Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
OSF - Artland

W normalnych okolicznościach 1 ale po serii kontuzji w zespole mistrza niemiec, zapewne goście zwietrzą szanse na sprawienie niespodzianki. Nie będzie to tak jak w meczu z CSKA, że trener rosyjski dał gracz zawodnikom drugoplanowym. Goście zapewne ostro "siądą" na Rollerze, Ellisie i Williamsie i na ich zmęczeniu stopniowym będą szukać szans na zwycięstwo zresztą całkiem realne.

GHP - Alba

GHP wciąż bez Helmanisa ale już z chimerycznym Naharem(raczej słabym niż chimerycznym). Kibice Bambergu są ostro zakompleksieni względem Albatrosów. Dla nich to mecz prestiżowy. Uważam jednak, że Alba która zawsze walczy o mistrza będzie faowrytem tego spotkania. Stafford i Hamann dostan dobre plastry (Tein, Demirel) i będzie im ciężko swobodnie rozgrywać piłkę.

Union- Brunszwik

Scwlemer pozbyło się kolejnych graczy i praktycznie sami skazali się na spadek z ligi. Goście którzy również nie mają różowej sytuacji w lidze będą chceili odnieść to ważne zwycięstwo. Mecz ten będzie obfitował w dużą ilość fauli i właśnie długość łąwki(zwolnienie graczy) może mieć ogromne znaczenie.

pozdrawiam brokstar

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Dziś jedno spotkanie:

Leverkusen-Giessen-1(1,56)
Analizując potyczki między zainteresowanymi zespołami wychodzi mi pewne zwycięstwo gospodarzy(za ten kurs warto zaryzykować).Oba zespoły grały ze sobą 3-krotnie i za każdym razem wygrywał pewnie Leverkusen przynajmniej 10 pkt.(102:89,92:73,92:81)

Dołączył: Jun 2003
Posty: 38
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 38
potrzebuje tabeli dom/wyjazd w sezonie 02/03 wielkie dzieki

Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034
Quote
potrzebuje tabeli dom/wyjazd w sezonie 02/03 wielkie dzieki

http://www.betexplorer.com/basketball/germany/german-basketball-league-2002-2003/

Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Jako opiekun tego tematu i stały bywalec parkietu chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia Zdrowych, Radosnych Świąt Bożego NArodzenia. Zapomnijcie na te kilkadziesiąt godzin o kursach, stawkach, zyskach(oby), stratach(jak najmniejszych). Niech te dni Świąteczne będą czasem tylko Waszym i Waszych rodzin niech nikt go nie kradnie. Odpoczynek od spraw doczesnych wszystkim nam się przyda.

pozdrawiam brokstar

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
niestety nie zdążyłem zagrać je4dnego meczu w naziemnych , a mam pieniądze tylko w Expekcie , a tam niemieckiej ligi nie ma. Mecz Ludwigsburg -Trier grałbym tu 2 lub X2 Trier w niezlej formie zwyciętswa przekonujace a Ludwigsburg tak sobie . Trier juz dwa razy w tym roku pokonał gospodarzy u siebie dosyć pewnie na wyjeżdzie co prawda tylko 1 ounktem ale jednak.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 133
S
member
member
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 133
Dzisiaj tylko jedno spotkanie GHP Bamberg v RheinEnergie Köln.
Dziwi mnie troszke kurs na Koln 2.12 w gb spowodowany chyba ostatnia szczesliwa wygrana Bamberg z Alba. Spotkanie bedzie transmitowane w Premiere poczatek o 20:00. Po takim kursie zdecydowanie jestem za postawieniem na Koln wszak jesli wygraja zostana liderem. Live bedzie w baw wiec zawsze mozna skontrowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Po dłuższej przerwie jkieś typki na BBL w moim wykonaniu.
K`ruhe - TB Bonn

Bonn wreszcie przełamali fatalną serię 6 spotkań przegranych i łatwo pokonali Schwelm. Gospodarze to typowy średniak ligowy starający się zachaczyć o PO(bardzo trudne do wykonania) w moim odczuciu mają za mało atutów z dużo silniejszym Telekomem. Byc może zagra już gwiazda TBB Nadjefi. Jednakże nawet jeżeli cały mecz przesiedzi na ławce rezerwowych to i tak zdecydowanym faworytem jest ekipa gości.

