Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Na pewno rozliczą w najbliższym czasie, do końca sezonu nie będziesz musiał czekać smile

P.S. Tez to miałem pograne i dzięki dzisiejszemu zwycięstwu Heikkiego (bądź co bądź bardzo szczęśliwemu i raczej niezasłużonemu) upiekłem dwie pieczenie przy jednym ogniu wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
gratki tomo za typ - skorzystalem - było sporo przypadkowości, ale ile radości na koniec - kurs @9 na singlu to juz jest niezly strzal tongue

Pozdro

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by tomo
Na pewno rozliczą w najbliższym czasie, do końca sezonu nie będziesz musiał czekać smile

P.S. Tez to miałem pograne i dzięki dzisiejszemu zwycięstwu Heikkiego (bądź co bądź bardzo szczęśliwemu i raczej niezasłużonemu) upiekłem dwie pieczenie przy jednym ogniu wink

Czesc tomo smile

Nie wiem czy rozlicza bo u mnie narazie cisza ... confused

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Widocznie zapomniało im sie o istnieniu takiego zakładu i rozliczą dopiero jak im sie przypomni... a w tym ostatnim zawsze można im pomóc smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
No niestety ZŁODZIEJE Z Bwin beda kazali czekac chyba do konca sezonu na rozliczenie Kovala mad

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Przed wyścigiem o GP Belgii warto zagłębić się nieco w historię (tą najnowszą) by zaobserwować, że tor w SPA zdecydowanie należy do jednego kierowcy - Kimiego Raikkonena.
Fin wygrał tam ostatnie 3 wyścigi (w barwach McLarena i Ferrari) i po serii niepowodzeń w bieżącym sezonie nie ma chyba dla niego lepszego momentu ani miejsca by powrócić na szczyt.
Fin zresztą otwarcie o tym mówi, że to jest właśnie ten moment i to miejsce, a wtóruje mu w tym ... jego zespołowy kolega i zarazem najlepszy zawodnik w tym sezonie (tak, tak mam na myśli Massę - moja niechęć do tego kierowcy z poprzednich lat w ostatnich miesiącach przerodziła się w wielką sympatię wraz z najszczerszymi życzeniami zdobycia MŚ2008), który twierdzi, że pokonać Kimiego w najbliższy weekend będzie znacznie trudniej niż w ostatnich tygodniach.
Także i ja postanowiłem zaufać Kimiemu i pograłem troszkę na niego w różnych konfiguracjach - od Pole Position (@4.5), poprzez Pole H2H z Massą (@2.5) aż po zgarnięcie najwyższych laurów w wyścigu.
Również Ferrari, jako zespół, powinno tutaj być niezwykle mocne - wielu spodziewa się ich przewagi w Belgii nad McLarenem i ja także tym prognozom wtóruję. @1.7 na Ferrari w H2H z McLarenem jak dla mnie wygląda świetnie i do tego mam szczerą nadzieję, że Hamiltona tym razem zobaczymy co najwyżej na najniższym stopniu podium.

Idąc dalej w głąb stawki to jakoś nie bardzo wierzę w nagłą metamorfozę Heidfelda i granie H2H przeciwko niemu (kwalifikacje i wyścig) z zawodnikami pokroju Trulliego (@1.75) uważam za dobrą inwestycję.
Ogólnie cała Toyota z wyścigu na wyścig sprawia coraz lepsze wrażenie, na dobre zadomowiła się już na 4-tym miejscu w stawce (momentami wydają się być nawet 3-cią siłą) i w Trullim widzę mocnego kandydata do zajęcia najlepszego miejsca wśród zawodników spoza "Big 6" (@4.0), a dla obu kierowców nie powinno zabraknąć w niedzielę miejsca w punktowanej ósemce (@1.7 i @2.3).

Fajerwerków nie spodziewałbym się tym razem po Rosbergu i jego japońskim partnerze, jako że Williams choć bardzo równo i dobrze spisywał się w tym sezonie na wszystkich czterech torach ulicznych, to tak samo równo i niedobrze spisują się ich bolidy na pozostałych obiektach. A zatem tym razem po na miejsca w drugiej dziesiątce.
Rosberg NIE w top 8 po @1.55 to dla mnie świetna propozycja, a i kilka ciekawych H2H przeciwko niemu też można znaleźć.

Kompletnie nie wiem, natomiast, czego spodziewać się po Red Bullu i Toro Rosso. Oni w tym sezonie prezentują tak nierówną formę, że kompletnie nie zdziwi mnie jakby Vettel i Webber powalczyli powiedzmy o 5-6 miejsce w kwalifikacjach, ale tak samo zdziwiony nie będę jeśli obaj nie awansują do Q3.

Niczego dobrego tradycyjnie nie spodziewam się po Hondzie, a granie przeciwko nim w parach z zawodnikami pokroju Coultharda, Bourdaisa czy Nakajimy to w niemal każdy wyścigowy weekend w tym sezonie jest dobrym pomysłem.

