Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Apr 2003
Posty: 103
P
member
member
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 103
Rok temu zgarnalem troszke pieniazkow dzieki overowi w AllStar Game. Dla mnie sytuacja jest taka ze oprocz tego ze wystepuja tu najlepsi rzucajacy, to i odbijajacych najlepszych nie zabraknie. Tym sposobem moze sie zrobic niezly show. Swietny pitcher nie dopusci do zdobycia wiekszej ilosci punktow, ale nie kazdy jest doskonaly i moze zdarzyc sie zly dzien. To skrzetnie wykorzystaja klasowi odbijajacy. Kibice beda czekali na homery, a walk'ow nie za bardzo wypada robic. Ja zagram over, show must go on <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
E
Eol Offline
addict
addict
E Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
uff wczorajsze straty odegrane czas na emocje z ASG .. ja chce to gdzies zobaczyc!! :-((

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Moze mi ktos podac linka gdzie sa tabele z MLB??Jutro juz graja,czy po tym All Stars jest jakies wolne??

Z góry dzieki

Pozdro

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Quote
Oryginalnie wysłał ghostface:
[qb]W HR derby zagram sobie na H. Blalocka @ 9.00 w GB. Mam przeczucie ze wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (IMHO wygra ktos z trojki Sosa, Blalock, Thome). Chociaz wiadomo, ze takich rzeczy typuje sie tylko dla zabawy[/qb]
no bylo blisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

czy mam rozumiec, ze dzisiejszy mecz bedzie sobie mozna obejrzec za darmo???
"Cameras will offer three new angles and will be streamed, live and for free, at MLB.com."

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Mecz MLB All-Star Home Run Derby na zywo na satelicie Intelsat 901 18w, 11679/H/5632,3/4

[Linked Image]

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Quote
Oryginalnie wysłał Barca:
[qb]Moze mi ktos podac linka gdzie sa tabele z MLB??Jutro juz graja,czy po tym All Stars jest jakies wolne??

Z góry dzieki

Pozdro[/qb]
Ponawiam moje pytania

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Quote
Oryginalnie wysłał Barca:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Barca:
[qb]Moze mi ktos podac linka gdzie sa tabele z MLB??Jutro juz graja,czy po tym All Stars jest jakies wolne??

Z góry dzieki

Pozdro[/qb]
Ponawiam moje pytania[/qb]
tabele [mlb.mlb.com]

graja jutro, dzisiaj przerwa

Donic, koniecznie w pierwszym poscie tematu musza byc wymienione wszystkie linki, tak jak jest w temacie tenisowym, zeby nie bylo takich pytan

Dołączył: May 2004
Posty: 619
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 619
Ja dzis zagralem cos takiego:

Tampa.B - Baltimore 1
Detroit - NY Yankes 2
Atlanta - Montreal 1
Chicago Cubs - Milwaukee 1
Cincinnati - St.Louis 2
Seattle - Cleveland 2

Oby Tylko Weszło bo trzeba Kupic karnet na Wisłe :rolleyes:

Dołączył: Jul 2004
Posty: 141
G
member
member
G Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 141
Ja obstawiam tak:
1)Minnesota vs Kansas City typ:1
2)Cleveland vs Seattle typ:1
3)St.Louis vs Cincinnati typ:1
4)Milwaukee vs Chicago Cubstyp:1 (kurs 2.83 na expekcie)
5)LAngeles vs Arizona typ:1
6)Montreal vs Atlanta typ:2
7)Cicago Sox vs Oakland typ:2
8)Baltimore vs Tampa Bay typ:2

Oczywiście mecze te nie sa na jednym kuponie tylko na kilku,ale wydaje mi się że większość z nich powinna się skonczyc zgodnie z oczekiwaniami!! Zobaczymy!!

Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
Braves - Expos --> 1 --> 1,63 Pinnacle

Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
E
Eol Offline
addict
addict
E Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
Arizona Diamondbacks - Los Angeles Dodgers MLB 1.65 2.35
Czy ktos ze znajacych sie na tym sporcie moze mi wytlumaczyc w miare przystepnie dlaczego jest taki kurs na ten mecz? Spodziewalbym sie na odwrot wlasnie LA ma 48 zwycienstw Arizona 31 ... z meczy preeciwko sobie LA przegral tylko 2 z 9 ciu. Czy ten Johnson jest az taki dobry ?

aha i jeszcze jedno.. Detroit-NYY /2/ i Cincinnati Reds-St.Louis /2/ Wybralem z tych dwoch meczykow postawienie na St. Louis bo wydawalo mi sie pewniejsze dizisaj ... dobrze mysle ?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dzisiaj rowniez zalecam ostroznosc w typowaniu, jutro podobnie.

Co do Arizony- swoja droga mozna zagrac progresje na przegrane Johnsona- kurs zawsze powyzej @2.20, a szansa jak na razie ok. 42% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Tym sposobem Eol polecam, ale jednorazowo za duza kase odradzam stop

Pozdro

Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
E
Eol Offline
addict
addict
E Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
stale gram progresja:-) do tej pory dzialalem po cichy teraz w zwiazku z nowym tematem bede to robil glosno...ide napisze co gram

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
CLE Indians v SEA Mariners
GB > kurs 2.00

Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
seattle-clevland 2
texas-toronto over 7,5
anaheim-boston over 8,5
pittsburgh-floryda under 8,5
co o tym sadzicie??
pozdry

Dołączył: Jul 2004
Posty: 22
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 22
Witam wszystkich

Od jakies czasu gram w mlb.
Postaram sie codziennie przedstawiac swoje propozycje.

typy na dzis (kursy toto-mix)
system 2 z 5 stawka 10 zl
texas-toronto 1 2,2 :3gw:
ny mets - philadelphia 2 1,85 :3gw:
atlanta - montreal 1 1.55 :3gw:
arizona - los angeles 8,5 over 1.8 :2gw:
anaheim-boston over 8,5 1.8 :1gw:

Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
Red Sox - Angels --> 1 --> 1,72 Pinnacle

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

popoludniowe 3 z 5 na u/o :

KC-MIN, over 8
PHI-NYM, under 8
CIN-STL, over 9
OAK-CWS, over 8.5
HOU-SD, under 8

Dołączył: Jul 2004
Posty: 99
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 99
Boston Red Sox vs Anaheim Angels 1 (1,68) pinnacle

Shagrath.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 141
G
member
member
G Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 141
Dzisiejsze mecze wyglądać będą tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :
1)Texas vs Toronto Typ:1 Kurs:1.66
2)Minnesota vs KZC Typ:1 Kurs:1.75
3)Chicago cubs vs Milwaukee Typ1 kurs:1.46(niestety bardzo niski kusik na ten mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> )
4)St.Louis vs Cincinati Typ:1 Kurs:1.63
A gdyby mi nie szkoda było kasy i miałbym zaryzykować troche to postawiłbym też na San Diego(2.40) i Cleveland(2.19)!! Wszystkie kursy z expektu!! Wpisujcie swoje propozycje na dziś,choć dziś cięzko jest wytypować pewnych zwycięsców!! W poniedziałek będzie znacznie więcej pewnych meczyków!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> może warto się wstrzymać dzisiaj??!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1