|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
na dzis: MIL - CIN over 9 2.12 /expekt oraz CIN, DET i OAK - za wysokie kursy na boston ------------------------------ donic nie uwzgledniles moich dwoch ostatnich typow: wysłano 05-07-2004 19:25 lost STL - CIN 2.57 /pinnacle --- wysłano 07-07-2004 22:51 won MIL - CHC under 7 2.16 /pinnacle --- zamiast: 30 <> -84 <> 22 - 33 <> 3W <> sniper powinienem mieć: ?? <> -68 <> 23 - 34 <> 1W <> sniper
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Tak dla sportu, za mala staweczke 3 z 6:
MIN-DET, powyżej 10, @1.83 CIN-MIL, powyżej 9, @2.12 SD-COL, powyżej 8, @1.98 SF-ARI, powyżej 9, @1.83 TOR-SEA, 1, 1.81 PHI-NYM, 2, @2.40
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
sniper typów nie zaliczyłem , bo podałes 2 typy nie zaznaczając jednego jako typ dnia. Nie wiem jak typowałeś ostatnio, tzn jak Feher robił ranking, czy zaliczał Ci czy tez nie. Zaliczę je, zmiany będa jutro w tabelce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 69 |
Oryginalnie wysłał amkwish: [qb]NY Yankees - TB Devil Rays 2 /2,45 w pinnacle/
Stawiam to,co zapowiadałem w nocy na czacie i daje to w dublu z "2" na Rockies.
[/qb] Miałem już dzisiaj nie stawiać bo przed chwilą wróciłem z baaaaaardzo dalekiej podróży na livie - cholera mogłem wtopić 60 euro skończyło się na 9 ale "kisiel w majtkach" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i w ostatniej chwili wylazłem z tych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: rzygowin. Ale podam twój typ i dodam over 9 w SF w systemie 2 z 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: PS czy jestem uzależniony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ?? nieee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 69 |
sory że tak się rozpisuję i pewnie mnie nie jeden beszta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ale ko**a co ze mną jest że nieraz nie potrafię trzymać dyscypliny (wtedy wygrywam - ewentualnie małe wtopy) i stawiam na "akord" - wy też tak macie ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 208
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 208 |
na dzisiaj sa dwa dobre mecze over wybieram ten------>Minnesota Twins - Detroit Tigers--->over 10 po kursie 1.83 na expekcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jesli dzisiejszej nocy to trawie bede dobry bo juz na + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: BOJE SIE TEGO MECZU STRASZNIE :eek: :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 103 |
Toronto Bluejays (-1,5) - Seattle Mariners typ 1 @2.75 PINNACLE
Bush zaliczyl udany debiut jednakze jego wystep uznany jako porazke. Franklin poprzednie trzy mecze 0-3 z ERA 9.36. Blue Jays ostatnio czesto sobie radza z Mariners do tego dochodzi slaba postawa gosci w poprzednich meczach
Wybiore sobie do grania tez cos z listy: TB, MIN, COL, SF, LA
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319 |
Raptem wszyscy gają na Tampe, postanowiłem pogrzebać w statystykach i musze Wam przekazać iż Yankesi bardzo rzadko przegrywają u siebie 3 razy pod rząd. w roku 2001 zdarzyło się to jeden raz. w roku 2002 zdarzyło się to jeden raz. W roku 2003 zdarzyło się jeden raz ,ale wtedy przegrali 5 spotkań. W tym roku już mieli taką zła passę 22-24 kwietnia 3 porazki z Bostonem. Oczywiście mogą przegrać, ale ja osobiście nie stawiałbym na to spotkanie są przecież wiele atrakcyjniejsze mecze o wiele większej pewnosci trafienia. np. dla mnie oprócz tego co podałem LA
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188 |
Witam!!!Miałem dać SF z handi ale Mcboss chyba dał SF a on kiedys musi wtopić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wiec: Colorado Rockies u San Diego Padres over 7.5 kurs 1.99 Pinnaclesports <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Pozdro!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 81
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 81 |
San Francisco - Arizona 1 [expekt 1,55]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Tampa Bay Devil Rays 2 @2,30
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 478 |
ARI Diamondbacks v SF Giants 2/2.16 Expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 455
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 455 |
zrąbany dzien wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> typ dnia: ST.LOUIS - CHICAGO CUBS | Typ: 1 - 1.80 zł - ToToMiX
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188 |
Na dziś: New York Mets u Florida Marlins over 8 kurs 1.91 b&w Pozdro!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Na dziś: Boston Red Sox - Texas Rangers 1.69 (EXP) Pozdrawiam Krajan
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282 |
ARI Diamondbacks v SF Giants over [email] [email protected][/email] Gamebookers
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 619
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 619 |
Co o Tym MYslicie?
Boston - Texas 1 St.Louis - Chicago cubs 1 Philadelphia - Atlanta 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Clevland-Oakland-1(1,8) TOTO-MIX
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 455
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 455 |
darros, loop, krajan, czuczu i inni ktorzy daja tutaj typy: teraz typy daje sie w tym temacie. Ten temat sluzy do prowadzenia konwersacji na temat meczy [jakie szanse etc...] a reklamacje do rankingu tez trzeba zglaszac w innym temacie - " Reklamacje dot. rankingu" tak więc powstały dwa nowe tematy: * - Typy rankingowe - tutaj podajesz tylko swoj typ, tak jak to bylo do tej pory w tym temacie... * - Reklamacje dot. rankingu - :rolleyes: jak donic pomyli sie z cyferkami to w tym temacie zwracasz mu uwage <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Bilans ostatniej nocy
D1: SD - COL 2 (+) NYY - TB 2 (-) -10,00
D2: TOR - SEA 1(-1,5) (+) SF - ARI over 9,0(+) +40,48
D3: MON - PIT 2(-1,5) (-) BOS - OAK over 8,0 (+) -10,00
D4: MIL - CIN 2(-1,5)(+) MIN - DET 2 (-) -10,00
Total : +10,48 (+26,20%) /duble 1/4 ,pojedyncze picki 5/8)
Miałem w notatkach Reds z Rockies ,a potem skresliłem i inaczej ustawiłem duble - nie szkodzi,jest do przodu i tak,ale jak mówią mądrzy ludzie "pierwsza myśl najlepsza".Miałem z tym ułożeniem troche pecha,bo nie "zeszły" sie 2 nietrafione na jednym dublu,tylko rozłożyły pojedynczo.
Oczywiście typ rankingowy był nietrafiony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Dzis świetny kurs na White Sox (z handi 2,56 ) w overowym IMHO meczu z Mariners. Poza tym raczej w kierunku Phillies,Blue Jays,Orioles,Reds i Rangers,no i ze 2 overy,bo tych IMO powinno być dziś sporo. Nad typem do rankingu musze się poważnie zastanowić,bo "bold" znów sie oddala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|