"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13
#256693 26/05/2005 18:33
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
To był typ do konkusrsu, tyle tylko że mi się tematy pomyliły.
Sorki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#256694 27/05/2005 15:48
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dzisiaj trzeci mecz Realu z Juventutem. Przekonywujące zwycięstwo Badalony w ostatnim meczu pokazało potencjał tej drużyny. Jeśli zagraja w dzisiejszym meczu z taką konsekwencją jak w dwóch poprzednich, to szanse na sukces są bardzo duże.

Real - Juventut 2 (3,35) kurs z toto, bo nawet po podatku jest najlepszy
Handi na Badalonę waha się od 5 do 7 pkt, 7 jest w toto.

pozd

#256695 27/05/2005 20:05
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
mjal byc under i dupe blada skzoda slow

#256696 03/06/2005 07:47
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
A jaki dziś ładny pojedynek Real - Estudiantes , i wreszcie Real dostanie po dupie , bo subiektywnie wkurza mnie ten zespół , myśli że może nas cięzko pracujących ludzi robić w chuja. Trochę faktów, wiem że Real dobrze prezentuje się na własnym parkiecie , alee juz małem nadzieje że polegnie z Badaloną , stało się inaczej , ale teraz ma przed zespół który pokonał Barcelonę i stawiany teraz w pozycji under doga dokopie pyszałkom z Madrytu aż miło , a kursik do tego też niezły więc gram to 3/10 .

2005-02-27 Estudiantes 95-71 Real Madrid
2005-02-03 Estudiantes 90-84 Real Madrid
2004-12-09 Real Madrid 91-66 Estudiantes
2004-10-03 Real Madrid 77-68 Estudiantes
2004-05-13 Real Madrid 85-90 Estudiantes
2004-05-11 Estudiantes 73-66 Real Madrid
2004-05-08 Real Madrid 70-95 Estudiantes
2004-05-06 Estudiantes 85-87 Real Madrid
2004-03-30 Real Madrid 82-73 Estudiantes
2004-03-23 Estudiantes 75-83 Real Madrid

#256697 03/06/2005 19:00
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100
Cos Ci typ nie wchodzi, dobrze, ja postawilem na Real z Handi (-6,5) mam nadzieje, ze wejdzie, nie wiem czemu sadzisz, ze Real mialby dostac dzisiaj w dupe, to w koncu druga druzyna sezonu zasadniczego!!

#256698 04/06/2005 10:56
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Tau Ceramica - Unicaja Malaga (H -6.5) 1.87 TYP 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

#256699 04/06/2005 12:14
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Quote
Tau Ceramica - Unicaja Malaga (H -6.5) 1.87 TYP 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

zgadzam sie,zdecydowany prezent od min Unibetu-kurs 1.9,troche wyzszy:),pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#256700 04/06/2005 14:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Ostatni mecz stawiałem też -hc a bylo 72-63 nerwówka

#256701 05/06/2005 12:07
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100
Na dzisiaj na Real (-6,5), gdzie jak gdzie, ale u siebie to nie maja wyjscia i musza wygrac

#256702 05/06/2005 12:35
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
Na dzisiaj na Real (-6,5), gdzie jak gdzie, ale u siebie to nie maja wyjscia i musza wygrac
to akurat jest bez znaczenia w pojedynkach ze Studentami:)
...
handi na Estudiantesoferowane przez toto jest atrakcyjne...
taki dubel za 5/10
Alba - Opel +9 /2
Real - Etudiantes +9/2
3.3 Totomix

#256703 05/06/2005 12:57
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
Quote
Quote
Na dzisiaj na Real (-6,5), gdzie jak gdzie, ale u siebie to nie maja wyjscia i musza wygrac
to akurat jest bez znaczenia w pojedynkach ze Studentami:)
...
handi na Estudiantesoferowane przez toto jest atrakcyjne...
taki dubel za 5/10
Alba - Opel +9 /2
Real - Etudiantes +9/2
3.3 Totomix
dobry dublet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
...do tego Chalon & Asvel i mamy podwojny debel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#256704 05/06/2005 16:39
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
Quote
Quote
Quote
Na dzisiaj na Real (-6,5), gdzie jak gdzie, ale u siebie to nie maja wyjscia i musza wygrac
to akurat jest bez znaczenia w pojedynkach ze Studentami:)
...
handi na Estudiantesoferowane przez toto jest atrakcyjne...
taki dubel za 5/10
Alba - Opel +9 /2
Real - Etudiantes +9/2
3.3 Totomix
dobry dublet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
...do tego Chalon & Asvel i mamy podwojny debel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Jednak z podwojnego debla wyszla dupa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#256705 05/06/2005 17:42
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
Quote
Quote
Na dzisiaj na Real (-6,5), gdzie jak gdzie, ale u siebie to nie maja wyjscia i musza wygrac
to akurat jest bez znaczenia w pojedynkach ze Studentami:)
...
handi na Estudiantesoferowane przez toto jest atrakcyjne...
taki dubel za 5/10
Alba - Opel +9 /2
Real - Etudiantes +9/2
3.3 Totomix
zanosi sie na dwie gole 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> po kursie 3 krotnie wyzszym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#256706 08/06/2005 08:58
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Juz pisałem wcześniej o meczu Adecco-Real wtedy pomyliłem sie o jedno spotkanie wygrali drugi mecz nie piwerwszy ,ale argumenty sie nie zmieniaja i dzis po pieknym kursie Adecco -3,5 za 1,85 gram za 8/10 . Jeżeli ich nie zmiotą przed wlasna publika to ja sie wypisuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />))

