|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
e tam.nie wszystkie buki mają handicapy na sety, albo nie wygra 2:0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
gdzie moge znalezc adres na ktory moge zadawac pytania dotyczace oferty bf? musze spytac czy maja w planach wprowadzenie PLS. dla mnie to niepowazne, ze można fińską lige siatkówki obstawiać, a nie można naszej ktora należy do najsilniejszych w europie. żal podbijam. tam jest kilka linkow kontaktowych, na ktory mam pisac? chce peffki z polskiej ligi 
|
|
|
Link skopiowany do schowka