Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
sorry oczywiscie ma 4pkt laugh laugh laugh

a wiec nie moga przegrac z brazylia chyba?

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Originally Posted by Giertyszek
Originally Posted by Tfete
Hiszpania ma 4 pkt, a Brazylia 2 więc jeżeli liczy się bezpośredni pojedynek to Hiszpanie muszą ograć Brazylię i hadi wydaję się być dość ciekawe -6,5 za 1.90?

hiszpania ma 6pkt laugh

laugh to patrzyłem w nieaktualne staty

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
tam powinnen być znak zapytania na końcu smile

Dołączył: Mar 2007
Posty: 56
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 56
No i myślę że Chorwaci nie mogą odpuścić mecz z Chinami bo jeżeli Hiszpania wygra z Brazylią to ich wyprzedzą (w razie porażki Chorwacji). Ewentualnie Chorwacja moze zagrac na remis z gospodarzami ale czy tak będą chcieli?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Remis byłby korzystny dla obu stron, zwłaszcza dla Chin smile

Dołączył: Mar 2007
Posty: 56
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 56
Patrzcie dobrze w staty smile. Więc hiszpania powinna ogra brazylie. Wenta sie wkurzał podczas meczu z hiszpanami ze sedzia im pomagal wiec moze i teraz bedzie wciaz pomagał;).
Francja - Brazylia 34:26
Chorwacja - Brazylia 33:14

Hiszp-Chorwacja 29:31

Hiszp (-6,5)-Brazil 1 1.90 10bet

Tak trzeba bedzie zagrac:)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
więc co do hiszpanii i chorwacji to gdyby chorwacja i hiszpania wygraly a polska przegrala to mamy 3 druzyny po 6 pkt i teraz polska jest druga bo ma bilans najlepszy z trzech zespolow a kto na 3 miejscu i dlaczego?

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
W meczu Niemcy Dania kurs na remis zaczyna kręcić sie koło 5 - 6
Co sądzicie na ten temat

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
If two or more teams have gained the same number of points after the group matches have been completed, classification is decided as follows:


-results in points between the teams concerned
-goal differences in the matches between the teams concerned
-greater number of plus goals in the matches between the teams concerned

If the teams are still equal, a decision is made between those teams with equal number of points as follows:


goal difference is subtracted inall matches
greater number of plus goals in all matches

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Mam nadzieję, że nie trzeba tłumaczyć smile

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by Tfete
Patrzcie dobrze w staty smile. Więc hiszpania powinna ogra brazylie. Wenta sie wkurzał podczas meczu z hiszpanami ze sedzia im pomagal wiec moze i teraz bedzie wciaz pomagał;).
Francja - Brazylia 34:26
Chorwacja - Brazylia 33:14

Hiszp-Chorwacja 29:31

Hiszp (-6,5)-Brazil 1 1.90 10bet

Tak trzeba bedzie zagrac:)


dlaczego to ruszać ???

styka win nawet 1-ą bramka - tym bardziej , że miejsce zawsze 4-e w grupie choćby się zesrali ...............

Dołączył: Mar 2007
Posty: 56
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 56
No ja to zagrałem. Pytasz dlaczego, no dlatego ze ja gdybym grał na ich miejscu to nie grałbym po najprostszej linii oporu i wygrał różnicą 1 bramki bo strach tylko bym wypracował kilka bramek przewagi a później tylko kontrolował mecz do końca i myślę że tak będzie. Owszem Brazylia się nie położy na parkiecie więc Hiszpanie będą musieli zagrać na 100% żeby wygrać. Wypracują przewagę około 7-10 i starczy. Mam nadzieję;)

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Ja widzę Zwycięstwo Islandii w mczu Z Egiptem.
Nie ma innej opcji. "Faraoni" są najsłabszym zespołem w grupie a 2 pkty na pewno się Islandii przydadzą.
"Chwyciłem" po kursie 1.40.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Originally Posted by blackjack
W meczu Niemcy Dania kurs na remis zaczyna kręcić sie koło 5 - 6
Co sądzicie na ten temat

Można kombinować, bo takie rozwiązanie da awans obu ekipom.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Ja generalnie uważam, że w takim meczu jak Duńczyków ze szwabami,warto przekalkulować OVER/UNDER.
Ladbrokes oferuje linię 54.5...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
I jeszcze apropos Islandii...

jesli Islandia przegra z Egiptem to bardzo prawdopodobne jest ze spadnie na 3 miejsce i wtedy gra z Polska.... moga byc tym zainteresowani jesli wola Polske od Chorwacji...

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Islandia zagra pierwsza, więc będzie miała najmniejsze pole do popisu, jeśli chodzi o kalkulowanie. Weźmy pod uwagę, że kalkukować będą także Nasi, którzy grają na samym końcu i są w najlepszej sytuacji. Jeśli Dania pokona Niemcy, Polska wygra z Francją to Islandii przyjdzie zmierzyć się z najlepiej dysponowaną póki co drużyną na tej imprezie czyli Francją

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Egipt to niezła drużyna,niskie,pechowe porażki.Najważniejsze mecze we środę,to po co wypruwać sobie żyły,gdy nie zna się jeszcze innych wyników.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Giertyszek
I jeszcze apropos Islandii...

jesli Islandia przegra z Egiptem to bardzo prawdopodobne jest ze spadnie na 3 miejsce i wtedy gra z Polska.... moga byc tym zainteresowani jesli wola Polske od Chorwacji...
tylko jest male ALE smile
jest losowanie i Islandia ma 50% szansa na mecz z Polska i Chorwacja ooo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
losowanie jest w siatkówce - tutaj też ?!

podaj zrodlo

Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, $-man, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1