Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428
na dzis:

STL Cardinals
(J Marquis) -1.5 2.450 pinnacle

pozdro

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 455
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 455
Florida - Tampa Bay | Typ: 2 - 2.00 zł ToToMiX

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
[[/qb][/QUOTE]wszystko było by fajnie, gdyby nie fakt że zarówno Montreal jak i Toronto to drużyny kanadyjskie, więc nie wiem jak Ci sie odniosą do święta w Stanach Zjednoczonych...
życze jednak powodzenia i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/QB][/QUOTE]

:5gw:

OVER MON-TOR wczoraj mi nie wszedl i dzisiaj gram go w progresji, jak znow nie wejdzie to jutro kontynuacja itd.
Co do Dnia Niepodleglosci mialem na mysli inne mecze dzisiaj rozgrywane w ktorych graja amerykanskie druzyny i to wlasnie tam upatruje OVEROW.

Pozdro

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
NY Mets - NY Yankees over 9,5
/1,83 w pinnacle/

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Mets - Yankees over 9,5 @ 1,83 (B&W)

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
W derbach Nowego Jorku:
METS-YANKEES - OVER 9,5 - (1.83) EXP
Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
BILANS SINGLI
trafione 22
nietrafione 16
zysk 472

BILANS SINGLI WG SYSTEMU
ostatnia stawka 195
kolejna stawka 195
stan konta 1441.76
zysk 441.76

BILANS KUPONÓW WG STAŁEJ STAWKI
kupony trafione 9
kupony nietrafione 10
zysk 1580

BILANS KUPONÓW WG SYSTEMU
ostatnia stawka 364
kolejna stawka 369
stan konta 3690
zysk 2690

Chicago Cubs - Chicago WS 1 1.66
Florida - Tampa Bay 1 1.66

AKO: 2.75

St Louis - Seattle 2 2.51
Cincinnati - Cleveland 2 2.49

AKO: 6.25

Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Chicago Cubs - Chicago White Sox - over 10 - KURS 1.95 - BETANDWIN

Dołączył: Jan 2004
Posty: 76
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 76
Moze dzis sie uda cos trafic,a wiec cos mi sie zdaje ze dzis przyjezdni benda gora w derbach.
CHC-CHWS 2(2.1totmix-dla odmiany)

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Na dziś:
New York Mets - New York Yankees 2 (1.65) Pinnacle

Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
witam

typ dnia na dzisiaj

Cincinnati Reds - Cleveland Indians 1.65 Expekt

pozdrawiam

Dołączył: Apr 2004
Posty: 208
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 208
na dzisiaj dosc dziwny mecz San Diego Padres - Kansas City Royals--------->over 7.5 po kursie 1.94 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zastanawiajacy mecz :eek:

Dołączył: Apr 2004
Posty: 208
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 208
expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
typ na dzis

YANKEES(-1.5) <<<<< kontra mets 1.99>pinnacle

Dołączył: Feb 2004
Posty: 102
B
member
member
B Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 102
OAK Athletics v SF Giants over 9 1.85 @ GB

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
NY Mets (5 innings) (+ 0,5) 2,1 Pinnacle

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
:5gw:

Jak na razie dubelek na overy w derbach Nowego Jorku i Chicago, chociaz niepokoi mnie troche postawa CWS- w 2 ostatnich meczach tylko po 2 pkt. Ale to przecież do nich nie podobne, więc czas na poprawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

NYY: RHP Jose Contreras
5-3, 5.53 ERA w 2004
NYM: RHP Matt Ginter
1-2, 4.53 ERA w 2004
0-1, 21.00 ERA w 2004 vs. NYY
0-1, 6.36 ERA w karierze vs. NYY

CHI: RHP Greg Maddux
6-6, 4.49 ERA w 2004
0-1, 15.75 ERA vs. CWS w 2004
0-1, 15.75 ERA vs. CWS w karierze
CWS: RHP Felix Diaz
1-1, 8.59 ERA w 2004
1-0, 4.50 ERA w 2004 vs. CHI
1-0, 4.50 ERA w karierze vs. CHI

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał mbzyk:
[qb] :5gw:

Jak na razie dubelek na overy w derbach Nowego Jorku i Chicago, chociaz niepokoi mnie troche postawa CWS- w 2 ostatnich meczach tylko po 2 pkt. Ale to przecież do nich nie podobne, więc czas na poprawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
[/qb]
Zastanawiałem sie nad takim samym dublem,jako pierwszym z czterech dzisiejszych,ale ostatecznie zdecydowałem zagrać over w NY jako singla.

Natomiast double wymyśliłem sobie tak:
NYM - NYY 1 (+1,5)
CHC - CHW 2

Pierwszy mecz troche na przekór wielości typów na Yankees i pewnej niedyspozycji Contrerasa.
Drugi opieram na tym,że Maddux na pałkarzy Sox nic zaskakującego nie wymyśli,homerun Pereza IMHO możliwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Dołączył: Jun 2004
Posty: 81
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 81
Philadelphia - Baltimore 1 [expekt 1,69]

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
Widze iż toruńczycy wczoraj i dzisiaj bardzo zgodni co do tego typu. Ja jednak tak jak wczoraj z handicapem.
---------------------------
Philadelphia Phillies - Baltimore Orioles (-1.5) 2.24 unibet
---------------------------

Zagram dzisiaj jeszcze:
Florida Marlins,
St. Louis Cardinals,
Texas Rangers,
San Francisco Giants
---------------------------
ps

Mógłbyś mi Donic powiedzieć czy ten drugi zestaw jaki strzworzyłeś to postawiłeś na przekór czy jesteś przekonany że tam może tak się zdarzy?
Bo wyszło bardzo duze AKO.

Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, poozon, latajaca_holenderka, betowiec, kamel), 3,089 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,825
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1