|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
Podsumowanie - XIII kolejka - 19.09.04
1. <1> Mbzyk - 28.82 (19-20-0) 2. <2> Prezes_1 - 7,76 (24-15-0) 3. <4> Michał - 3,04 (17-16-0) 4. <3> Romanokey - 2.48 (19-19-1) 5. <5> Góru - -0,60 (11-10-0) 6. <6> Kazanlublin - -12,71 (7-8-1) 7. <7> Manjak01 - -14,75 (3-8-0) 8. <8> _PITI_ - -21,43 (9-15-0) 9. <9> Maqu - -23,46 (12-16-2)
Ogólna statystyka 5 typowań 15 typy [4-11-0] Średnia trafionych spotkań: 26,7%
No niestety dzisiejszy dzien nie wypadł nikomu na dobre, widać od razu po średniej trafionych spotkań. Może dzisiaj sie uda? Życze wszystkim 100% skuteczności w ostatnim dniu konkursu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Typy na dzień 20.09 1) Boston Red Sox - Baltimore Orioles 1 1.48 Typ dnia (2,4) Expekt 2) Milwaukee Brewers - St Louis Cardinals 2 1.39 Duży bonus (1,17) Expekt 3) Anaheim Angels - Seattle Mariners 1 1.39 Mały bonus (0,78) Expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769 |
20.09
TD -->STL - Milwaukee 1 (-1.5) --> 1.7 DB -->Bal - Boston 2 (-1.5) --> 1.99 MB -->Sea - Ana 2 (-1.5) --> 1.86
Alles PINNACLE
w sumie wbite, dlatego wczoraj nic nie dałem... będzie 3 edycja??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127 |
20.09.2004
1. BAL Orioles v BOS Red Sox /-1.5/ (2) -1.88- Typ dnia - GB /4.40/ 2. SEA Mariners v ANA Angels /-1.5/ (2) -1.83- Bonus duży - GB /2.49/ 3. MIN Twins v CHI White Sox (1) -2.30- Bonus mały GB /2.60/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
#20.09.04
Milwaukee Brewers - St Louis Cardinals, 2(-1.5), @1.70, PINNACLE /0.70/
Boston Red Sox - Baltimore Orioles, 2(+1.5), @1.96, PINNACLE /0.96/
Chicago White Sox - Minnesota Twins, 2, @2.36, PINNACLE /1.36/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 50 |
20.09
1. Boston - Baltimore 1 >1,48< Expekt TYP DNIA <2,4> 2. Chicago W.S. - Minnesota 2 >2,19< Expekt DUŻY BONUS <3,57> 3. Detroit - Cleveland 2 >2,14< Expekt MAŁY BONUS <2,28>
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Podsumowanie typów z dnia 20.09 1) Boston Red Sox - Baltimore Orioles 1 1.48 Typ dnia (2,4) Expekt :eek: 2) Milwaukee Brewers - St Louis Cardinals 2 1.39 Duży bonus (1,17) Expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 3) Anaheim Angels - Seattle Mariners 1 1.39 Mały bonus (0,78) Expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> -5+1,17+0,78=-3,05==>4,71 Średnia trafionych spotkań: 61,9% Gratulacje dla zwycięzcy mbzyka [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
Oryginalnie wysłał Manjak01: [qb]...w sumie wbite, dlatego wczoraj nic nie dałem... będzie 3 edycja??[/qb] chyba chodzi Ci o 4 edycje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale oczywiście jak będą chętni to będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769 |
TD -->STL - Milwaukee 1 (-1.5) --> 1.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> DB -->Bal - Boston 2 (-1.5) --> 1.99 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> MB -->Sea - Ana 2 (-1.5) --> 1.86 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
wow, dwa trafiłem :eek: hehehe, po prostu jestem w szoku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
3,5 - 3 + 1,72 = 2,22
Gratki dla mbzyk'a. Może jeśli będzie 4 edycja i będę mieć przez cały konkurs net'a, to postaram sie wziąc rewanż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
Oryginalnie wysłał mbzyk: [qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
#20.09.04
Milwaukee Brewers - St Louis Cardinals, 2(-1.5), @1.70, PINNACLE /0.70/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Boston Red Sox - Baltimore Orioles, 2(+1.5), @1.96, PINNACLE /0.96/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Chicago White Sox - Minnesota Twins, 2, @2.36, PINNACLE /1.36/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] #20.09.04: 3.02 TOTAL: 31.84 PS. Dzieki za gratulacje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla wszystkich za miłą zabawę. Teraz kilka zdań nt mojej taktyki. Zaczałem grać tak jak wszyscy, podając "pewniaka" typ dnia itd. Po kilku dniach byłem na minusie i postanowiłem udowodnić i sobie i innym że granie na "pewników" za "dużą kasę" wcale nie jest idealnym rozwiązaniem. Nawet przy skuteczności powyżej 70% można być na minusie. Zacząłem mecze za stawkę podstawową między wyrównanymi drużynami po ładnych kursach. Często o zawyżonym kursie decydował miotacz wyjściowy, kontuzje w drużynie, ostatnia seria porażek itp. Do tego końcówka sezonu - codziennie kilka niespodzianek - i to właśnie ty mecze starałem się wyłapywać. Pomocne byłorównież brak punktów ujemnych za błędne typy, ale nawet i bez tego byłbym na plusie. Nie chcę w żaden sposób się wymądrzać, ale może zaglądają tu początkujący gracze i chciałbym aby zapamietali że: granie dużymi stawkami na "pewniaków" zwykle kończy się bankructwem, i to nie tylko w MLB. Pozdro all i jeszcze raz dzięki za zabawę ( dla mnie nie tylko, gdyż swoje typy grałem i jestem też trochę kaski do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
Podsumowanie - XIV kolejka - 20.09.04
1. <1> Mbzyk - 31.84 (22-20-0) 2. <2> Prezes_1 - 4,71 (26-16-0) 3. <4> Romanokey - 2.57 (21-20-1) 4. <3> Michał - -0,39 (18-18-0) 5. <5> Góru - -0,60 (11-10-0) 6. <7> Manjak01 - -12,53 (5-9-0) 7. <6> Kazanlublin - -12,71 (7-8-1) 8. <8> _PITI_ - -21,43 (9-15-0) 9. <9> Maqu - -23,46 (12-16-2)
Ogólna statystyka 5 typowań 15 typy [10-5-0] Średnia trafionych spotkań: 66,7%
Dzisiaj zakończyła się 3 edycja konkursu statystyczno-punktowego!! Zwycięzcą został Mbzyk!! Otrzymuje on tytuł TYPERA III EDYCJI. Gratulacje!!
Oprócz tytuły typera, chciałbym również wyróżnić kilka innych osób w innych kategoriach, aby nie byli pokrzywdzeni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> np. za najwięcej trafionych typów, skuteczność typowania oraz największy trafiony kurs. Najwięcej trafionych typów oddał Prezes_1 (26 trafione typy). Również on ma największą skuteczność 61,9%!! Oby tak dalej!! Po przejrzeniu wszystkich typów okazało się, że ja trafiłem największy kurs w meczu z 19.09:
St Louis Cardinals - Arizona Diamondbacks 2 4.09 (3.09) Expekt
To na tyle w tej edycji konkursu, jeszcze raz gratulacje dla Mbzyka. Mam nadzieję, że w następnej edycji będzie równie zacięta rywalizacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zaraz utworze nowy topic gdzie bedziecie mogli dodawać typy do 4 edycji. Zapraszam wszystkich do udziału!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|