AW @1.70

pozdrawiam brokstar

Jako, że już jutro rano wyjeżdzam na imprezę Sylwestrową tak więc Życzę Wam upojnej nocy i szczęśćia w Nowym 2005 Roku.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
czy moglby ktos poac handi na Opel w betandwinie,unib i exp?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Czy moglbym prosic o podanie handi na Opel z exp ,unib i betandwin?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
Czy moglbym prosic o podanie handi na Opel z exp ,unib i betandwin?
unibet
19:25 Opel Skyliners - Bs Energy Braunschweig
Zawierając dogrywkę Bs Energy Braunschweig 13.0 1.82
OPEL SKYLINERS -13.0 1.82
expekt nie ma oferty na dzis kosza niemieckiego
betandwin
19:30 Opel Skyliners -13,5 1.85
BS Energy Braunschweig +13,5 1.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Quote
Czy moglbym prosic o podanie handi na Opel z exp ,unib i betandwin?
unibet
19:25 Opel Skyliners - Bs Energy Braunschweig
Zawierając dogrywkę Bs Energy Braunschweig 13.0 1.82
OPEL SKYLINERS -13.0 1.82
expekt nie ma oferty na dzis kosza niemieckiego
betandwin
19:30 Opel Skyliners -13,5 1.85
BS Energy Braunschweig +13,5 1.
Expekt nie tylko dziś nie ma w ofercie niemieckiego basketu - po prostu jego oferta ogólna nie przewiduje niemieckiej koszykówki, ale w odróznieniu do Unibetu ma hiszpańską ACB.
Pozdrawiam
KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Cos korci mnie na zagranie Opla przy takim handi.U siebie samochodziarze sa mocni i traca malo pkt :
z Bambergiem 72-67,z Trier 87-66, Schwelmem 95-77,Wurzburgiem 82-63,z Artland 81-72.Poza schwelmem sa to druzyny lepsze od Braunschweig,a wygrane OPLA byly 15-19 pkt,mysle o Trier,Wurzburg ktore sa blizsze w tabeli Braunschweigowi. Ze schwelmem wygrana 18 pkt.Niepokojaca jest tylko ostatnia porazka Opla na wyjezdzie z 4 druzyna od konca.czy nadal Opel bez glownego zawodnika ? Do braunschweig przeszedl Jovanovic i troche pkt zdobyl.Jak zapatrujecie sie na ten mecz?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8
E
stranger
stranger
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8
Mam mala ale wazna dla mnie prosbe czy moglby ktos w miare szybko podac jakas stronke z livem do kosza niemieckiego????? Z gory dzieki wielkie:)!!!!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Stawiales Opel?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8
E
stranger
stranger
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8
Stawialem na Telekom Bonn!!!!!Znasz jakis adres stronki z livem albo aktualny wynik KARLSRUHE-TELEKOM BONN???????????????????

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
dla mnie troche za duży ten -HC na Frankfurt. Proponuje zagrać mecz

Schwelmer Baskets - Bayer Giants Leverkusen -6,5 2 1.82 Unibet 7/10

Leverkusen ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji , chociaż przytrafiają sie tez i słabsze mecze , ale nie sądze aby to nastąpiło dzisiaj. Grają z ostatnią drużyną która przegrywa swoje mecze średnio dwudziestoma punktami i pokrycie handicapu przez Leverkusen bardzo prawdopodobne.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8
E
stranger
stranger
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8
Ponawiam moja prosbe o podanie mi stronki z livem do niemieckiego kosza???
Ludziska zlitujcie sie:):)!

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
Stawialem na Telekom Bonn!!!!!Znasz jakis adres stronki z livem albo aktualny wynik KARLSRUHE-TELEKOM BONN???????????????????
http://www.basketball-bundesliga.de/ z prawej strony jest live a ciezko wejsc na 1 podstrone tego tematu tam bys sam znalazl

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8
E
stranger
stranger
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8
Jestem tu nowy i mam jeszzce niewielkie problemy z polapaniem sie o co tu chodzi:),ale dzieki za informacje Jarko!!

Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, alfa, latajaca_holenderka, forty, JelineK, Sensei), 1,175 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,729
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1