Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
1.1 na 200

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
ja miałem @1.30 w centrebecie

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Jaki jest najlepszy wynik Bolta w tym sezonie na 200m ?

Widzicie jakiekolwiek szansę na podobny rezultat...



Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
19.65

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Dzisiaj finał skoku w dal i chyba warto zagrać na Saladino. Nie lubię grać takich kursów, ale się skusiłem. Saladino, mistrz świata z Osaki, w tym roku najlepszy wynik w świecie, zresztą ma 3 wyniki wśród 10 najlepszych. Jego rywale skaczą jednak trochę bliżej. Największym zagrożeniem może być Kubańczyk Camejo, bo Tsatoumas dobre wyniki osiągał przede wszystkim u siebie w domu.

Jest jednak problem, ja się na tym nie znam, nawet nie wiem dlaczego Saladino nie skakał w eliminacjach grin Może się wypowiedzieć ktoś bardziej oblatany?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Saladino skakal 2 pierwsze proby spalone pozniej 2x po 8.01

Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Panowie co mysliscie o Idowu... k. 2,35 za win? smile to dopiero 21ego ale chyba warto sie zastanowic smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293
Saladino na pewno skakal w eliminacjach, bo widzialem jego skok w tv tongue
Tutaj masz wyniki eliminacji grupy B, gdzie skakał: http://results.beijing2008.cn/WRM/ENG/INF/AT/C73O/ATM061902.shtml#ATM061902
oraz wyniki grupy A: http://results.beijing2008.cn/WRM/ENG/INF/AT/C73O/ATM061901.shtml#ATM061901
Dla uzupełnienia - lista startowa: http://results.beijing2008.cn/WRM/ENG/INF/AT/C51F/ATM061101.shtml#ATM061101
W sumie Saladino miał troche szczescia, po dwoch probach spalonych dopiero w trzeciej rundzie udało mu sie awansowac.


Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
A faktycznie, nie zauważyłem blush Czyli jednak słabo wypadł. To teraz pytanie czy da radę się poprawić, czy jednak kiepsko u niego z formą?

Dołączył: Jul 2008
Posty: 136
member
member
Dołączył: Jul 2008
Posty: 136

Forma Saladino na pewno nie jest tak dobra jak na Mś w Osace,

gdzie nawet w ostatniej kolejce umiał odpowiedzieć na najlepszy skok Andrew Howe'a i zdobyć złoto.

Niemniej jednak możliwości ma największe z całej stawki i jeden udany skok może zapewnić mu prowadzenie i być może wygraną.

W moim przekonaniu o zwycięstwo powalczy z nim Tsatoumas.

Grek skacze bardzo równo i wg mnie jest w stanie osiągnąć rezultat w okolicy 8.40-8.50.

A z takim wynikiem można się wdrapać na pudło, być może na najwyższy stopień.

Kurs na zwycięstwo Panamczyka wg mnie zaniżony, a na Greka ako w okolicach 5.0 i na takowy się skuszę.
pozdrawiam smile

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Brawo Plawgo rozpieprzyć kolesi
http://www.sport.pl/sport/1,92388,5602842,Plawgo__Niech_biega_zarzad_PZLA.html

Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
200m mężczyzn
@3.05 Pinnacle - czy padnie rekord świata ?? TAK

Po tym kursie jestem w stanie zaryzykować ten zakład. Usain Bolt pokazał w finale 100m, gdzie bił rekord świata (9.69), że jest niesamowicie silny, sprawiając wrażenie nawet, że ma jeszcze rezerwę. Dzisiaj zacznie starty na swoim koronnym dystansie - 200m, o którym często wspomina, że jest bardzo bliski jego sercu. Zwycięzcą będzie bezapelacyjnym, myślę również, że powinien bez problemów pobić rekord świata. 19.32 (10,12 pierwsze 100) Johnsona z 1996roku jest więc mocno zagrożone.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
Kapachinskaya A (RUS) - Whyte R (JAM) 1 1.40 uwaga 20/10 Expekt

Wspanialy kurs, Rosjanka wraca po dyskwalifikacji.Byla Mistrzynia Swiata na 200 m biegajaca w tym sezonie regularnie 50.50 kontra mloda Jamajka dla ktorej ogromnym sukcesem jest awans do finalu.
Rosjanka jak dla mnie bedzie walczyla o 3 miejsce, a moze pokusi sie o pokonanie Ohuruogu.
Biegnie z dobrego 9 toru, natomiast Jamajka z toru 2 i to kolejny ogromny handicap na korzysc doswiadczonej Rosjanki.


