|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591 |
OSF - Artland
W normalnych okolicznościach 1 ale po serii kontuzji w zespole mistrza niemiec, zapewne goście zwietrzą szanse na sprawienie niespodzianki. Nie będzie to tak jak w meczu z CSKA, że trener rosyjski dał gracz zawodnikom drugoplanowym. Goście zapewne ostro "siądą" na Rollerze, Ellisie i Williamsie i na ich zmęczeniu stopniowym będą szukać szans na zwycięstwo zresztą całkiem realne.
GHP - Alba
GHP wciąż bez Helmanisa ale już z chimerycznym Naharem(raczej słabym niż chimerycznym). Kibice Bambergu są ostro zakompleksieni względem Albatrosów. Dla nich to mecz prestiżowy. Uważam jednak, że Alba która zawsze walczy o mistrza będzie faowrytem tego spotkania. Stafford i Hamann dostan dobre plastry (Tein, Demirel) i będzie im ciężko swobodnie rozgrywać piłkę.
Union- Brunszwik
Scwlemer pozbyło się kolejnych graczy i praktycznie sami skazali się na spadek z ligi. Goście którzy również nie mają różowej sytuacji w lidze będą chceili odnieść to ważne zwycięstwo. Mecz ten będzie obfitował w dużą ilość fauli i właśnie długość łąwki(zwolnienie graczy) może mieć ogromne znaczenie.
pozdrawiam brokstar
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Dziś jedno spotkanie:
Leverkusen-Giessen-1(1,56) Analizując potyczki między zainteresowanymi zespołami wychodzi mi pewne zwycięstwo gospodarzy(za ten kurs warto zaryzykować).Oba zespoły grały ze sobą 3-krotnie i za każdym razem wygrywał pewnie Leverkusen przynajmniej 10 pkt.(102:89,92:73,92:81)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 38
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2003
Posty: 38 |
potrzebuje tabeli dom/wyjazd w sezonie 02/03 wielkie dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591 |
Jako opiekun tego tematu i stały bywalec parkietu chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia Zdrowych, Radosnych Świąt Bożego NArodzenia. Zapomnijcie na te kilkadziesiąt godzin o kursach, stawkach, zyskach(oby), stratach(jak najmniejszych). Niech te dni Świąteczne będą czasem tylko Waszym i Waszych rodzin niech nikt go nie kradnie. Odpoczynek od spraw doczesnych wszystkim nam się przyda.
pozdrawiam brokstar
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332 |
niestety nie zdążyłem zagrać je4dnego meczu w naziemnych , a mam pieniądze tylko w Expekcie , a tam niemieckiej ligi nie ma. Mecz Ludwigsburg -Trier grałbym tu 2 lub X2 Trier w niezlej formie zwyciętswa przekonujace a Ludwigsburg tak sobie . Trier juz dwa razy w tym roku pokonał gospodarzy u siebie dosyć pewnie na wyjeżdzie co prawda tylko 1 ounktem ale jednak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 133 |
Dzisiaj tylko jedno spotkanie GHP Bamberg v RheinEnergie Köln. Dziwi mnie troszke kurs na Koln 2.12 w gb spowodowany chyba ostatnia szczesliwa wygrana Bamberg z Alba. Spotkanie bedzie transmitowane w Premiere poczatek o 20:00. Po takim kursie zdecydowanie jestem za postawieniem na Koln wszak jesli wygraja zostana liderem. Live bedzie w baw wiec zawsze mozna skontrowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591 |
Po dłuższej przerwie jkieś typki na BBL w moim wykonaniu. K`ruhe - TB Bonn
Bonn wreszcie przełamali fatalną serię 6 spotkań przegranych i łatwo pokonali Schwelm. Gospodarze to typowy średniak ligowy starający się zachaczyć o PO(bardzo trudne do wykonania) w moim odczuciu mają za mało atutów z dużo silniejszym Telekomem. Byc może zagra już gwiazda TBB Nadjefi. Jednakże nawet jeżeli cały mecz przesiedzi na ławce rezerwowych to i tak zdecydowanym faworytem jest ekipa gości.