Z innych rzeczy to niejako tradycyjnie już postanowiłem dośc konkretnie zagrać na Webbera, Rosberga i Vettela w parach z ich zespołowymi kolegami bo kolejne wyścigi mijają, wyniki jakie są takie są, a ja w dalszym ciągu za nic w świecie nie potrafię zrozumieć dlaczego na nich są kursy 1.55-1.65 zamiast 1.35-1.4.


I oby tylko tego wszystkiego nie pokrzyżował deszczyk, który o tej porze roku w Ardenach jest na porządku dziennym, a wg. prognoz również w najbliższy weekend w Spa niestety go nie zabraknie.
Bo jako kibic to może i bardzo lubię deszczowe GP, ale mając w pendingu dosyć pokaźną liczbę typów, to już nieszczególnie...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Ja osobiście gram Kovalainen - Kubica - kwale na to, że lepszy okaże się Fin. Kurs - 1.60 Unibet.

BMW spore problemy z bolidami jak to idzie wyczytać wszędzie problemy z utrzymaniem w torze. Kubica ponoć zwyzywał mechaników, a to, że jest zawiedziony taką postawą bolidów, niech świadczy fakt, że na treningu zatrzymał swój bolid na linii startu i razem z kolegami z boksu po prostu wepchnęli te "kupe złomu" do garażu. Zresztą nie wiem od jak dawna BMW ma ten problem (nie jestem aż taki fanatykiem tongue ) ale oglądając ostatni wyścig komentatorzy też coś napominali o stabilności pojazdu.

Podsumowując: BMW problemy z bolidami. Mieli sporo czasu na poprawienie tego od ostatniego wyścigu. Po pierwszym treningu widać, że nic nie poprawili. Czasy gorsze od Kovalainena o ponad 1 sekunde. To sporo. Gram po 1.60 za średnią stawkę.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Kubicy po prostu zgasł silnik przy próbnym starcie, ot cała filozofia...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Originally Posted by tomo
Kubicy po prostu zgasł silnik przy próbnym starcie, ot cała filozofia...

Mówię nie siedzę w formule 1 za bardzo tongue . Zresztą to tylko potwierdza, że coś z tym bolidem nie tak. Ot cała filozofia.

A wyniki 3-ciego treningu:
Kubica: 1.49,250
Kovalainen: 1.48,165


A sekunda to w tym biznesie wiadomo ile.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Nie, to nie potwierdza że coś jest z tym bolidem nie tak.

Jeżeli posiadasz prawo jazdy i prowadzisz auto to na pewno wiesz, że podczas ruszania wcale nie trudno o to by silnik zgasł.
W Formule 1 tez jest o to dziecinnie łatwo, choć oczywiście działa to tam na nieco innych zasadach niż w tradycyjnych samochodach.


P.S. Też grałem Kovalainena z Kubicą, po @1.83 wczoraj w Pinnacle.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Originally Posted by GaloGalo
Originally Posted by tomo
Kubicy po prostu zgasł silnik przy próbnym starcie, ot cała filozofia...

Mówię nie siedzę w formule 1 za bardzo tongue . Zresztą to tylko potwierdza, że coś z tym bolidem nie tak. Ot cała filozofia.

A wyniki 3-ciego treningu:
Kubica: 1.49,250
Kovalainen: 1.48,165


A sekunda to w tym biznesie wiadomo ile.
Tylko, że Kubica nie pierwszy raz słabo jedzie w treningach. W kwalifikacjach może już być różnie. Wystarczy, że Kubica będzie mniej dotankowany niż Kovalainen i sekundę na treningach można o kant dupy ...

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
No właśnie. W 3 treningu Nick szybszy od Kovala o przeszło 0,3s. Tak myślę, że pewnie Nikuś w kwalach pojedzie na oparach wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 56
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 56
Hej może mi ktoś wyjaśnić czym się różnią te dwa zakłady??

Head-to-Head Heidfeld/Kubica
Nick Heidfeld (GER/BMW-Sauber) 2.95
Robert Kubica (POL/BMW-Sauber) 1.35

Head-to-Head Heidfeld/Kubica (kombinacyjny zakład)
Nick Heidfeld (GER/BMW-Sauber) 1.50
Robert Kubica (POL/BMW-Sauber) 2.40




Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Originally Posted by trulli
Hej może mi ktoś wyjaśnić czym się różnią te dwa zakłady??

