((((((((((( ale dółłłłłłłłłłłł ((((((((((( ale dółłłłłłłłłłłł
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
No i Telekom przegral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />((((((((((( ale dółłłłłłłłłłłł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
No i Telekom przegral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />((((((((((( ale dółłłłłłłłłłłł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Przestali trafiac jeszcze na ok 3 min przed koncem prowadzili 69-66, a potem juz nic im nie wpadlo - trudno gra sie dalej za to Opel wrzuca 5 bieg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i przekracza handi.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 204
7
enthusiast
enthusiast
7 Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 204
[quote]Po dłuższej przerwie jkieś typki na BBL w moim wykonaniu.
K`ruhe - TB Bonn

Bonn wreszcie przełamali fatalną serię 6 spotkań przegranych i łatwo pokonali Schwelm. Gospodarze to typowy średniak ligowy starający się zachaczyć o PO(bardzo trudne do wykonania) w moim odczuciu mają za mało atutów z dużo silniejszym Telekomem. Byc może zagra już gwiazda TBB Nadjefi. Jednakże nawet jeżeli cały mecz przesiedzi na ławce rezerwowych to i tak zdecydowanym faworytem jest ekipa gości.

AW @1.70

pozdrawiam brokstar


Ups... z ciekawosci ci napisze ze dzieki twojemu "zdecydowanemu faworytowi" bratu kolo nosa przelecialo 1180zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oczywiscie to jego wina ze cie posluchal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam i
zycze bardziej udanych typow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 204
7
enthusiast
enthusiast
7 Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 204
Sorki zle cytat wkleilem ... moj txt jest na samym dole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Opel Skyliners - Bs Energy Braunschweig
Handicap
Zawierając dogrywkę OPEL SKYLINERS -13.0 1.82 80-63 500.00 910.00


A to moj kupon z niemieckiej koszykowki:))

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Quote
dla mnie troche za duży ten -HC na Frankfurt. Proponuje zagrać mecz

Schwelmer Baskets - Bayer Giants Leverkusen -6,5 2 1.82 Unibet 7/10

Leverkusen ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji , chociaż przytrafiają sie tez i słabsze mecze , ale nie sądze aby to nastąpiło dzisiaj. Grają z ostatnią drużyną która przegrywa swoje mecze średnio dwudziestoma punktami i pokrycie handicapu przez Leverkusen bardzo prawdopodobne.

Schwelmer - Bayer 60-83 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Quote
Quote
Po dłuższej przerwie jkieś typki na BBL w moim wykonaniu.
K`ruhe - TB Bonn

Bonn wreszcie przełamali fatalną serię 6 spotkań przegranych i łatwo pokonali Schwelm. Gospodarze to typowy średniak ligowy starający się zachaczyć o PO(bardzo trudne do wykonania) w moim odczuciu mają za mało atutów z dużo silniejszym Telekomem. Byc może zagra już gwiazda TBB Nadjefi. Jednakże nawet jeżeli cały mecz przesiedzi na ławce rezerwowych to i tak zdecydowanym faworytem jest ekipa gości.

AW @1.70

pozdrawiam brokstar
Ups... z ciekawosci ci napisze ze dzieki twojemu "zdecydowanemu faworytowi" bratu kolo nosa przelecialo 1180zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oczywiscie to jego wina ze cie posluchal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam i
zycze bardziej udanych typow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nie tylko jemu - mnie też poleciała niezla sumka - ale cóż taki już jest świat bukmacherki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Głowy do góry - Nowy Rok tuż, tuż

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Quote
Ups... z ciekawosci ci napisze ze dzieki twojemu "zdecydowanemu faworytowi" bratu kolo nosa przelecialo 1180zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oczywiscie to jego wina ze cie posluchal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam i
zycze bardziej udanych typow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Do qurwy nędzy człowieku weź daruj sobie takiego typu komentarze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> - zaraz Brokstar sie wk...i i nie będzie już podawał typów z BBL bo w sumie wcale nie musi - analizujcie mecze, wpisujcie komentarze bo jak śledzę bardzo mało z was "fachowców" głos zabiera na parkiecie - ehh, dużo dobrego w Nowym Roku

"Amkwish wykasuj potem ten post - nie wytrzymałem" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Last edited by sebkos; 30/12/2004 11:20.
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
tylko ze niemiecka liga poza kasa i medialnoscia jest beznadziejna. Wyniki i poziom sportowy pozostawiaja wiele do zyczenia. Tak samo jak ogladanie jej...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
dzisiaj zagralem czysto trier bamberg na 1 mysle ze wlasnie ta liga jest od takich kursow wart zagrac co o tym myslicie ?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
ja zagralem 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
mysle ze beda chcieli sie zrewanzowac za wysoka porazke z koeln

