|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 103 |
Rok temu zgarnalem troszke pieniazkow dzieki overowi w AllStar Game. Dla mnie sytuacja jest taka ze oprocz tego ze wystepuja tu najlepsi rzucajacy, to i odbijajacych najlepszych nie zabraknie. Tym sposobem moze sie zrobic niezly show. Swietny pitcher nie dopusci do zdobycia wiekszej ilosci punktow, ale nie kazdy jest doskonaly i moze zdarzyc sie zly dzien. To skrzetnie wykorzystaja klasowi odbijajacy. Kibice beda czekali na homery, a walk'ow nie za bardzo wypada robic. Ja zagram over, show must go on <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496 |
uff wczorajsze straty odegrane czas na emocje z ASG .. ja chce to gdzies zobaczyc!! :-((
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Moze mi ktos podac linka gdzie sa tabele z MLB??Jutro juz graja,czy po tym All Stars jest jakies wolne??
Z góry dzieki
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Oryginalnie wysłał ghostface: [qb]W HR derby zagram sobie na H. Blalocka @ 9.00 w GB. Mam przeczucie ze wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (IMHO wygra ktos z trojki Sosa, Blalock, Thome). Chociaz wiadomo, ze takich rzeczy typuje sie tylko dla zabawy[/qb] no bylo blisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> czy mam rozumiec, ze dzisiejszy mecz bedzie sobie mozna obejrzec za darmo??? "Cameras will offer three new angles and will be streamed, live and for free, at MLB.com."
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Mecz MLB All-Star Home Run Derby na zywo na satelicie Intelsat 901 18w, 11679/H/5632,3/4 [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Oryginalnie wysłał Barca: [qb]Moze mi ktos podac linka gdzie sa tabele z MLB??Jutro juz graja,czy po tym All Stars jest jakies wolne??
Z góry dzieki
Pozdro[/qb] Ponawiam moje pytania
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Oryginalnie wysłał Barca: [qb] Oryginalnie wysłał Barca: [qb]Moze mi ktos podac linka gdzie sa tabele z MLB??Jutro juz graja,czy po tym All Stars jest jakies wolne??
Z góry dzieki
Pozdro[/qb] Ponawiam moje pytania[/qb] tabele [ mlb.mlb.com] graja jutro, dzisiaj przerwa Donic, koniecznie w pierwszym poscie tematu musza byc wymienione wszystkie linki, tak jak jest w temacie tenisowym, zeby nie bylo takich pytan
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 619
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 619 |
Ja dzis zagralem cos takiego:
Tampa.B - Baltimore 1 Detroit - NY Yankes 2 Atlanta - Montreal 1 Chicago Cubs - Milwaukee 1 Cincinnati - St.Louis 2 Seattle - Cleveland 2
Oby Tylko Weszło bo trzeba Kupic karnet na Wisłe :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 141 |
Ja obstawiam tak: 1)Minnesota vs Kansas City typ:1 2)Cleveland vs Seattle typ:1 3)St.Louis vs Cincinnati typ:1 4)Milwaukee vs Chicago Cubstyp:1 (kurs 2.83 na expekcie) 5)LAngeles vs Arizona typ:1 6)Montreal vs Atlanta typ:2 7)Cicago Sox vs Oakland typ:2 8)Baltimore vs Tampa Bay typ:2
Oczywiście mecze te nie sa na jednym kuponie tylko na kilku,ale wydaje mi się że większość z nich powinna się skonczyc zgodnie z oczekiwaniami!! Zobaczymy!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769 |
Braves - Expos --> 1 --> 1,63 Pinnacle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496 |
Arizona Diamondbacks - Los Angeles Dodgers MLB 1.65 2.35 Czy ktos ze znajacych sie na tym sporcie moze mi wytlumaczyc w miare przystepnie dlaczego jest taki kurs na ten mecz? Spodziewalbym sie na odwrot wlasnie LA ma 48 zwycienstw Arizona 31 ... z meczy preeciwko sobie LA przegral tylko 2 z 9 ciu. Czy ten Johnson jest az taki dobry ?
aha i jeszcze jedno.. Detroit-NYY /2/ i Cincinnati Reds-St.Louis /2/ Wybralem z tych dwoch meczykow postawienie na St. Louis bo wydawalo mi sie pewniejsze dizisaj ... dobrze mysle ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Dzisiaj rowniez zalecam ostroznosc w typowaniu, jutro podobnie. Co do Arizony- swoja droga mozna zagrac progresje na przegrane Johnsona- kurs zawsze powyzej @2.20, a szansa jak na razie ok. 42% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Tym sposobem Eol polecam, ale jednorazowo za duza kase odradzam Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496 |
stale gram progresja:-) do tej pory dzialalem po cichy teraz w zwiazku z nowym tematem bede to robil glosno...ide napisze co gram
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
CLE Indians v SEA Mariners GB > kurs 2.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310 |
seattle-clevland 2 texas-toronto over 7,5 anaheim-boston over 8,5 pittsburgh-floryda under 8,5 co o tym sadzicie?? pozdry
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2004
Posty: 22 |
Witam wszystkich
Od jakies czasu gram w mlb. Postaram sie codziennie przedstawiac swoje propozycje.
typy na dzis (kursy toto-mix) system 2 z 5 stawka 10 zl texas-toronto 1 2,2 :3gw: ny mets - philadelphia 2 1,85 :3gw: atlanta - montreal 1 1.55 :3gw: arizona - los angeles 8,5 over 1.8 :2gw: anaheim-boston over 8,5 1.8 :1gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769 |
Red Sox - Angels --> 1 --> 1,72 Pinnacle
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
popoludniowe 3 z 5 na u/o :
KC-MIN, over 8 PHI-NYM, under 8 CIN-STL, over 9 OAK-CWS, over 8.5 HOU-SD, under 8
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 99 |
Boston Red Sox vs Anaheim Angels 1 (1,68) pinnacle
Shagrath.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 141 |
Dzisiejsze mecze wyglądać będą tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> : 1)Texas vs Toronto Typ:1 Kurs:1.66 2)Minnesota vs KZC Typ:1 Kurs:1.75 3)Chicago cubs vs Milwaukee Typ1 kurs:1.46(niestety bardzo niski kusik na ten mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ) 4)St.Louis vs Cincinati Typ:1 Kurs:1.63 A gdyby mi nie szkoda było kasy i miałbym zaryzykować troche to postawiłbym też na San Diego(2.40) i Cleveland(2.19)!! Wszystkie kursy z expektu!! Wpisujcie swoje propozycje na dziś,choć dziś cięzko jest wytypować pewnych zwycięsców!! W poniedziałek będzie znacznie więcej pewnych meczyków!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> może warto się wstrzymać dzisiaj??!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|