|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
sorry oczywiscie ma 4pkt a wiec nie moga przegrac z brazylia chyba?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Hiszpania ma 4 pkt, a Brazylia 2 więc jeżeli liczy się bezpośredni pojedynek to Hiszpanie muszą ograć Brazylię i hadi wydaję się być dość ciekawe -6,5 za 1.90? hiszpania ma 6pkt   to patrzyłem w nieaktualne staty
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
tam powinnen być znak zapytania na końcu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2007
Posty: 56 |
No i myślę że Chorwaci nie mogą odpuścić mecz z Chinami bo jeżeli Hiszpania wygra z Brazylią to ich wyprzedzą (w razie porażki Chorwacji). Ewentualnie Chorwacja moze zagrac na remis z gospodarzami ale czy tak będą chcieli?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Remis byłby korzystny dla obu stron, zwłaszcza dla Chin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2007
Posty: 56 |
Patrzcie dobrze w staty  . Więc hiszpania powinna ogra brazylie. Wenta sie wkurzał podczas meczu z hiszpanami ze sedzia im pomagal wiec moze i teraz bedzie wciaz pomagał;). Francja - Brazylia 34:26 Chorwacja - Brazylia 33:14 Hiszp-Chorwacja 29:31 Hiszp (-6,5)-Brazil 1 1.90 10bet Tak trzeba bedzie zagrac:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
więc co do hiszpanii i chorwacji to gdyby chorwacja i hiszpania wygraly a polska przegrala to mamy 3 druzyny po 6 pkt i teraz polska jest druga bo ma bilans najlepszy z trzech zespolow a kto na 3 miejscu i dlaczego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
W meczu Niemcy Dania kurs na remis zaczyna kręcić sie koło 5 - 6 Co sądzicie na ten temat
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
If two or more teams have gained the same number of points after the group matches have been completed, classification is decided as follows:
-results in points between the teams concerned -goal differences in the matches between the teams concerned -greater number of plus goals in the matches between the teams concerned
If the teams are still equal, a decision is made between those teams with equal number of points as follows:
goal difference is subtracted inall matches greater number of plus goals in all matches
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Mam nadzieję, że nie trzeba tłumaczyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Patrzcie dobrze w staty  . Więc hiszpania powinna ogra brazylie. Wenta sie wkurzał podczas meczu z hiszpanami ze sedzia im pomagal wiec moze i teraz bedzie wciaz pomagał;). Francja - Brazylia 34:26 Chorwacja - Brazylia 33:14 Hiszp-Chorwacja 29:31 Hiszp (-6,5)-Brazil 1 1.90 10bet Tak trzeba bedzie zagrac:) dlaczego to ruszać ??? styka win nawet 1-ą bramka - tym bardziej , że miejsce zawsze 4-e w grupie choćby się zesrali ...............
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2007
Posty: 56 |
No ja to zagrałem. Pytasz dlaczego, no dlatego ze ja gdybym grał na ich miejscu to nie grałbym po najprostszej linii oporu i wygrał różnicą 1 bramki bo strach tylko bym wypracował kilka bramek przewagi a później tylko kontrolował mecz do końca i myślę że tak będzie. Owszem Brazylia się nie położy na parkiecie więc Hiszpanie będą musieli zagrać na 100% żeby wygrać. Wypracują przewagę około 7-10 i starczy. Mam nadzieję;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Ja widzę Zwycięstwo Islandii w mczu Z Egiptem. Nie ma innej opcji. "Faraoni" są najsłabszym zespołem w grupie a 2 pkty na pewno się Islandii przydadzą. "Chwyciłem" po kursie 1.40.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
W meczu Niemcy Dania kurs na remis zaczyna kręcić sie koło 5 - 6 Co sądzicie na ten temat Można kombinować, bo takie rozwiązanie da awans obu ekipom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Ja generalnie uważam, że w takim meczu jak Duńczyków ze szwabami,warto przekalkulować OVER/UNDER. Ladbrokes oferuje linię 54.5...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
I jeszcze apropos Islandii...
jesli Islandia przegra z Egiptem to bardzo prawdopodobne jest ze spadnie na 3 miejsce i wtedy gra z Polska.... moga byc tym zainteresowani jesli wola Polske od Chorwacji...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Islandia zagra pierwsza, więc będzie miała najmniejsze pole do popisu, jeśli chodzi o kalkulowanie. Weźmy pod uwagę, że kalkukować będą także Nasi, którzy grają na samym końcu i są w najlepszej sytuacji. Jeśli Dania pokona Niemcy, Polska wygra z Francją to Islandii przyjdzie zmierzyć się z najlepiej dysponowaną póki co drużyną na tej imprezie czyli Francją
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Egipt to niezła drużyna,niskie,pechowe porażki.Najważniejsze mecze we środę,to po co wypruwać sobie żyły,gdy nie zna się jeszcze innych wyników.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
I jeszcze apropos Islandii...
jesli Islandia przegra z Egiptem to bardzo prawdopodobne jest ze spadnie na 3 miejsce i wtedy gra z Polska.... moga byc tym zainteresowani jesli wola Polske od Chorwacji... tylko jest male ALE jest losowanie i Islandia ma 50% szansa na mecz z Polska i Chorwacja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
losowanie jest w siatkówce - tutaj też ?!
podaj zrodlo
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|