Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 15 1 2 7 8 9 10 11 14 15
Dołączył: May 2007
Posty: 100
member
member
Dołączył: May 2007
Posty: 100
Originally Posted by tomo
GP Wielkiej Brytanii
Zwycięzca grupy (KOV, ALO, HEI, KUB, TRU), @1.8, LB, 6/10

No troszkę fantazja ich poniosła... w dodatku nie ma w tej grupie Webbera smirk


GP Wielkiej Brytanii
Alonso - Heidfeld, @1.95, CB, 4.5/10

Było @2.1 w Bwin, ale zostało pograne i natychmiast blok, było @2.05 w CB i taki sam dalszy rozwój wydarzeń, teraz mają @1.95 i ja i tak to bardzo mocno po takim kursie polecam.
Heidfeld pojechał lepiej w kwalifikacjach, ma jakby nie patrzeć szybsze auto i w wyścigach w tym sezonie prezentuje się zdecydowanie najlepiej spośród wszystkich 3 dni spędzonych na torze. Alonso ostatnio na odwrót - w kwalach ładnie, w wyścigach już nie tak pięknie...


Pobrałem sobie od Ciebie parkę Alonso - Heidfeld i dorzuciłem: Winning Team - McLaren. Myślę, że gospodarze nie dadzą sobie wydrzec wygranej

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Rosberg zacznie wyscig z pit lane - click

Rosberg N.-Nakajima K.
typ: 2 kurs: 2.20 stawka: 3

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
rosberg zacznie wyscig z pit lane [f1.wp.pl] - click


Rosberg N.-Nakajima K.
typ: 2 kurs: 2.20 stawka: 3

Źle mi się wkleiło tongue

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Na Silverstone deszczu strugi. Na Eurosport jest inny wyścig na tym torze. Czyli będzie ciekawie smile

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Porsche Super Cup na Eurosport i samochody tańczą jak na balecie

Dołączył: Mar 2003
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 324
czyli można zagrać Safety Car - tak

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
a zauważyliście, że w tym sezonie na 8 obecnych zawodów aż 7dem ! razy najszybszy czas uzyskiwał bolid Ferrari ! w tym ostatnie 5 wyścigów z rzędu najlepszy czas uzyskuje Kimi...

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
pomyłka smile na 8 zawodów 5 a nie siedem razy najszybsze fyło Ferrari smile

dodatkowo w ostatnich 6ściu wyścigach aż 4 razy wygrywało Ferrari ( raz Renault i raz McLaren )

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Originally Posted by pilot99
czyli można zagrać Safety Car - tak

To jest klasyczny tor wyścigowy, więc jest mnóstwo miejsca po bokach, żeby wysłali Safety Car to musi być bardzo poważna kolizja i zaśmiecony tor, bo inaczej to są w stanie szybko usunąć samochód z pobocza. Po prostu lepiej nie szarżować wink

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
czy ktoś próbował kiedyś obstawiać RaceHandicap w Bet365? Bo nie mam wcześniejszych kursów i wyników, a wydaje mi sie że trafiają się tam dość ciekawe kursy czasami.

Parę Heidfeld-Alonso można zagrać jeszcze po 2.06 w Mansion, ale tam tylko single

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
I sory ża tak post pod postem ale mam problem z Bet365, przyznaję że do tej pory sporo u nich wygrałem na F1, ale grając AKO z par, ostatniego wyścigów nie obstawiałem a dzisaj jak próbuję to mogę grać pozycje z F1 tylko i wyłącznie jako single. Czy wszyscy tak mają? Jakaś zamiana zasad w B365?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
I dla mnie na dzisiaj do grania są jednak pary z Kubicą, zanalazłem dwie ciekawe, kursy bardzo podobne:

