Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
A tak z innej beczki , może powoli zaczniemy gromadzić informacje , szanse medalowe w poszczegolnych dyscyplinach , przydatne linki , wyniki ostatnich mistzrostw itd. bo nie kazdy siedzi w boksie , kajakarstwie , wioslarstwie... Igrzyska to bardzo dochodowa impreza jesli sie do niej dobrze przygotuje. Bedzie mozna lapac ciekawe kursy , ale niezbedna jest wiedza. Co wy na to? Chodzi mi szczegolnie o te mniej popularne dyscypliny.

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by kasparov
WRESTLING czyli zapasy to do chin mialobyc , a nie USA smile

radze Ci sie zaznajomic w takim razie z niekotrymi dyscyplinami smile

http://www.thewrestlingtalk.com/int...eestyle-greco-women-baku-azerbaijan.html


np. tu masz link do wrestlingu. W baseballu nie startuje zawodowa ekipa USA. Tego tez chyba nie wiedziales...dla mnie USA bedzie walczylo o 2. miejsce w klasyfikacji z Rosja.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by kasparov
A tak z innej beczki , może powoli zaczniemy gromadzić informacje , szanse medalowe w poszczegolnych dyscyplinach , przydatne linki , wyniki ostatnich mistzrostw itd. bo nie kazdy siedzi w boksie , kajakarstwie , wioslarstwie... Igrzyska to bardzo dochodowa impreza jesli sie do niej dobrze przygotuje. Bedzie mozna lapac ciekawe kursy , ale niezbedna jest wiedza. Co wy na to? Chodzi mi szczegolnie o te mniej popularne dyscypliny.

jestem jak najbardziej za...ale zajme sie tym w przyszlym tygodniu. Moge zrobic mala klasyfikacje medalowa MŚ w olympijskich dyscplinach za 2007 rok.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
ok dzieki , masz racje nie wiedziaelm tego , z marszu wypisalem patzrac na dyscypliny , ok widze , ze jest juz nas 2 , MOZE MASZ JAKIS POMYSL CO BY NAJBARDZIEJ BYLO POTZREBNE W TEJ ANALIZIE POSZCZEGOLNYCH DYSCYPLIN , NA PEWNO LINKI , WYNIKI OSTATNICH IGRZYSK? CO JESZCZE ? MOZE OSOBNY TEMAT?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Ja tez uwazam ze chinczycy zdabeda wiecej medali. Wszedzie tam gdzie beda decydowac sedziowie to mysle ze z korzyscia dla Chinczyków. przypomnijcie sobie Seul i chociazby turniej bokserski co sie tam dzialo. No i "wspomaganie" po igrzyskach rozpoczna sie pewnie masowe dyskwalifikacjie. Wlasnie pytanie zwiazane z tym zaklad rozumiem jest wazny do ostatniego dnia igrzysk i dyskwalifikacje po chyba nie beda brane pod uwage?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Mi sie tam wydaje, ze mozna tutaj to zrobic...wszystko, co mzoe pomoc, zamieszac tutaj...linki, wyniki ostatnich zawodow mistrzowskich. Tylko, zeby nie wprowadzac ludzi w blad, a i siebie przy okazji trzeba znac dokladnie program IO, bo nie wszystkie konkurencje z poszczegolnych dyscyplin znajduja sie w programie Igrzysk...szermierka, plywanie, kajakarstwo to tak pierwsze z brzegu dyscypliny, w ktorych program MŚ rozni sie nieco od programu IO.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by magic321
Ja tez uwazam ze chinczycy zdabeda wiecej medali. Wszedzie tam gdzie beda decydowac sedziowie to mysle ze z korzyscia dla Chinczyków. przypomnijcie sobie Seul i chociazby turniej bokserski co sie tam dzialo. No i "wspomaganie" po igrzyskach rozpoczna sie pewnie masowe dyskwalifikacjie. Wlasnie pytanie zwiazane z tym zaklad rozumiem jest wazny do ostatniego dnia igrzysk i dyskwalifikacje po chyba nie beda brane pod uwage?

jak odbiora jeszcze w trakcie IO to pewnie wezma pod uwage, ale 3 miesiecy chyba czekac nie beda wink

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Chodzi mim o taki przypadek ze próbka A dala wynik pozytywny a drugi wynik moze byc dopiero po zawodach i co wtedy?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Pamiętać należy (to już polski gnom zaznaczył) że klasyfikację medalową nie wygrywa zespół co zdobędzie najwięcej medali... tylko ten kto zdobędzie najwięcej złotych medali (a tu chyba Amerykanie mają więcej jasnych punktów...) no ale...najważniejsze że będzie nas kilka osób do współpracy bo tak jak kaspi powiedział... IO to powinno być żniwo

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
A to tak na marginesie...tak dla refleksji
Beijing 2008...cała prawda [wiadomosci.onet.pl]

stop

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Igrzyska coraz blizej a w temacie cisza. Jesli chodzi o medale to wlasnie zauwazylem w expekcie zaklad na ilosc zdobytych medali. I w tej klasyfikacjie uwazam ze spokojnie wygraja Amerykanie ( w Atenach USA 103 medale, Chiny 63 medale), jak dla mnie ogromna przewaga. O ile w klasyfikacjie medalowej (ogolnej) faworytem (według bukmacherów sa Chinczycy kursy w granicach 1,5) to uwazam ze łacznie to Amerykanie zdabedna wiecej medali. A kursy przedstawiaja sie nastepujaco

