Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#25579 13/12/2002 14:02
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
witam!!! temat ten to idealne miejsce do przechwalania jak dużo się wygrało.Zapewne znajdzie się też kilku bajkopisarzy(hehe) ale jeśli ma to im poprawić humor...Chodzi oczywiście o jeden kupon i o wniesioną stawkę.Na razie u mnie jest to 397zl i jakieś grosze za stawkę 20 zl .Czekam...

Bonus: Unibet
#25580 13/12/2002 14:04
Dołączył: May 2002
Posty: 488
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 488
Moja największa wygrana to 211 zł za stawkę 10 zł.

#25581 13/12/2002 14:06
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
U mnie to bylo 132 zl 62 gr (zawsze to bede pamietal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) za postawione 5 zl. Nawet pamietam co obstawialem: cwiercfinaly poprzedniej edycji Ligi Mistrzow. Udalo mi sie wszystkie mecze trafic(nawet przegrana Barcelony z Panathinaikosem) . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#25582 13/12/2002 14:16
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
66.000 za stawkę około 2000 (mam na to papiery do US oczywiście)
kilka razy po około 40.000 (też mam na to papiery do US)
O tych mniejszych nie wspomnę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tylko te stawki mam jakby nieco większe i przegrane bardziej bolą.
pozdrawiam

#25583 13/12/2002 14:29
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
moje maksymalne AKO to 2-> 17x zl, czyli uwzledniajac ze z podatkiem bylo to okolo 100:1.

wygrana.. hm.. ze kilka razy po 500-600 zl, nie pamietam zeby jakos wiecej.

#25584 13/12/2002 15:19
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
hpc Twoje sukcesy muszą budzić szacunek ....ale nikt więcej nic nie wygrał? nie wierze...

#25585 13/12/2002 20:14
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Postawiłem w progresje X 1200 zl i przy kursie 4 wyjąłem 4320,00 zł. Miałem to rozbite na 3 kupony by nie płacić dodatkowo podatku.

#25586 13/12/2002 20:21
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
hpc !!! Przy Twoich osiągach wszystkie inne jakoś blado wypadają. Cóż znaczy "marne" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> 570zł prz tym co Tobie udało się wygrać.
Pozdrawiam.

#25587 13/12/2002 20:45
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Gram bardzoooooo którtko i jak narazie to 18zł w grze za 2zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#25588 13/12/2002 21:04
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Powinien jeszcze byc temat ile przegrałeś?, ale to mogłoby odstraszyć potencjalnych graczy.

#25589 13/12/2002 22:51
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
powiem tylko ze hpc zadziwil mnie.Jesli to nie kit to jestem pod wrazeniem 66 tys za 2 tys to niezla kasa.Jesli chodzi o moja osobe ja nigdy niegram akumulatorow wiekszych od 2 zdarzen stad moja najwieksza jednorazowa wygrana to 8000zl rozbite na 8 kuponow po 1000zl ,mowa tu o czystym zysku.He zrobcie temat najwiekszej przegranej ciekawi mnie ktore tam bym zajal miejsce.Kto duzo wygrywa duzo ryzykuje.HPC "hazard,pieniadze hlanie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#25590 14/12/2002 01:02
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
hpc - a możesz podać na co stawiałeś? nie chodzi mi broń boże o to, że ci nie wierzę(sam zresztą piszesz, że masz na to papiery), tylko że taka wygrana nie często się zdarza. chciałbym po prostu wiedzieć ile skombinowałeś spotkań i jakich.
pozdr i z góry dzięki

#25591 14/12/2002 05:56
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Przez trzy lata odebrałem łącznie u polskich bukmacherów około 20 000 jeśli brać pod uwagę tylko zyski na czysto powyżej 1000 pln na kuponie.
Dwa razy tyle jestem w tej chwili na minusie...