Kubica-Massa
Kubica-Heidfeld
kursy na Kubicę w granicach 2.5

Z dwóch powodów, deszcz i mokry tor, a na razie Kubica głupich błędów nie popełnia. Bardzo dobra jazda Kubicy w Q2, świadczy że jednak wyniki z treningów nie odzwierciedlały możliwości BMW i Kubicy. Ponadto Massa raczej będzie szarżował, bo na pewno ma lekki samochód, a to może się różnie skończyć.
Z Heidfeldem może być różnie ale w zależności od rozwoju sytuacji nie będzie Kubicy przeszkadzał. Gram jednak za średnie stawki, możliwości wypadków są jednak spore

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
GP Wielkiej Brytanii
Fisichella - Sutil, @2.1, LB, 3/10
Rosberg - Nakajima, @2.3, Bwin, 1/10
Trulli - Rosberg, Betgun, 3/10


1. Sutil świetnie sobie radzi na mokrym torze, co udowodnił już nie raz i nie dwa, a ostatnio m.in. w Monaco. A na Silverstone leje jak z cebra...
2. Rosberg wystartuje z Pit Lane, co w tym konkretnym przypadku niewiele zmienia (de cato tylko 2 pozycje w tył) no ale zawsze coś, dlatego gram ale za stawkę malutką.
3. J.w. + Trulli wczoraj mowił, że ustawili setup pod mokry tor.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
I mój zakład dnia wink

najlepszy z grupy:
Button 1.8
Barrichello 4.3
Sutil 5.5
Fisichella 6.5

Bet365, typ Barrichello, kurs 4.3, gram dość mocno wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Jedzie ktos na GP Belgii tor Spa jest jednym z najciekawszych torów w F1 5-6-7 wrzesień, mam pytanie jesli ktos wie jest gdzies niedaleko toru pole namiotowe?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Kurcze, musze to tu wkleić, bo zdjęcie jest total:

[Linked Image]

laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Trochę na konto zapowiedzi przedwyścigowych para:
Heidfeld-Trulli po kursie 1.6 w Centrebet (jak pisałem kurs spadł na 1.55)
Hamilton-Kovalainen po kursie 1.35 (CB) nie wierzę że może wygrać Fin w tej parze
Vettel-Bourdais 1.3 (CB) ostatnie dokonania jednak skłaniają mnie do grania młodego Niemca

Gram to średnio w tripelku po kursie 2.8

Singapurze, nadchodzę laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
GP Niemiec - kwalifikacja
Head-to-Head Kubica/Rosberg
Typ: Nico Rosberg (GER/Williams)
Kurs: 7.50
Buk: Bwin

Moim zdaniem kurs na Nico przesadzony. Robert ostatnio z problemami. Rosberg to ciągle b. dobry kierowca a tu widać, że i Williamsowi też zależy na dobrym wyniku. Przynajmniej w kwalach. Do grania za drobne - max 50 zł.
Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
ja się zastanawiam nad takim typem :
Kovalainen, H Kubica 1 @1.67
II 4. Heikki Kovalainen McLaren 1.15,990 (37)
8. Robert Kubica (BMW Sauber) 1.16,363 (36)
I 2. Heikki Kovalainen McLaren 1.15,666 (19)
2. 19. Robert Kubica (BMW Sauber) 1.18,779 (8)
Moze bedzie podobnie jak 2 tygodnie temu w kwalifikacjach smile
co powiecie ? tongue


Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839
Originally Posted by (J)
GP Niemiec - kwalifikacja
Head-to-Head Kubica/Rosberg
Typ: Nico Rosberg (GER/Williams)
Kurs: 7.50
Buk: Bwin

Moim zdaniem kurs na Nico przesadzony. Robert ostatnio z problemami. Rosberg to ciągle b. dobry kierowca a tu widać, że i Williamsowi też zależy na dobrym wyniku. Przynajmniej w kwalach. Do grania za drobne - max 50 zł.
Pozdrawiam
BaH oferuje 8,5 wink

Strona 9 z 15 1 2 7 8 9 10 11 14 15

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon), 2,293 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,198
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1