eksperta od polskich lig". Wpisowe oczywiście bez zmian: 30 złoty, pula nagród zależy od was. Jeśli chodzi o typowanie to również bez zmian Ekstraklasa, I liga i II liga. Czekam na wasze propozycje i zgłoszenia.
Wielka prośba aby Piecia odezwał się do mnie. Mam nadzieję, że pomożesz mi przy organizacji tej rywalizacji. Także mile widziana pomóc jeszcze jednej duszy.
Lista zgłoszeń: 1. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Dobrze, ale pamiętaj podstawek, że ty i mam nadzieję Piecia będziecie mi pomagać w podsumowaniach kolejnych kolejke. Przykładowo ja robię 1 to drugą ty a trzecią Piecia a czwartą znowu ja itd.
Lista zgłoszonych: 1. Ignorator 2. podstawek87
Oczywiście numer konta na priv. Z resztą się nie zmienił więc jak macie poprzednie dane to tylko dajcie potwierdzenie, że 30 złoty poszło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
gram i mogę pomóc bardzo chętnie w organizacji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
spoko, bez problemu dam radę podliczać co trzecią kolejkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
chętnie się zapiszę, chcialem sie tylko zapytać, czy jest możliwość iż nie oddam typu na dają kolejkę ? czasem wyjeżdzam i raczej nie bede w stanie pdoawać typów na wszystkie kolejki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092 |
Jeśli można oczywiście zagram:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
rowniez chcialbym zagrac  w zeszlej edycji nie moglem brac udzialu - matura, te sprawy, ale teraz juz jako pelnoprawny student z wiekszoscia wolnego czasu i jeszcze spora dawka wakacji, moge zagrac  i dolaczam sie do pytania Baqu, jak to z nie typowaniem? Bo rowniez planuje wyjazd w sierpniu i wrzesniu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Jestem, jak zawsze. Podsumowanie jakieś też mogę zrobić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
gram , grzechem byloby nie zagrac moj debiut wiec czekam na nr konta
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
w poprzednich edycjach ustaliliśmy, że można nie podawać typów w dwóch kolejkach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Zapisuję się jeśli można i proszę o podesłanie nr konta na priv 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
ja także zagram oczywiście 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200 |
dawno mnie tu nie widzieli jeśli można to tez weżnę udział
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Lista zgłoszonych: 1. Ignorator 2. podstawek87 3. Chaoz 4. Baqu 5. Dreju 6. juancarlos 7. kfjatek 8. craax 9. Mindman 10. Piecia 11. kiki1981 12. Maxxey (poprzez gg)
Ilość dobra, ale przypominam, że gwarantem gry w konkursie jest wpłata 30 złoty to puli dla najlepszej trójki. Wszelkie dane konta i do przelewu proszę kierować poprzez prywatną wiadomość na mecz.pl.
Jeśli chodzi o ilość opuszczonych spotkań to na pewno będą dwie kolejki. Możliwe, że trzy, ale musimy znać ostatecznych kształt naszej ligi a także ile kolejek przypada na rundę jesienną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Zapomniałbym dodać, że moim najbliższym attache będzie Piecia. Pod koniec poprzedniej edycji bardzo mi pomógł. Dlatego jest zadowolony, że także w tej edycji będzie moją prawą ręką. Także liczę na pomoc kfjatka też był pomocny w ostatniej edycji. Ostatnią osobą będzie podstawek87, który jest z nami w konkursie już od roku. Cztery osoby do prowadzenia konkursu to wystarczająca liczba. Dzięki Chaoz za propozycję pomocy. Na pewno skorzystam w przyszłości.
Prowadzący konkurs: Ignorator Piecia kfjatek podstawek87
Co do roli to na pewno regulamin się nie zmienia, bo jest dobry i sprawdził się w ostatnich dwóch edycjach. O puli nagród zdecyduje sam a także o jej podziale. Od Piecii, kfjatka i podstawka będą oczekiwał pomocy przy podsumowaniu kolejek a także pomocy w trudnych sytuacjach. Wtedy w czwórkę będziemy główkować co z nie przewidzianym faktem zrobić.
Jeśli chodzi o podsumowanie kolejek to grafik zrobimy. Przykładowo ja pierwszą kolejkę, drugą Piecia, trzecią kfjatek a czwartą podstawek, piątą znowu ja itd. Oczywiście jeśli ktoś z naznaczonych "userów" nie będzie mógł zrobić podsumowania to wtedy musi poinformować resztę kolegów o tym. Wtedy ktoś inny awaryjne zrobi podsumowanie.
Okej myślę, że praktycznie wszystko jasne. Jakby ktoś miał jakieś wątpliwości to zapraszam do ostatniej edycji konkursu lub też niech pyta w temacie.
.::Think Twice::. Igi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Oczywiście potwierdzam oficjalnie iż będę pomagać w prowadzeniu konkursu .
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,080
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,080 |
ja rowniez zglaszam sie do gry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Osoby, które wpłaciły pieniądze a tym samym zgłosił się do udziału w Ekstraklasie Typerów - Jesień 2008: 1. Ignorator 2. juancarlos 3. kiki1981 4. kfjatek 5. craax Fantastyczny wynik...a przypomnicie mi ile osób wyraziło zainteresowanie?. A no 15...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|