|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591 |
Wurzburg - Bonn
Jezeli nie teraz to juz nie wiem kiedy. Wracaja powoli do zespolu Djuric i wreszcie Nadjefi. W meczu z bardzo slabym Wurzburgiem nie moga juz zrobic 25 strat jak w ostatnich 4 meczach i to powinno wystarczyc do zwyciestwa. Czytajac ostatnio periodyki koszykarskie zajmujace sie niemiecka koszykowka rowniez dalo sie zauwazyc zdziwienie, ze Telekom tak slabno sobie radzi. Typowani na polfinal PO a nawet na wielki final spisuja sie fatalnie. Cale zlo zaczelo sie od kontuzji Nadjefiego i Jacksona. Kurs 1.75 oby wreszcie prestali tracic pilke za pilka.
AW 1,75
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2005
Posty: 61 |
czesc wszystkim chialbym wszystkich ustrzec pewnie wiecie ze ta liga to jeden wielki walek nigdy wzyciu niegrajcie tej sprzedawczykowej ligi pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591 |
Zapewne chodzi Ci o dzisiejsze spotkanie Trier - Schwelmer. Kurs 1.20 na Trier. Zagrałeś nie na umiejętności drużyn tylko na kurs. Wystarczyło spojrzeć na tabele taką bardziej szczegółową, że z Trierem jest coś nie tak: 13 TBB Trier 17 6 11 12 : 22 1275 1376 -101 4-5 2-6 4-6 - 6 <--- ta pozycja to seria ekip(wliczona porażka ze Schelmem). Poza tym Trier = B. Brown. Jak on trafia to drużyna walczy, jak gra słabo to przegrywa. W dzisiejszym meczu: Brown, B. 5/9 <-- za 2 - 0/7 <--- za 3 5/16 31% <-- % z gry 6 To Statystyki jak na lidera fatalne. Możesz napisać mądry jesteś bo piszesz po meczu. Zobacz staty Browna z przedostatniego meczu: BROWN, Brian 18 4-5 za 2 80.0% 0-0 0.0% 1-6 za 3 16.7% 5-11 45.5%. Tutaj niby dobra skutecznośc za 2 ok. Tylko, że zarobił je jak to w NBa mawiają Smietnikowo czyli jak mecz był już rozstrzygnięty.
Staty z meczu z Albą gdy przegrali ledwie 2-ma punktami: BROWN, Brian 25 1-4 25.0% 0-0 0.0% 5-10 50.0% 6-14 42.9% 8-10 1 To Tutaj też się nie popisał kto inny szarpał wynik. Jak widzisz Brązowy rozgrywacz gra słabo i dlatego Trier przegrywa. Schwelm przestał być chłopcem do bicia, beniaminek zaczął grać rozważniej(zamęczyć Browna) i mają już 2-ą wygraną z rzędu. Ogólnie liga niemiecka to tzw.liga strzelców. Jeden lider który ma zdobywać bardzo dużo pktów koło 30 i w górę i reszta. Wyłączam z tego OSF, Koln, Bonn, GHP i Albe czyli czołówkę. Zobacz na drużyny eligowe, tam bilansowanie ekip jest lepsze 4-6 a czasami nawet 7 zawodnikó zdobywa 8 lub więcej punktów. Zawsze najłatwiej powiedzieć wał, a gdybyś przestudiował suche statystyki byś 10 razy się zastanowił czy na to postawić.
pozdrawiam brokstar
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
WYJATKOWO SIE WLACZE--BROKSTAR ZAPOMNIALES DODAC ZE schwelmerki zakontraktowaly kilku nowych zawodnikow w ostatnim czasie+ na schonen dunk zdecydowana wiekszosc typowala zwyciestwo schwelmow (faktm ze byli to w wiekszosci ich kibice) ale nie da sie ukryc ze wczoraj ten mecz byl po tym kursie zdecydowanie no bet , wiem ze niemiaszki graly 2 z handi w jakims booku choc nie mam pojecia w jakim moga byc w ogole handi na niemieckiego kosza, chyba ze jakis lokalny
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,362 |
carola B&W miało wczoraj handi +10.5 na Schwelmów, swoją drogą tak easy handicap mi juz dawno nie wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444 |
Witam to mój pierwszy post w tym dziale. Zasada "pierwszy trafiony" zobaczymy???
