Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
Dołączył: Jun 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 214
Quote
Oryginalnie wysłał Tom:
[qb]Boston -1.5
1,85 pinnacle

wie ktoś może czy San Francisco awansowało ostatnimi latami do play-off? a szczugulnie czy awansowało w tymtym roku?
pozdr[/qb]
w zeszłym roku awansowało do 1 rundy P.O ale przegrało 1-3 z Floridą, na pocieszenie moge przypomnieć że z mistrzami 2003

w 2002 roku też awansowali i przegrali dopiero w 3 rundzie jak na ironie z Anaheim (mistrzami 2002), co świadczy tylko o ich dobrej grze, w tym roku pewnie tez wejdą do P.O, pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Quote
Oryginalnie wysłał Tom:
wie ktoś może czy San Francisco awansowało ostatnimi latami do play-off? a szczugulnie czy awansowało w tymtym roku?
pozdr
Code
NL West Division 2003
Team           W   L
SanFranc SFG 100  61
LosAngls LAD  85  77
Arizona  ARI  84  78
Colorado COL  74  88
SanDiego SDP  64  98 
 
a w playoff'ach w I rundzie(Division Series) przegrali z Floryda 3-1 (2-0,5-9,3-4,7-9)

W 2002 przegrali w finale(World Series) z Anaheim 3-4.
W 2001 drugie miejsce w dywizji
W 2000 przegrali w Division Series 3-1 z NY Mets
W 1999 drugie miejsce w dywizji
W 1998 drugie miejsce w dywizji
W 1997 przegrali w Division Series 3-0 z FLO

II Runda playoff to Championship Series

Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
Quote
Oryginalnie wysłał AndrzejO:
[qb]w zeszłym roku awansowało do 1 rundy P.O ale przegrało 1-3 z Floridą...[/qb]
dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
dla Fehera też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
22/06/04

Montreal Expos - Philadelphia Phillies Sportingbet @1.85

pozdr

Dołączył: Mar 2003
Posty: 478
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 478
Quote
Podziwiam cierpliwość speedway7 gra konsekwentnie na SanDiego ja też tylko że ja zagrałem bez handicapu i wczoraj wygrałem. Byłeś wczoraj w nocy bardzo bliski zabrakło tylko punkcika. Tobie speedwy7 życzę żebyś się wreszcie przełamał (a raczej SanDiego) i żebyś końcu wygrał. Po to aby można było korzystać z twoich celnych strzałów. Dla dobra Twojego jak i ogółu.
Pozdrawiam
Poczuwam sie do odpowiedzialnosci i odpowiadam Nie grajcie grubo na typy z tego tematu lepiej spojrzec na konkursy gdzie motywacja do wygrania klasyfikacji jest duzo wieksza a i typerzy bardziej sie staraja Moje typy byly w poprzednim tygodniu niecelne poniewaz absolutnie nie mialem czasu na analizy widac to bo ciagle przeklejalem San Diego Jeszcze raz przypominam konkurs i jeszcze raz konkurs

Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
witam
czy mozecie mi pomoc w rozszyfrowaniu skrotow
(moze byc english <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) ze statystyk pitccherow
w covers??
W-L TmW-L IP H WHIP ERA AF AA OU

w-l to won-lost <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
a dalej?
z gory wielkie dzieki

Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Baltimore Orioles - New York Yankees 2 kurs 1,55 - expekt
Zaczynam od początku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
CHI White Sox - CLE Indians 1 (-1,5)
/2,09 w pinnacle/

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Quote
Oryginalnie wysłał Polaquin:
witam
czy mozecie mi pomoc w rozszyfrowaniu skrotow
(moze byc english <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) ze statystyk pitccherow
w covers??
W-L TmW-L IP H WHIP ERA AF AA OU
TmW-L Team Win - Team Loss
IP Innings the starter pitched
H Hits Allowed by the starter
WHIP Walks and Hits per Inning Pitched
ERA Earned Run Average
AF Average Runs For
AA Average Runs Against
O/U Over / Under Record or Result

Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Oakland Athletics - Anaheim Angels 1 -1.5 2.350

pinnacle

Dołączył: Apr 2003
Posty: 726
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 726
Time To Play Ball
CLE Indians v CHI White Sox
Over 9,5
Kurs 1.85
Gamebookers
Typ Dnia

