|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Dlatego trzeba zagadać z Conradem żeby ktoś dostał moderatora na ten dział - to by było najlepsze rozwiazanie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Rymoholik, lukboj, a co z regulaminem ? Myślę, że na podobnych zasadach jak w ubiegłym roku. Ze zrzutki nici tak jak czułem. N coż, jak jest kasa do wziecia za darmo to nawali pewnie ze 100 osób, a tak jak pare złotych trzeba wylozyć to cisza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał lukboj: Dlatego trzeba zagadać z Conradem żeby ktoś dostał moderatora na ten dział - to by było najlepsze rozwiazanie... dostanie, dostanie; już nawet jest propozycja, kto nim będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126 Likes: 9 |
Oryginalnie wysłał donic: [qb]Rymoholik, lukboj, a co z regulaminem ? Myślę, że na podobnych zasadach jak w ubiegłym roku. Ze zrzutki nici tak jak czułem. N coż, jak jest kasa do wziecia za darmo to nawali pewnie ze 100 osób, a tak jak pare złotych trzeba wylozyć to cisza...[/qb] No coz, do regulaminu musimy sie wszyscy dostosowac poniewaz warunki gry tak jak napisal Bebu, stawia sponsor. Tylko jeszcze nie wiadomo kto nim jest i jaki wedlug niego ma byc ten regulamin. Tak wiec czekamy na odzew <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Rzeczywiście z wcześneijszych planów i zrzutki jest lipa bo nie ma chętnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> zapowiada się na to że konkurs będzie na podobnych zasadach jak w zeszłym roku prowadził to Feher... mam nadzieje że wkrótce się to wyjaśni...
P.S. gump może zdradzisz rąbek tajemnicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2003
Posty: 99 |
witam
Może jednak da sie jeszcze coś z tą zrzutką na konkurs zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?
Bye
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Oryginalnie wysłał poolu: [qb]witam
Może jednak da sie jeszcze coś z tą zrzutką na konkurs zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?
Bye[/qb] Moze zrobmy zapisy ze wpisowym i bysmy zobaczyli ile chetnych byloby bo 50$ to i tak nie duzo co wy na to ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał lukboj: gump może zdradzisz rąbek tajemnicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> zaproponowałem Conradowi dwie osoby, które się udzielają w tym dziale (o nickach wolę nie mówić) i decyzja zostanie podjęta w najbliższym czasie
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam, przepraszam teraz niespodziewanie spojrzałem do tematu i zobaczyłem, że w końcu pojawił się odzew. Wszystko dalej tak jak napisałem potwierdzam. Puszczę wiadomość w nocy. Przepraszam teraz nie mam zbytnio czasu. Pozdrowienia Bebu
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam Z małym opóźnieniem, ale w końcu obiecałem w nocy, nie napisałem tylko której. Wszystko jak zaproponowałem z jednym bardzo ważnym szczegółem - nie gramy na forum mecz.pl. Szczegóły w moim profilu (może przejściowo nie działać, provider nic tylko serwerami się bawi, ..... by go trafił). Myślę, że to tyle. Gdybyśmy spotkali sie w podobnym gronie jak rok temu byłoby miło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Pozdrowienia Bebu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Witam, Sezon już za 3 tygodnie. Jak ja to widzę. Zeszłoroczna koncepcja Fehera codziennie jednego typu była dobra i warto by ją zachować. Propozycje: 1. zgromadzić budżet około 300 EUR, zakładając 10-15 chętnych to po 20-30 eur 2. podział budżetu: - 60 EUR na nagrodę na 5 tygodni jest zawsze zblokowane -na starcie 250 EUR wpłacone do gry zaczyna (miejmy nadzieję) zarabiać. I tu może być wiele rozwiązań i pewnie ...kontrowersji. Jako zwolennik rozsądnej progresji przedstawię moja propozycje: - gramy codziennie (oczywiście w miarę rozsądku) aco =~ 2.40 - kupon single lub double - progresję proponuję rozłożyć na max 6 wtop przy aco = 2.40. Miejmy nadzieję że grono speców nie zrobi siedmiu wtop z rzedu - symulacja: - przy 180 dniach gry (typach), przy sredniej trafialności co 3 raz można miec zaliczonych 60 poziomow i zysk ponad 1000% czyli z 250 na koniec 2500, to raczej mało prawdopodobne ale juz bardziej: - przy 180 dniach gry (typach), przy sredniej trafialności co 4 raz można miec zaliczonych 45 poziomow i zysk ponad 600% czyli z 250 na koniec 1500, kolejno: - przy 180 dniach gry (typach), przy sredniej trafialności co 5 raz można miec zaliczonych 36 poziomow i zysk ponad 400% czyli z 250 na koniec 1000 i to jest bardzo prawdopodobne, Oczywiście można spłaszczyc progresje i ubezpieczyc sie o jedna wtope wiecej ale chyba lepiej podzielic na np. dwa rownolegle po np. 125 EUR lub trzy po 80 eur Gdyby się to sprawdziło to dosc realne jest zwiekszenie kapitalu o ~5 razy no ale ... 