Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Gram delikatnie na 1 w połączeniu z wariatami z hokeja. Brunszwik to ekipa włąsnego parkietu a 46-tki graa u siebie szybko i widowiskowo. Przemawia za nimi też to, że walczą o miejsce 3 przed PO. Tak więc zwycięstwo powinno być koło +10 tak jak w meczu OSF. Tak przewiduję.

pozdrawiam brokstar

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Ile druzyn spada lub walczyw barazach? Moze ten Braunschweig i Tubingen o cos jeszcze walcza?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Wlaczy sie zawsze a mecze na których bedzie Brunszwik robił pkty to chyba 2 następne(opcjonalnie będą te punkty robić) Schwelmer, K`ruhe oraz Wurzburg. Jak na 5 ostatnich gier zespoły w miarę(2 pozostałe mecze to OSF i młode i drapieżne Ludwiki). Wiadomo, że zaczynają się tu czyste spekulacje i że to "tylko" sport ale wydają mi się dość oczywiste dzisiejsze 1. Co do Tubingen to nie sądzę, żeby spadli jest to praktycznie niemożliwe. Głównym kandydatem do spadku jest Schwelmer ale tuż za nimi TSK Wurzburg. Dużo musiałoby się wydarzyć, żeby te drużyny uniknęły spadku. Po prostu za mało wygrywały u siebie, żeby marzyć o pozostaniu w ekstraklasie. Poza tą 2-ką praktycznie wszystkie ekipy wygrały połowę domowych meczów, plus coś uszczknęły na wyjazdach. W ich wypadku mamy 24% powodzenia u siebie zdecydowanie za mało. To jeżeli chodzi o spadki wszystko. Zupełnie na marginesie to ciekawie wygląda sprawa na zapleczu ekstraklasy, mocne ekipy na czubie i dobre składy.

pozdrawiam brokstar

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Brokstar mysle o handi w tych mecach bo tylko tak gram kosza ,a jest w obu meczach -8.Zastanawiam sie czy zagrac Opel.Gram progresja.To moj przedostatni etap i musze zagrac dosc grubo i nie wiem czy wziac ten mecz czy nie....

Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Italo powiem Ci tak OSF wygląda kusząco, ale zawsze jest jakieś.... ale. Tubingen wcale dużo na wyjazdach nie przegrywa. Z drugiej strony OSF raz tylko wygrał u siebie mniej niż 9. OSF musi wygrać dość wysoko bo nawet małe pkty mogą się liczyć przy udziale w PO(rozstawienie miejsc).
Williams = 30 Eff i Roller 20 Eff i będzie lux malina i złamią linię. Ale wiesz Italo decyzja zawsze należeć będzie do Ciebie.

pozdrawiam brokstar

P.S. Ja osobiście uwielbiam H2H grać:) co bardzo dziwi Amkwisha tongue.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
OPEL sie popisal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
mam nadzieje, ze Ci co dali mecz zauwazyli , ze w GB mozna bylo go grac jeszcze o 16:17, choc mecz zaczal sie o 15:00... ja niestety mialem info, ze zaczyna sie o 17:00 i zwalilem kompletnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> mam nadzieje, ze nie wtopiliscie jak ja i daliscie kontry na GB... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Co do Opla to teraz ładnie sobie pogmatwali sprawę. Bernd Kruel w 2 minuty 3 faule i 3 straty, Badiane straty, koszmarny procent osobistych, no i na sam koniec 4 ostatnie akcje to rzuty za 3. Po jaką cholerę skoro było jeszcze 2.30 do końca. Całe szczęście(dla mnie), że Leksands wygrało dopiero po OT. Mimo wszystko jestem w..... . Takie życie bukmacherskie co wygrałem na EL MŚ oddałem w 60% dziś.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Na jutro gram High Stake Opla. Mecz walki się zapowiada i zdziwiłbym się gdyby poraz kolejny u siebie umoczyli mistrzowie Niemiec mecz. 7/10

Drugi mecz Trier z Ludwikami.
Tutaj low stake na gości którzy co prawda przegrali ostatnie 3 mecze(ale z kim:) ) i nadal nie są pewni "ósemki". Kurs godny. Już nie raz ta drużyna pokazała, że potrafi walczyć na całego. Pamiętajmy również o ich szybkiej grze w ataku i dość dobrej jak na ligę europejską transmisje obona/atak i v-v. Tak więc 3/10.

Treaz już na dobre poświęcam czas na ligi koszykarskie.

