Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
#256733 10/06/2005 12:05
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Quote
Quote
Hehe, to samo co wczoraj ...
Zajebiście się to czyta ...Szkoda tylko ,ze nie wiecie nawet ,ze oba zespoły graja w tej samej hali.Takze takie pojecie jak "gospodarz" jest tu bez znaczenia.
A mecz wygra Real nie ma innej opcji

Heh chyba jednak pojęcie gospodarz ma znaczenie - ot chociażby więcej kibiców ma prawo wejść - tak jak jest w Mediolanie na San Siro.
Dokładnie, hala może i ta sama, ale publiczność już niekoniecznie...

Bonus: Unibet
#256734 10/06/2005 12:16
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
i ten argument łatwo podwazyc
Jak dotychcza w "serii" jest 1 do 2 na korzyść "gości"
i co wy na to panowie ?

#256735 10/06/2005 12:31
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Jeszcze dodam ,ze hala Palaciovisalegre ma pojemnosc 15 tys i po frekwencji jaka widzialem na ich meczach w eurolidze to smiem watpic aby kibice studentow wypełnili ja chociaz w połowie...

#256736 10/06/2005 12:38
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
A ja Ci powiem drogi kolego, że fakt iż Real prowadzi w serii 2:1 nie jest równoznaczny z tym iż kolejne spotkanie również padnie ich łupem.
Dodam tylko, że od roku 2003 (wcześniejszymi danymi nie dysponuję) w spotkaniach pomiędzy tymi drużynami w któerych to EStudiantes pełnił rolę gospodarza nie zdarzło im się przegrać w regulaminowym czasie z Realem. Studenci odnieśli w tym czasie 3 bardzo przekonujące zwycięstwa, a 2 spotkania zakończyły się remisami.

#256737 10/06/2005 12:40
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Tak jak przypuszczałem Sportingbet znowu zrobił mały odchył w ofercie na koszykówkę i za studentów daje kurs 1.8, zaś z handi (-1) już 1.909.
I właśnie ta druga opcja to mój typ namber łąn na dzisiejszy dzień.

#256738 10/06/2005 13:14
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Quote
A ja Ci powiem drogi kolego, że fakt iż Real prowadzi w serii 2:1 nie jest równoznaczny z tym iż kolejne spotkanie również padnie ich łupem.
Dodam tylko, że od roku 2003 (wcześniejszymi danymi nie dysponuję) w spotkaniach pomiędzy tymi drużynami w któerych to EStudiantes pełnił rolę gospodarza nie zdarzło im się przegrać w regulaminowym czasie z Realem. Studenci odnieśli w tym czasie 3 bardzo przekonujące zwycięstwa, a 2 spotkania zakończyły się remisami.

Widze tomo ze jestes kolejnym milosnikiem statystyk H2h .
To jest dobre w tenisie czy innych sportach indywidualnych ,ale nie ma zadnego przełozenia w sportach zespolowych (przynajmniej dla mnie).Radze porownaj sobie kadry obu zespolow z zeszlego sezonu z obecnymi.
Swoja ocene mozliwosci obu ekip opieram tylko na podstawie tego co widzialem w rozgrywkach euroligi .Dla mnie zespolem zdecydowanie lepszym jest real
Wprawdzie graja teraz bez Bennett'a ale doszedl za to Hamilton tez niezly strzelec.
Ciekawych informacji dostarczaja tez statystyki poprzednich spotkan.W drugim spotkaniu wygranym przez Estu lider Realu Bullock spedzil na parkiecie tylko 18 min(5 fauli).W pozostalych dwoch wygranych meczach odpowiednio 39 i 31 min.Widac ze jego obecnosc na boisku jest niezbedna dla Realu. Przeciwnicy tez o tym dobrze wiedza i zrobia wszystko aby wylaczyc go z gry .Ja stawiam na real a jak bedzie to zobaczymy .

#256739 10/06/2005 13:20
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Moim zdaniem Real w handi powinien sie zmiescic.