3. Od strony technicznej do grania byłyby typy np. 3 najlepszych graczy za ostatnie np. 3 tygodnie. Gdyby każdemu dac te wyjsciowe 80 jednostek to ma za zadanie przynajmniej raz trafic na tydzien chyba zadanie dosc realne dla aco 2,40 (zeby sie tylko buk nie zapisal zeby nam zakonczyc proces <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ). Zakladajac nawet ze po drodze z 3 procesow zakonczymy pomyslnie tylko jeden to i tak mamy z 250 (80-ciu) jednostek okolo 400 czyli 150% 4. Co z ta kasą? : musimy wyplacac nagrody tygodniowe np. 4 eur na osobe czyli 12 na tydz. no i dla okolo 25 tygodni zostanie wyplacone 300 eur. Przy czym mozna zalozyc ze jezeli ktos zakonczy tylko jeden proces w tygodniu to nie dostanie za kare <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> w tym tygodniu tych 4 jedn. Jak widac caly budzet zostaje wyplacony w trakcie sezonu. Ale do podzialu dla najlepszych a moze wszystkich powierników <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (do ustalenia), zostanie to co zostanie ugrane a moze to byc calkiem duzo a moze to byc nic nawet przed zakonczeniem, wiadomo dlaczego. Najlepsi najprawdopodobniej zgarna najwiecej ale tez beda miec najwiecej pracy, tez wiadomo dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moze na razie dosc sie spisalem jesli wzbudzi to jakies zainteresowanie prosze o opinie i inne propozycje ...no i na chetnych do stracenia 20-30 jednostek (dla mnie osobiscie moze byc i wiecej np. przy mniejszej ilosci chetnych) ,pzdr
ps. Donic chyba testowales aco 2 x total (3.60), jesli mozesz to podaj najdluzszy ciag wtop
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Mozna i tak jak to przedstawil snajper, jednakze obawiam sie ze bedzie ciezko z zebraniem chetnych (10$ nie mial kto wylozyc a co dopiero 20-30 Euro). Czas uplywa a my jestesmy w punkcie wyjscia. PS. Panowie ruszmy z koksem to juz ostatni dzwonek
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Sniper, ze składki chyba nic nie wyjdzie, bo jest w tej chwili jakies 6-7 osób chętnych. Innym problemem jest konto u bukmachera - gdzie załozyć, na czyje dane itd... System który przedstawiłes nie jest az taki pewny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Kurs 2.40 faktycznie nie wydaje się byc problemem na 8 stopni, ale czym dalej bys zaszedł tym większe obawy i podejrzewam , że nastapiła by modyfikacja załozonego planu . Nie pamiętam ile stopni przeszedłem, chyba niewiele, bo zbytnio sie nie przykładałem do tego, a była to progresja 4 stopniowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> W kazdym razie zyski były całkiem niezłe dopóki nie zbankrutowałem. Warto posiedzieć nad tym sposobem i przyjrzeć się mu bliżej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Oryginalnie wysłał donic: ..System który przedstawiłes nie jest az taki pewny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Kurs 2.40 faktycznie nie wydaje się byc problemem na 8 stopni, ale czym dalej bys zaszedł tym większe obawy i podejrzewam , że nastapiła by modyfikacja załozonego planu . Nie pamiętam ile stopni przeszedłem, chyba niewiele, bo zbytnio sie nie przykładałem do tego, a była to progresja 4 stopniowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> W kazdym razie zyski były całkiem niezłe dopóki nie zbankrutowałem. Warto posiedzieć nad tym sposobem i przyjrzeć się mu bliżej. Dokładnie masz rację najważniejsza jest konsekwencja. Niestety nieraz to odczuwałem szło dobrze, zaczynałem coś kombinować i klapa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Co do 3.60 granego na max 4 wtopy to był dreszczowiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Proponowałbym progres na max 10 wtop z rzędu (11 bankrut) przy czym trzeba przejść 17 procesów żeby podwoić kapitał, ale kapitał można zabezpieczać na początek na max 6 wtop (wtedy trzeba 25% na to) i jeżeli się to przejdzie (17) to jest zysk ...800% a to już coś (bo na początek wkładamy tylko 1/4), pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467 |
Siemka! Sezon rusza juz niedlugo, wiec jakby co to dopisuje sie do konkursu. Jesli bedzie trzeba jakas wplate (wpisowe) to nie ma problema, 10-20 $ moge wylozyc. Jesli mialbym postulowac w sprawie regulaminu to najchetniej widzialbym punkty:
- gramy CALY sezon (runda zasadnicza) - jakies niezbedne min. typow (powiedzmy 50-60 na caly sezon) na jednego gracza - nie wiecej niz 1 lub 2 typy dziennie (do dogrania) - nie obracamy wplaconej kasy (dla pewnosci), chyba, ze bonusy
To tyle ode mnie, co do reszty chetnie sie dostosuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126 Likes: 9 |
No no, cos sie zaczelo w koncu rozkrecac mamy coraz wiecej chetnych, ja juz widze okolo 13stu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> przydaloby sie tak jeszcze z 7 osob to byloby fajnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Tak, poczekajmy jeszcze trochę, moze ktoś sie zdecyduje i pobawi sie z nami. Między czesie mozna ułozyć jakiś sensowny regulamin.
