|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538 |
Ja też mam prośbę do Mondexa o arkusz: [email] [email protected].[/email] Z góry dziękuję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Thor666: jak TY wplacales ta kase ze tak dluuuugo jej nie masz?? Ja wyslalem skana dowodu i za 2h juz byla kasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> (na unibet to bylo) Co Ty w kopercie wyslales? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja juz Carolinke mam za 52 zeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Remis jest już blisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Zeby nas ta Carolinka w bambuko dlugo nie robila, licze na ten remis w srode:), a jak nie to w piatek;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605 |
Ja także poproszę o arkusz jeżeli można: areagtaiii@poczta.onet.pl
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Qcz: [qb]Thor666: jak TY wplacales ta kase ze tak dluuuugo jej nie masz?? Ja wyslalem skana dowodu i za 2h juz byla kasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> (na unibet to bylo) Co Ty w kopercie wyslales? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja juz Carolinke mam za 52 zeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Remis jest już blisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] W tej chwili sam sie zastanawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W srode wplacilem i do tej pory ani widu ani slychu. W Expekcie nie ma tak, ze wysylam skan dowodu wplaty i masz kase, niestety. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Qrwa, trzeba bylo do Unibetu wplacic... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale Expekt ma ta zalete, ze operuje na zlotowkach, co dla mnie jest bardzo istotne, bo mam wiecej kasy na progresje (tak moge spokojnie dojsc do 9 poziomu, a w Unibecie "tylko" do 7 przy tej samej wplacie, oczywiscie wybieram pesymistyczny wariant <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ).
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Cze Już niedługo załąże temat nr. 2 tylko napiszcie w którym dziale: Sports Insider czy Lodowisko do Hokeja ?? Tak mi się zdeje że więcej osób korzysta z Sport Insider ale kumpel z działu Lodowiska do Hokeje (nick dla wiadomości redakcji, którego pozdrawiam) zaproponował założenie tematu w tamtym dziale. Co w na to, zostajemy w tym dziajle czy przenosimy się na hocka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozd mondex
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Thor666:ale to bez roznicy czy w zlotowkach czy w euro! Przeciez jak wplacisz dana kwote to masz tyle samo kasy w zl czy w Euro i powinno starczyc na tyle samo poziomow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Czy ja tu czegos nie rozumiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Na unibecie teraz jak wplacasz to dostajesz 25% wiecej kasy, a kursy sa podobne jesli chodzi o X. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał Mondex: [qb]Cze Już niedługo załąże temat nr. 2 tylko napiszcie w którym dziale: Sports Insider czy Lodowisko do Hokeja ?? Tak mi się zdeje że więcej osób korzysta z Sport Insider ale kumpel z działu Lodowiska do Hokeje (nick dla wiadomości redakcji, którego pozdrawiam) zaproponował założenie tematu w tamtym dziale. Co w na to, zostajemy w tym dziajle czy przenosimy się na hocka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozd mondex[/qb] Dla mnie wsio rowno, tylko daj linka tutaj w tym temacie, bo ja otwieram tylko 2 strony z tego forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ta i progresje na pilke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2002
Posty: 94 |
Jak dla mnie to lepiej zostac tutaj, tez otwieram tylko stronki dotyczace progresji na hokej i pilke nozna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Ale jak zdecydujesz inaczej to jak napisal Qcz daj tego linka w tym temacie, zeby wiadomo bylo gdzie tego szukac. Pozdr gizior
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130 |
Witam.
Od jutra zaczynam grać waszym sposobem. Narazie tylko w STS, postawiłem 20 zl na Caroline z Tampa Bay przy kursie 3,80. Zobaczymy co z tego bedzie.