Najwięcej medali:
China - USA
1.80 - 1.95

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Wlasnie policzylem i dodam jeszcze do tego co pisalem wczesniej ze Amerykanie w LA i w plywaniu zdobyli w sumie 52 medale czyli prawie tyle co w sumie Chinczycy. Prosze o jakies komentarze odnosnie tego zakladu smile jak dla mnie to wyglada ladnie i zdecydowanie pewniej niz wygrana Chinczykow w generalce. I chyba troche dodatkowej kaski przeleje do expekta zeby to zagrac!!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Czy oni mają jakąś stronę oficjalną w tych Chinach ? Potrzebuję termiarze, zgłoszonych zawodników do poszczególnych dyscyplin.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
beijing 2008 wpisac w google = http://en.beijing2008.cn/

Dołączył: Dec 2004
Posty: 56
U
journeyman
journeyman
U Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 56
Witam! Orientuje sie ktos czy jakis buk wystawil juz oferte na IO na zwyciezcow w sportach druzynowych? bo tym razem chlopaki z Usa powinni chyba smialo pyknac zloto w kosza patrzac na sklad jaki pojechal...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by uiopek86
Witam! Orientuje sie ktos czy jakis buk wystawil juz oferte na IO na zwyciezcow w sportach druzynowych? bo tym razem chlopaki z Usa powinni chyba smialo pyknac zloto w kosza patrzac na sklad jaki pojechal...
m.in. WH, stanjames

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Originally Posted by Linc
Originally Posted by uiopek86
Witam! Orientuje sie ktos czy jakis buk wystawil juz oferte na IO na zwyciezcow w sportach druzynowych? bo tym razem chlopaki z Usa powinni chyba smialo pyknac zloto w kosza patrzac na sklad jaki pojechal...
m.in. WH, stanjames


Pinnacle ma 1,337 zal takie cos zagrac, nie widze tu zadnego value, na kazdej olimpiadzie USA ma najlepszych zawodnikow, jednak kto wie czy wczesniej nie pojda na miasto na dziewczynki. Ich kontrola antydopingowa nie dotyczy ?? ( w Atenach nie dotyczyla )

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
witam wszystkich po długiej przerwie !!!


co do złota dla basketchłopców to musicie wziąć pod uwagę to , że oni są po wyczerpującym sezonie i roztrenowanie robi swoje a oni chyba cały czas myślą , że są tak dobrzy , że nikt im nie podskoczy .

wg mnie nie biorą jednej rzeczy poważnie .
wielu liderów z innych drużyn również już gra w nba a motywacja ich jest o wiele większa stąd tyle sensacji i niespodzianek jeśli chadzi o występy ekipy marzeń .

jeśli mecze rozgrywano by w połowie października to faworyt mógłby być tylko jeden a tak sprawa złotego medalu pozostaje otwarta .

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
No i dalej analizuje sobie te medale zdobyte lacznie!! I caly czas wychodzi mi ze nie ma mozliwosci aby Amerykanie to przegrali a kurs na nich (o dziwo dla mnie) rosnie i juz jest 2.0. W LA Amerykanie uzyskaja przewage okolo 25-30 medali, w plywaniu bedzie bedzie roznica okolo 20 to daje przewage 45-50 medali przewagi. Tak mniej wiecej bylo na poprzednich mistrzostwach swiata i poprzedniej olimpiadzie. Chinczycy troche odrobia w tenisie stolowym maksymalnie 12 medali i tu chyba wszystkie medale zgarna. Swoje dolożą też w podnoszeniu ciezarow mysle ze okolo 20. To mamy 30 medali. Jak ktos pisal gimnastyka sportowa, ale tu w medalach bedzie po rowno. niech sedziowie "drukuja" i niech Azjaci wygrywaja, ale wtedy Amerykanie mysle ze spokojnie jakies krazki srebrne i brazowe zdobeda. W badmintonie odrobia jeszcze kilka medali, bedzie to jakies 7 gora 10, ale w tym dobre sa tez inne druzyny z Azji. Koszykowka to 2 pewne medale na plus dla USA, w plazowce mysle ze bedzie po rowno, Walsh - May pewne zloto, ale moze jakas Chinska para medal rowniez zdobedzie (choc watpie). Wczesniej ktos pisal rowniez o zapasach i boksie, nie sadze zeby tu Chinczycy cos odrobili, bo nie sa w tych dyscyplinach potega.

Na teraz to by bylo tyle. Moze jeszcze ktos wypowie sie w tej kwestii bo byla dyskusja o klasyfikacji medalowej ale jakos ucichla. A bardzo chetnie wyslucham innych opinii bo chce to dac za duza kaske.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
@Szpak

Radze sie wstrzymac, za pare dni wracam do Polski, a tam na kompie mam sporo ciekawostek, ktore moga Cie lekko odstraszyc od tego zakladu...sugerowanie sie Atenami byloby glupota.

Amerykanie w naskecie nie wysylaja wcale superekipy. Kto sledzi dokladnie NBA, ten wie...sa faworytem, ale maja sporo slabych pkt., po 1.5 bylo w UB jakis pol roku temu, teraz jest juz ~1.3, a to nie ma najmniejszego sensu.

Amerykanow w kosza kontrola nie dotyczyla tylko w Barcelonie.

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, betowiec, Sensei, Lukasz111, aker, JelineK, latajaca_holenderka, burbon), 2,533 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,111
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1