#256740 10/06/2005 13:32
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
To ja proponuję rzecz następującą:
Stawiajcie sobie na Real +3.5, ja mam postawiony Estudiantes -1, dzisiaj wieczorem studenci wygrywają 2-3 punktami i wszyscy jesteśmy szczęśliwi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A tak na serio mówiąc to takie są już uroki sportu i bukmacherki, nie mogą się wszyscy we wszystkim zgadzać.
Dzisiaj wieczorem część z nas będzie liczyć kase, a część płakać. I jak to zwykle bywa w tej sytuacji najszczęśliwsi będą bukmacherzy...

#256741 10/06/2005 19:43
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Gratuluję wszystkim, którzy stawiali na Real.
Mnie zgubiła chyba nadmierna wiara w możliwości Estudiantesu.
No ale jak tu myśleć o zwycięstwie kiedy stając na linii rzutów wolnych w 99% przypadków trafia się do kosza tylko jeden z dwóch wolnych.
Coś mi sie zdaje, że przejade sie do tego Madrytu i najpierw skopie dupy studentów a potem będę ich uczył jak się wolne rzuca.

Pewne jest jedno, mistrzem zostanie Tau Ceramica.

#256742 13/06/2005 11:27
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Kto Waszym zdaniem zostanie Mistrzem Hiszpanii?

Tau czy Real?

Pozdrawiam
Giertych

#256743 17/06/2005 09:38
Dołączył: Aug 2004
Posty: 86
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 86
Dziś Kolejny mecz w Hiszpani....

TAU CERAMICA vs REAL M

Jakieś przeciwskazania na stawianie na TAU są ?

#256744 17/06/2005 10:04
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
No moim zdaniem to Tau nie powinno mieć problemów ze zdobyciem tytułu,bo to naprawdę zrobiła się dobra drużyna,po słabym początku sezonu,pokazali swój potencjał i umiejętności.
Real to dziwna drużyna,ale chyba jednak nie podskoczą gospodarzom w ich hali,ja tam zagram jedynke z handi,zdecydowana wygrana TAU jak na mój gust.

#256745 17/06/2005 12:56
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716
Ja bym dal TAU za grubsza kase czyli za jakies 700zl tylko czy warto ?

#256746 17/06/2005 13:17
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Quote
Ja bym dal TAU za grubsza kase czyli za jakies 700zl tylko czy warto ?

Sam sobie musisz odpowiedziec na to pytanie.
Twoje pieniadze i Twoje ryzyko.
Ja gram Tau 9/10

#256747 17/06/2005 14:05
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716
Quote
Quote
Ja bym dal TAU za grubsza kase czyli za jakies 700zl tylko czy warto ?

Sam sobie musisz odpowiedziec na to pytanie.
Twoje pieniadze i Twoje ryzyko.
Ja gram Tau 9/10


Oczywiscie ze tak...
Mysle jednak iz nawet jels iTAU posiadloby gorszych zawodnikow od realu to grajac pierwszy mecz finalowy we wlasnej hali zrobiliby wszystko aby wygrac i to bylo by na + no ale przeciez TAU na pewno nie ma gorszych zawodnikow,to w koncu wicemistrz euroligi.

Mysle ze dam ceramice tylko nie wiem za ile jeszcze :/

#256748 17/06/2005 20:30
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
Tau Ceramika jestescie wielcy, prowadzic przez 26 minut meczy by pierwszy raz dac prowadzenie gosciom w 37 minucie i przegrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#256749 17/06/2005 20:33
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Brawo dla Ceramiki. Drugi mecz w Madrycie?

#256750 18/06/2005 08:53
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Quote
Drugi mecz w Madrycie?

Tia w Madrycie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Od wiekow serie playoff grane sa po dwa mecze na poczatku we wlasnych halach.

Wczoraj skandaliczne sedziowanie wypaczylo wynik w 4. kwarcie. Bullock wpadalo praktycznie wszystko, jutro to sie juz nie powtorzy bo Tau nie moze sobie pozwolic na druga porazke.

#256751 19/06/2005 14:56
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
Dzisiaj ostr i grubo na

TAU CERAMIKA po kursie 1,45 !!!!!!!!

Pozdro

#256752 22/06/2005 08:21
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
mysle ze dzis real - tau ceramica ( hc 0:5.5) wart zagrania na gosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, aker, Sensei, betowiec), 2,580 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,897
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1