Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Wurzburg - Bonn

Jezeli nie teraz to juz nie wiem kiedy. Wracaja powoli do zespolu Djuric i wreszcie Nadjefi. W meczu z bardzo slabym Wurzburgiem nie moga juz zrobic 25 strat jak w ostatnich 4 meczach i to powinno wystarczyc do zwyciestwa. Czytajac ostatnio periodyki koszykarskie zajmujace sie niemiecka koszykowka rowniez dalo sie zauwazyc zdziwienie, ze Telekom tak slabno sobie radzi. Typowani na polfinal PO a nawet na wielki final spisuja sie fatalnie. Cale zlo zaczelo sie od kontuzji Nadjefiego i Jacksona. Kurs 1.75 oby wreszcie prestali tracic pilke za pilka.

AW 1,75

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 61
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 61
czesc wszystkim chialbym wszystkich ustrzec pewnie wiecie ze ta liga to jeden wielki walek nigdy wzyciu niegrajcie tej sprzedawczykowej ligi pozdro

Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Zapewne chodzi Ci o dzisiejsze spotkanie Trier - Schwelmer.
Kurs 1.20 na Trier.
Zagrałeś nie na umiejętności drużyn tylko na kurs. Wystarczyło spojrzeć na tabele taką bardziej szczegółową, że z Trierem jest coś nie tak:
13
TBB Trier
17
6
11
12 : 22
1275
1376
-101
4-5
2-6
4-6
- 6 <--- ta pozycja to seria ekip(wliczona porażka ze Schelmem).
Poza tym Trier = B. Brown. Jak on trafia to drużyna walczy, jak gra słabo to przegrywa. W dzisiejszym meczu:
Brown, B.
5/9 <-- za 2
-
0/7 <--- za 3
5/16
31% <-- % z gry
6 To
Statystyki jak na lidera fatalne.
Możesz napisać mądry jesteś bo piszesz po meczu.
Zobacz staty Browna z przedostatniego meczu:
BROWN, Brian
18
4-5 za 2
80.0%
0-0
0.0%
1-6 za 3
16.7%
5-11
45.5%.
Tutaj niby dobra skutecznośc za 2 ok. Tylko, że zarobił je jak to w NBa mawiają Smietnikowo czyli jak mecz był już rozstrzygnięty.

Staty z meczu z Albą gdy przegrali ledwie 2-ma punktami:
BROWN, Brian
25
1-4
25.0%
0-0
0.0%
5-10
50.0%
6-14
42.9%
8-10
1 To
Tutaj też się nie popisał kto inny szarpał wynik. Jak widzisz Brązowy rozgrywacz gra słabo i dlatego Trier przegrywa.
Schwelm przestał być chłopcem do bicia, beniaminek zaczął grać rozważniej(zamęczyć Browna) i mają już 2-ą wygraną z rzędu. Ogólnie liga niemiecka to tzw.liga strzelców. Jeden lider który ma zdobywać bardzo dużo pktów koło 30 i w górę i reszta. Wyłączam z tego OSF, Koln, Bonn, GHP i Albe czyli czołówkę. Zobacz na drużyny eligowe, tam bilansowanie ekip jest lepsze 4-6 a czasami nawet 7 zawodnikó zdobywa 8 lub więcej punktów. Zawsze najłatwiej powiedzieć wał, a gdybyś przestudiował suche statystyki byś 10 razy się zastanowił czy na to postawić.

pozdrawiam brokstar

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
WYJATKOWO SIE WLACZE--BROKSTAR ZAPOMNIALES DODAC ZE schwelmerki zakontraktowaly kilku nowych zawodnikow w ostatnim czasie+ na schonen dunk zdecydowana wiekszosc typowala zwyciestwo schwelmow (faktm ze byli to w wiekszosci ich kibice) ale nie da sie ukryc ze wczoraj ten mecz byl po tym kursie zdecydowanie no bet , wiem ze niemiaszki graly 2 z handi w jakims booku choc nie mam pojecia w jakim moga byc w ogole handi na niemieckiego kosza, chyba ze jakis lokalny

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,362
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,362
carola B&W miało wczoraj handi +10.5 na Schwelmów, swoją drogą tak easy handicap mi juz dawno nie wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Witam to mój pierwszy post w tym dziale. Zasada "pierwszy trafiony" zobaczymy???

Schwelmer - Frankfurt @ 1
Po pieknych zwycięstwach na Frankfurcie być może kolejne o najwyższym kursie.
Po porażkach przciwko Trier oraz Giesen gdzie sporo zarobiliśmy przchodzi zdecydowanie słabszy rywal.
Tym razem jest to ostatnia 16 drużyna ze Schwelm. Jej dorobek to 8:32 w koszach 1459:1700.
Frankfurt Skyliners 6 pozycja 24:14 w koszach 1566: 1444. Ale te statystyki bledną w porównaniu z kontuzjami jakie wciąż trapią drużynę z Frankfurtu.
Trener Didin spodziewa się ciężkiego i nieprzyjemnego spotkania jednak twierdzi że kontrolowanie ofensywy i twarda gra w obronie może sporowadzić drużyne na scieżkę zwycięstw.
We Frankfurcie nie zagrają Williams, Panteliadis i Sljivancanin wciąż nie trenują zabraknie również Badiane. Prawdopodobnie będzie jedynka ale granie max jak w poprzednich kolejkach nie wchodzi w grę.
--- Typ 1 --- Stawka 4/10 ---


