|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
ladnie slawiola 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
ty podobnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
graty , calkiem zapomnialem o tym turnieju 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
Fiu fiuuuu i to jeszcze rebuye, musiales miec mase cierpliwosci , bo nie watpie ze masz skilla piekny wynik, oby wiecej takich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
dobre radio to i dobra gra  
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
wielkie dzieki  oj slawiola nie przesadzaj ja to jeszcze fish jestem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
graty Fedex  duzo sie narebuyowales ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
2 rebuye wzialem ogolnie ale bez addona 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
no to wyniku tylko pozazdroscic  i GL w nastepnych turach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
wpis z mojego bloga pokerowego. Ta sytuacja chyba mnie bardziej ucieszyła niż dużo większe wygrane.
Tego wpisu miało nie być, ale ten wpis musi być. Przed momentem stała się najdziwniejsza, najciekawsza i najlepsza rzecz w moim dotychczasowym pokerowym życiu. Nie wiem dokładnie jak to nazwać. Pech czy szczęście? Chyba po prostu umiejętności, bo najpierw wielki pech i wręcz stanie na granicy przepaści, a potem odbudowa na Mount Everest. O co dokładnie chodzi?
Turniej ligowy jednego forum w Betssonie. Start niedziela o 21:00. Wpisowe $2 + $0,20 oraz $100 dodane od sponsora, efekt – 45 graczy i lista nagród następująca: 1. miejsce - $76, a później odpowiednio: $41, $28, $19, $13, $11.
Początek dobry. Gram tight, selekcja rąk, dużo pasuję. Tym sposobem szybko awansowałem na 4. miejsce. Stack około 6 000, przy średnim około 4 000. Wtedy jednak zaczęły się dziać dziwne rzeczy.
Rozdanie pierwsze, dostaje AQ na średniej pozycji. Parę osób zlimpowało wcześniej. Blindy były wtedy 100/200 jak dobrze pamiętam. Podbiłem do 1000, wszyscy fold, jedna osoba gra all in. Po długim namyśle sprawdzam, stawiając go na Ax. I miałem rację, pokazał AT. Na flopie dziesiątka i tracę połowę żetonów. No cóż gramy dalej.
Rozdanie drugie, następne w kolejności! Dostaję AJs na późniejszej pozycji! Ktoś gra all in, reszta fold. Sprawdzam pisząc na chacie żartem: "znowu jakieś Ax?" Niestety miałem rację. Pokazał AT... I co? I znowu doszła dziesiątka. Zostało mi 47 żetonów (słownie czterdzieści siedem!!), pozycję miałem 21 na 21 pozostałych graczy. Byłem mega ztiltowany. O mały włos bym się pokłócił z paroma osobami, ale w końcu jestem do tego przyzwyczajony, więc powstrzymałem emocje. Chciałem na chacie napisać banda debili, ale się jakoś powstrzymałem.
Folduje, aż do otrzymania Ax na buttonie gdzie zrobiłem all in. Doszły mi karty i zrobiło się z tego 188 żetonów. Ciągle mniej niż jedna duża w ciemno. Później byłem na big blindzie, gdzie nie mogłem już nic zrobić. Na szczęście akurat miałem 25, i złapałem full house. Zrobiło się około 465. Zanim doszły do mnie blindy złapałem jeszcze JJ i A9 czym zrobiłem na dobrych podwojeniach lub potrojeniach około 3 000 żetonów. Wtedy na chacie napisałem, że "jeszcze to wygram!"
Ludzie odpadali, a ja grałem. Ciągle jednak byłem w końcówce, spadłem do 2 000. Potem przyszły kolejne dobre rozdania. Nie pamiętam ich wszystkich, ale na pewno miałem AA, QQ, AT i AT. Luzie albo foldowali, albo wygrywałem all iny.
I udało się dojść do full table! Już wtedy wiedziałem, że osiągnąłem coś niemożliwego. Miałem tam 17 861 i byłem pierwszy na 9 graczy. Już wiedziałem, że będzie dobrze. Chwile później otrzymałem AQs, pamiętną pechową ręka. Sprawdziłem podbicie i na flopie doszło TJK. Miałem nutsowego strita. Gość zrobił all in, więc nie pozostało mi nic innego jak się uśmiechnąć i go sprawdzić. Umocniło mnie to na pierwszym miejscu z 30 096 (teraz już dokładnie piszę, bo, od kiedy objąłem pierwsze miejsce wiedziałem, że napisze ten wpis).
Na drugą przerwę, po dwóch godzinach gry schodziłem jako lider wśród siedmiu graczy. Niedługo po przerwie odpadł siódmy i wszedłem do kasy. Już było dobrze. Po chwili zostały tylko cztery osoby, z czego trzy miały w okolicach 25 000, a czwarty odstawał w dół. Byłem w tej trójce. Po chwili go wyeliminowałem i byłem 1/3 z 41 926 żetonów.
Dostałem JJ. Skończyło się allinami. Na flopie J, wygrywam, zostaje dwóch graczy. Ja lider z 66 895 żetonów. Niestety w tym momencie moja gra i szczęście się skończyło i wyżej już się nie wzbiłem. Sprawdziłem agresywnego rywala z KJ, a miał wtedy A8. Później moja para siódemek nie sprostała KQ i odpadłem na drugim miejscu.
Ale i tak byłem i jestem szczęśliwy. Zrobiłem 66 895 żetonów z zaledwie 47! To może przejść do historii. Wygrana $41,80 również cieszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
Graty  Kiedys mialem podobna sytuacje, gralem HU, to bylo jakies pol roku temu. Przegralem allina i zostalo mi cos 10 przy blindach 50/100. Gosc mial 3995 i z tego udalo mi sie wyrownac do 2K (6 allinow z rzedu mi siadlo okolo) , a nastepnie przegrac allin AA na 44 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,367 |
brzmi jak moj zapis swiatecznego turnieju dla Polakow z 2006r, takze na betssonie(dla upamietnienia nawet sobie zrobilem pdf`a z tego turka)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
brak sukcesow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2006
Posty: 18 |
[ Linked Image] niestety gdy zostalo nas 5(byłem piąty) zrobilismy deala za co dostalem 900$ i gralismy pozniej o 500$ w 5, wiec starcilem na tym troche:D Gratulacje dla rolo1985 tez Polaka;]
Last edited by rafal08; 27/09/2008 01:28.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
niceee 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
Nagroda może niezbyt imponująca, ale żeby zawsze chociaż tyle płacili za 78 miejsce  Wejście do turka miałem za free  W turnieju tym płacili dodatkowo bounty (1k) za "dziadków" typu Brunson, Caro, TJ Cloutier...ale żadnego nie spotkałem na swoich stołach. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
Woooooow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877 |
Last edited by rafal08; 10/10/2008 06:40.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|