|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 370
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 370 |
Obecnie jest 2:1 dla Opla, ale wszystkie 3 mecze jak dotychczas wygrywali goscie :/ Ciekawie wyglada mecz w drugiej parze Giessen z Bambergiem, 2:1 dla Bamberga, dotychczas wygrywali tylko gospodarze, ale w ostatnim meczu Giessen ponioslo kleske 85:47 i nie jestem pewien czy sie podniosa. Moze ktos ma jakies propozycje co do wynikow ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
mam dziwne przeczucie ze dzisiaj alba nie przegra wiecej niz 3 punktami, a tak naprawde mysle ze pokonaja opla , 2 bardzo wyrownane zeespoły jak do tej pory pokazuja wyniki decyduje dyspozycja dnia , a czesto nawet dyspozycja kwarty, swietna 2 kwarta bodaj w wykonaniu alby w meczu numer 2 - dzisiaj podobnie jak przed meczem numer 2 leca kursy na bewie na opla choc nie tak mocno jak wtedy , czy alba ma mozliwosc w ogole sie podniesc i czy ma kim , na pewno szewczyk garris mamic ciagle graja strasznie nierowno + stanojewicz, brown i juz mamy dobra 5 , alba wtopila mecz u siebie przez 1 kwarte na -10 , ale takze przez kolosalna roznice w skutecznosci za 2 punkty 42% do 65%, nie powtorzy sie chyba takze sytuacja z bezsensownym wpuszczeniem saszy leutloffa ktory mogł rozstrzygnac o wygranej alby a zaliczyl 1/3 za 2 i 0/2 osobiste + strata i juz mamy komplet dzisłan młodego zawodnika
nie spodziewam sie takze mimo wszystko ze powtorza swoje dokonania dzsiaj slivancanin i matinen -= obaj odpowioednio po 3x3 oraz po 11 punktow na dobrej skutecznosci , wydaje mi sie ze duzo wiekszy potencjal tkwi w zawodnikach alby niz pokazali w meczu numer 3 --a frankfurterki juz raczej nie stac na lepsza gre moim zdaniem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 829
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 829 |
pierwszy mecz finalowy, jak dla mnie dobry kursik na +5 handi dla opla na dzien dobry za 1,9 w toto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
pierwszy mecz finalowy, jak dla mnie dobry kursik na +5 handi dla opla na dzien dobry za 1,9 w toto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a ja tam uwazam ze dzisiaj Bamberg wygra... Od rozpoczecia PO nie przegrali meczu u siebie i w tym sezonie wygrali z Oplem roznica prawie 20 pkt... Najlepiej by bylo jakby wygrali 4 lub 3 punktami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591 |
GHP Bamberg - Opel Skyliners Frankfurt Powtórka finału sprzed roku. Z tym wyjątkiem, że tym razem przewagę parkietu ma GHP. W dzisiejszym meczu gram 1. GHP ma lepiej zbilansowany skład(co jak na ligę niemiecką jest rzadkością). Dirk Bauremann stworzył zespół grający koszykówkę INSIDE/OUTSIDE przez co potrafią rozciągnąć obronę przeciwnika. Gra Opla to przede wszystkim 3 graczy. Każdy kto chociaż raz obstawiał mecz OPLA doskonale wie o których zawodników chodzi. Prawdopodobnie w tym meczu Archibong zrobi wszystko żeby zajlepszy gracz OPLA Williams złapał szybko faule i grał bardziej zachowawczo. Typ na mecz: 1 @1.50 Typ asian: (-5) 1 @1.90 Typ na zw. serii: 1 Typ na finały: 4-2
pozdrawiam brokstar
|
|
|
Link skopiowany do schowka