|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Oczywiście nie widze problemu połączyć dwóch rzeczy (2 in 1) a więc wpłacamy nasze skłądkowe to 10-20€ do jakiegoś buka z promocją, część kasy zamrażamy i będzie ona nietykalna, natomiast drugą cześcią gramy obstawiając typy najlepszych... padło pytanie jakie typy wibierać? sądze że maksymalnei ścisłej czołówki czyli dajmy na to TOP 3, z uwzględnieneim rotacji typerów w tej pierwszej "trójce", uważam, że gra typów tak ścisłej czołówki da spory zysk -> spójrzcie na NBA, patrząc na obydwa rankingi konkursowe i sumując zysk pierwszych 3 osób z każdego rankingu da to procentowy zysk na granicy kilkunastu procent co uważam za bardzo przyzwoity - Ja tą sprawe widze tak!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 726
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 726 |
chętnie wziąłbym udział w takiej basebollowej rywalizacji i jeszcze lepiej żeby walka nagrodzona była kilkoma euro ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
JA tez sie chetnie pisze na MLB.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Witam Niezależnie od tego czy uda się pozyskać sponsora czy też nie należy ustalić wpisowe ok 50 złociszy. Wpisowe stanowiło by pulę nagrody dla pierwszej 3 w proporcjach 50 30 20 procent.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Panowie, za kilka dni zaczne wysyłać maile do buków, może coś sie znajdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Oryginalnie wysłał donic: [qb]Panowie, za kilka dni zaczne wysyłać maile do buków, może coś sie znajdzie.[/qb] Jest duże prawdopodobieństwo, że jakiś buk np. w zamian za wyłączność obstawiania u niego tychże spotkań będzie skłonny wyłożyć znaczącą sumkę. Nie wiem jak u innych buków, ale np w expekcie (o którym wolę się nie wypowiadać) można założyć swój konkurs, to znacznie ułatwiło by sprawę w rozliczaniu kolejki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
W tej chwili czekam na odpowiedź od Betandwin i Unibet, bo jak mi napisali z supportu sprawa w obu przypadkach została skierowana do działu promocji i reklam. Czekam już 5 dni i narazie cisza ale uzbroję sie w cierpliwość. Mam prośbę do ludzi znających angielski. Moj angielski jest bardzo słaby i nie napisze sam pisama do buków gdzie nie maja polskiego odziału. Jesli ktoś chciałby pomóc i przetłumaczyłby pismo które wysłałem do B&W i Unibet to byłbym wdzięczny. Czasu do rozpoczęcia sezonu zostało 2 miesiace, ale lepiej miec wszystko dopiete na ostatni guzik.
Pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2003
Posty: 51 |
są małe szanse , żeby buk sfinansował konkurs w małym gronie , dlatego , że żadna to dla niego korzyść i żadna reklama, a jeśli już to expekt ma swój kącik dla konkursów wymyślonych przez graczy czasu pozornie dużo ale zostało mało..... jestem skłonny wywalić 100Eur na nagrody ale pod jakimiś warunkami i administrowaniem przez donic'a
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2003
Posty: 51 |
Oczywiście nie widze problemu połączyć dwóch rzeczy (2 in 1) a więc wpłacamy nasze skłądkowe to 10-20€ do jakiegoś buka z promocją, część kasy zamrażamy i będzie ona nietykalna, natomiast drugą cześcią gramy obstawiając typy najlepszych... padło pytanie jakie typy wibierać? sądze że maksymalnei ścisłej czołówki czyli dajmy na to TOP 3, z uwzględnieneim rotacji typerów w tej pierwszej "trójce", uważam, że gra typów tak ścisłej czołówki da spory zysk -> spójrzcie na NBA, patrząc na obydwa rankingi konkursowe i sumując zysk pierwszych 3 osób z każdego rankingu da to procentowy zysk na granicy kilkunastu procent co uważam za bardzo przyzwoity - Ja tą sprawe widze tak!
i z tym też się w zupełności zgadzam pzdrm dla lukboj'a
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Dzieki ak za wypowiedź. Jak widzisz nikłe jest zainteresowanie w tej chwili MLB. Ja chciałem zeby przed sezonem wszystko było dopięte na ostatni guzik i żeby w trakcie sezonu nikt nie miał prawa dołaczyć do konkursów. Po prostu niech konkurs trwa cały sezon i napewno nie zgodze sie jeśli będę prowadzącym zeby mi ktoś wchodzil do konkursu po 2 miesiacach Co do sponsorów to jestem optymistą. myslę ze ktoś rzuci przynajmniej niewielką sumę, w koncu to cały sezon... Jesli chodzi o granie typów to pełna zgoda. Grac nalezy tylko typy ścisłej czołówki. Poki co nie widac chętnych...A szkoda. P.S. Ak, za jakiś czas sie do Ciebie odezwę na priv, teraz niestety nic z tego. Pamiętam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Najwyższa pora na zrobienie jakiejś listy uczestników, jeżeli nie dopniemy tego w przeciągu kilku tygodni to nici wyjdą z tego konkursu. PS. Nastąpiła zmiana nazwy z kaban na domin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Ponownie zwracam się z prośbą o przetlumaczenie mi listu na angielski, który chciałem powysyłaś do kilkunastu buków. B&W i Unibet jak narazie milczy, a mineło 2 tygodnie od mojego listu. Nie ma tego dużo, kilka zdań. Ja niestety z angielskiego jestem bardzo slaby.
O ile w Sportingbet utrzymają się wszystkie promocje i będą aktualne w sezonie MLB, to warto byłoby tam wpłacić 150$ i ponad 2 razy tyle wyciagnąć z bonusów...Ja mam tam już konto od jakiegos czasu, ale myśle ze nie robiliby problemów gdyby ich poinformować o wszystkim dokładnie i mogłbym logować się ze swojego komputera - o ile zwracają uwagę na IP.
Pozdrowienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
Kiedy dokładnie startuje MLB w tym roku ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Sezon 2004 rozpocznie mecz miedzy:
Tuesday, March 30 N.Y. Yankees vs. Tampa Bay at Tokyo 5:05 a.m
Pozostale druzyny rozpoczynaja:
- AL - 4 kwietnia Boston at Baltimore, 8:05 p.m.
- NL - 5 kwietnia Chicago Cubs at Cincinnati, 2:10 p.m. Philadelphia at Pittsburgh, 4:05 p.m. Milwaukee at St. Louis, 4:10 p.m. San Diego at Los Angeles, 4:10 p.m. San Francisco at Houston, 7:05 p.m.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
dzięki za odpowiedzi , Gump i Feher <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Wysłałem zapytania ( dzięki Feher za pomoc )do kilkunastu buków i jak anrazie zaintesowanie wyraził tylko Sportingbet. Podobnie jak w przypadku B&W i Unibet sprawa trafiła do odpowiedniego działu :rolleyes: Niestety mój optymizm w poszukiwaniu sponsora powoli zanika...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
donic "poszukiwaczu" jest jakiś odzew?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Zero odzewu. Chyba składam broń, bo nie wierze , ze odpiszą zaraz przed sezonem.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|