Head-to-Head Heidfeld/Kubica
Nick Heidfeld (GER/BMW-Sauber) 2.95
Robert Kubica (POL/BMW-Sauber) 1.35

Head-to-Head Heidfeld/Kubica (kombinacyjny zakład)
Nick Heidfeld (GER/BMW-Sauber) 1.50
Robert Kubica (POL/BMW-Sauber) 2.40

Hmm może jeden z nich tzn ten pierwszy ty na klasyfikacje końcową mistrzostw... /

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Massa zwycięzcą GP Belgii hura

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by tomo
Massa zwycięzcą GP Belgii hura

to może ja trochę rozwinę, bo ta wypowiedź dużo do tematu nie wnosi smile

Lewis Hamilton stracił tytuł zwycięzcy GP Belgii, bo wykonał niedozwolony manewr podczas wyprzedzania. Na jego miejsce wskoczył drugi Felipe Massa
W pewnym momencie bolid Hamiltona, który przez cały wyścig ścigał Raikkonena, zetknął się z szarym Mercedesem Fina. Aby uniknąć poważniejszej kolizji, Brytyjczyk musiał ciąć zakręt. Manewr był kontrowersyjny, bo dzięki niemu Hamilton na prostej znalazł się przed Raikkonenem. Za to należała mu się ewidentna kara, więc Hamilton od razu przepuścił rywala. Ale i tak był tuż za nim, i znów mógł zaatakować.

Przepisy zabraniają ścinania zakrętów, jeśli dzięki nim zdobywa się pozycję. Tymczasem zysk kierowcy McLarena polegał na utrzymaniu niezłej prędkości, a nie zdobyciu miejsca. Początkowo Hamilton uniknął kary, choć stewardzi ten incydent dokładnie przeanalizowali. Po wyścigu stwierdzono jednak niedozwolony manewr Brytyjczyka. Lewis Hamilton stracił tytuł zwycięzcy GP Belgii, bo wykonał niedozwolony manewr podczas wyprzedzania. Na jego miejsce wskoczył drugi Felipe Massa
W pewnym momencie bolid Hamiltona, który przez cały wyścig ścigał Raikkonena, zetknął się z szarym Mercedesem Fina. Aby uniknąć poważniejszej kolizji, Brytyjczyk musiał ciąć zakręt. Manewr był kontrowersyjny, bo dzięki niemu Hamilton na prostej znalazł się przed Raikkonenem. Za to należała mu się ewidentna kara, więc Hamilton od razu przepuścił rywala. Ale i tak był tuż za nim, i znów mógł zaatakować.

Przepisy zabraniają ścinania zakrętów, jeśli dzięki nim zdobywa się pozycję. Tymczasem zysk kierowcy McLarena polegał na utrzymaniu niezłej prędkości, a nie zdobyciu miejsca. Początkowo Hamilton uniknął kary, choć stewardzi ten incydent dokładnie przeanalizowali. Po wyścigu stwierdzono jednak niedozwolony manewr Brytyjczyka.

Dzięki temu Felipe Massa wskoczył na pierwsze miejsce, a Hamilton spadł na trzecie. Zyskał też kolega Kubicy Nick Heidfeld, który normalnie był trzeci, ale dzięki decyzji o karze dla kierowcy McLarena, zajął drugie miejsce.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Włoska telewizja Sky podała, że Hiszpan Fernando Alonso uzgodnił trzyletni kontrakt z BMW Sauber. Umowa miałaby wejść w życie na początku 2009.

Robert idzie w odstawkę ? bo wątpie, żeby niemiecki team chciał pozbyć się Heidfelda...

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Wrobelki cwierkaja, ze Kubica juz podpisal kontrakt z BMW.

Raczej pozbeda sie slabszego ogniwa...

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Polskignomie już tydzień temu kumata gazeta niemeicka o formule podała, ze Kubica podpisał 3-letni kontrakt. Gdyby faktycznie stanowił zespół z Alonso to tylko przyklasnąć tej decyzji.

Originally Posted by tomo
Massa zwycięzcą GP Belgii hura

Kilka słów wstępu. Nie lubię Hamiltona, mam nadzieję, ze Massa zdobedzie mistrzostwo.
Kara dla Hamiltona to skandal. W tej walce Raikonena i Hamiltona widziałem twarde zagrania z dwóch stron. Śmiesznie brzmi, że zarzucono mu "wielokrotną zmianę toru jazdy" bo obaj to robili, czy "niebezpieczne wyprzedzanie" co jest śmieszne.
Tak jak w tamtym roku robiono wszystko pod Hamiltona, tak w tym roku jest odwrotnie smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Originally Posted by Inzaghi78
No niestety ZŁODZIEJE Z Bwin beda kazali czekac chyba do konca sezonu na rozliczenie Kovala mad
Nie mogę, co prawda, odnaleźć tego zakładu pośród miliona innych zawieranych dzień w dzień w Bwin, ale ewidentnie musieli to rozliczyć bo w Bwinowym pendingu mam w tej chwili zero, a na koncie jakoś dziwnie dużo kasy wink

Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, 11kera11, JelineK, Lukasz111), 2,404 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1