Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
C
member
member
C Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
Kansas City Royals u San Diego Padres - 04:05
over 7.5 po kursie 1.91 b&w
Pozdro!!!

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 214
witam, mój typ na dziś to:
FLORIDA - T.Bay(-1,5) 2 3,17 pinnacle

Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
Jasna cholera!! Pinnacle nie wystawiło na dziś "Alternate Runlines (5 innings)"!! :eek: Ktoś wie czemu tak zrobili? Za to są inne linie w zwykłych "Halfs"! Często eliminują w taki sposób różne typy zakładów? Zaraz napiszę do nich! Pozbawiać mnie takich łatwych typów! Nie podobuje mnie się to!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 103
P
member
member
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 103
St Louis Cardinals - Seattle Mariners 1 @1.62 PINNACLE
Malo czasu i malo przemyslany typ

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
:zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał Grzemp:
[qb]Jasna cholera!! Pinnacle nie wystawiło na dziś :eek: Ktoś wie czemu tak zrobili? Za to są inne linie w zwykłych "Halfs"! Często eliminują w taki sposób różne typy zakładów? Zaraz napiszę do nich! Pozbawiać mnie takich łatwych typów! Nie podobuje mnie się to!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
Grzemp,nie wiem czy mam na myśli to samo "Pinnacle" co Ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,ale właśnie otworzyłem sobie pełny zestaw "Alternate Runlines Halfs(5 innings)" na dzisiejsze mecze.
Sprawdź jeszcze raz.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
SF - OAK 2.13 /pinnacle

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
:5gw:

Jak juz pisalem, spodziewam sie dzisiaj sporej ilosci overow, i tak dla zabawy zagralem system 3/8:

SEA-STL powyzej 9.5
SF-OAK powyzej 9
BAL-PHI powyzej 10
CLE-CIN powyzej 10
DET-COL powyzej 13
ANA-LA powyzej 9
ARI-MIN powyzej 11
SD-KC powyzej 7.5

Najmniej jestem przekonany do overow w SEA, BAL i DET, ale zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Oryginalnie wysłał peceh:
[qb]St Louis Cardinals - Seattle Mariners 1 @1.62 PINNACLE
Malo czasu i malo przemyslany typ[/qb]
Wcale tak nie uważam. Wg mnie to ten typ jest dobry. Choć mój typ dnia overek w derby NY już wszedł to mam jeszcze inny kuponik na ktorym oprócz St Luis mam jeszcze zwycięstwa Cubs, Bostonu i San Diego oraz underek Detroit
Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Krajan

Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
No faktycznie, już jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> W mailu napisali, że mieli "software problems" i żeby spróbować ponownie na "15 minutes". Po kilkunastu "minutes" dostałem drugiego maila, że już jestem "able to find MLB halves alternate runlines" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jednak przez ten "software problems" pokazały się nieco inne linie i zamiast 3.5 jest 4.5 a nawet 5.5!! I w ten sposób łatwa progresja zamieniła się w trudniejszą progresję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
No nic, spróbujmy:

Texas vs Houston - Under 5.5 (5 innings) - 2.13 - Pinnacle

Ciekawe co tym razem odpiszą. Mam nadzieję, że "problems" dotyczyły tylko tych linii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 85
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 85
Atlanta Braves - Boston Red Sox 1 2.50 Expekt

Dołączył: Apr 2003
Posty: 726
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 726
Time To Play Ball
Florida Marlins - Tampa Bay Devil
Over 7,5
kurs 1.91
Gamebookers
Typ Dnia

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Witam,

stop UWAGA stop

Od dzisiaj do odwolania (2 tygodnie) ranking przejmuje Donic. Wszelkie reklamacje odnosnie rankingu kierujcie do niego.

Pozdrawiam i powodzenia
Feher

ps. postaram sie Was nawiedzac jak najczesciej

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
Miłego wypoczynku Feher <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 99
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 99
pewniak: Atlanta Braves - Boston Red Sox (1) 2,5 exp

Dołączył: Jun 2004
Posty: 95
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 95
Philadelphia Phillies - Baltimore Orioles Typ 1 - kurs 1.62 unibet

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Swego czasu była tu dyskusja o Pinnacle - nieuznany zakład,choć wygrany,ponieważ mecz zakończył się decyzją sędziego w 8 inningach.

W zasadach Pinnacle jest,że mecz jest ważny,jeżeli trwa 8,5 zmiany.
I z tym sie pogodziliśmy.

Ale.....oto całe Pinnacle - mentalność Kalego.

Właśnie typ na zakończony w 6 zmianach mecz Cubs -Whit Sox policzyli mi jako LOSS !(typowałem "Sox win" - po 6 zmianie jest 2:4)

Wychodzi więc,że jak wynik jest (w niedokończonym meczu) po mysli klienta to ten kokosowy buk uznaje zakład jako "cancelled",jeżeli zaś wynik jest odwrotny to,wbrew regulaminowi,uznaje zakład za przegrany.
Brak słów........

Dla niedowiarków moge tu wkleić kopie kuponu.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Odpisali mi,że rozpatrzyli zakład po...5 zmianach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,a ponieważ typowani White Sox przegrywali to zakład jest "Loss".

BTW jak typowana przez Janoosha i mnie Phila wygrywała po 8 zmianach to wtedy skanselowali ten zakład i jakiegoś paragrafu o 5 zmianie nie stosowali.

Naprawdę podoba mi się Pinnacle,polubiłem tego buka,polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

BTW Grzemp wie co robi,że gra tylko 5 innings <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Dołączył: Jul 2004
Posty: 423
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 423
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb]Swego czasu była tu dyskusja o Pinnacle - nieuznany zakład,choć wygrany,ponieważ mecz zakończył się decyzją sędziego w 8 inningach.

W zasadach Pinnacle jest,że mecz jest ważny,jeżeli trwa 8,5 zmiany.
I z tym sie pogodziliśmy.

Ale.....oto całe Pinnacle - mentalność Kalego.

Właśnie typ na zakończony w 6 zmianach mecz Cubs -Whit Sox policzyli mi jako LOSS !(typowałem "Sox win" - po 6 zmianie jest 2:4)[/qb]
Podobny problem na expekcie. Mecz zaliczyli oczywiscie nie po mojej mysli, a regulamin mowi tak:

Baseball
Ze względu na charakter zakładów bukmacherskich, mecz uznany jest za ważny jeżeli 5 miotań było rozegranych (4,5 jeżeli gospodarze prowadzą). Jeżeli w jakimkolwiek przypadku mecz zakończy się rezultatem remisowym, zakłady na mecz zostaną uznane za ważne i kursy zostaną ustalone do 1.00.


Dalem na Cubsow i zamiast wygranej mam policzone po kursie 1,00. Jezeli pod nazwa "miotania" kryja sie zmiany, to w meczu rozegrano ich 5,5, a wiec wynik powinien zostac zaliczony. I po co te regulaminy?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 208
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 208
Donic co jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> rankingu jeszcze nie ma :eek: :eek: szybko szybko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, aker, Lukasz111), 2,745 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,366
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1