|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
To był typ do konkusrsu, tyle tylko że mi się tematy pomyliły. Sorki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Dzisiaj trzeci mecz Realu z Juventutem. Przekonywujące zwycięstwo Badalony w ostatnim meczu pokazało potencjał tej drużyny. Jeśli zagraja w dzisiejszym meczu z taką konsekwencją jak w dwóch poprzednich, to szanse na sukces są bardzo duże.
Real - Juventut 2 (3,35) kurs z toto, bo nawet po podatku jest najlepszy Handi na Badalonę waha się od 5 do 7 pkt, 7 jest w toto.
pozd
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328 |
mjal byc under i dupe blada skzoda slow
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332 |
A jaki dziś ładny pojedynek Real - Estudiantes , i wreszcie Real dostanie po dupie , bo subiektywnie wkurza mnie ten zespół , myśli że może nas cięzko pracujących ludzi robić w chuja. Trochę faktów, wiem że Real dobrze prezentuje się na własnym parkiecie , alee juz małem nadzieje że polegnie z Badaloną , stało się inaczej , ale teraz ma przed zespół który pokonał Barcelonę i stawiany teraz w pozycji under doga dokopie pyszałkom z Madrytu aż miło , a kursik do tego też niezły więc gram to 3/10 .
2005-02-27 Estudiantes 95-71 Real Madrid 2005-02-03 Estudiantes 90-84 Real Madrid 2004-12-09 Real Madrid 91-66 Estudiantes 2004-10-03 Real Madrid 77-68 Estudiantes 2004-05-13 Real Madrid 85-90 Estudiantes 2004-05-11 Estudiantes 73-66 Real Madrid 2004-05-08 Real Madrid 70-95 Estudiantes 2004-05-06 Estudiantes 85-87 Real Madrid 2004-03-30 Real Madrid 82-73 Estudiantes 2004-03-23 Estudiantes 75-83 Real Madrid
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100 |
Cos Ci typ nie wchodzi, dobrze, ja postawilem na Real z Handi (-6,5) mam nadzieje, ze wejdzie, nie wiem czemu sadzisz, ze Real mialby dostac dzisiaj w dupe, to w koncu druga druzyna sezonu zasadniczego!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383 |
Tau Ceramica - Unicaja Malaga (H -6.5) 1.87 TYP 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
Tau Ceramica - Unicaja Malaga (H -6.5) 1.87 TYP 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> zgadzam sie,zdecydowany prezent od min Unibetu-kurs 1.9,troche wyzszy:),pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Ostatni mecz stawiałem też -hc a bylo 72-63 nerwówka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100 |
Na dzisiaj na Real (-6,5), gdzie jak gdzie, ale u siebie to nie maja wyjscia i musza wygrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Na dzisiaj na Real (-6,5), gdzie jak gdzie, ale u siebie to nie maja wyjscia i musza wygrac to akurat jest bez znaczenia w pojedynkach ze Studentami:) ... handi na Estudiantesoferowane przez toto jest atrakcyjne... taki dubel za 5/10 Alba - Opel +9 /2 Real - Etudiantes +9/2 3.3 Totomix
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995 |
Na dzisiaj na Real (-6,5), gdzie jak gdzie, ale u siebie to nie maja wyjscia i musza wygrac to akurat jest bez znaczenia w pojedynkach ze Studentami:) ... handi na Estudiantesoferowane przez toto jest atrakcyjne... taki dubel za 5/10 Alba - Opel +9 /2 Real - Etudiantes +9/2 3.3 Totomix dobry dublet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> ...do tego Chalon & Asvel i mamy podwojny debel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995 |
Na dzisiaj na Real (-6,5), gdzie jak gdzie, ale u siebie to nie maja wyjscia i musza wygrac to akurat jest bez znaczenia w pojedynkach ze Studentami:) ... handi na Estudiantesoferowane przez toto jest atrakcyjne... taki dubel za 5/10 Alba - Opel +9 /2 Real - Etudiantes +9/2 3.3 Totomix dobry dublet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> ...do tego Chalon & Asvel i mamy podwojny debel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Jednak z podwojnego debla wyszla dupa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995 |