#256707 08/06/2005 09:43
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Też uważam, że dzisiaj Estudiantes powinien zmieść rywali z parkietu, akursy wystawione przez firmy bukmacherskie to jak dla mnie jakaś pomyłka.
Ja zagrałem Estudiantes (-1) po kursie 1.909 w Sportingbecie za duuużo.

#256708 08/06/2005 20:32
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
pieny mecz, Estudiantes w ciagu statnich 15 minut odrobilo strate ponad 20 pkt i doprowadzilo do dogrywki.

a co zrobili w dogrywce ? przegrali na wlasne zyczenie .

Na 3 sekundy przed koncem dogrywki wygrywali 84:83 z Realem i co ? i sfaulowali zawodnika Realu Madryt, ten wykorzystal 2 rzuty wolne i Real Madryt wygral 85:84

Wolalbym zeby Estudiantes przegralo wysoko w regulaminowym czasie, niz na wlasne zyczenie w dogrywce.

Chyle przed zawodnikami Estudiantes czola za pogon i wyjscie z beznadziejnej sytuacji i doprowadzenie do remisu, ale po co to wszytsko bylo jak jeden bezmyslny faul na 1 sekunde przed koncem dogrywki zniweczyl caly trud druzyny gospodarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#256709 08/06/2005 20:37
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
No właśnie do teraz zastanawiam się po co Estudiantes faulował na kilka sekund przed końcem dogrywki prowadząc 84:83.
Ale i tak wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla nich za odrobienie 12 punktów straty przez 3 ostatnie minuty.

W następnym meczu tych drużyn podwajam stawkę na studentów albo razem z pajelo się stąd wypisujemy...

#256710 08/06/2005 20:47
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
Quote
No właśnie do teraz zastanawiam się po co Estudiantes faulował na kilka sekund przed końcem dogrywki prowadząc 84:83.
Ale i tak wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla nich za odrobienie 12 punktów straty przez 3 ostatnie minuty.

W następnym meczu tych drużyn podwajam stawkę na studentów albo razem z pajelo się stąd wypisujemy...

trzeba grac na Estudiantes, popieram !! Warto !!

#256711 09/06/2005 06:44
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Kurcze a juz myslałem , że przezyje dwa horrory z happy endem w jeden dzień. Najpierw Radomiak Korona bramka na 2:2 w 97 minucie, już mialem stan przedzawałowy ale dobrze sie skonczyło i obylo sie bez szpitala:)), przychodze do domu a tu znowu praktycznie pogodzony z porazką juz miałem się spokojnie kłaść spać , a tu chłopaki z Estudiantes jakby się red bulla ożłopali w 4 kwarcie i remis, zacieram rece myslę wyciągneli to teraz ich powiozą, no nie udało sie , ale nawet nie szkoda tych paru złotych, bo zostaną odrobione z nawiązką. Muszę stwierdzić , że itak w play offach jest to najbardziej dochodowy sport. Undery można grać prawie w ciemno, oprócz ligi francuskiej bo tam chyba grają bez obrony, tylko wymianą ciosów.
pozdrowienia dla tomo i Goldi

#256712 09/06/2005 10:45
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Dzisiaj 4 mecz Unicaja-Tau.

Kursy na Unicaję oscylują w okolicy 1,50-1,60 (online bookies).

Moje pytanie czy warto grac po takim kursie. A moze sprobowac hc -3 na Unicaje.

Przypomnę, Unicaja prowadzi 2-1 po 3 spotkaniach.

Pozdrawiam
Giertych

Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa, latajaca_holenderka), 2,883 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,849
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1