|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Ale na singlach mozna obracac prawda?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Mozna. Jest tez freebet 100% do 40f/50e, ale nie mozna tutaj reklamowac innych stron...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265 |
A u nich nie ma Netellera? Jeśli tak to czy ktoś z was wpłacał tam przelewem czy raczej tylko MB?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Wypłata u nich na Moneybookers juz trwa piaty dzien, na maile nie odpisują. Wypłacał ktoś od nich ostatnio?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135 |
Wypłata u nich na Moneybookers juz trwa piaty dzien, na maile nie odpisują. Wypłacał ktoś od nich ostatnio? tak,w tym tygodniu 2 razy,kasa do dwoch dni (jezeli to pierwsza wyplata to wyslij skan na [email protected] )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
tydzień temu, wypłacałem większą kwote. Kasa dosyć szybko, tyle że nie była to pierwsza wypłata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Dzieki Mati55 za podanie maila odnosnie wysłania skanów. Po wysłaniu do 2h pieniadze na MB, jeszcze raz dzieki.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Witam Mam takie pytanie , kto ostatnio sie rejestrował na Mybet.com i wpłacał pieniądze ? Jakiego bonusa dostaliście , bo są dwie promocje i nie wiadomo która jest aktualna, niby jest baner na pierwszej stronie z bonusem do 50 Euro , a przy wpłacie przy opcji wpłaty jest info o Bonusie 100 % do 30 Euro. Dziękuje z góry za rozjaśnienie sprawy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
jest jeszcze jedna 100 euro ale nie pamiętam juz gdzie to było
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
Panowie przy wyplacie z MyBet przelewem w numerze konta trzeba podać pl przed cyframi??? i druga sprawa kod banku to chodzi im o SWIFT?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351 |
Mybet to kompletna porazka wprowadzili mi na wszystkie dyscypliny wymóg gry w 9 komb. !!! Czy inni tez tak maja ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,536 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,536 Likes: 11 |
Ja tylko dodam tak. Ta firma to totalna porazka.nie radze tam nic wplacac ,korzystac z bonusow poprostu z niczego .Jest to totalne dno  Wczesniej mialem inne zdanie,ale przez ostatnie misiace bardzo sie to zminilo . gdyby to odemnie zalezalo to ta firma nawet nie miala by tematu na tym forum  Won pseudobukmacherom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
jak firma spoznia sie ze zmianami kursu i sluzy tylko do podreperowania bilansu na blogach (najczesciej zamiany wyniku ujemnego na dodatni - no bo sie spozniaja ze zmianami kursow) przez roznych oszolomow to cos musi byc na rzeczy: niewyplacalnosc, limity - pieniadze za darmo nie leza na ulicy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
sss - 9 kombinacji? Mi wprowadzili limit i minimum 3 kombinacje, to wypłaciłem kase od nich. Ale widze ze potrafią posunąć sie znacznie dalej w zniechęcaniu gracza do ich firmy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
Panowie wypłacał ktoś może ostatnio pieniądze z MyBet? Bo ja czekam już piąty dzień i nic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 18 |
Ja wypłacałem w niedziele i też czekam już piąty dzień.Support odpisuje dopiero po 3 dniach.Naprawde nie polecam tego buka.Kaszana na maxa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Ten buk chyba sam nie wiem jaki jest bonus dla nowych graczy? Na stronie głównej "100% Bonus (aż do 30eur) za pierwszą wpłatę na zakłady sportowe", a przy wpłacie już jest bonus 25% aż do 50euro.
To w końcu co mają?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Zlecalem wyplate xxxx Euro 3 dni temu i dzis wyplacili. Nawet tym razem jeszcze nie nalozyli limitow i trebli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Z supportem nie ma w ogóle kontaktu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889 |
Dzisiaj o 9.00 zleciłem pierwszą wypłatę na mb. Kasa o 12 już na koncie :szok: Pierwszy raz tak szybko dostałem kasę z buka. Aha wczoraj pod wieczór wysłałem skan dowodu na [email protected]
|
|
|
Link skopiowany do schowka