|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188 |
Kansas City Royals u San Diego Padres - 04:05 over 7.5 po kursie 1.91 b&w Pozdro!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 214 |
witam, mój typ na dziś to: FLORIDA - T.Bay(-1,5) 2 3,17 pinnacle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467 |
Jasna cholera!! Pinnacle nie wystawiło na dziś "Alternate Runlines (5 innings)"!! :eek: Ktoś wie czemu tak zrobili? Za to są inne linie w zwykłych "Halfs"! Często eliminują w taki sposób różne typy zakładów? Zaraz napiszę do nich! Pozbawiać mnie takich łatwych typów! Nie podobuje mnie się to!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 103 |
St Louis Cardinals - Seattle Mariners 1 @1.62 PINNACLE Malo czasu i malo przemyslany typ
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
:zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał Grzemp: [qb]Jasna cholera!! Pinnacle nie wystawiło na dziś :eek: Ktoś wie czemu tak zrobili? Za to są inne linie w zwykłych "Halfs"! Często eliminują w taki sposób różne typy zakładów? Zaraz napiszę do nich! Pozbawiać mnie takich łatwych typów! Nie podobuje mnie się to!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] Grzemp,nie wiem czy mam na myśli to samo "Pinnacle" co Ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,ale właśnie otworzyłem sobie pełny zestaw "Alternate Runlines Halfs(5 innings)" na dzisiejsze mecze. Sprawdź jeszcze raz. Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
:5gw:
Jak juz pisalem, spodziewam sie dzisiaj sporej ilosci overow, i tak dla zabawy zagralem system 3/8:
SEA-STL powyzej 9.5 SF-OAK powyzej 9 BAL-PHI powyzej 10 CLE-CIN powyzej 10 DET-COL powyzej 13 ANA-LA powyzej 9 ARI-MIN powyzej 11 SD-KC powyzej 7.5
Najmniej jestem przekonany do overow w SEA, BAL i DET, ale zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Oryginalnie wysłał peceh: [qb]St Louis Cardinals - Seattle Mariners 1 @1.62 PINNACLE Malo czasu i malo przemyslany typ[/qb] Wcale tak nie uważam. Wg mnie to ten typ jest dobry. Choć mój typ dnia overek w derby NY już wszedł to mam jeszcze inny kuponik na ktorym oprócz St Luis mam jeszcze zwycięstwa Cubs, Bostonu i San Diego oraz underek Detroit Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Krajan
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467 |
No faktycznie, już jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> W mailu napisali, że mieli "software problems" i żeby spróbować ponownie na "15 minutes". Po kilkunastu "minutes" dostałem drugiego maila, że już jestem "able to find MLB halves alternate runlines" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jednak przez ten "software problems" pokazały się nieco inne linie i zamiast 3.5 jest 4.5 a nawet 5.5!! I w ten sposób łatwa progresja zamieniła się w trudniejszą progresję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> No nic, spróbujmy:
Texas vs Houston - Under 5.5 (5 innings) - 2.13 - Pinnacle
Ciekawe co tym razem odpiszą. Mam nadzieję, że "problems" dotyczyły tylko tych linii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 85 |
Atlanta Braves - Boston Red Sox 1 2.50 Expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 726
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 726 |
Time To Play Ball Florida Marlins - Tampa Bay Devil Over 7,5 kurs 1.91 Gamebookers Typ Dnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Witam, UWAGA Od dzisiaj do odwolania (2 tygodnie) ranking przejmuje Donic. Wszelkie reklamacje odnosnie rankingu kierujcie do niego. Pozdrawiam i powodzenia Feher ps. postaram sie Was nawiedzac jak najczesciej
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319 |
Miłego wypoczynku Feher <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 99 |
pewniak: Atlanta Braves - Boston Red Sox (1) 2,5 exp
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 95
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 95 |
Philadelphia Phillies - Baltimore Orioles Typ 1 - kurs 1.62 unibet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Swego czasu była tu dyskusja o Pinnacle - nieuznany zakład,choć wygrany,ponieważ mecz zakończył się decyzją sędziego w 8 inningach.
W zasadach Pinnacle jest,że mecz jest ważny,jeżeli trwa 8,5 zmiany. I z tym sie pogodziliśmy.
Ale.....oto całe Pinnacle - mentalność Kalego.
Właśnie typ na zakończony w 6 zmianach mecz Cubs -Whit Sox policzyli mi jako LOSS !(typowałem "Sox win" - po 6 zmianie jest 2:4)
Wychodzi więc,że jak wynik jest (w niedokończonym meczu) po mysli klienta to ten kokosowy buk uznaje zakład jako "cancelled",jeżeli zaś wynik jest odwrotny to,wbrew regulaminowi,uznaje zakład za przegrany. Brak słów........
Dla niedowiarków moge tu wkleić kopie kuponu.
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Odpisali mi,że rozpatrzyli zakład po...5 zmianach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,a ponieważ typowani White Sox przegrywali to zakład jest "Loss".
BTW jak typowana przez Janoosha i mnie Phila wygrywała po 8 zmianach to wtedy skanselowali ten zakład i jakiegoś paragrafu o 5 zmianie nie stosowali.
Naprawdę podoba mi się Pinnacle,polubiłem tego buka,polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
BTW Grzemp wie co robi,że gra tylko 5 innings <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 423
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 423 |
Oryginalnie wysłał amkwish: [qb]Swego czasu była tu dyskusja o Pinnacle - nieuznany zakład,choć wygrany,ponieważ mecz zakończył się decyzją sędziego w 8 inningach.
W zasadach Pinnacle jest,że mecz jest ważny,jeżeli trwa 8,5 zmiany. I z tym sie pogodziliśmy.
Ale.....oto całe Pinnacle - mentalność Kalego.
Właśnie typ na zakończony w 6 zmianach mecz Cubs -Whit Sox policzyli mi jako LOSS !(typowałem "Sox win" - po 6 zmianie jest 2:4)[/qb] Podobny problem na expekcie. Mecz zaliczyli oczywiscie nie po mojej mysli, a regulamin mowi tak: Baseball Ze względu na charakter zakładów bukmacherskich, mecz uznany jest za ważny jeżeli 5 miotań było rozegranych (4,5 jeżeli gospodarze prowadzą). Jeżeli w jakimkolwiek przypadku mecz zakończy się rezultatem remisowym, zakłady na mecz zostaną uznane za ważne i kursy zostaną ustalone do 1.00.Dalem na Cubsow i zamiast wygranej mam policzone po kursie 1,00. Jezeli pod nazwa "miotania" kryja sie zmiany, to w meczu rozegrano ich 5,5, a wiec wynik powinien zostac zaliczony. I po co te regulaminy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 208
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 208 |
Donic co jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> rankingu jeszcze nie ma :eek: :eek: szybko szybko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|