mERL gg: 453640 GSM 501021553
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
nautilus zacznij sobie ostrożnie z tą progresją, tak jak ci radziłem. Przed świętami musi paść!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mondex kolego na ktorym poziomie masz juz Carolinke i za ile grasz w srode? Mam nadzieje ze starczy nam kaski... Ja mam Carolinke na 7 ale przy bardzo malych stawkach i jestem gotowy grac do ich 21 meczyku czyli jeszcze 14
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Ja mam Caroline na IV poziomie, jeszcze kaski mi starczy na troche, ale nie mam zbyt zasobnego portfela;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
bez paniki panowie do świąt ją mamy(Carolinkę)ja jestem na V poziomie i też zaczyna mnie "brakować". Grunt to skopój i konsekwencja. Gorzej jeżeli buki obniżą kursy to wtedy trzeba będzie podnieś stawkę. W zeszłym sezonie Carolina dała mi ponad 1000 zł na + , w tym musi być lepiej. Spoko, musimy wytrzymać.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Qcz: [qb]Thor666:ale to bez roznicy czy w zlotowkach czy w euro! Przeciez jak wplacisz dana kwote to masz tyle samo kasy w zl czy w Euro i powinno starczyc na tyle samo poziomow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Czy ja tu czegos nie rozumiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Na unibecie teraz jak wplacasz to dostajesz 25% wiecej kasy, a kursy sa podobne jesli chodzi o X. pozdro[/qb] I w Unibecie i w Expekcie masz stawki od 1 jednostki walutowej (tzn. w Expekcie od 0.5, ale pominmy ta kwestie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ), czyli wplacajac kase do Unibetu musze podzielic ilosc moich zlotowek przez 4, czyli przez kurs Euro. W Expekcie nic nie musze dzielic, czyli 1 zl = 1 zl. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Gram w progresji systemem dwojkowym. Zalozmy hipotetyczna sytuacje: mam 600 zl i wplacam do Expekta, czyli mam 600 jednostek walutowych, czyli: I 1 zl II 2 zl III 4 zl IV 8 zl V 16 zl VI 32 zl VII 64 zl VIII 128 zl IX 256 zl I na tym poziomie koncza mi sie fundusze. Mam 600 zl i wplacam do Unibeta, czyli wplacam 600 zl / 4, wiec na koncie mam ok. 150 EUR. I 1 EUR II 2 EUR III 4 EUR IV 8 EUR V 16 EUR VI 32 EUR VII 64 EUR I tu koncza mi sie fundusze w Unibecie. Teraz rozumiesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał GerardYo: [qb]Ja mam Caroline na IV poziomie, jeszcze kaski mi starczy na troche, ale nie mam zbyt zasobnego portfela;)[/qb] Dlatego na poczatku byla mowa, zeby planowac sobie progresje na kilkanascie poziomow... Zly dobor stawki, kilka nieciekawych wynikow i jest po Tobie! Uwazaj! Dlatego tez, ja nie gram narazie progresji na nhl. Za malo pieniedzy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Wlasnie trzeba uwazac, zeby sie nie przejechac, mam nadzieje ze jutro lub w piatek nadejdzie juz ten sadny dzien:)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Troche spoznione statsy:
Anaheim Might Ducks - 7 Atlanta Thrashers - 5 Boston Bruins - 4 Buffalo Sabres - 1 Calgary Flames - 0 Carolina Hurricanes - 13 Chicago Blackhawks - 1 Colorado Avalanche - 0 Columbus Blue Jackets - 2 Dallas Stars - 3 Detroit Red Wings - 2 Edmonton Oilers - 1 Floride Panthers - 0 Los Angeles Kings - 1 Minnesota Wild - 5 Monreal Canadiens - 5 Nashville Predators - 1 New Jersey Devils - 0 New York Islanders - 1 New York Rangers - 0 Ottawa Senators - 1 Philadelphia Flyers - 4 Phoenix Coyotes - 3 Pittsburgh Penguins - 1 San Jose Sharks - 0 St. Loius Blues - 1 Tampa Bay Lightning - 5 Toronto Maple Leapfs - 6 Vancouver Cannucks - 0 Washingtom Capitals - 0
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mam juz kase!!! Jestem very happy, niech teraz tylko Hurricanes zremisuja. Carolina: do boju, tylko nie przemeczac sie za bardzo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzisiiejsza noc nie byla zbyt dobra, z remisowym singli weszla mi tylko Minnesota, a oto aktualna statystyka:
Anaheim Might Ducks - 7 Atlanta Thrashers - 5 Boston Bruins - 4 Buffalo Sabres - 1 Calgary Flames - 1 Carolina Hurricanes - 13 Chicago Blackhawks - 2 Colorado Avalanche - 0 Columbus Blue Jackets - 2 Dallas Stars - 0 Detroit Red Wings - 0 Edmonton Oilers - 0 Floride Panthers - 0 Los Angeles Kings - 2 Minnesota Wild - 0 Monreal Canadiens - 6 Nashville Predators - 2 New Jersey Devils - 0 New York Islanders - 0 New York Rangers - 0 Ottawa Senators - 1 Philadelphia Flyers - 0 Phoenix Coyotes - 4 Pittsburgh Penguins - 2 San Jose Sharks - 1 St. Loius Blues - 2 Tampa Bay Lightning - 5 Toronto Maple Leapfs - 6 Vancouver Cannucks - 1 Washingtom Capitals - 0
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|