Tabela:
1 ALBA BERLIN 27 40 : 14 +194
2 Köln 26 38 : 14 +135
3 GHP Bamberg 27 36 : 18 +110
4 OPEL SKYLINERS 26 34 : 18 +194
5 Giessen46ers 27 34 : 20 +126
6 Artland Dragons 27 32 : 22 +141
7 Telekom Bonn 26 30 : 22 + 25
8 Ludwigsburg 26 30 : 22 - 19
---------------------------------------------
9 Oldenburg 24 26 : 22 + 75
10 BG Karlsruhe 27 24 : 30 -116
11 TBB Trier 26 22 : 30 - 82
12 Braunschweig 27 20 : 34 - 89
13 Tübingen 27 20 : 34 - 83
14 Bayer Lever. 27 18 : 36 - 64
---------------------------------------------
15 TSK Würzburg 27 12 : 42 -197
16 Union Schwelm 27 8 : 46 -350

1/2 miejsce Alba lub Koeln. Wszystko będzie zależalo od bezpośredniego spotkania. Osobiście stawiam na Albę
3 OSF - Mimo wszystko OSF wywalczy to miejsce.
4 GHP - Drużyna z charyzmatycznym trenerem ale niezbyt dobrze zbilansowanym składem.
5/6/7/8 Giessen/Dragoni/Bonn/Ludwiki chyba też w takiej kolejności ale to trudne do typowania.
Poza PO Oldenburg
Spadek z ligi nie trzeba za dużo mówić. Drużyna z miasta w którym wychował się największy gwiazdor europejskiej koszykówki(Nowitzki) - Wurzburg. Spadek spowodowany olbrzymimi kłopotami finnsowymi tego zespołu.
Drugi spadkowicz to oczywiście Schwelmer ale to już wiadome było od 3-4 kolejek(10 porażek pod rząd).

Ciekawie będą wyglądały mecze PO między możnymi tej ligi a Ludwikami. Nie ważne która ekipa, oni są bardzo nie wygodni.

pozdrawiam brokstar

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja wczoraj dalem na giessen i na franakfurt ktory gra dzis i licze ze mnie nie zawiedzi, choc troche dziwie sie ze kura wynosil 1,4 ale to puscilem i licze na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
a juz mamy nowa kolejeczke w BBL wiec trzeba mysle zastanowic sie nad nia.......
w kolejeczce tej dwie najslabsze ekipy graja na wyjazdach
Wurzburg gra z Oldenburgiem dotychczas goscie nie sprostali Oldenburgowi ani razu grajac zarowno u siebie jak i na wyjezdzie sa zespolem naprawde slabym wiec zwyciestwo gospodarzy mozna spokojnie postawic.....
w drugiej parze graja Giants z leverkusen ze slabym ostatnim
Schwelmerem basket tu akurat obydwie ekipy nie zachwycaja
goscie to juz 10 spotkan pod rzad w plecy jak nie wiecej
leverkusen co prawda wiele wiecej nie ugralo w lidze ale jak wygrywac to z kim???????jak nie z outsaiderem...!
jesli ma ktos moze jakies info o zespolach to bede wdzieczny!!!!

Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
28 Kolejka BuBLa:

Berlin Alba - Köln RheinEnergie(16.04 g. 18.30)
Tak jak pisałem mecz o pierwsze miejsce i moim zdaniem gospodarze wygrają ten mecz zapewniając sobie pole pos przed PO. Spotkają się dwie ekipy, które mają inną filozofię na grę. REK grają bardziej zespołowo, natomiast gospodarze dużo więcej akcji grają indywidualnie(więcej improwizacji). Jedną znaczącą przewagą Alby jest to, że lepiej grają na deskach co w tym meczu będzie bardzo ważne. Moim zdaniem bardzo ważnym ogniwem będzie Demirel, który musi zamęczyć leciwego rozgrywacza Sase Obradovica. Już w kilku meczach gdy Sasa był mocno kryty grał bardzo przeciętnie.

Bonn Telekom Baskets - Karlsruhe BG ICELINE(16.04 g. 19:30)
Głupia porażka Bonn w ostatniej kolejce(beznadziejna ostatnia karta, brak wykorzystania ilości fauli przeciwników) skomplikowała nieco ich sytuację. W tym meczu porażka może oznaczać wypadnięcie poza pierwszą 8-kę. Przy tym składzie personalnym byłoby to "wyczynem" nie lada. K`ruhe po niezłym początku sezonu, później grało już bardzo przeciętnie. Tak więc Home Win i to raczej niezagrożone.

