|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
@Conrad - Czy osoby które skorzystały z promocji bonus 150PLN mogą także wziąć udział?
Drugie pytanie - czy przed przyznaniem bonusa 150PLN można już obstawiać zakłady?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Na drugie pytanie już znam odpowiedz  Co do 1'wszego to regulamin promocji bonus 150, mówi: 11. Oferta promocyjna nie może być wykorzystana do skorzystania z innych promocji. Rozumiem przez to, że nie mogę skorzystać z promo F1 ? A może jednak? Przykład, obstawiam zakład 20PLN po kursie niższym niż 1,8, wtedy nie liczy się on do obrotu, ale jednocześnie kwalifikuje się do promo F1?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Chim, wręcz przeciwnie! Konkurs F1 obejmuje wszystkich klientów i w żadnym stopniu nie dotyczy bonusu od pierwszej wpłaty. Możesz zgarnąć i bonus i uczestniczyć w konkursie. http://promos.centrebet.com/europe/polf1/Tam masz napisane, że " konkurs obejmuje zarówno starych jak i nowych klientów". Pamiętaj, że to jest konkurs a nie bonus/promocja tak więc KAŻDY (obecny jak i nowy) klient Centrebet może skorzystać i wziąć udział w tym konkursie. Co do bonusu od pierwszej wpłaty to możesz zacząć robić obrót od razu po dokonaniu wpłaty, nie musisz czekać na dopisanie bonusu aby zacząć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2008
Posty: 20 |
Czy orientuje sie ktos jak Centrebet rozlicza przelozone mecze pilkarskie? Konkretnie mecz Sturm Graz-SV Mattersburg zostal przeniesiony z niedzieli na srode.
Poza tym, to jestem poki co barzo zadowolony z buka (pomijajac,ze stosunkowo niezle ich kosze-mimo tego ze gram rekreacyjnie za niewielkie stawki). Bardzo szybkie wyplaty do mBanku, kompetentny angielskojezyczny support i bardzo mily na live czacie support pokerowy. A przede wszystkim jedna z lepszych ofert zaladow typu Draw No Bet (nie tak bogata jak w Sportingbet, ale jest!). Minus: bardzo, bardzo skromna i kiepska oferta zakladow live. Pozdro!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2007
Posty: 41 |
Czy orientuje sie ktos jak Centrebet rozlicza przelozone mecze pilkarskie? Konkretnie mecz Sturm Graz-SV Mattersburg zostal przeniesiony z niedzieli na srode. Z regulaminu Centrebet, odnośnie piłki kopanej: Jeśli wydarzenie zostanie przełożone i odbędzie się w ciągu 48 godzin od początkowo planowanego czasu startu, wszystkie zakłady będa się liczyć. Jeśli wydarzenie zostanie przełożone o więcej niż 48 godzin, wszystkie zakłady pojedyncze zostaną anulowane i stawki zwrócone. W przypadku kombosów pozycja ta nie będzie liczyła się do zakładu.
Czyli czeka Ciebie zwrot. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2008
Posty: 28 |
moze ktos podac linka do bonusa, bo nie moge znalezc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2008
Posty: 28 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 424
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 424 |
a jak mam tam konto na pokerka to moge skorzystac z bonusa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
konto jest jedno, nie ma znaczenia czy to poker czy zaklady.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 424
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 424 |
czyli jesli jeszcze tam nie wplacalem to moge smialo przelaca i dostac bonus rozumiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Oczywiście, że tak. Bonus powinien zostać dopisany do 48h. Jeśli będzie poźniej to mozesz dostać jeszcze 25 PLN za opóźnienie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
jezeli mam stare konto to nie da rady dostac bonus?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
pytannie: Czy mozna wplacac do tego buka przez Neteller ? gdy otwieram strone i klikam na platnosci to widze ta metode, gdy sie juz zaloguje jej nie ma tak ogolnie nawet w miare ten buk, nic nadzwyczajnego, aczkolwiek czesto zdarza sie ze maja wyzsze kursy od innych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
niektórzy bukmacherzy uzależniają depozyt netellerem od tego w jakiej walucie jest konto Ja mam tam konto w $ i netellera obsługuje bez problemu, jeżeli masz konto np PLN, to sporo buków nie przyjmuje depozytu z Netellera
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Fed, jeśli zmieniasz walutę to zamkną Ci stare konto i wtedy będziesz mógł otworzyć nowe i skorzystać z promocji (o ile podasz kod promocji podczas zakładania konta). Ojro, Neteller nie jest dostępny dla kont w PLN, ale zostanie uruchomiony wkrótce bo Neteller właśnie uruchomił możliwość posiadania kont w Złotych. 100% do 150złKod promocji: BONUS150Link: http://promos.centrebet.com/europe/polbonus150/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
OK, dzieki chlopaki. Ehh... zamiast logicznie pomyslec to zadaje pytania jak poczatkujacy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
Fed, jeśli zmieniasz walutę to zamkną Ci stare konto i wtedy będziesz mógł otworzyć nowe i skorzystać z promocji (o ile podasz kod promocji podczas zakładania konta). Ojro, Neteller nie jest dostępny dla kont w PLN, ale zostanie uruchomiony wkrótce bo Neteller właśnie uruchomił możliwość posiadania kont w Złotych. 100% do 150złKod promocji: BONUS150Link: http://promos.centrebet.com/europe/polbonus150/dobry pomysl Conrad dzieki za podpowiedz tak wlasnie zrobie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Super konkurs w Centrebet: Zapraszam do wzięcia udziału gdyż wystarczy do końca tygodnia postawić jakikolwiek zakład za min. 20zł i wysłać maila na [email protected] aby wziąć udział w poniedziałkowym losowaniu dwóch pakietów wyjazdowych na pierwszy wyścig nocny w historii Formuły 1!  Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj: http://promos.centrebet.com/europe/polf1/Warto spróbować bo promocja jest TYLKO dla klientów z Polski a obstawić można cokolwiek za te 20zł, choćby dzisiejszy żużel. Kiedy będą wyniki? Mam przeczucie, że zostanę wylosowany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 222 |
Wyniki losowania będą znane w poniedziałek 21 lipca i zwycięzcy zostaną powiadomieni mailem i/lub telefonicznie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|