|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Wybacz Logan, ale nie ma nic prostszego niż dokonanie wpłaty przez P24. Sknocenie czegokolwiek wymaga naprawdę dużego wysiłku.  Verbatim, musisz zrobić obrót 750zł po min. kursie 1.80, ilość zakładów nie jest ważna. Może to być 5 zakładów po 150zł, 10 zakładów po 75zł lub 750 zakładów po złotówce. 100% bonus do 150złKod promocji: BONUS150Link: http://promos.centrebet.com/europe/polbonus150/Drogi Conradzie :), wiele razy robilem wplaty ale tym razem P24 odpowiedzieli mi ze rzeczywiscie byl blad z ich strony. Kase odzyskalem i wplacilem do Centrebetu z jednodniowym opoznieniem. Wplacilem w sobote po poludniu a bonusu nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zależy pewnie też z którego banku wpłacasz, z trzech innych używałem już P24 i zawsze szło jak po maśle. Na bonus musisz poczekać do 48 godz (nie licząc weekendów). 100% bonus do 150złKod promocji: BONUS150Link: http://promos.centrebet.com/europe/polbonus150/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384 |
Wybacz Logan, ale nie ma nic prostszego niż dokonanie wpłaty przez P24. Sknocenie czegokolwiek wymaga naprawdę dużego wysiłku.  Verbatim, musisz zrobić obrót 750zł po min. kursie 1.80, ilość zakładów nie jest ważna. Może to być 5 zakładów po 150zł, 10 zakładów po 75zł lub 750 zakładów po złotówce. 100% bonus do 150złKod promocji: BONUS150Link: http://promos.centrebet.com/europe/polbonus150/Drogi Conradzie :), wiele razy robilem wplaty ale tym razem P24 odpowiedzieli mi ze rzeczywiscie byl blad z ich strony. Kase odzyskalem i wplacilem do Centrebetu z jednodniowym opoznieniem. Wplacilem w sobote po poludniu a bonusu nie ma. Wpłącałem w czwartek wieczorem poprzez przelewy 24. Z przelewem nie było żadnego problemu, natomiast na dodanie bonusu czekam do tej pory 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Napisz do supportu do załatwią to, 48 godzin mija w poniedziałek tak więc bonus lada chwila powinien już być na koncie (jak rano wstaniesz to pewnie już będzie). 100% bonus do 150złKod promocji: BONUS150Link: http://promos.centrebet.com/europe/polbonus150/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Wybacz Logan, ale nie ma nic prostszego niż dokonanie wpłaty przez P24. Sknocenie czegokolwiek wymaga naprawdę dużego wysiłku.  Verbatim, musisz zrobić obrót 750zł po min. kursie 1.80, ilość zakładów nie jest ważna. Może to być 5 zakładów po 150zł, 10 zakładów po 75zł lub 750 zakładów po złotówce. 100% bonus do 150złKod promocji: BONUS150Link: http://promos.centrebet.com/europe/polbonus150/Drogi Conradzie :), wiele razy robilem wplaty ale tym razem P24 odpowiedzieli mi ze rzeczywiscie byl blad z ich strony. Kase odzyskalem i wplacilem do Centrebetu z jednodniowym opoznieniem. Wplacilem w sobote po poludniu a bonusu nie ma. Wpłącałem w czwartek wieczorem poprzez przelewy 24. Z przelewem nie było żadnego problemu, natomiast na dodanie bonusu czekam do tej pory  Ja wpłacałem w piątek ok 13:00 i też nie dopisali mi bonusika Jutro po 13 wysyłam maila i oczekuję freebeta  + bonus oczywiście 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Bonus doliczony 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 973
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 973 |
mialem potwierdzic dane osobowe po 3 miesiach grania zrobilem i mi napisali ze ID bonus bedzie po 5 dniach mnie tez to sie trafi? czy to jakis specjalny bonus?? bo 5 dni minelo a tu nic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
Czy Centrebet mają w swojej ofercie Ekstraklasę i 1 ligę polską? Jak tak to jakiego typu zakłady oferują.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 136
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 136 |
tak maja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384 |
Hmmm, komuś już zniknęło okienko "wyloguj"?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 973
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 973 |
na 1 lige polska nie widzialem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Czy Centrebet mają w swojej ofercie Ekstraklasę i 1 ligę polską? Jak tak to jakiego typu zakłady oferują. Zakłady na Ekstraklasę oczywiście są i oferta jest dobra jak ostatni raz patrzyłem, o niebo lepsza niż w zeszłym sezonie. Liga 1 (czyli druga liga) nie jest oferowana. Bardzo dobra jest także oferta na Legię i Lecha w Pucharze UEFA, buk wystawił kilkanaście różnych zakładów na te spotkania. 100% bonus do 150złKod promocji: BONUS150Link: http://promos.centrebet.com/europe/polbonus150/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
wczoraj o 13 zlecilem wyplate na mb jeszcze nie ma  sa jakies szanse, zeby to doszlo dzisiaj?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Prześlij mi na PW swój login lub ID to luknę.  Jeśli zweryfikowałeś konto i dokonałeś obrót bonusem to bardzo szybko to idzie. Ale jeśli wysłałeś skan dowodu w tym samym czasie co zleciłeś pierwszą wypłatę to najpierw muszą zweryfikować konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 604
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 604 |
Wlasnie mija 49 godzina od wplaty depozytu a nie podwoili  He, bedzie freebet  Juz maluje mjela im 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384 |
Bonus dodany  . Co więcej, zarejestrowałem się jak był jeszcze Bonus200, a wpłaciłem dopiero teraz kiedy dają 150, mimo to dostałem 200. Freebet też dostałem do zrealizowania (Otylia po złoto  ). Męczące są tylko problemy ze stroną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Czy Centrebet wysyla jakas wiadomosc gdy juz zweryfikuja pozytywnie konto po wyslaniu skanow
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Otrzymuje się maila informującego o otrzymaniu skanu/skanów oraz o tym, że w ciągu kilku dni dadzą w prezencie za to freebeta 10 PLN. 100% bonus do 150złKod promocji: BONUS150Link: http://promos.centrebet.com/europe/polbonus150/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
Conrad , ratuj. Obróciłam bonus , chce wypłacić te 470 pln. Dziś poprosili mnie poraz trzeci o skan karty kredytowej.I poraz trzeci ją przesłałam  Z kartą wszystko ok, więc nie wiem po co to zamieszanie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|