Oryginalnie wysłał Tom:
[qb]
Grzemp! czemu uważasz że sie ośmieszam?
...
[/qb]
Już odpowiadam:
#####################################################################
wysłano 09-06-2004 20:17
Oryginalnie wysłał Tom:
[qb]
--------------------------------------------------------------------------------
quote:
Oryginalnie wysłał AndrzejO:
witam mój typ na dziś to:
TB(-1.5) - S.F 1 4.6 pinnacle, pozdrawiam
------------------------------------------------------------------------
troche dziwny ten twój typ bo na pewno nie grasz go u buków. a z tego co wczorj czytałem to ideą tego tematu jest podawanie typów jakich jekie gramy w rzeczywistości.
no ale cóż. widać zależy Ci na jak najlepszym miejscu w rankingu.
twoja sprawa [/qb]
wysłano 09-06-2004 21:30
Oryginalnie wysłał Tom:
[qb]
ja tak jak mój przedmówca: to co na forum gram i naprawde, ale problem podawania zbyt dużych korsów (o ile mozna uznać to za problem) jest przeciez nie do rozwiązania bo "oni" będą twierdzić ...
[/qb]
#####################################################################
Już wiesz co mnie śmieszy? To, że grasz dokładnie odwrotnie niż piszesz! To przecież Twoje posty! Chociaż ja też bym nie ryzykował -hc, i nie wiem czy dołożyłbym cokolwiek do kuponu, ale czy to nie dziwne, że zaryzykowałeś na forum? Nie bałeś się, że możesz stracić?
I przy okazji: gratuluję trafienia!