|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428 |
na dzis:
STL Cardinals (J Marquis) -1.5 2.450 pinnacle
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 455
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 455 |
Florida - Tampa Bay | Typ: 2 - 2.00 zł ToToMiX
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
[[/qb][/QUOTE]wszystko było by fajnie, gdyby nie fakt że zarówno Montreal jak i Toronto to drużyny kanadyjskie, więc nie wiem jak Ci sie odniosą do święta w Stanach Zjednoczonych... życze jednak powodzenia i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/QB][/QUOTE]
:5gw:
OVER MON-TOR wczoraj mi nie wszedl i dzisiaj gram go w progresji, jak znow nie wejdzie to jutro kontynuacja itd. Co do Dnia Niepodleglosci mialem na mysli inne mecze dzisiaj rozgrywane w ktorych graja amerykanskie druzyny i to wlasnie tam upatruje OVEROW.
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
NY Mets - NY Yankees over 9,5 /1,83 w pinnacle/
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Mets - Yankees over 9,5 @ 1,83 (B&W)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
W derbach Nowego Jorku: METS-YANKEES - OVER 9,5 - (1.83) EXP Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
BILANS SINGLI trafione 22 nietrafione 16 zysk 472 BILANS SINGLI WG SYSTEMUostatnia stawka 195 kolejna stawka 195 stan konta 1441.76 zysk 441.76 BILANS KUPONÓW WG STAŁEJ STAWKI kupony trafione 9 kupony nietrafione 10 zysk 1580 BILANS KUPONÓW WG SYSTEMU ostatnia stawka 364 kolejna stawka 369 stan konta 3690 zysk 2690 Chicago Cubs - Chicago WS 1 1.66 Florida - Tampa Bay 1 1.66 AKO: 2.75 St Louis - Seattle 2 2.51 Cincinnati - Cleveland 2 2.49 AKO: 6.25
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127 |
Chicago Cubs - Chicago White Sox - over 10 - KURS 1.95 - BETANDWIN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 76 |
Moze dzis sie uda cos trafic,a wiec cos mi sie zdaje ze dzis przyjezdni benda gora w derbach. CHC-CHWS 2(2.1totmix-dla odmiany)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Na dziś: New York Mets - New York Yankees 2 (1.65) Pinnacle
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279 |
witam
typ dnia na dzisiaj
Cincinnati Reds - Cleveland Indians 1.65 Expekt
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 208
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 208 |
na dzisiaj dosc dziwny mecz San Diego Padres - Kansas City Royals--------->over 7.5 po kursie 1.94 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zastanawiajacy mecz :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 208
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 208 |
expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 367 |
typ na dzis
YANKEES(-1.5) <<<<< kontra mets 1.99>pinnacle
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 102 |
OAK Athletics v SF Giants over 9 1.85 @ GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
NY Mets (5 innings) (+ 0,5) 2,1 Pinnacle
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
:5gw:
Jak na razie dubelek na overy w derbach Nowego Jorku i Chicago, chociaz niepokoi mnie troche postawa CWS- w 2 ostatnich meczach tylko po 2 pkt. Ale to przecież do nich nie podobne, więc czas na poprawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
NYY: RHP Jose Contreras 5-3, 5.53 ERA w 2004 NYM: RHP Matt Ginter 1-2, 4.53 ERA w 2004 0-1, 21.00 ERA w 2004 vs. NYY 0-1, 6.36 ERA w karierze vs. NYY
CHI: RHP Greg Maddux 6-6, 4.49 ERA w 2004 0-1, 15.75 ERA vs. CWS w 2004 0-1, 15.75 ERA vs. CWS w karierze CWS: RHP Felix Diaz 1-1, 8.59 ERA w 2004 1-0, 4.50 ERA w 2004 vs. CHI 1-0, 4.50 ERA w karierze vs. CHI
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał mbzyk: [qb] :5gw:
Jak na razie dubelek na overy w derbach Nowego Jorku i Chicago, chociaz niepokoi mnie troche postawa CWS- w 2 ostatnich meczach tylko po 2 pkt. Ale to przecież do nich nie podobne, więc czas na poprawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Zastanawiałem sie nad takim samym dublem,jako pierwszym z czterech dzisiejszych,ale ostatecznie zdecydowałem zagrać over w NY jako singla. Natomiast double wymyśliłem sobie tak: NYM - NYY 1 (+1,5) CHC - CHW 2 Pierwszy mecz troche na przekór wielości typów na Yankees i pewnej niedyspozycji Contrerasa. Drugi opieram na tym,że Maddux na pałkarzy Sox nic zaskakującego nie wymyśli,homerun Pereza IMHO możliwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 81
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 81 |
Philadelphia - Baltimore 1 [expekt 1,69]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319 |
Widze iż toruńczycy wczoraj i dzisiaj bardzo zgodni co do tego typu. Ja jednak tak jak wczoraj z handicapem. --------------------------- Philadelphia Phillies - Baltimore Orioles (-1.5) 2.24 unibet ---------------------------
Zagram dzisiaj jeszcze: Florida Marlins, St. Louis Cardinals, Texas Rangers, San Francisco Giants --------------------------- ps
Mógłbyś mi Donic powiedzieć czy ten drugi zestaw jaki strzworzyłeś to postawiłeś na przekór czy jesteś przekonany że tam może tak się zdarzy? Bo wyszło bardzo duze AKO.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|