Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
W/g moich szybkich wyliczeń gramy z Rosją(gdy wygramy z żabami) lub z Islandią

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
over 52,5 na betfair 1,91

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
IHF potwierdza-Islandia trzecia,Rosja czwarta.Wolałbym Gejzery,czyli nie wygrywamy z żabami.Proponuję remis-15 Cb.Tylko czy żaby też chcą Rosji?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
widać było od poczatku ze grają na remis, a ost akcja francuzów to po prostu smiech wink

ale dzieki temu mamy 2 miejsce bez duzego wysiłku, zadnych kontuzji, ktore mogłyby sie przytrafić przy ambitnej walce, no i gramy z kim chciał wenta zapewne

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Czy ktoś skorzystał z mojego remisu?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Ja, tylko, że nie Polaków, a Niemców. frown

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
No to szkoda.Jednak zduny nie puściły Niemcom.Ale najpierw kontuzje Kaufmanna,póżniej grzywacza odbiły się na formie.Żałuję,że łączyłem piłkę ręczną z jakąś egzotyką dla mnie,bo zarówno Polska lepsza od Niemiec,jak i od Chorwacji w grupie gorsza od naszych.

Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Owszem, skorzystalem. Chapeau bas, Nawoj papa

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,312
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,312
Originally Posted by Zabielany
Ja, tylko, że nie Polaków, a Niemców. frown

ja też

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Mam pytanie. Ewenetualne 5 miejsce Polakow daje jakies bezposredni awans do jakiegos turnieju potem?

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
nie

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
rośnie kurs na Polske coś czuje że przegramy

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by Jakubosiu
rośnie kurs na Polske coś czuje że przegramy

Też mi się tak wydaje. Nasi kompletnie załamani i rozbici. Zresztą grali chyba trzy razy w sparingach z Koreą przed IO i trzy razy izi dla skośnookich było. Kursy koło 3 trza brac chyba smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Polska jutro rozwali Koreę

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
wiem nawoj ze jestes optymista ale uczciwie patrzac na to co oni grali ciezko sie spodziewac czegos dobrego - islandczycy wchodzili w nas jak w maslo - z 80% strzalow to byla bramka

jutro chyba warto zagrac overka a nie 1 - 2

Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
Polacy zostali rozbici 2-krotnie w meczach kontrolnych przed Igrzyskami, Wenta nie raz mowil ze najgorszy przeciwnik w 1/4 dla nich to bylaby Korea bo gra zupelnie inaczej o europejskich druzyn i jutro to sie potwierdzi zapewne, Korea WIN, do tego Hiszpania

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
w pinnacle jeszcze można złapać +2.5 1.763

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by Mathiass
Polacy zostali rozbici 2-krotnie w meczach kontrolnych przed Igrzyskami, Wenta nie raz mowil ze najgorszy przeciwnik w 1/4 dla nich to bylaby Korea bo gra zupelnie inaczej o europejskich druzyn i jutro to sie potwierdzi zapewne, Korea WIN, do tego Hiszpania

Nie zostali rozbici, 2x dostali po -6, grali od razu po przylocie i grali w nieklimatyzowanej hali w Korei...dzis moze Korea wygrac, ale tylko pod warunkiem, ze nasi odpuszcza. Jesli Polacy zagraja na 100% tego, co moga w chwili obecnej, czyli ze znajdujacymi sie bez formy, gdyz nie zdolali do niej dojsc po kontuzjach Lijewskim, Tkaczykiem i przede wszystkim Bieleckim, to Azjaci zejda z boiska ze zwieszona glowa.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
-6 to nie rozbicie, ok:)

"Będę miał poważny problem, by zmobilizować zawodników do kolejnego meczu. Nawet nie wiem, jakie są teraz zasady rozgrywek" - Wenta

"Chętnie pojechałbym już do domu, bo dawno mnie tam nie było. Ciężko dograć teraz te dwa spotkania" - mówi Bartosz Jurecki.

Dodajac do tego ze i na 100% grajac raczej przegraliby z Korea - dawno nie spotkalem sie z tak pewnym 3.0

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by Mathiass
Dodajac do tego ze i na 100% grajac raczej przegraliby z Korea - dawno nie spotkalem sie z tak pewnym 3.0

Ale bzdury pleciesz...a mobilizacja to inna para kaloszy...chlopie mzoe nie wiesz, ale Korea opiera swoja gre na pilkarzu recznym, ktory schodzi powoli ze sceny, wrocil do ligi koreanskiej i powoli wybiera sie na emeryture...myslisz, ze jemu bedzie sie latwiej zmoblizowac?

A tych bzdur, ze na 100% grajac przegraliby z Korea nie chce mi sie komentowac...

Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, forty, latajaca_holenderka, Sensei, aker), 661 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,603
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1