|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
tylko test <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
P.S Kto wie jak dodac jakis obrazek przy swoim poście (NP zdjęcie) tylko pliiiisssssssssss nie wklejaj swojego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Wreszcie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ile tak mozna jechac bez narkotyku mecz.pl? Nawet jakos tak inaczej u buka sie gralo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ale usmieszki to faktycznie trzeba zmienic, bo sa do dupy. Wyglad wprawdzie nie jest najwazniejszy, ale nie pozwol Conrad aby bajery graficzne dominowaly nad trescia, na niektorych forach to katastrofa, podpis na pol strony, avatar na drugie pol, a tresc postu jedno zdanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873 |
ponowenie w domu a tak mi brakowalo tego forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873 |
a poza tym juz wymiotuje czeskim vyhraje pohraje ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Nie spac, zwiedzac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
3903 Registered User(s). Czy to znaczy, ze byla czystka? No i dlaczego niektorzy moga sobie edytowac profil, a ja nie? A poza tym to fajnie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Mysle, ze nowe kolory forum sa meczace. Stare forum mialo duzo koloru jasno zielonego z bialym to sprawialo ze oczy wypoczywaly i czytanie sprawialo przyjemnosc. Poza tym fajnie ze wreszcie wogole dziala. Pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 935
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 935 |
Witam
Ale ten czas sie dłużył .. i wreszcie jest nowe FORUM... ciężko sie pochytać ale to minie grunt że już jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Wreszcie może znów będę na plusie w betandwin.......(na pewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)
Last edited by frend30; 28/10/2004 08:27.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Witam wsyzstkich po tej dugiej i męczącej przerwie w działaniu forum. Tak jak większość na wstępie musze przyznać, że z wyglądu stare foum było dużo lepsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> No i mam pare pytań: 1. Jak wstawiać Avatary? 2. Czy sygnaturki moga być tylko podpisami czy mogą to być pliki graficzne(widziałem na innych forach sigi jak własnie takie pliki-nie wiem czy tu się tak da)? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jeżeli mogą to być pliki graf. to myśle, ze by się przydało określić rozmiar... 3. Zróbcie jeszcze przerwe i zmieńcie te kolory 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 399
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 399 |
Cholera też sie ciesze że jesteście z powrotem ale poprzedni design był duzo lepszy (może rzeczywiście to kwestia przyzwyczajenia) W każdym razie pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę udanych łowów na typy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
"...Import zakonczyl sie sukcesem i 99.9% wiadomosci/uzytkownikow zostalo przeniesionych do bazy danych MySQL..."
Mam nadzieje, ze DJ Sachi zalapie sie na ten 0,1%..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Last edited by Fozzie; 28/10/2004 12:08.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Najwazniejsze, ze juz nie bede ogladal rzygajacych mordek, bo to dobijalo najbardziej na starym forum....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 227
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 227 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
Ważne że forum wróciło, chociaż na razie ciężko się przestawic na nowy wygląd, może z czasem się uda...? A tak w ogóle to nie mogę nic ustawić w 'Display preferences', może tam dałoby radę ustawić trochę bardziej znośny wygląd? To dziwne, ale naprawdę brakowało mi Waszych postów... pozdrowienia dla wszystkich userów! (nieco ponad 3000 - gdzie reszta???)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
hip hip huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
fajnie że w końcu forum znów otwarte, ale ja też się przylaczam do glosów żeby zmienić kolory na mniej klujące w oczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63 |
Jak dobrze byc na starych (nowych) smieciach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562 |
Nareszcie, bez forum jak bez ręki.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|