|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
W/g moich szybkich wyliczeń gramy z Rosją(gdy wygramy z żabami) lub z Islandią
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
over 52,5 na betfair 1,91
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
IHF potwierdza-Islandia trzecia,Rosja czwarta.Wolałbym Gejzery,czyli nie wygrywamy z żabami.Proponuję remis-15 Cb.Tylko czy żaby też chcą Rosji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
widać było od poczatku ze grają na remis, a ost akcja francuzów to po prostu smiech  ale dzieki temu mamy 2 miejsce bez duzego wysiłku, zadnych kontuzji, ktore mogłyby sie przytrafić przy ambitnej walce, no i gramy z kim chciał wenta zapewne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Czy ktoś skorzystał z mojego remisu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Ja, tylko, że nie Polaków, a Niemców. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
No to szkoda.Jednak zduny nie puściły Niemcom.Ale najpierw kontuzje Kaufmanna,póżniej grzywacza odbiły się na formie.Żałuję,że łączyłem piłkę ręczną z jakąś egzotyką dla mnie,bo zarówno Polska lepsza od Niemiec,jak i od Chorwacji w grupie gorsza od naszych.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 868
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 868 |
Owszem, skorzystalem. Chapeau bas, Nawoj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,312
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,312 |
Ja, tylko, że nie Polaków, a Niemców.  ja też
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Mam pytanie. Ewenetualne 5 miejsce Polakow daje jakies bezposredni awans do jakiegos turnieju potem?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
rośnie kurs na Polske coś czuje że przegramy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
rośnie kurs na Polske coś czuje że przegramy Też mi się tak wydaje. Nasi kompletnie załamani i rozbici. Zresztą grali chyba trzy razy w sparingach z Koreą przed IO i trzy razy izi dla skośnookich było. Kursy koło 3 trza brac chyba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Polska jutro rozwali Koreę
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
wiem nawoj ze jestes optymista ale uczciwie patrzac na to co oni grali ciezko sie spodziewac czegos dobrego - islandczycy wchodzili w nas jak w maslo - z 80% strzalow to byla bramka
jutro chyba warto zagrac overka a nie 1 - 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980 |
Polacy zostali rozbici 2-krotnie w meczach kontrolnych przed Igrzyskami, Wenta nie raz mowil ze najgorszy przeciwnik w 1/4 dla nich to bylaby Korea bo gra zupelnie inaczej o europejskich druzyn i jutro to sie potwierdzi zapewne, Korea WIN, do tego Hiszpania
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
w pinnacle jeszcze można złapać +2.5 1.763
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Polacy zostali rozbici 2-krotnie w meczach kontrolnych przed Igrzyskami, Wenta nie raz mowil ze najgorszy przeciwnik w 1/4 dla nich to bylaby Korea bo gra zupelnie inaczej o europejskich druzyn i jutro to sie potwierdzi zapewne, Korea WIN, do tego Hiszpania Nie zostali rozbici, 2x dostali po -6, grali od razu po przylocie i grali w nieklimatyzowanej hali w Korei...dzis moze Korea wygrac, ale tylko pod warunkiem, ze nasi odpuszcza. Jesli Polacy zagraja na 100% tego, co moga w chwili obecnej, czyli ze znajdujacymi sie bez formy, gdyz nie zdolali do niej dojsc po kontuzjach Lijewskim, Tkaczykiem i przede wszystkim Bieleckim, to Azjaci zejda z boiska ze zwieszona glowa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980 |
-6 to nie rozbicie, ok:)
"Będę miał poważny problem, by zmobilizować zawodników do kolejnego meczu. Nawet nie wiem, jakie są teraz zasady rozgrywek" - Wenta
"Chętnie pojechałbym już do domu, bo dawno mnie tam nie było. Ciężko dograć teraz te dwa spotkania" - mówi Bartosz Jurecki.
Dodajac do tego ze i na 100% grajac raczej przegraliby z Korea - dawno nie spotkalem sie z tak pewnym 3.0
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Dodajac do tego ze i na 100% grajac raczej przegraliby z Korea - dawno nie spotkalem sie z tak pewnym 3.0 Ale bzdury pleciesz...a mobilizacja to inna para kaloszy...chlopie mzoe nie wiesz, ale Korea opiera swoja gre na pilkarzu recznym, ktory schodzi powoli ze sceny, wrocil do ligi koreanskiej i powoli wybiera sie na emeryture...myslisz, ze jemu bedzie sie latwiej zmoblizowac? A tych bzdur, ze na 100% grajac przegraliby z Korea nie chce mi sie komentowac...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|