Do tego Kanter - Kruger 1 1.2 30/10


...
Unibet:

12.41 lub gorszy czas w finale 100 m ppł. 1.85 10/10

Lolo Jones głowna faworytka w polfinale pobiegla rekord zyciowy osiagajac 12.43 i nie stac jej na lepszy bieg.Nie wydaje mi sie zeby ktorakolwiek zawodniczka pobiegla ten final w czasie lepszym niz 12.50.Final-stres+spiecie miesniowe wieksze niz w zwyklych mityngach.


Zastanawiam sie jeszcze nad zagraniem Jesien-Rabchenyuk 1 1.75, widze tu spory value.Nasza zawodniczka jest poprostu lepsza i powinna byc przynajmniej o te 0.25 sek przed Ukrainka.Wg mnie Jesien bedzie walczyla tutaj o medal, a jakiego koloru to pokaze wyscig.Walker nie jest dla mnie tak wielka faworytka jak to pokazuja kursy

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Rekord Johnsona na 200 m jest z innej planety...potrzebna jest nie tylko swietna forma, szybka bieznia, dobra pogoda, wymagajacy rywale, ale rowniez max. nakoksowanie...obawiam sie, ze ten WR moze zostac poprawiony przy okazji jakiegos mityngu...MŚ i IO odpadaja.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
A mi się wydaje ze dluuuuuuuuugo ten rekord nie bedzie ruszony.Kosmiczny wynik

A na 1000% nie tu podczas Igrzysk, Bolt powiedzial juz przed olimpiada ze jego na tej imprezie nie interesuja zadne rekordy a 2 zlota, co pokazal na 100 m cieszac sie juz 20 m przed meta, tutaj bedzie podobnie

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Kapachinskaya A.-Gushchina Y 1 1.45
Kapachinskaya A.-Williams S. 1 1.75
Montsho A.-Whyte R. 1 1.45

Niestety nie mam pary Kapachinskaya A (RUS) - Whyte R (JAM) 1 1.40 więc czy któraś z w/w par nadaje się do gry ?

Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
można by przyjrzeć się również medalowej szansie Piotra Małachowskiego w rzucie dyskiem. w kwalifikacjach uzyskał najlepszy rezultat spośród wszystkich zawodników- 65,94m (notabene już w pierwszej swojej olimpijskiej próbie). na listach światowych w tym roku zajmuje 6 miejsce, z wynikiem 68,65m (rekord Polski). spośród pięciu zawodników, którzy w tym roku rzucili dyskiem dalej niż Piotr w Pekinie startuje tylko Alekna oraz Kanter.

Beijing 2008 - Discus Men:
Malachowski, P (1-3) 2,20 unibet

Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
Zapraszam do dyskusji-ogromna oferta, pare swietnych typow....

Polskignom, Kasparov, BigBen - speak up!

Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
Originally Posted by HenkSiracius
można by przyjrzeć się również medalowej szansie Piotra Małachowskiego w rzucie dyskiem. w kwalifikacjach uzyskał najlepszy rezultat spośród wszystkich zawodników- 65,94m (notabene już w pierwszej swojej olimpijskiej próbie). na listach światowych w tym roku zajmuje 6 miejsce, z wynikiem 68,65m (rekord Polski). spośród pięciu zawodników, którzy w tym roku rzucili dyskiem dalej niż Piotr w Pekinie startuje tylko Alekna oraz Kanter.

Beijing 2008 - Discus Men:
Malachowski, P (1-3) 2,20 unibet
Pestano bedzie grozny, on potrafi w wielkich imprezach dobrze rzucac

Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
Originally Posted by Hakan
Kapachinskaya A.-Gushchina Y 1 1.45
Kapachinskaya A.-Williams S. 1 1.75
Montsho A.-Whyte R. 1 1.45

Niestety nie mam pary Kapachinskaya A (RUS) - Whyte R (JAM) 1 1.40 więc czy któraś z w/w par nadaje się do gry ?
Jezeli Montsho sie nie spali przed biegiem to powinna spokojnie wygrac z Jamajka, ale to czy sie spali czy nie to fifty-fifty, takze lepiej nie ruszaj.Wplac kase do Expekt i tam masz.Kurs spadnie zapewne juz wkrotce

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (aker, forty, latajaca_holenderka, rafal08, $-man, burbon, betowiec, Lukasz111, Sensei, kamel, rymoholik, alfa, bukma, 11kera11), 3,267 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,641
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1