Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
McBoss, nie siej zamętu. To nie jest temat konkursowy. To jest temat do dyskusji o MLB i do podawania typów ( dowolnych o dowolnych ilościach )bądź analiz lub wszelkich innych przydatnych informacji.

Amkwish - poprawie. Prosze o wyrozumiałość, bo Feher posłał mi arkusz i musze do tego dojść co i jak i choc juz mi cos wytłumaczył to jednak nie do konca wszystko gra. Reklamacje pisać tutaj wtraz z typem.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
New York Mets - New York Yankees - /2/ - kurs 1,56 - expekt

Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
New York Yankees
1,55 (toto-mix)- płacą lepiej niż w pinnacle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Donic powinienem mieć 4W <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

McBoss idioto!!! jak szukasz konkursu to trzeba było sie do tak owego zapisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
tutejszy ranking jest tylko dodatkiem, a podawane typy jeśli wspomagane są jakimiś analizami to bardzo dobrze!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
nawet Feher (gospodarz tego tematu) kilkakrotnie pisał o tym, aby podawać swoje uwagi na temat spotkń. Zatem jeśli coś Ci sie nie podoba to (jak to mówią na wśi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) WON!!!!!!!!!

Dołączył: Apr 2004
Posty: 99
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 99
Arizona Diamondbacks - Minnesota Twins (2) 2,6 exp

Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
witam

typ dnia na dzisiaj

New York Mets - New York Yankees 1.56 Expekt

pozdrawiam

Dołączył: Mar 2003
Posty: 478
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 478
NY Mets - NY Yankees -1.5/1.79 Gamebookers

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
BILANS SINGLI
trafione 22
nietrafione 16
zysk 238

BILANS SINGLI WG SYSTEMU
ostatnia stawka 195
kolejna stawka 195
stan konta 985.46
strata 14.54

BILANS KUPONÓW WG STAŁEJ STAWKI
kupony trafione 9
kupony nietrafione 12
zysk 1380

BILANS KUPONÓW WG SYSTEMU
ostatnia stawka 364
kolejna stawka 369
stan konta 2952
zysk 1952

Atlanta - Boston 1 2.20
Colorado - Detroit 2 2.22

AKO:4.88

St Louis - Seattle 2 2.43
San Diego - Kansas 1 1.47

AKO: 3.57

Cincinnati - Cleveland 2 1.98
Houston - Texas 2 2.64

AKO: 5.22

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Prosiłem, żeby podawac reklamacje razem z typami.
Z arkuszem coś nie tak, albo ja coś źle robie.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
typ na dzis

YANKEES(-1.5) <<<<< kontra mets 1.78>pinnacle

obysmy wszyscy nie poplyneli :rolleyes:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Anaheim Angels - Los Angeles Dodgers powyzej 9 1.98

expect

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
ATLANTA-BOSTON - OVER 9,5 (1,90) EXP
Pozdrawiam
Krajan

Dołączył: May 2003
Posty: 272
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 272
San Francisko Giants<<<Oakland Athletics 1 2,19 exp

Dołączył: Apr 2004
Posty: 208
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 208
na dzisiaj Atlanta Braves - Boston Red Sox--------->over 9.5 po kursie 1,9 exp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Mets - Yankees over 9,5 @ 1,91 (B&W)

P.S.Ostatniej nocy mialem trafiony typ, a jest 2L.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 93
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 93
New York Mets - New York Yankees
Yankees To WIn
kurs 1.50 Gamebookers
Typ Dnia

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Na dziś:

Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers 2 (2.20) Canbet

Dołączył: Nov 2003
Posty: 702
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 702
czy dzisiaj tez schilling bedzie rzucal dla bostonu... czy se odpoczywa?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
NY Mets (-1,5) 4,58 Pinnacle
Bez Gambiego NY-wiec Metsi powinni sobie poradzic, i zepsuc urodzinowy prezent bossowi Yanke , który dzisiaj obchodzi urodziny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 214
witam, mój typ na dziś to:
T.Bay(-1,5) - Florida 1 3.31 pinnacle

Aifedar zgadzam sie z tobą w 100%, pozdro

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
Colorado Rockies - Detroit Tigers 2.14 expekt
Colorado w tym sezonie nie wygrało z nikim całej sesji. Dlatego według statystyki dziś w ostatnim meczu przeciwko Detroit też nie powinno być inaczej tym bardziej iż jeszcze nie tak dawno goście byli na wysokiej fali i wygrali z rzędu 6 spotkań. Zestaw pitcherów tez raczej po stronie gości.
-----------------------------
Mało czasu dziś na dalsze analizy więc dziś nic więcej nie podaję choć na pewno coś jeszcze zagram.
Jeśli chodzi o komentarze to zdecydowanie jestem za jeśli jest to komentarz wnoszący jakieś zauważone analizy, spostrzeżenia, statystyki.
Nie jeśli jest on tego typu "wydaje się mi..."
Często swoje zagrania opieram właśnie na spostrzeżeniach innych. Konkurs traktuje poważnie, ale najważniejsze jest dla mnie granie za kasę i chyba mam wszystkim o to chodzi. Więc chciałbym jak najwięcej analiz. Jeśli sobie nie życzycie abym swoje spostrzeżenia zamieszczał to oczywiście się do tego z przykrością dostosuję.
Dla rozluźnienia atmosfery proponuję abyśmy wszyscy udali się do lodóweczki po <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Życzę sukcesów w bukmacherce i więcej życzliwości w stosunku do siebie.
-------------------------
Donic wczoraj niestety przegrałem więc powinno być 2L

Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, burbon, aker, alfa, betowiec, 11kera11), 3,146 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1