Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
III ćwiartka
Kura - lukiwa

awans : Kura

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
III Cwiartka

Bullet - Qubi

awans: Bullet

Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
III Cwiartka
garate_cepa-ryf
awans: garate_cepa

Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
II cwiartka

Mathiass - sirlukas

Awans: Mathiass

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
IV cwiartka

maniek289 - denis

awans: maniek289

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Originally Posted by Conrad
Sprawa jest prosta jak barszcz:

9. Co tydzien zostanie utworzony temat gdzie należy zamieszczać typy. Każdy typ musi zawierać następujące dane:

II. data i czas spotkania (według bukmachera wystarczy)


Ponieważ nie podane były pełne dane to sprawa jest jasna. Regulamin jest tu najważniejszy i w tej sprawie wystarczą 2 sekundy by stwierdzić, że typ nie zawierał wszystkich danych.

No to przecież to jest jakieś kuriozum. Podałem typa w niedzielę podająć jego godzinę rozpoczęcia. Trafiłem, wygrałem ale odpadam i nie awansuje dalej, bo regulamin mówi, że miałem jeszcze wpisać słowo "17.08.08" lub "niedziela" co jest przecież niepotrzebne w sytuacji, kiedy typa podaję w niedzielę. To przecież, wychodzi na to, że jeśli nie wpisałbym "17.08.08" tylko samo "17.08" to też miałbym -100, bo przecież nie podałem dokładnej daty, bo zabrakło podania roku rozpoczęcia spotkania laugh i na to samo wychodzi, gdy podałem typa w niedzielę zaznaczając, o której godzinie się spotkanie zaczyna. Cholera Conrad ja rozumiem regulamin i gdybym złamał jakiś istotny jego punkt (nie napisałem po prostu rzeczy oczywistej), ale czasem lepiej zachować zdrowy rozsądek logicznie pomyśleć i podjąć właściwą decyzje, a Twoja takowa nie jest i cały ten konkurs przestaje mieć sens.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Arcy ma trochę racji. Oczywistym jest, że jego typ dotyczył niedzieli. Trzeba wyjątkowo złej woli i dużej bezczelności żeby się do tego przyczepić.

Jednak Conrad nie może podjąć innej decyzji i to też Arcy musisz zrozumieć.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
sebkos - rafał08
Awans: rafał08

Fajne emocje i towja tona szczęscia - graty wink
PS. Co do sytuacji powyżej jest ona żenująca a z userem Frankowskim nie chcę mieć nic do czynienia - bojkot puke

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
nie rozumiem tego troche, przeciez nie powinnismy sie tutaj gnoic jak psy - Frankowski i tak nie wygrasz tych 500 euro tak to sie tylko skompromitowales laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
II cwiartka

Rivaldo v Cypryjczyk

Awans:Cypryjczyk

Dzieki za gre.Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2001
Posty: 270
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 270
II ćwiartka

buszmen-arrow

awans:arrow

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
Vipek-qlman

awans: Vipek


Przeciwnik nie podał typów

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
IV ĆWIARTKA

katowiczanin - zaski

AWANS: katowiczanin

Dzięki za grę piwo

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
Originally Posted by Danijel
II cw.
Vipek - Danijel

awans: Danijel

Dzieki za gre.

Chętnie bym podziekował za grę, tylko ja byłem wpisany w temacie losowanie, że gram z qlmanem!!! Więc proszę o wyjaśnienie sprawy adminów.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
Druga ćwiartka tabeli:
==========
buszmen
arrow
----------
Sabre
_Elbisi_
----------
Mathiass
sirlukas
----------
Vipek
qlman

----------

Dołączył: Feb 2005
Posty: 565
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 565
Originally Posted by Vipek
Druga ćwiartka tabeli:
==========
buszmen
arrow
----------
Sabre
_Elbisi_
----------
Mathiass
sirlukas
----------
Vipek
qlman

----------
w tym temacie tez interweniowalem:

dobra robota ale:
II ćw
qlman - Danijel
awans: Danijel

takze dla mnie jasna sprawa. Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
Originally Posted by Danijel
Originally Posted by Vipek
Druga ćwiartka tabeli:
==========
buszmen
arrow
----------
Sabre
_Elbisi_
----------
Mathiass
sirlukas
----------
Vipek
qlman

----------
w tym temacie tez interweniowalem:

dobra robota ale:
II ćw
qlman - Danijel
awans: Danijel

takze dla mnie jasna sprawa. Pozdrawiam

G...uzik mnie Twoje posty obchodzą, wszedłem we właściwy temat i tam poznałem przeciwnika.
Druga sprawa to chyba bilansem też bym z Tobą wygrał.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 565
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 565
Originally Posted by Vipek
Originally Posted by Danijel
Originally Posted by Vipek
Druga ćwiartka tabeli:
==========
buszmen
arrow
----------
Sabre
_Elbisi_
----------
Mathiass
sirlukas
----------
Vipek
qlman

----------
w tym temacie tez interweniowalem:

dobra robota ale:
II ćw
qlman - Danijel
awans: Danijel

takze dla mnie jasna sprawa. Pozdrawiam

G...uzik mnie Twoje posty obchodzą, wszedłem we właściwy temat i tam poznałem przeciwnika.
Druga sprawa to chyba bilansem też bym z Tobą wygrał.
Prosze Administratora o rozstrzygniecie sporu, przeciez nie bedziemy rozmwiac w ten sposob.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
K
Kania gostyń
Kania gostyń
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
I ćwiartka

Gherman - kaka85

awans:kaka85

dzieki za gre

Dołączył: Dec 2005
Posty: 517
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 517
III ćwiartka

PROTECTORIANIN - Bzyku

Awans: PROTECTORIANIN

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1