|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
McBoss, nie siej zamętu. To nie jest temat konkursowy. To jest temat do dyskusji o MLB i do podawania typów ( dowolnych o dowolnych ilościach )bądź analiz lub wszelkich innych przydatnych informacji.
Amkwish - poprawie. Prosze o wyrozumiałość, bo Feher posłał mi arkusz i musze do tego dojść co i jak i choc juz mi cos wytłumaczył to jednak nie do konca wszystko gra. Reklamacje pisać tutaj wtraz z typem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127 |
New York Mets - New York Yankees - /2/ - kurs 1,56 - expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392 |
New York Yankees 1,55 (toto-mix)- płacą lepiej niż w pinnacle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Donic powinienem mieć 4W <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
McBoss idioto!!! jak szukasz konkursu to trzeba było sie do tak owego zapisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> tutejszy ranking jest tylko dodatkiem, a podawane typy jeśli wspomagane są jakimiś analizami to bardzo dobrze!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> nawet Feher (gospodarz tego tematu) kilkakrotnie pisał o tym, aby podawać swoje uwagi na temat spotkń. Zatem jeśli coś Ci sie nie podoba to (jak to mówią na wśi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) WON!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 99 |
Arizona Diamondbacks - Minnesota Twins (2) 2,6 exp
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279 |
witam
typ dnia na dzisiaj
New York Mets - New York Yankees 1.56 Expekt
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 478 |
NY Mets - NY Yankees -1.5/1.79 Gamebookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
BILANS SINGLI trafione 22 nietrafione 16 zysk 238 BILANS SINGLI WG SYSTEMUostatnia stawka 195 kolejna stawka 195 stan konta 985.46 strata 14.54 BILANS KUPONÓW WG STAŁEJ STAWKI kupony trafione 9 kupony nietrafione 12 zysk 1380 BILANS KUPONÓW WG SYSTEMU ostatnia stawka 364 kolejna stawka 369 stan konta 2952 zysk 1952 Atlanta - Boston 1 2.20 Colorado - Detroit 2 2.22 AKO:4.88 St Louis - Seattle 2 2.43 San Diego - Kansas 1 1.47 AKO: 3.57 Cincinnati - Cleveland 2 1.98 Houston - Texas 2 2.64 AKO: 5.22
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Prosiłem, żeby podawac reklamacje razem z typami. Z arkuszem coś nie tak, albo ja coś źle robie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 367 |
typ na dzis
YANKEES(-1.5) <<<<< kontra mets 1.78>pinnacle
obysmy wszyscy nie poplyneli :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Anaheim Angels - Los Angeles Dodgers powyzej 9 1.98
expect
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
ATLANTA-BOSTON - OVER 9,5 (1,90) EXP Pozdrawiam Krajan
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 272
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 272 |
San Francisko Giants<<<Oakland Athletics 1 2,19 exp
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 208
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 208 |
na dzisiaj Atlanta Braves - Boston Red Sox--------->over 9.5 po kursie 1,9 exp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Mets - Yankees over 9,5 @ 1,91 (B&W)
P.S.Ostatniej nocy mialem trafiony typ, a jest 2L.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 93 |
New York Mets - New York Yankees Yankees To WIn kurs 1.50 Gamebookers Typ Dnia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Na dziś:
Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers 2 (2.20) Canbet
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 702
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 702 |
czy dzisiaj tez schilling bedzie rzucal dla bostonu... czy se odpoczywa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
NY Mets (-1,5) 4,58 Pinnacle Bez Gambiego NY-wiec Metsi powinni sobie poradzic, i zepsuc urodzinowy prezent bossowi Yanke , który dzisiaj obchodzi urodziny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 214 |
witam, mój typ na dziś to: T.Bay(-1,5) - Florida 1 3.31 pinnacle
Aifedar zgadzam sie z tobą w 100%, pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319 |
Colorado Rockies - Detroit Tigers 2.14 expekt Colorado w tym sezonie nie wygrało z nikim całej sesji. Dlatego według statystyki dziś w ostatnim meczu przeciwko Detroit też nie powinno być inaczej tym bardziej iż jeszcze nie tak dawno goście byli na wysokiej fali i wygrali z rzędu 6 spotkań. Zestaw pitcherów tez raczej po stronie gości. ----------------------------- Mało czasu dziś na dalsze analizy więc dziś nic więcej nie podaję choć na pewno coś jeszcze zagram. Jeśli chodzi o komentarze to zdecydowanie jestem za jeśli jest to komentarz wnoszący jakieś zauważone analizy, spostrzeżenia, statystyki. Nie jeśli jest on tego typu "wydaje się mi..." Często swoje zagrania opieram właśnie na spostrzeżeniach innych. Konkurs traktuje poważnie, ale najważniejsze jest dla mnie granie za kasę i chyba mam wszystkim o to chodzi. Więc chciałbym jak najwięcej analiz. Jeśli sobie nie życzycie abym swoje spostrzeżenia zamieszczał to oczywiście się do tego z przykrością dostosuję. Dla rozluźnienia atmosfery proponuję abyśmy wszyscy udali się do lodóweczki po <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Życzę sukcesów w bukmacherce i więcej życzliwości w stosunku do siebie. ------------------------- Donic wczoraj niestety przegrałem więc powinno być 2L
|
|
|
Link skopiowany do schowka