|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: May 2007
Posty: 100 |
GP Wielkiej Brytanii Zwycięzca grupy ( KOV, ALO, HEI, KUB, TRU), @1.8, LB, 6/10 No troszkę fantazja ich poniosła... w dodatku nie ma w tej grupie Webbera  GP Wielkiej Brytanii Alonso - Heidfeld, @1.95, CB, 4.5/10 Było @2.1 w Bwin, ale zostało pograne i natychmiast blok, było @2.05 w CB i taki sam dalszy rozwój wydarzeń, teraz mają @1.95 i ja i tak to bardzo mocno po takim kursie polecam. Heidfeld pojechał lepiej w kwalifikacjach, ma jakby nie patrzeć szybsze auto i w wyścigach w tym sezonie prezentuje się zdecydowanie najlepiej spośród wszystkich 3 dni spędzonych na torze. Alonso ostatnio na odwrót - w kwalach ładnie, w wyścigach już nie tak pięknie... Pobrałem sobie od Ciebie parkę Alonso - Heidfeld i dorzuciłem: Winning Team - McLaren. Myślę, że gospodarze nie dadzą sobie wydrzec wygranej
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Rosberg zacznie wyscig z pit lane - click
Rosberg N.-Nakajima K. typ: 2 kurs: 2.20 stawka: 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
rosberg zacznie wyscig z pit lane [f1.wp.pl] - click Rosberg N.-Nakajima K. typ: 2 kurs: 2.20 stawka: 3 Źle mi się wkleiło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Na Silverstone deszczu strugi. Na Eurosport jest inny wyścig na tym torze. Czyli będzie ciekawie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Porsche Super Cup na Eurosport i samochody tańczą jak na balecie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 324 |
czyli można zagrać Safety Car - tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
a zauważyliście, że w tym sezonie na 8 obecnych zawodów aż 7dem ! razy najszybszy czas uzyskiwał bolid Ferrari ! w tym ostatnie 5 wyścigów z rzędu najlepszy czas uzyskuje Kimi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
pomyłka  na 8 zawodów 5 a nie siedem razy najszybsze fyło Ferrari  dodatkowo w ostatnich 6ściu wyścigach aż 4 razy wygrywało Ferrari ( raz Renault i raz McLaren )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
czyli można zagrać Safety Car - tak To jest klasyczny tor wyścigowy, więc jest mnóstwo miejsca po bokach, żeby wysłali Safety Car to musi być bardzo poważna kolizja i zaśmiecony tor, bo inaczej to są w stanie szybko usunąć samochód z pobocza. Po prostu lepiej nie szarżować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
czy ktoś próbował kiedyś obstawiać RaceHandicap w Bet365? Bo nie mam wcześniejszych kursów i wyników, a wydaje mi sie że trafiają się tam dość ciekawe kursy czasami.
Parę Heidfeld-Alonso można zagrać jeszcze po 2.06 w Mansion, ale tam tylko single
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
I sory ża tak post pod postem ale mam problem z Bet365, przyznaję że do tej pory sporo u nich wygrałem na F1, ale grając AKO z par, ostatniego wyścigów nie obstawiałem a dzisaj jak próbuję to mogę grać pozycje z F1 tylko i wyłącznie jako single. Czy wszyscy tak mają? Jakaś zamiana zasad w B365?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
I dla mnie na dzisiaj do grania są jednak pary z Kubicą, zanalazłem dwie ciekawe, kursy bardzo podobne:
Kubica-Massa Kubica-Heidfeld kursy na Kubicę w granicach 2.5
Z dwóch powodów, deszcz i mokry tor, a na razie Kubica głupich błędów nie popełnia. Bardzo dobra jazda Kubicy w Q2, świadczy że jednak wyniki z treningów nie odzwierciedlały możliwości BMW i Kubicy. Ponadto Massa raczej będzie szarżował, bo na pewno ma lekki samochód, a to może się różnie skończyć. Z Heidfeldem może być różnie ale w zależności od rozwoju sytuacji nie będzie Kubicy przeszkadzał. Gram jednak za średnie stawki, możliwości wypadków są jednak spore
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
GP Wielkiej Brytanii Fisichella - Sutil, @2.1, LB, 3/10 Rosberg - Nakajima, @2.3, Bwin, 1/10 Trulli - Rosberg, Betgun, 3/10
1. Sutil świetnie sobie radzi na mokrym torze, co udowodnił już nie raz i nie dwa, a ostatnio m.in. w Monaco. A na Silverstone leje jak z cebra... 2. Rosberg wystartuje z Pit Lane, co w tym konkretnym przypadku niewiele zmienia (de cato tylko 2 pozycje w tył) no ale zawsze coś, dlatego gram ale za stawkę malutką. 3. J.w. + Trulli wczoraj mowił, że ustawili setup pod mokry tor.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
I mój zakład dnia  najlepszy z grupy: Button 1.8 Barrichello 4.3 Sutil 5.5 Fisichella 6.5 Bet365, typ Barrichello, kurs 4.3, gram dość mocno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
Jedzie ktos na GP Belgii tor Spa jest jednym z najciekawszych torów w F1 5-6-7 wrzesień, mam pytanie jesli ktos wie jest gdzies niedaleko toru pole namiotowe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Kurcze, musze to tu wkleić, bo zdjęcie jest total: [ Linked Image] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Trochę na konto zapowiedzi przedwyścigowych para: Heidfeld-Trulli po kursie 1.6 w Centrebet (jak pisałem kurs spadł na 1.55) Hamilton-Kovalainen po kursie 1.35 (CB) nie wierzę że może wygrać Fin w tej parze Vettel-Bourdais 1.3 (CB) ostatnie dokonania jednak skłaniają mnie do grania młodego Niemca Gram to średnio w tripelku po kursie 2.8 Singapurze, nadchodzę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
GP Niemiec - kwalifikacja Head-to-Head Kubica/Rosberg Typ: Nico Rosberg (GER/Williams) Kurs: 7.50 Buk: Bwin
Moim zdaniem kurs na Nico przesadzony. Robert ostatnio z problemami. Rosberg to ciągle b. dobry kierowca a tu widać, że i Williamsowi też zależy na dobrym wyniku. Przynajmniej w kwalach. Do grania za drobne - max 50 zł. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
ja się zastanawiam nad takim typem : Kovalainen, H Kubica 1 @1.67 II 4. Heikki Kovalainen McLaren 1.15,990 (37) 8. Robert Kubica (BMW Sauber) 1.16,363 (36) I 2. Heikki Kovalainen McLaren 1.15,666 (19) 2. 19. Robert Kubica (BMW Sauber) 1.18,779 (8) Moze bedzie podobnie jak 2 tygodnie temu w kwalifikacjach co powiecie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839 |
GP Niemiec - kwalifikacja Head-to-Head Kubica/Rosberg Typ: Nico Rosberg (GER/Williams) Kurs: 7.50 Buk: Bwin
Moim zdaniem kurs na Nico przesadzony. Robert ostatnio z problemami. Rosberg to ciągle b. dobry kierowca a tu widać, że i Williamsowi też zależy na dobrym wyniku. Przynajmniej w kwalach. Do grania za drobne - max 50 zł. Pozdrawiam BaH oferuje 8,5 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|