Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14
#25210 17/12/2002 13:43
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
Ja też mam prośbę do Mondexa o arkusz: [email][email protected].[/email] Z góry dziękuję.

Bonus: Unibet
#25211 17/12/2002 14:02
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Thor666: jak TY wplacales ta kase ze tak dluuuugo jej nie masz?? Ja wyslalem skana dowodu i za 2h juz byla kasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> (na unibet to bylo) Co Ty w kopercie wyslales? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ja juz Carolinke mam za 52 zeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Remis jest już blisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#25212 17/12/2002 14:53
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Zeby nas ta Carolinka w bambuko dlugo nie robila, licze na ten remis w srode:), a jak nie to w piatek;)

#25213 17/12/2002 15:08
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
Ja także poproszę o arkusz jeżeli można: areagtaiii@poczta.onet.pl

#25214 17/12/2002 18:43
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Qcz:
[qb]Thor666: jak TY wplacales ta kase ze tak dluuuugo jej nie masz?? Ja wyslalem skana dowodu i za 2h juz byla kasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> (na unibet to bylo) Co Ty w kopercie wyslales? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ja juz Carolinke mam za 52 zeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Remis jest już blisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
W tej chwili sam sie zastanawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W srode wplacilem i do tej pory ani widu ani slychu. W Expekcie nie ma tak, ze wysylam skan dowodu wplaty i masz kase, niestety. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Qrwa, trzeba bylo do Unibetu wplacic... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale Expekt ma ta zalete, ze operuje na zlotowkach, co dla mnie jest bardzo istotne, bo mam wiecej kasy na progresje (tak moge spokojnie dojsc do 9 poziomu, a w Unibecie "tylko" do 7 przy tej samej wplacie, oczywiscie wybieram pesymistyczny wariant <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ).

#25215 17/12/2002 21:04
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Cze
Już niedługo załąże temat nr. 2 tylko napiszcie w którym dziale:
Sports Insider czy Lodowisko do Hokeja ?? Tak mi się zdeje że więcej osób korzysta z Sport Insider ale kumpel z działu Lodowiska do Hokeje (nick dla wiadomości redakcji, którego pozdrawiam) zaproponował założenie tematu w tamtym dziale. Co w na to, zostajemy w tym dziajle czy przenosimy się na hocka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozd mondex

#25216 17/12/2002 21:08
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Thor666:ale to bez roznicy czy w zlotowkach czy w euro! Przeciez jak wplacisz dana kwote to masz tyle samo kasy w zl czy w Euro i powinno starczyc na tyle samo poziomow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Czy ja tu czegos nie rozumiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Na unibecie teraz jak wplacasz to dostajesz 25% wiecej kasy, a kursy sa podobne jesli chodzi o X. pozdro

#25217 17/12/2002 21:10
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał Mondex:
[qb]Cze
Już niedługo załąże temat nr. 2 tylko napiszcie w którym dziale:
Sports Insider czy Lodowisko do Hokeja ?? Tak mi się zdeje że więcej osób korzysta z Sport Insider ale kumpel z działu Lodowiska do Hokeje (nick dla wiadomości redakcji, którego pozdrawiam) zaproponował założenie tematu w tamtym dziale. Co w na to, zostajemy w tym dziajle czy przenosimy się na hocka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozd mondex[/qb]
Dla mnie wsio rowno, tylko daj linka tutaj w tym temacie, bo ja otwieram tylko 2 strony z tego forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ta i progresje na pilke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro

#25218 17/12/2002 21:42
Dołączył: Dec 2002
Posty: 94
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 94
Jak dla mnie to lepiej zostac tutaj, tez otwieram tylko stronki dotyczace progresji na hokej i pilke nozna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Ale jak zdecydujesz inaczej to jak napisal Qcz daj tego linka w tym temacie, zeby wiadomo bylo gdzie tego szukac.
Pozdr gizior

#25219 17/12/2002 22:45
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130
Witam.

Od jutra zaczynam grać waszym sposobem. Narazie tylko w STS, postawiłem 20 zl na Caroline z Tampa Bay przy kursie 3,80. Zobaczymy co z tego bedzie.

mERL
gg: 453640
GSM 501021553

#25220 18/12/2002 00:16
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
nautilus zacznij sobie ostrożnie z tą progresją, tak jak ci radziłem. Przed świętami musi paść!!!!!!!!!!!

#25221 18/12/2002 00:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mondex kolego na ktorym poziomie masz juz Carolinke i za ile grasz w srode?
Mam nadzieje ze starczy nam kaski...
Ja mam Carolinke na 7 ale przy bardzo malych stawkach i jestem gotowy grac do ich 21 meczyku czyli jeszcze 14

#25222 18/12/2002 01:06
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Ja mam Caroline na IV poziomie, jeszcze kaski mi starczy na troche, ale nie mam zbyt zasobnego portfela;)

#25223 18/12/2002 01:11
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
bez paniki panowie do świąt ją mamy(Carolinkę)ja jestem na V poziomie i też zaczyna mnie "brakować". Grunt to skopój i konsekwencja. Gorzej jeżeli buki obniżą kursy to wtedy trzeba będzie podnieś stawkę. W zeszłym sezonie Carolina dała mi ponad 1000 zł na + , w tym musi być lepiej. Spoko, musimy wytrzymać.