1.Jaka minimalna ilość typów ?
2.Czy robic górną granicę co do ilości typów ?
3.1 typ dziennie czy więcej ?
4.Co z plagiatami ?
5.Wpłacamy do buka i gramy za np. 50% tego co sie uzbierało, czy zamrażamy całą kwotę ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126 Likes: 9 |
1) Osobiscie jestem za zamrozeniem kasy 2) mysle ze nie powinno byc ograniczen co do grania typow w dany dzien, czasem mozna puscic 3-5, a czasem nic. Niech bedzie jakies ograniczenie ale nie dzienne. 3) Maxymalna ilosc typow w sezonie? No coz nie jestem za tym i napisalem juz ze jak ktos bedzie chcial grac na sile kupe meczy zeby sie odbic to sie jeszcze bardziej pograzy, no ale mozna zrobic jakas granice gorna tylko bez przesady, zeby nie bylo tak, ze obudze sie w lipcu i sie okaze ze juz do wrzesnia nie moge nic dac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . 4) Plagiaty hmmm ciezka sprawa, nie wiem co z tym zrobic. Mozna podpatrywac kto daje takie same typy co lider notorycznie i wprowadzic jakies kary. ALe to nie takie proste i nie chcialbym zeby ktos sie poczul urazony, ze ktos mu daje jakas kare albo wyklucza z konkursu bo akurat przez jakis tam okres czasu myslal tak jak lider.
No to tyle z mojej strony & let the show begin bo to lepsze niz wypad do kina na jakis kiepski film +popcorn i cola. Chlopaki 10eur i bawimy sie pol roku. :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Oryginalnie wysłał donic: [qb]Tak, poczekajmy jeszcze trochę, moze ktoś sie zdecyduje i pobawi sie z nami. Między czesie mozna ułozyć jakiś sensowny regulamin.
1.Jaka minimalna ilość typów ?
2.Czy robic górną granicę co do ilości typów ?
3.1 typ dziennie czy więcej ?
4.Co z plagiatami ?
5.Wpłacamy do buka i gramy za np. 50% tego co sie uzbierało, czy zamrażamy całą kwotę ?[/qb] 1. 1 dziennie(jesli chcemy grac u bukow bo jelsi nie to mi to obojetnie a jesli bedziemy grac u bukow to koniecznie jeden typ dziennie wtedy widac to jest w formie) 2. ??/ 3. 1 dziennie jesli bede conajmniej 4 mecze jesli nie to pas. 4. 3 lub 5 osob moga grac ten sam typ tak jak jest w hokeju. 5. Jestem za graniem u bukow stopniowym mnozeniem kasy bedzie wieksza nagroda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Heh, dałem pytania, a sam nie odpowiedziałem :rolleyes:
1. Conajmniej 1/3 z meczy jakie rozgrywa każda drużyna.
2. Nie.
3. Wolna amerykanka jesli nie gramy u buka, jesli gramy to 1 typ.
4. Ciężka sprawa, bo zazwyczaj w poniedziałki jest mało meczy i co bedzie jeśli akurat wszyscy będą chciali grać w ten dzień...Tu trzeba sie powaznie zastanowić.
5. Jestem za tym aby grac typy (moge nawet założyć konto na swoje dane).
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|