|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
Baltimore (-1,5) 3,58 Pinnacle
wczesny typ z powodu wyjazdu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Krotko: mecze na styku, miotacze porównywalni, coach Baltimore pochodzi z NY - dodatkowa motywacja. No i sami zawodnicy Bal. mówią: jak nie teraz to kiedy. No wlasnie kiedy? Ja stawiam, ze dzis. I dodatkowo obciążam ich "kajdanami" (-1,5). Licze ,ze je rozerwą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279 |
przykro że mój wczorajszy typ, spóźniony o minutę nie został uznany, ale satysfakcja i tak, bo jako jedyny stawiałem under w tym meczu, jeszcze jedno źle by było gdyby na jednym z niewielu naprawdę koleżeńskim i kulturalnym forum taić przed sobą jakiekolwiek informacje, bo cel wszyscy mamy jeden ograć buków.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,626 |
Thu 04-06-03 19:05 Minnesota Twin - Tampa Bay Devil Rays (1) 1.60 (Expekt)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Nie znam sie zbytnio na MLB i chcialbym sie dowiedziec czy warto dzisiaj grac NY Yankes-Baltimore po kursie 1,45, bo chce sobie AKO podbic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ???Albo moze bardziej pene jest Anaheim albo Oakland???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 76 |
Przyznam ci racje w tym co napisales,ale zauwaz ze jesli chodzi o typ na mecz jesli jest trafny to w wiekszosci wchodzi z handicapem i tu w zasadzie oplaca sie tak obstawiac bo kursy sa znaczaco wyzsze,przez co ryzyko sie oplaca. Tak na moj gust <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na obecna chwile to tyle co mam do powiedzenia,jak mi cos przyjdzie do glowy to napewno dam znac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 76 |
A na dzis,zerklem wyzej na typ z handicapem na BALT,pokrywa sie on z moim i zobaczymy czy oplacalo sie ryzyko. NYY-BALT 2(2,48prof) Dlatego ze Yankesi wygrali z nimi 3 razy z rzedu,pozatym maja dobra passe ostatnio i wypadaloby cos przegrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał cyclop: [qb]Przyznam ci racje w tym co napisales,ale zauwaz ze jesli chodzi o typ na mecz jesli jest trafny to w wiekszosci wchodzi z handicapem i tu w zasadzie oplaca sie tak obstawiac bo kursy sa znaczaco wyzsze,przez co ryzyko sie oplaca. Tak na moj gust <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na obecna chwile to tyle co mam do powiedzenia,jak mi cos przyjdzie do glowy to napewno dam znac.[/qb] OK dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: A moglbys mi powiedziec przed 16:20 bo inne mecze beda mi sie zaczynac, a do buka mam troche drogi???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Oryginalnie wysłał cyclop: [qb]wiekszosci wchodzi z handicapem [/qb] Co wcale nie znaczy, że jest to opłacalne. Osobiście jestem zwolennikiem grania gołych 1 lub 2, handicapy to tylko przy prawdziwej okazji, to samo over / under.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
MIN Twins - TB Devil Rays 1 (-1,5) /2,26 - Pinnacle/
Santana jest IMHO lepszym pitcherem od Hendricksona,przegrał 3 ostatnie mecze i powinien przerwać tę złą passę. Twins maja doskonały bilans z Rays ,wczoraj przegrali,więc...co się miało stac juz sie stało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Na dziś:
New York Yankees - Baltimore Orioles OVER 10.5 (1.87) expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 310
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 310 |
jeśli można się przyłączyć do typowania to na dziś :
Pittsburgh Pirates - St Louis Cardinals 1 , kurs 2,05
na 3 poprzednie mecze wygrywali goście więc może dziś jakaś odmiana
kurs z Expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Oryginalnie wysłał Feher: [qb]Co myslicie o tym aby kazdy typ byl opatrzony chocby jednym zdaniem analizy aby typ byl uznany? Np: w ostatnich 3 latach X wygral z Y 10 razy itp lub cokolwiek innego. Temat do dyskusji.[/qb] Z checia przeczytam czym kieruja sie najlepsi w obstawianiu MLB, chociaz nie powinno to byc koniecznoscia PHL Phillies v ATL Braves (2) 1,8 GB Thomson jest lepszym pitcherem niz Hancock, wyglada na to, ze jest w wysokiej formie i co tez jest wazne, pare dni temu wygral wlasnie w Philadelphi, poza tym Phildaelphi tradycyjnie ciezko sie gra w Atlancie a wyglada na to, ze gracze Braves sa nastawieni dosyc bojowo: "We've got to go into this series with the mindset that we're going to either sweep or take three of the four games," Chipper Jones said. "It does us no good to just take two games." Oczywiscie sa tez minusy, a najwiekszym jest plaga kontuzji w Atlancie. Jesli Chipper Jones powroci dzis do skladu, to sadze, ze wygraja, jesli nie to moze byc roznie... Ja niestety wieczorem nie bede mial czasu zeby to sprawdzic, wiec typ tak troche w ciemno... Jeszcze jedna ciekawa informacja do rozwazenia: Atlanta w tym sezonie jako faworyt ma bilans 14-8, Phila jako dog 8-5.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392 |
witam
mój brat wczoraj siadział sobie na Yankee stadium , dzisiaj idzie na Shea Stadium a ja tkwie w tej osranej polsce i przegrywam kolejne pieniądze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> jeśli ktoś chce dzisiaj zarobić to proponowałbym zagrać na odwrót mój typ którym jest Yankees -1.5 2,07 pinnacle
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769 |
mets - marlins --> 2 --> 1.96 Expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428 |
na dzis zagram nie typowo i bez zadnej glebszej analizy tylko tak poprostu na czuja:
TB Devil Rays (M Hendrickson) 2.65 bet 365
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 214 |
witam, moj typ na dzis to: NY.Y - Baltimore(-1,5) 2 3.66 pinnacle
2 spotkania pod rząd przegrane 1 pkt prze Baltimore, 2 średnich pitcherów(Vazquez ma 2 win pod rząd a jego średnia w karierze to mniej niz 50% wygranych, więc dziś powinien przegrać), bilans spotkań pomiedzy tymi zespołami to 23-7 dla NY.Y ale prawie zawsze Bal wygrywa jedno spotkanie w seri z NY.Y, kurs warty zagrania, a jak Yankesi dziś przegrają to rezerwuje sobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na jutro że znowu przegrają z Tex conajmniej 1.5 punktem, pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 272
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 272 |
NY Yankees-Baltimore Orioles over 10,5 2,1 pinnacle
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 99 |
Feher ja bede dodawal komentarzy w stylu !!intuicja!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mam nadzieje ze nie zniecheciles sie jeszcze do mnie, jeszcze wyciagne sie z dolka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> New York Yankees - Baltimore Orioles (1) 1,5 exp
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2003
Posty: 33 |
cześc jestem tu nowy. Co sądzicie o meczu DETROIT - KANSAs. Moj typ to over 9 wydaje sie calkiem realny
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 208
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 208 |
Minnesota Twins - Tampa Bay Devil Rays------------------->over 9 po kursie 1,98 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na expekcie,czemu go daje? Popatrzalem na pomyslalem i zapodalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|