Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Ja dziś zagrałem Artland - ALBA 1..kurs 2,44
do tego dorzuciłem Clermont - Paris 1..kurs 2,81
za 20 E
182 do przodu huuuuuura:)

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Dzis delikatnie na Koln. 3 slabe wystepy pod rzad i chyba starczy. 5/10 po kursie 2.00. Koeln zasluguje na wyzsze miejsce niz 6, ale pamietajmy ze jest to najgorsza do typowania liga koszykarska.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Zmiana decyzji z powodu kontuzji waznego gracza(byc moze 2) w Koeln. Nie zagra Edwards i nie wiadomo co z Sasa Obradovicem.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
witajcie

odpuszczam narazie myslenie o Eurolidze po wczorajszym CSKA, zajmuje sie teraz ligowymi wydarzeniami, a w Niemczech oczywiscie Final Four Pucharu Niemiec.

7.05 16:00 Koln - Ludwigsburg ... 1 ... 1,50 .. BAW

7.05 18:30 Opel Skyliners - Bonn ... 1 ... 1,50 .. ADMIRALBET

Final Four jest rozgrywane we Frankfurcie w hali druzyny Opel Skyliners, dlatego mysle ze gospodarze nie powinni miec wiekszego problemu z pokonaniem przed wlasna publicznoscia bedacego w glebokim kryzysie Telekomu Basket Bonn. Drugi polfinal to niespodzianka obecnego sezonu druzyna z Koln ktora zajela 3 miejsce w sezonie zasaadniczym spotka sie z Ludwigsburgiem, z ligowym sredniakiem ktory zajmuje miejsce w okolicach 10. Mecz dla tych druzyn rozgrywany na neutralnym boisku, wieksze umiejetnosci na pewno po stronie druzyny z Cologne. Final Four faworyci nie maja sie co oszczedzac pierwsze mecze PLAY OFF o mistrzostwo dopiero 15.05, przypomne ze sezon zasadniczy skonczyl sie z koncem kwietnia.

Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
Post deleted by amkwish

Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
Post deleted by amkwish

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
-6 zaczyna sie 4 kw.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
81 : 84 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dostalem po dupie, jak zwykle niemiecki kosz potwierdza regule, NIE GRAJ !!

Dołączył: Aug 2004
Posty: 592
addict
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 592
heh..wczoraj CSKA, dziś Skyliners porażka, niby własny parkiet, niby wysoka stawka meczu, niby lepszy personalnie skład, a tu jednak w decydującym momencie graczy jakby spętało, ale..w końcu to zawsze tylko sport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />...

Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
Post deleted by amkwish

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[color:"red"]Temat otwarty - prosze o zachowanie zgodne z regulaminem forum [/color]

[color:"green"] Przypominam,ze w tematach działu "Parkiet koszykarski" nie prowadzimy <quasi-czatu> ,tak wiec wszystkie posty kwalifikujące sie na <quasi>,a pojawiajace sie na "Parkiecie",beda traktowane jako zasmiecanie tematów !
[/color]


Last edited by amkwish; 07/05/2005 21:24.
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
dziekuje ze pozwoliliscie mi wrocic dzieki bardzo

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
@Bartnik1

Mam tylko jedna prośbe - powsciągaj swoje emocje,a jezeli nie jesteś w stanie:-),to wyrażaj je w inny sposób i wszystko bedzie w porządku.

A nawiasem mówiąc to ja juz dawno oduczyłem sie stawiać na szwabski basket,chociaż bardzo sobie cenie wiedze i opinie Brokstara.
Ta liga rzeczywiscie może wyprowadzic z równowagi:-)

Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Moim zdaniem dziś Ludwiki 1. Po pierwsze wlasna hala i gra szybkim atakiem. Dobra zbiorka na wlasnym koszu i dobra transmisja do ataku bedzie kluczowa w tym meczu. Alba ma dobrych zawodnikow obwodowych ale nie tak szybkich jak u gospodarzy. Żywioł vs wyrachowanie. W tym meczu stawiam na żywioł. Seria 4-2 dla ALBY
@2.70 Ludwiki

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
Moim zdaniem dziś Ludwiki 1. Po pierwsze wlasna hala i gra szybkim atakiem. Dobra zbiorka na wlasnym koszu i dobra transmisja do ataku bedzie kluczowa w tym meczu. Alba ma dobrych zawodnikow obwodowych ale nie tak szybkich jak u gospodarzy. Żywioł vs wyrachowanie. W tym meczu stawiam na żywioł. Seria 4-2 dla ALBY
@2.70 Ludwiki
witam brokstar...
Nie chcialbym sie wtrącać...w końcu to Ty jestes specem od kosza naszych zachodnich sąsiadów ale Ludviki(takie jest moje odczucie)straciły animusz z pierwszej fazy sezonu zasadniczego...
widziałem w akcji w zeszłym sezonie w naszej lidze gajka o nazwisku Green i twierdze ,że on nie gra szybkiej koszykówki...jest b.przecietny,jak idzie gra zespołowi to on tez cos gra ale potrafi też zagrać b.słabe zawody a w Czarnych zdarzało mu sie to dość czesto...
co innego Giedraitis...wspaniały koszykarz i ciesze sie ,ze może znowu pokazywać to co grał w naszym kraju...
Ale obrońcy Alby potrafią zając sie nim...tylko ,że 1.5 na AW to mało i traktuję mecz jako no bet...bardzo wątpie by udało sie Ludvikom wygrać cokolwiek...
dla mnie dzis zdecydowany no bet...
za 1.5 Alby nie zagram chocby dlatego bo potrafiła przegrać w tym sezonie nie tylko w Ludwigsbourgu...

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
alba under 164,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2002
Posty: 212
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 212
Quote
Seria 4-2 dla ALBY
W niemieckim baskecie play-off grają do trzech zwycięstw.
Dzisiaj ALBAtrosy kończą swój ćwierćfinał. Dla mnie Ludwiki nie postawią oporu w Berlinie. Gram z handi -10,5 Alba

Dołączył: Jun 2005
Posty: 49
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 49
Co sadzicie o dzisiejszym polfinale Opel Skyliners - Alba Berlin?

Mysle ze tym razem Opel wygra u siebie i nie da ciala jak ostatnim razem... Jak myslicie grac 1 ?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
?
addict
addict
? Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
Quote
Co sadzicie o dzisiejszym polfinale Opel Skyliners - Alba Berlin?

Mysle ze tym razem Opel wygra u siebie i nie da ciala jak ostatnim razem... Jak myslicie grac 1 ?
to raczej 1-wlasny parkiet duzo daje.Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
jaki jest wynik w te chwili?
tzn kto prowadzi w serii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa), 1,262 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,548
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1