W zaokrągleniu ok. 10 000$

#25592 14/12/2002 14:55
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
cześć!! widzę że temat nie cieszy się dużym powodzeniem...no cóż ..chyba po tym co pokazał hpc innym odeszła ochota do pochwalenia się swoimi wynikami..a może po prostu ludziska nie wygrywają..to smutne... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#25593 14/12/2002 14:59
Dołączył: Jul 2002
Posty: 472
addict
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 472
To i ja sie "pochwale" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Wygralem AKO-49 z dwoma meczami z kursem 7 na kuponie... Szkoda tylko, ze zagralem to tylko za 2 zl i wygrana wyniosla okolo 88zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ... Jakby cos to mam skan kuponu

Pozdrawiam

#25594 14/12/2002 15:17
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]powiem tylko ze hpc zadziwil mnie.Jesli to nie kit to jestem pod wrazeniem 66 tys za 2 tys to niezla kasa.Jesli chodzi o moja osobe ja nigdy niegram akumulatorow wiekszych od 2 zdarzen [/qb]
RAFTER chyba to jednak byl rozpis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Tak na boku to zapraszam do poogladania tych Kuponów. [bet.prv.pl]

#25595 14/12/2002 16:24
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
chętnie bym zobaczył tylko jakoś nie mogę wejść na strone...

#25596 14/12/2002 16:36
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
już obejrzałem..ufffff....

#25597 14/12/2002 16:47
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
Te papiery do US kiedys skanowałem na tym forum. W którymś temacie to siedzi.
Co grałem:
Kwintę na Francis Boyu na której siedział Misza Pietriakow.
Był bardzo ciężki tor a ten konik wybitnie pasował na takie warunki.
Pula była ponad 200.000 i trzech trafiło w tym moja skromna. Na Słuzewcu dzieli się pulę na ilość wygranych biletów.
A kwinta to pięciu zwycięzców po kolei.

Pozostałe duże rónież na konikach i również na Służewcu.
Toto-mix wszedł na chwilę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w przyjmowanie koni (nie wiem czy pamiętacie) i pierwszego dnia mój przyjaciel trafił ich na prawia 90.000. Długo na tym Słuzewcu nie siedzieli.
Tak jak i Betako, które spróbowało (chyba przez rok) do pierwszego walnięcia (przyszedł bodaj konik za 50/1 grubo zagrany przez Niemców.

W STS takich dużych wygranych nie miałem, choć na Turcji w Pucharach udało się walnąć sporo.

pozdrawiam
PS: Temat "ile przegrałeś" również byłby bardzo emocjonujący <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo niemało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#25598 14/12/2002 17:25
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
No tak, reakcja była szybka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pamięć juz nie ta jednak.
Pula była około 330.000 i było pięć kwint. Na jedno wychodzi.
Piątym koniem kończącym kwintę była klacz "Melodia" i jej wygrana była jak piekna melodia właśnie.
Zapomniałbym o Lidze Angielskiej.
Dwie 13-ki
I o pieskach.
Trzeba Wam wiedzieć, że pieski (greyhounds) w Anglii biegaja zawsze na tych samych torach. Są specjalne strony z wyliczeniem czasów i odległosci między pieskami na mecie. Jest to sport wyjatkowo wyliczalny o ile nie liczyć kolizji które czasem się zdarzają.
Miałem swego czasu bazę danych z dwóch torów (Romford i Monmore) i wszystko zamykało się w kilkudziesięciu pieskach które stale się ze soba ścigały. Wyniki przechodziły oczekiwania.
Póxniej zaczął się sezon na Słuzewcu i jakoś już do tego nie wracałem, ale jak o tym piszę to aż chce się to znowu zrobić.
Większość potrzebnych rzeczy jest tutaj:
http://www.thedogs.co.uk/
jakby się chciało komus nad tym popracować.
pozdrawiam

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon, rymoholik, betowiec, alfa, rafal08, $-man, bukma, poozon), 2,335 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,088
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1