Na dzisiaj na Real (-6,5), gdzie jak gdzie, ale u siebie to nie maja wyjscia i musza wygrac to akurat jest bez znaczenia w pojedynkach ze Studentami:) ... handi na Estudiantesoferowane przez toto jest atrakcyjne... taki dubel za 5/10 Alba - Opel +9 /2 Real - Etudiantes +9/2 3.3 Totomix zanosi sie na dwie gole 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> po kursie 3 krotnie wyzszym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332 |
Juz pisałem wcześniej o meczu Adecco-Real wtedy pomyliłem sie o jedno spotkanie wygrali drugi mecz nie piwerwszy ,ale argumenty sie nie zmieniaja i dzis po pieknym kursie Adecco -3,5 za 1,85 gram za 8/10 . Jeżeli ich nie zmiotą przed wlasna publika to ja sie wypisuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />))
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Też uważam, że dzisiaj Estudiantes powinien zmieść rywali z parkietu, akursy wystawione przez firmy bukmacherskie to jak dla mnie jakaś pomyłka. Ja zagrałem Estudiantes (-1) po kursie 1.909 w Sportingbecie za duuużo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
pieny mecz, Estudiantes w ciagu statnich 15 minut odrobilo strate ponad 20 pkt i doprowadzilo do dogrywki.
a co zrobili w dogrywce ? przegrali na wlasne zyczenie .
Na 3 sekundy przed koncem dogrywki wygrywali 84:83 z Realem i co ? i sfaulowali zawodnika Realu Madryt, ten wykorzystal 2 rzuty wolne i Real Madryt wygral 85:84
Wolalbym zeby Estudiantes przegralo wysoko w regulaminowym czasie, niz na wlasne zyczenie w dogrywce.
Chyle przed zawodnikami Estudiantes czola za pogon i wyjscie z beznadziejnej sytuacji i doprowadzenie do remisu, ale po co to wszytsko bylo jak jeden bezmyslny faul na 1 sekunde przed koncem dogrywki zniweczyl caly trud druzyny gospodarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
No właśnie do teraz zastanawiam się po co Estudiantes faulował na kilka sekund przed końcem dogrywki prowadząc 84:83. Ale i tak wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla nich za odrobienie 12 punktów straty przez 3 ostatnie minuty.
W następnym meczu tych drużyn podwajam stawkę na studentów albo razem z pajelo się stąd wypisujemy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
No właśnie do teraz zastanawiam się po co Estudiantes faulował na kilka sekund przed końcem dogrywki prowadząc 84:83. Ale i tak wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla nich za odrobienie 12 punktów straty przez 3 ostatnie minuty.
W następnym meczu tych drużyn podwajam stawkę na studentów albo razem z pajelo się stąd wypisujemy... trzeba grac na Estudiantes, popieram !! Warto !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332 |
Kurcze a juz myslałem , że przezyje dwa horrory z happy endem w jeden dzień. Najpierw Radomiak Korona bramka na 2:2 w 97 minucie, już mialem stan przedzawałowy ale dobrze sie skonczyło i obylo sie bez szpitala:)), przychodze do domu a tu znowu praktycznie pogodzony z porazką juz miałem się spokojnie kłaść spać , a tu chłopaki z Estudiantes jakby się red bulla ożłopali w 4 kwarcie i remis, zacieram rece myslę wyciągneli to teraz ich powiozą, no nie udało sie , ale nawet nie szkoda tych paru złotych, bo zostaną odrobione z nawiązką. Muszę stwierdzić , że itak w play offach jest to najbardziej dochodowy sport. Undery można grać prawie w ciemno, oprócz ligi francuskiej bo tam chyba grają bez obrony, tylko wymianą ciosów. pozdrowienia dla tomo i Goldi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Dzisiaj 4 mecz Unicaja-Tau.
Kursy na Unicaję oscylują w okolicy 1,50-1,60 (online bookies).
Moje pytanie czy warto grac po takim kursie. A moze sprobowac hc -3 na Unicaje.
Przypomnę, Unicaja prowadzi 2-1 po 3 spotkaniach.
Pozdrawiam Giertych
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|