Oryginalnie wysłał romanokey:
W lini prostej
Seattle Mariners - Cleveland Indians over
Nie wiem o jaką linie chodzi, ale tu więcej regulaminu przestrzega Donic jak w wojsku trepy i w banku przy pożyczce. Oleał to...
Witam Wszystkich po powrocie i widze az 30 osob na plusie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i 67 osob w rankingu, nowe tematy MLB. Jak tak dalej bedzie to chyba w przyszlym roku poprosimy
Conrada o osobny dzial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jak mi
donic odda ranking <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to od jutra mi mozecie zawracac glowe sprawami dot. rankingu.
Donic wielkie dzieki i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za pomoc w prowadzeniu rankingu podczas mojej nieobecnosci.
romanokey - donic uznal, ze nie wystarczy podac over(under) bez linii i zgadzam sie z nim w 100%. Twoje niedopatrzenie to Twoj blad a porzadek musi byc.
W ciagu dnia linia u tego samego booka potrafi sie zmieniac (np: zmiana pitcherow w jednej z druzyn) i nikt nie bedzie sie zastanawial i dochodzil czy przy takim kursie byla linia 8,9 czy 9.5.