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
moze i masz racje wszystko mozliwe!!!! ja dalem na trier pozdro!!!!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 133
S
member
member
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 133
1.50 w baw na Bamberg to zdecdowanie za malo zeby dzis na nich postawic. Mozna natomiast dorzucic ich do jakiegos kuponiku bo pewnie wygraja.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Bamberg powinien dzisiaj wygrac ale tylko powinien. Ja omijam tą ligę szerokim łukiem:) bo tym co zrobiło mi Telekom Bonn i Alba Berlin sprzedawczyki rombane ewidentnie handlowali meczami w lidze i w Uleb. Ale juz wyhandlowali ze nie ujrzymy ich w przyszłym sezonie w pucharach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 204
7
enthusiast
enthusiast
7 Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 204
wyluzuj gosciu... nie widziales w jaki sposob to napisalem chyba widzisz ze to wina brata ze gral jego murowanego faworyta, txt nie byl skierowany do ciebie i nie byl chamski wiec sie przymknij a jak masz problemy emocjonalne to rozwiaz je z kobieta - sebkos

Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Czy ktos sie zgadza z czyjas analiza to jego wybor. Ja nie nakazuje gry swoich typow, nie nmawiam do tego. Ktos tu zauwazyl ze ta liga jest bardzo trudna do typowania. Wybcz ze kilkaset sekund przed koncem bylo +3 a na koniec dali sie doslownie wybic. Coz ja stracilem powazniejsze pieniadze postawione niz Twoj brat i jakos nie placze. Ale taki juz los typerow na mecz.pl ze jak idzie pod gorke to i ludzie mniej szanuja. Pamietajcie Wasze postepowania i wypowiedzi swiadcza tylko i wylacznie o Was samych.

pozdrawiam brokstar

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Powiem wam tyle Zespoły Alby Berlin i Telekom Bonn Omijajcie szerokim łukiem, handluja czym mogą w lidze i Uleb mam już dośc tych dwóch zespołów a reszta przy dobrym dniu ładnie wchodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Przyklad Ostatni mecz Alby w Uleb albo Mecze Telekomu

Last edited by amkwish; 01/01/2005 11:58.
Dołączył: Nov 2004
Posty: 204
7
enthusiast
enthusiast
7 Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 204
Quote
Czy ktos sie zgadza z czyjas analiza to jego wybor. Ja nie nakazuje gry swoich typow, nie nmawiam do tego. Ktos tu zauwazyl ze ta liga jest bardzo trudna do typowania. Wybcz ze kilkaset sekund przed koncem bylo +3 a na koniec dali sie doslownie wybic. Coz ja stracilem powazniejsze pieniadze postawione niz Twoj brat i jakos nie placze. Ale taki juz los typerow na mecz.pl ze jak idzie pod gorke to i ludzie mniej szanuja. Pamietajcie Wasze postepowania i wypowiedzi swiadcza tylko i wylacznie o Was samych.

pozdrawiam brokstar


brokstar niemam pretensji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zawsze ktos kto gra dany mecz w pewnym sensie sam go wybiera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wiec zawsze to jest wina tej osoby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Na niedziele cois takiego:

Leverkusen - K`ruhe
Obiue ekipy na fali. Giants mają większy potencjał od Iceline, bardziej zbilansowany skład. Szczególnie ciekawym zawodnikiem jest Denis Wucerer, który potrafi zagrać niekonwencjonalnie. Już teraz widać jak tabela od 6 do 13 jest spłaszczona. Leverkusen myśląc realnie o PO musi mecze u siebie z takimi przeciwnikami wygrywać.
1.40 HW

Oldenburg - Tubingen

Oldenburg po ubiegłym znakomitym sezonie gra słabo. Jest kilka powodó dlaczego tak się dzieje. Po pierwsze brakuje centymetró pod koszem - drużyna jest niska i musi bazować przede wszystkim na penetracji sterfy podkoszowej zawodnikó z pozycji 1-3. Oraz na rzucie z dalekiego półdystansu i dystansu. Po drugie słąbo gra ta ekipa na wyjazdach. Mimo to wyrgrywajać 2-3 mecze pod rząd będą praktycznie w strefie drużyn ubiegających się o PO. W meczu z Tubingen na szczęście dla gospodarzy wzrost nie będzie odgrywał znaczącej roli(obie ekipy niskie). Będzie decydował pomysł na grę i skuteczność strzelcó wyborowych.
HW 1.60

Szukając Undedoga w tej kolejce(wczoraj bez niespodzianek) stawiam za 1/10
GHP - Giessen
Wielu obserwatorów uważa, że 46-tki mają dużo wyższy potencjał niż wskazuje na to tabela. Nieśmiało mówi się o tym, że może to być ekipa do pierwszej 4-i ligi. Bamberg gra słąbo u siebie 4-3a Giessen nieźle na wyjazdach 3-3. Tak więc za mniejsze na 2
3.80 AW

pozdrawiam brokstar

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Dzisiaj jeden ciekawy mecz według mnie.

Karlsruhe - Ludwigsburg -4.5 1 1.82 7/10 Unibet

Handicap niewysoki i spokojnie do przekroczenia. Karlsruhe 4 zwycięstwa z rzędu, w tym ostatnio na wyjeździe z będącym w gazie Leverkusen, natomiast goście strasznie sie ostatnio męczyli z dwoma ostatnimi drużynami w ligowej tabeli. Szczególnie wygrana ze Schwelmer u siebie trzema punktami chluby im nie przynosi i pokazuje ze Ludwigsburg nie jest w najwyższej dyspozycji.

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, betowiec, aker), 2,706 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,509
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1