#25224 18/12/2002 01:29
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Qcz:
[qb]Thor666:ale to bez roznicy czy w zlotowkach czy w euro! Przeciez jak wplacisz dana kwote to masz tyle samo kasy w zl czy w Euro i powinno starczyc na tyle samo poziomow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Czy ja tu czegos nie rozumiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Na unibecie teraz jak wplacasz to dostajesz 25% wiecej kasy, a kursy sa podobne jesli chodzi o X. pozdro[/qb]
I w Unibecie i w Expekcie masz stawki od 1 jednostki walutowej (tzn. w Expekcie od 0.5, ale pominmy ta kwestie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ), czyli wplacajac kase do Unibetu musze podzielic ilosc moich zlotowek przez 4, czyli przez kurs Euro. W Expekcie nic nie musze dzielic, czyli 1 zl = 1 zl. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Gram w progresji systemem dwojkowym. Zalozmy hipotetyczna sytuacje: mam 600 zl i wplacam do Expekta, czyli mam 600 jednostek walutowych, czyli:

I 1 zl
II 2 zl
III 4 zl
IV 8 zl
V 16 zl
VI 32 zl
VII 64 zl
VIII 128 zl
IX 256 zl

I na tym poziomie koncza mi sie fundusze.

Mam 600 zl i wplacam do Unibeta, czyli wplacam 600 zl / 4, wiec na koncie mam ok. 150 EUR.

I 1 EUR
II 2 EUR
III 4 EUR
IV 8 EUR
V 16 EUR
VI 32 EUR
VII 64 EUR

I tu koncza mi sie fundusze w Unibecie. Teraz rozumiesz?

#25225 18/12/2002 02:50
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał GerardYo:
[qb]Ja mam Caroline na IV poziomie, jeszcze kaski mi starczy na troche, ale nie mam zbyt zasobnego portfela;)[/qb]
Dlatego na poczatku byla mowa, zeby planowac sobie progresje na kilkanascie poziomow...

Zly dobor stawki, kilka nieciekawych wynikow i jest po Tobie! Uwazaj!

Dlatego tez, ja nie gram narazie progresji na nhl. Za malo pieniedzy...

#25226 18/12/2002 03:09
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Wlasnie trzeba uwazac, zeby sie nie przejechac, mam nadzieje ze jutro lub w piatek nadejdzie juz ten sadny dzien:)

#25227 18/12/2002 03:15
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Troche spoznione statsy:

Anaheim Might Ducks - 7
Atlanta Thrashers - 5
Boston Bruins - 4
Buffalo Sabres - 1
Calgary Flames - 0
Carolina Hurricanes - 13
Chicago Blackhawks - 1
Colorado Avalanche - 0
Columbus Blue Jackets - 2
Dallas Stars - 3
Detroit Red Wings - 2
Edmonton Oilers - 1
Floride Panthers - 0
Los Angeles Kings - 1
Minnesota Wild - 5
Monreal Canadiens - 5
Nashville Predators - 1
New Jersey Devils - 0
New York Islanders - 1
New York Rangers - 0
Ottawa Senators - 1
Philadelphia Flyers - 4
Phoenix Coyotes - 3
Pittsburgh Penguins - 1
San Jose Sharks - 0
St. Loius Blues - 1
Tampa Bay Lightning - 5
Toronto Maple Leapfs - 6
Vancouver Cannucks - 0
Washingtom Capitals - 0

#25228 18/12/2002 03:19
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mam juz kase!!! Jestem very happy, niech teraz tylko Hurricanes zremisuja. Carolina: do boju, tylko nie przemeczac sie za bardzo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#25229 18/12/2002 13:30
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzisiiejsza noc nie byla zbyt dobra, z remisowym singli weszla mi tylko Minnesota, a oto aktualna statystyka:

Anaheim Might Ducks - 7
Atlanta Thrashers - 5
Boston Bruins - 4
Buffalo Sabres - 1
Calgary Flames - 1
Carolina Hurricanes - 13
Chicago Blackhawks - 2
Colorado Avalanche - 0
Columbus Blue Jackets - 2
Dallas Stars - 0
Detroit Red Wings - 0
Edmonton Oilers - 0
Floride Panthers - 0
Los Angeles Kings - 2
Minnesota Wild - 0
Monreal Canadiens - 6
Nashville Predators - 2
New Jersey Devils - 0
New York Islanders - 0
New York Rangers - 0
Ottawa Senators - 1
Philadelphia Flyers - 0
Phoenix Coyotes - 4
Pittsburgh Penguins - 2
San Jose Sharks - 1
St. Loius Blues - 2
Tampa Bay Lightning - 5
Toronto Maple Leapfs - 6
Vancouver Cannucks - 1
Washingtom Capitals - 0

Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Green Arrow, Lukasz111, alfa, rafal08, 11kera11, forty, bukma, rymoholik, Akhu), 815 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,058
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1