witam
No tak, reakcja była szybka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pamięć juz nie ta jednak.
Pula była około 330.000 i było pięć kwint. Na jedno wychodzi.
Piątym koniem kończącym kwintę była klacz "Melodia" i jej wygrana była jak piekna melodia właśnie.
Zapomniałbym o Lidze Angielskiej.
Dwie 13-ki
I o pieskach.
Trzeba Wam wiedzieć, że pieski (greyhounds) w Anglii biegaja zawsze na tych samych torach. Są specjalne strony z wyliczeniem czasów i odległosci między pieskami na mecie. Jest to sport wyjatkowo wyliczalny o ile nie liczyć kolizji które czasem się zdarzają.
Miałem swego czasu bazę danych z dwóch torów (Romford i Monmore) i wszystko zamykało się w kilkudziesięciu pieskach które stale się ze soba ścigały. Wyniki przechodziły oczekiwania.
Póxniej zaczął się sezon na Słuzewcu i jakoś już do tego nie wracałem, ale jak o tym piszę to aż chce się to znowu zrobić.
Większość potrzebnych rzeczy jest tutaj:
http://www.thedogs.co.uk/ jakby się chciało komus nad tym popracować.
pozdrawiam