Zaraz wkleje coś z hiszpani.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
artland dragons na ostatnim treningu w 6 - 4 zawodnikow kontuzje -dzisiaj w koloni jak dla mnie na straconej pozycji, info o kontuzjach znajdziecie na stronce artlandow

Dołączył: Aug 2003
Posty: 274
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 274
Moze mi ktos powiedziec co sie stało w meczu Koln z Artland bo nie znam niemieckiego

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Goście nie przyjechali wogóle na mecz, a więc zwrot.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Quote
Goście nie przyjechali wogóle na mecz, a więc zwrot.

A od kiedy to mozna tak sobie na mecze nie jeździc ?

Wynik meczu 2:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> !!! dla gospodarzy co ujęte juz jest w tabelach na niemieckich stronach.

Np.tu http://sport.ard.de/sp/basketball/bundesliga/spieltag/

Przy równoczesnej porażce Alby druzyna Koln została liderem.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
czy moze mi ktos powiedziec jak rozliczaja ten mecz buki?zwrot czy po prostu 2:0?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
czy moze mi ktos powiedziec jak rozliczaja ten mecz buki?zwrot czy po prostu 2:0?

zwrot heh z tym 2:0 dobre bylo:)

Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
B
member
member
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
hej moze powie mi ktos jak jeste w B&W,bo wczoraj przelozono mecz Cibony VIp,a to ostatni na moim kuponie i kasa w kieszeni!!!!Co oni robia w takich sytuacjach??

Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
B
member
member
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
a tak wogole to fart z tym ludwigsburgiem wczoraj juz myslalem ze wtopa ,a tu po dogrywce win!!!!!!!!!!!!

Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
B
member
member
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
Dzis Ludwigsburg za 1.45 ,tylko czy nie ma zadnych oslabien???Moze ktos mi odpowie,jezeli ma informacje!!

Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
B
member
member
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
uzasadnienia walcza o jak najlepsza pozycje przed olayoff,a leverkuse o pietruche!!!

Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
Ucichl cos ten temat a wiec zaserwuje znawcom pytanie na odzycie: czy kurs 1.45 na 1 w meczu Oldenburg - Karlsruhe jest warty zagrania za grubsza kase? Nie jestem na biezaco w tej lidze, zasugerowalem sie wylacznie statystykami.

Oldenburg w ostatnich 5 meczach: 4-1

[color:"green"] Oldenburg[/color] - Giessen46ers 85-75
Trier - [color:"green"] Oldenburg [/color] 67-74
Bamberg - [color:"green"] Oldenburg[/color] 71-85
Leverkusen - [color:"green"] Oldenburg[/color] 88-98
Braunschweig - [color:"red"] Oldenburg [/color] 77-76

jak widac efektywne 3 wygrane na wyjezdzie


Karlsruhe w ostatnich 5 meczach: 3-2

[color:"red"]Karlsruhe[/color] - Tubingen 78-86
[color:"green"]Karlsruhe[/color] - Wurzburg 69-66
Frankfurt - [color:"red"]Karlsruhe[/color] 108-64
[color:"green"]Karlsruhe[/color] - Berlin 70-68
[color:"green"]Karlsruhe[/color] - Schwelmer 105-89



Biorod pod lupe caly sezon Oldenburg prezentuje sie u siebie z statystyka 6-4 zas Karlsruhe na wyjezdzie 4-8.

W ostatnich 3 pojedynkach tych zespolow, zawsze wygrywal gospodarz.

[color:"green"]Karlsruhe[/color] - Oldenburg 77 : 74
[color:"green"]Karlsruhe[/color] - Oldenburg 90 : 80
[color:"green"]Oldenburg[/color] - Karlsruhe 90 : 75


Zestawiajac te wszystkie statystyki, wnioskuje ze wyraznym faworytem jest Oldenburg. Czy zgodza sie ze mna eksperci?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
Udalo sie

Oldenburg - Karlsruhe 93 - 87

Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Po bardzo dlugiej przerwie(sesja) witam ponownie.
Dzisiaj OSF powinien bez problemó rozprawić się z Tubingen. Całe zło tego sezonu(kontuzje) jest już poza OSF. Ch. Williams cały czas w formie ostatnio Eff - 40, do tego Roller, Slijvancanin i Matinen i jest już poważne zagrożenie ofensywne. Brakuje jedynie kontuzjogennego Marasa, ale Badiane z Kruelem powinni sobie poradzić w tym meczu. Kurs niski raczej na "dokłądkę" do czegoś. Porażka mogłaby bardzo skomplikować sytuację mistrzów niemiec.

pozdrwiam brokstar

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696

brokstar a co myślisz o drugim meczu Giessen46ers - BS Energy Braunschweig?

Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,320 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,210
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1