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
Toronto Bluejays - Tampa Bay 2.05 expekt
Myślę iż zawodnicy gości będą bardzo zmotywowania wygraniem kolejnego meczu. Będzie to 10 zwycięstwo :zobacz: , a więc rekord tegorocznych rozgrywek będzie bardzo wyśrubowany. Myślę iż warto stawiać na Tampę. Nie wiem czy może to iż hokeiści Tampy zdobyli puchar Stanylea spowodowało iż beysboliści nie chcą być gorsi czy też inna jest przyczyna wysokiej ich formy, ale warto to wykorzystać i wygrać dużą kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
------------------------------------------------
Dzisiaj jeszcze:
Los Angeles Dodgers - nie wygrali wczoraj dzisiaj zrobią to na pewno
St Louis - bo tak będzie, dla ryzykantów (-1.5)
Oakland Athletics (-1.5) - muszą wygarać
Philadelphia Phillies bo tak uważa WiWo
Detroit Tigers - bo tak będzie (nie wygrali od 4 spotkań)
over Baltimore Orioles - New York Yankees - overowe to druzyny.
Wczoraj wygrałem trochę kasy i myślę że dzis tez tak będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
Anaheim Angels - Oakland Athletics 2 [ 1.75 / Expekt ]

Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
witam

typ dnia na dzisiaj

St Louis Cardinals - Chicago Cubs under 9 Expekt

pozdrawiam

Dołączył: Feb 2004
Posty: 428
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428
dzis proponuje:

TEX Rangers
(R Drese) -1.5 2.55 bet365

pozdro

Dołączył: Feb 2004
Posty: 428
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428
Quote
Oryginalnie wysłał ketjow:
[qb]Toronto Bluejays - Tampa Bay 2.05 expekt
Myślę iż zawodnicy gości będą bardzo zmotywowania wygraniem kolejnego meczu. Będzie to 10 zwycięstwo :zobacz: , a więc rekord tegorocznych rozgrywek będzie bardzo wyśrubowany. Myślę iż warto stawiać na Tampę. Nie wiem czy może to iż hokeiści Tampy zdobyli puchar Stanylea spowodowało iż beysboliści nie chcą być gorsi czy też inna jest przyczyna wysokiej ich formy, ale warto to wykorzystać i wygrać dużą kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
------------------------------------------------
Dzisiaj jeszcze:
Los Angeles Dodgers - nie wygrali wczoraj dzisiaj zrobią to na pewno
St Louis - bo tak będzie, dla ryzykantów (-1.5)
Oakland Athletics (-1.5) - muszą wygarać
Philadelphia Phillies bo tak uważa WiWo
Detroit Tigers - bo tak będzie (nie wygrali od 4 spotkań)
over Baltimore Orioles - New York Yankees - overowe to druzyny.
Wczoraj wygrałem trochę kasy i myślę że dzis tez tak będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
zycze ci jak najlepiej ale zebys sie nie przeliczyl a twoje argumenty nie sa zbyt przekonywujace a Wiwo bez obrazy tez kiedys musi przegrac heh ale powodzenia i bez obrazy

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Chicago White Sox - Cleveland Indians 1 1,5

Philadelphia Phillies @1,76

Dołączył: Jan 2004
Posty: 76
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 76
Witam,chyba nie bende oryginalny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
NA dzis proponuje:
ANH-OKL 2(1.74prof)

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Spróbuję pograć duble. Będę robił jak zwykle podsumowanie. W rzeczywistosci nie gram łączonych typów MLB, bo jestem zwolennikiem singli, ale jak wyniki będą zadowalające to moze od przyszłego roku. Jak zwykle każdy typek daję za 100 jednostek.

San Diego - Arizona 1 1.63
Texas - Seattle 1 1.74

AKO: 2.85

St Louis - Chicago Cubs 2 2.09
San Francisco - Los Angeles 1 1.95

AKO: 4.07

Anaheim - Oakland 2 1.82
Toronto - Tampa Bay 1 1.91

AKO: 3.47

NY Mets - Cincinnati 1 1.86
Montreal - Philadelphia 1 2.20

AKO: 4.09

Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
C
member
member
C Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
Baltimore Orioles - New York Yankees
over 10.5 kurs 1.85 Unibet

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, Sensei, aker, forty, alfa, $-man), 2,741 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,427
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1