Braunschweig BS Energy - Frankfurt Opel Skyliners(16.04 g 20.00)
Brunszwik w ostatnim czasie zrobił kilka niespodzianek i już praktycznie o nic nie grają. Opel gdy wygra ten mecz przybliży się do 3 miejsca przed PO. OSF lepeij radzą sobie na obwodzie, w pomalowanym, półdystansie oraz na linii rzutów wolnych. W FTs Brunszwik ledwo przekracza 60% co jest wynikiem dość słabym. Zapowiada się kolejny znakomity mecz specjalisty od double-Double--> C.Williamsa.

Oldenburg EWE Baskets - Würzburg TSK (16.04 g. 20.00)
EWE po szczęśliwym zwycięstwie nad Bonnem mają jeszcze szanse na "8". Gdyby przegrali ten mecz byłby no bet. Teraz sytuacja się zmieniła diametralnie. Wurzburg pogodzony już ze spadkiem, wygrywa mecze tylko ze słabymi ekipami Leverkusen, Schwelmer, Tubingen. Na wyjazdach spisuje się słabo. Zresztą dokładnie tak samo jak.........w domu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

Artland Dragons - Tubingen Walter Tigers(16.04 g. 20.00)
Typowy home team grać będzie ze średniakiem. Wygrana Artlandu może im zapewnić Play-offy. Jednak widać, że Tubingen umie powalczyć na wyjazdach. TWT bardzo dobrze grają na deskach i to ich olbrzymi atut, czyli tzw. punkty drugiej szansy. Jeżeli gospodarze to wyeliminują to powinni wygrać. Ja osobiście pograłbym ten mecz na jakimś live-becie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Na niedziele typy w sobote

pozdrawiam brokstar

Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
witam

co myslicie o typie ?

OLDENBURG - WURZBURG ...( hc 0 : 8,5 ) ... 1 ... 1,85

Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
B
member
member
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
dla mnie no bet! a co bedzie jezeli wygraja 8.wole wziasc czysta 1 za 1.30!

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Jebane Bonn.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
racja racja jak napisalem w piateczek oldenburg gral ze slabiutkim wurzburgiem i poszlo jak po masle
dziekuje i milej nocki

Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
Quote
witam

co myslicie o typie ?

OLDENBURG - WURZBURG ...( hc 0 : 8,5 ) ... 1 ... 1,85

SUPER !!!

84 : 68 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
gratulacje goldi cos z niedzieli moze?????????

Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
Witam,
Polecam dzis jeden typ z ligi nimieckiej

17:00 ... Leverkusen - Schwelm ... 1 ... 1,30

Leverkusen ostatnio ciagle porazki, spadlw tabeli az na 3 miejsce od konca, dzisiaj musi wreszcie sie przelamac,a szansa na to jest ogromna, gdyz przeciwnikiem jest ajgorsza druzyna w tabeli, ktora juz dawno pogodzila sie sze spadkiem i nie ma najmniejsych szans na utrzymanie. Leverkusen w przypadku dzisiejszego zwyciestwa zapewnia juz sobie utrzymanie, do tego potencjal zespolu jest zdecydownie po sttronie gospodarzy, zespol wpadl w tottalny kryzys przegrywjac wiele meczy z rzedu, w koncu trzeba to przerwac, kurs naprawde warty zagrania.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
Quote
Witam,
Polecam dzis jeden typ z ligi nimieckiej

17:00 ... Leverkusen - Schwelm ... 1 ... 1,30

Leverkusen ostatnio ciagle porazki, spadlw tabeli az na 3 miejsce od konca, dzisiaj musi wreszcie sie przelamac,a szansa na to jest ogromna, gdyz przeciwnikiem jest ajgorsza druzyna w tabeli, ktora juz dawno pogodzila sie sze spadkiem i nie ma najmniejsych szans na utrzymanie. Leverkusen w przypadku dzisiejszego zwyciestwa zapewnia juz sobie utrzymanie, do tego potencjal zespolu jest zdecydownie po sttronie gospodarzy, zespol wpadl w tottalny kryzys przegrywjac wiele meczy z rzedu, w koncu trzeba to przerwac, kurs naprawde warty zagrania.

Spokojnie weszlo, mecz od poczatku pod dyktando gospodarzy, tak jak pisalem wielki faworyt w tym meczu tylko jeden a kurs 1,30 przepiekny jak na taki mecz

Leverkusen - Schwelm ... 95 : 58 ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
gratulacje goldi ............. sobie tez gratuluje zaplanowalem te dwa mecze w piatek ....oldenburga i bayer ..... ale niestety dalej juz nie komentuje.........
fajnie ze te dwa weszly jak w maslo za przystepna cene jak by nie bylo......
za tydzien nastepna kolejeczka i znow sie moze cos wymysli
dobranoc

Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, burbon, forty, Sensei, rymoholik), 1,798 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,312
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1