|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Hehe, to samo co wczoraj ... Zajebiście się to czyta ...Szkoda tylko ,ze nie wiecie nawet ,ze oba zespoły graja w tej samej hali.Takze takie pojecie jak "gospodarz" jest tu bez znaczenia. A mecz wygra Real nie ma innej opcji Heh chyba jednak pojęcie gospodarz ma znaczenie - ot chociażby więcej kibiców ma prawo wejść - tak jak jest w Mediolanie na San Siro. Dokładnie, hala może i ta sama, ale publiczność już niekoniecznie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714 |
i ten argument łatwo podwazyc Jak dotychcza w "serii" jest 1 do 2 na korzyść "gości" i co wy na to panowie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714 |
Jeszcze dodam ,ze hala Palaciovisalegre ma pojemnosc 15 tys i po frekwencji jaka widzialem na ich meczach w eurolidze to smiem watpic aby kibice studentow wypełnili ja chociaz w połowie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
A ja Ci powiem drogi kolego, że fakt iż Real prowadzi w serii 2:1 nie jest równoznaczny z tym iż kolejne spotkanie również padnie ich łupem. Dodam tylko, że od roku 2003 (wcześniejszymi danymi nie dysponuję) w spotkaniach pomiędzy tymi drużynami w któerych to EStudiantes pełnił rolę gospodarza nie zdarzło im się przegrać w regulaminowym czasie z Realem. Studenci odnieśli w tym czasie 3 bardzo przekonujące zwycięstwa, a 2 spotkania zakończyły się remisami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Tak jak przypuszczałem Sportingbet znowu zrobił mały odchył w ofercie na koszykówkę i za studentów daje kurs 1.8, zaś z handi (-1) już 1.909. I właśnie ta druga opcja to mój typ namber łąn na dzisiejszy dzień.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714 |
A ja Ci powiem drogi kolego, że fakt iż Real prowadzi w serii 2:1 nie jest równoznaczny z tym iż kolejne spotkanie również padnie ich łupem. Dodam tylko, że od roku 2003 (wcześniejszymi danymi nie dysponuję) w spotkaniach pomiędzy tymi drużynami w któerych to EStudiantes pełnił rolę gospodarza nie zdarzło im się przegrać w regulaminowym czasie z Realem. Studenci odnieśli w tym czasie 3 bardzo przekonujące zwycięstwa, a 2 spotkania zakończyły się remisami. Widze tomo ze jestes kolejnym milosnikiem statystyk H2h . To jest dobre w tenisie czy innych sportach indywidualnych ,ale nie ma zadnego przełozenia w sportach zespolowych (przynajmniej dla mnie).Radze porownaj sobie kadry obu zespolow z zeszlego sezonu z obecnymi. Swoja ocene mozliwosci obu ekip opieram tylko na podstawie tego co widzialem w rozgrywkach euroligi .Dla mnie zespolem zdecydowanie lepszym jest real Wprawdzie graja teraz bez Bennett'a ale doszedl za to Hamilton tez niezly strzelec. Ciekawych informacji dostarczaja tez statystyki poprzednich spotkan.W drugim spotkaniu wygranym przez Estu lider Realu Bullock spedzil na parkiecie tylko 18 min(5 fauli).W pozostalych dwoch wygranych meczach odpowiednio 39 i 31 min.Widac ze jego obecnosc na boisku jest niezbedna dla Realu. Przeciwnicy tez o tym dobrze wiedza i zrobia wszystko aby wylaczyc go z gry .Ja stawiam na real a jak bedzie to zobaczymy .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
Moim zdaniem Real w handi powinien sie zmiescic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
To ja proponuję rzecz następującą: Stawiajcie sobie na Real +3.5, ja mam postawiony Estudiantes -1, dzisiaj wieczorem studenci wygrywają 2-3 punktami i wszyscy jesteśmy szczęśliwi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A tak na serio mówiąc to takie są już uroki sportu i bukmacherki, nie mogą się wszyscy we wszystkim zgadzać. Dzisiaj wieczorem część z nas będzie liczyć kase, a część płakać. I jak to zwykle bywa w tej sytuacji najszczęśliwsi będą bukmacherzy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Gratuluję wszystkim, którzy stawiali na Real. Mnie zgubiła chyba nadmierna wiara w możliwości Estudiantesu. No ale jak tu myśleć o zwycięstwie kiedy stając na linii rzutów wolnych w 99% przypadków trafia się do kosza tylko jeden z dwóch wolnych. Coś mi sie zdaje, że przejade sie do tego Madrytu i najpierw skopie dupy studentów a potem będę ich uczył jak się wolne rzuca.
Pewne jest jedno, mistrzem zostanie Tau Ceramica.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Kto Waszym zdaniem zostanie Mistrzem Hiszpanii?
Tau czy Real?
Pozdrawiam Giertych
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 86
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 86 |
Dziś Kolejny mecz w Hiszpani....
TAU CERAMICA vs REAL M
Jakieś przeciwskazania na stawianie na TAU są ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
No moim zdaniem to Tau nie powinno mieć problemów ze zdobyciem tytułu,bo to naprawdę zrobiła się dobra drużyna,po słabym początku sezonu,pokazali swój potencjał i umiejętności. Real to dziwna drużyna,ale chyba jednak nie podskoczą gospodarzom w ich hali,ja tam zagram jedynke z handi,zdecydowana wygrana TAU jak na mój gust.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716 |
Ja bym dal TAU za grubsza kase czyli za jakies 700zl tylko czy warto ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714 |
Ja bym dal TAU za grubsza kase czyli za jakies 700zl tylko czy warto ? Sam sobie musisz odpowiedziec na to pytanie. Twoje pieniadze i Twoje ryzyko. Ja gram Tau 9/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716 |
Ja bym dal TAU za grubsza kase czyli za jakies 700zl tylko czy warto ? Sam sobie musisz odpowiedziec na to pytanie. Twoje pieniadze i Twoje ryzyko. Ja gram Tau 9/10 Oczywiscie ze tak... Mysle jednak iz nawet jels iTAU posiadloby gorszych zawodnikow od realu to grajac pierwszy mecz finalowy we wlasnej hali zrobiliby wszystko aby wygrac i to bylo by na + no ale przeciez TAU na pewno nie ma gorszych zawodnikow,to w koncu wicemistrz euroligi. Mysle ze dam ceramice tylko nie wiem za ile jeszcze :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
Tau Ceramika jestescie wielcy, prowadzic przez 26 minut meczy by pierwszy raz dac prowadzenie gosciom w 37 minucie i przegrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Brawo dla Ceramiki. Drugi mecz w Madrycie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Tia w Madrycie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Od wiekow serie playoff grane sa po dwa mecze na poczatku we wlasnych halach. Wczoraj skandaliczne sedziowanie wypaczylo wynik w 4. kwarcie. Bullock wpadalo praktycznie wszystko, jutro to sie juz nie powtorzy bo Tau nie moze sobie pozwolic na druga porazke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
Dzisiaj ostr i grubo na
TAU CERAMIKA po kursie 1,45 !!!!!!!!
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383 |
mysle ze dzis real - tau ceramica ( hc 0:5.5) wart zagrania na gosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|