Schwelmer - Frankfurt @ 1 Po pieknych zwycięstwach na Frankfurcie być może kolejne o najwyższym kursie. Po porażkach przciwko Trier oraz Giesen gdzie sporo zarobiliśmy przchodzi zdecydowanie słabszy rywal. Tym razem jest to ostatnia 16 drużyna ze Schwelm. Jej dorobek to 8:32 w koszach 1459:1700. Frankfurt Skyliners 6 pozycja 24:14 w koszach 1566: 1444. Ale te statystyki bledną w porównaniu z kontuzjami jakie wciąż trapią drużynę z Frankfurtu. Trener Didin spodziewa się ciężkiego i nieprzyjemnego spotkania jednak twierdzi że kontrolowanie ofensywy i twarda gra w obronie może sporowadzić drużyne na scieżkę zwycięstw. We Frankfurcie nie zagrają Williams, Panteliadis i Sljivancanin wciąż nie trenują zabraknie również Badiane. Prawdopodobnie będzie jedynka ale granie max jak w poprzednich kolejkach nie wchodzi w grę. --- Typ 1 --- Stawka 4/10 ---
Zaraz wkleje coś z hiszpani.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
artland dragons na ostatnim treningu w 6 - 4 zawodnikow kontuzje -dzisiaj w koloni jak dla mnie na straconej pozycji, info o kontuzjach znajdziecie na stronce artlandow
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 274 |
Moze mi ktos powiedziec co sie stało w meczu Koln z Artland bo nie znam niemieckiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Goście nie przyjechali wogóle na mecz, a więc zwrot.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Goście nie przyjechali wogóle na mecz, a więc zwrot. A od kiedy to mozna tak sobie na mecze nie jeździc ? Wynik meczu 2:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> !!! dla gospodarzy co ujęte juz jest w tabelach na niemieckich stronach. Np.tu http://sport.ard.de/sp/basketball/bundesliga/spieltag/Przy równoczesnej porażce Alby druzyna Koln została liderem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018 |
czy moze mi ktos powiedziec jak rozliczaja ten mecz buki?zwrot czy po prostu 2:0?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
czy moze mi ktos powiedziec jak rozliczaja ten mecz buki?zwrot czy po prostu 2:0? zwrot heh z tym 2:0 dobre bylo:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150 |
hej moze powie mi ktos jak jeste w B&W,bo wczoraj przelozono mecz Cibony VIp,a to ostatni na moim kuponie i kasa w kieszeni!!!!Co oni robia w takich sytuacjach??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150 |
a tak wogole to fart z tym ludwigsburgiem wczoraj juz myslalem ze wtopa ,a tu po dogrywce win!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150 |
Dzis Ludwigsburg za 1.45 ,tylko czy nie ma zadnych oslabien???Moze ktos mi odpowie,jezeli ma informacje!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150 |
uzasadnienia walcza o jak najlepsza pozycje przed olayoff,a leverkuse o pietruche!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564 |
Ucichl cos ten temat a wiec zaserwuje znawcom pytanie na odzycie: czy kurs 1.45 na 1 w meczu Oldenburg - Karlsruhe jest warty zagrania za grubsza kase? Nie jestem na biezaco w tej lidze, zasugerowalem sie wylacznie statystykami.
Oldenburg w ostatnich 5 meczach: 4-1
[color:"green"] Oldenburg[/color] - Giessen46ers 85-75 Trier - [color:"green"] Oldenburg [/color] 67-74 Bamberg - [color:"green"] Oldenburg[/color] 71-85 Leverkusen - [color:"green"] Oldenburg[/color] 88-98 Braunschweig - [color:"red"] Oldenburg [/color] 77-76
jak widac efektywne 3 wygrane na wyjezdzie
Karlsruhe w ostatnich 5 meczach: 3-2
[color:"red"]Karlsruhe[/color] - Tubingen 78-86 [color:"green"]Karlsruhe[/color] - Wurzburg 69-66 Frankfurt - [color:"red"]Karlsruhe[/color] 108-64 [color:"green"]Karlsruhe[/color] - Berlin 70-68 [color:"green"]Karlsruhe[/color] - Schwelmer 105-89
Biorod pod lupe caly sezon Oldenburg prezentuje sie u siebie z statystyka 6-4 zas Karlsruhe na wyjezdzie 4-8.
W ostatnich 3 pojedynkach tych zespolow, zawsze wygrywal gospodarz.
[color:"green"]Karlsruhe[/color] - Oldenburg 77 : 74 [color:"green"]Karlsruhe[/color] - Oldenburg 90 : 80 [color:"green"]Oldenburg[/color] - Karlsruhe 90 : 75
Zestawiajac te wszystkie statystyki, wnioskuje ze wyraznym faworytem jest Oldenburg. Czy zgodza sie ze mna eksperci? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564 |
Udalo sie
Oldenburg - Karlsruhe 93 - 87
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591 |
Po bardzo dlugiej przerwie(sesja) witam ponownie. Dzisiaj OSF powinien bez problemó rozprawić się z Tubingen. Całe zło tego sezonu(kontuzje) jest już poza OSF. Ch. Williams cały czas w formie ostatnio Eff - 40, do tego Roller, Slijvancanin i Matinen i jest już poważne zagrożenie ofensywne. Brakuje jedynie kontuzjogennego Marasa, ale Badiane z Kruelem powinni sobie poradzić w tym meczu. Kurs niski raczej na "dokłądkę" do czegoś. Porażka mogłaby bardzo skomplikować sytuację mistrzów niemiec.
pozdrwiam brokstar
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
brokstar a co myślisz o drugim meczu Giessen46ers - BS Energy Braunschweig?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|