AW @1.70
pozdrawiam brokstar
Jako, że już jutro rano wyjeżdzam na imprezę Sylwestrową tak więc Życzę Wam upojnej nocy i szczęśćia w Nowym 2005 Roku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
czy moglby ktos poac handi na Opel w betandwinie,unib i exp?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
Czy moglbym prosic o podanie handi na Opel z exp ,unib i betandwin?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Czy moglbym prosic o podanie handi na Opel z exp ,unib i betandwin? unibet 19:25 Opel Skyliners - Bs Energy Braunschweig Zawierając dogrywkę Bs Energy Braunschweig 13.0 1.82 OPEL SKYLINERS -13.0 1.82 expekt nie ma oferty na dzis kosza niemieckiego betandwin 19:30 Opel Skyliners -13,5 1.85 BS Energy Braunschweig +13,5 1.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Czy moglbym prosic o podanie handi na Opel z exp ,unib i betandwin? unibet 19:25 Opel Skyliners - Bs Energy Braunschweig Zawierając dogrywkę Bs Energy Braunschweig 13.0 1.82 OPEL SKYLINERS -13.0 1.82 expekt nie ma oferty na dzis kosza niemieckiego betandwin 19:30 Opel Skyliners -13,5 1.85 BS Energy Braunschweig +13,5 1. Expekt nie tylko dziś nie ma w ofercie niemieckiego basketu - po prostu jego oferta ogólna nie przewiduje niemieckiej koszykówki, ale w odróznieniu do Unibetu ma hiszpańską ACB. Pozdrawiam KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
Cos korci mnie na zagranie Opla przy takim handi.U siebie samochodziarze sa mocni i traca malo pkt : z Bambergiem 72-67,z Trier 87-66, Schwelmem 95-77,Wurzburgiem 82-63,z Artland 81-72.Poza schwelmem sa to druzyny lepsze od Braunschweig,a wygrane OPLA byly 15-19 pkt,mysle o Trier,Wurzburg ktore sa blizsze w tabeli Braunschweigowi. Ze schwelmem wygrana 18 pkt.Niepokojaca jest tylko ostatnia porazka Opla na wyjezdzie z 4 druzyna od konca.czy nadal Opel bez glownego zawodnika ? Do braunschweig przeszedl Jovanovic i troche pkt zdobyl.Jak zapatrujecie sie na ten mecz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8 |
Mam mala ale wazna dla mnie prosbe czy moglby ktos w miare szybko podac jakas stronke z livem do kosza niemieckiego????? Z gory dzieki wielkie:)!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8 |
Stawialem na Telekom Bonn!!!!!Znasz jakis adres stronki z livem albo aktualny wynik KARLSRUHE-TELEKOM BONN???????????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
dla mnie troche za duży ten -HC na Frankfurt. Proponuje zagrać mecz
Schwelmer Baskets - Bayer Giants Leverkusen -6,5 2 1.82 Unibet 7/10
Leverkusen ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji , chociaż przytrafiają sie tez i słabsze mecze , ale nie sądze aby to nastąpiło dzisiaj. Grają z ostatnią drużyną która przegrywa swoje mecze średnio dwudziestoma punktami i pokrycie handicapu przez Leverkusen bardzo prawdopodobne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8 |
Ponawiam moja prosbe o podanie mi stronki z livem do niemieckiego kosza??? Ludziska zlitujcie sie:):)!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Stawialem na Telekom Bonn!!!!!Znasz jakis adres stronki z livem albo aktualny wynik KARLSRUHE-TELEKOM BONN??????????????????? http://www.basketball-bundesliga.de/ z prawej strony jest live a ciezko wejsc na 1 podstrone tego tematu tam bys sam znalazl
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8 |
Jestem tu nowy i mam jeszzce niewielkie problemy z polapaniem sie o co tu chodzi:),ale dzieki za informacje Jarko!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|