Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13
#256713 09/06/2005 11:31
Dołączył: Jun 2005
Posty: 196
member
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 196
Tak wogole to unicaja to nie prowadzi tylko przegrywa po 3 meczach 1-2. ja bym raczej gral tutaj Ceramike ale to jest tylko moije prywatne zdanie
Pozdro

Bonus: Unibet
#256714 09/06/2005 11:37
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Tak, mea culpa, oczywiscie unicaja przegrywa po 3 meczach 1-2.

To troche mnie zniechęca do grania na unicaje w tym meczu po kursach 1,6-1,65.

#256715 09/06/2005 11:38
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
Quote
Dzisiaj 4 mecz Unicaja-Tau.

Kursy na Unicaję oscylują w okolicy 1,50-1,60 (online bookies).

Moje pytanie czy warto grac po takim kursie. A moze sprobowac hc -3 na Unicaje.

Przypomnę, Unicaja prowadzi 2-1 po 3 spotkaniach.

Pozdrawiam
Giertych

masz racje kursy na Unicaje w granicach 1,60 ale oprocz jednego buka. Uwaga BAW wystawil 1,85 i ja to biore, kurs na gospodarzy po kursie 1,85 mysle ze warto.

#256716 09/06/2005 11:56
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,080
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,080
Quote
Quote
Dzisiaj 4 mecz Unicaja-Tau.

Kursy na Unicaję oscylują w okolicy 1,50-1,60 (online bookies).

Moje pytanie czy warto grac po takim kursie. A moze sprobowac hc -3 na Unicaje.

Przypomnę, Unicaja prowadzi 2-1 po 3 spotkaniach.

Pozdrawiam
Giertych

masz racje kursy na Unicaje w granicach 1,60 ale oprocz jednego buka. Uwaga BAW wystawil 1,85 i ja to biore, kurs na gospodarzy po kursie 1,85 mysle ze warto.

no ja rowniez zdecydowalem sie zagrac Malage po kursie 1,75 w Toto.. Fakt ze przegrywa 2:1 z tau niczego nie przesadza.. jednak w tym sezonie, to wlasnie ich wlasna hala byla ich sila .. no i pokonali u siebei Tau (po dogrywce, ale zwyciezyli)

#256717 09/06/2005 12:11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714

Fajnie ,ze gracie na Unicaje ,ale z chęcią przeczytałbym chociaz jeden racjonalny argument.
Ok gospodarze ,a co poza tym ?
Poprzedni mecz wygrali dopiero po dwóch dogrywkach kiedy najlepszy zawodnik TAU (Scola ) siedział juz na ławce za pięć fauli.
Oczywiscie można znowu liczyc na to,ze Scola nie dotrwa do końca spotkania ...ale mozna sie przeliczyć.
Szanse oceniam 50 na 50 dlatego ten mecz jest nie do grania .Jezeli już to warto postawic na TAU po lepszym kursie.

#256718 09/06/2005 12:43
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
2,25 w unibecie tau baw 1,85 a baw sie zna lepiej na koszu europejskim niz unibet wiec warto to grac.

#256719 09/06/2005 13:16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Dzisiaj Tau awansuje nie ma innej opcji... Sa znacznie lepsi a 5 meczu chyba nie beda chcieli ryzykowac... Dla mnie Tau+3 to tak 8/10...

#256720 09/06/2005 13:23
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
dzisiaj stawiam zdecydowanie na Unicaja Malaga, mecz bedzie na ewno ciekawy, gdyz Unicaja u siebie to na pewno rownorzedny rywal dla Tau Ceramiki, na pewno gospodarze beda walczyli a Tau Ceramika ? w razie porazki ma jeszcze mecz u siebie
Zobaczymy kto dzis z nas bedzie mial racje kto bedzie swietowal a kto sie wkurzal.
Mecz o 21.

#256721 09/06/2005 13:29
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Wy sledziliscie ostatni mecz? W koncowce Uniacaja dostawala dwoma poobno w koncowce typo z Uniacaji ewidentnie sfauloawal w ataku a sedzia potraktowal to jako faul w obronie. Nawet widownia sie smiala... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> To chyba o czyms swiadczny. Na dodatek Scola (Tau) musial w miare szybko opuscic boisko za faule, a dzisiaj mysle ze to sie nie powtorzy...

#256722 09/06/2005 20:26
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
Unicaja przegrala, przegrana wysoko 3 kwarta zadecydowala o porazce gospodarzy.
To ja sie smuce a inni swietuja
to tylko sport

#256723 09/06/2005 20:46
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Quote
Tak, mea culpa, oczywiscie unicaja przegrywa po 3 meczach 1-2.

To troche mnie zniechęca do grania na unicaje w tym meczu po kursach 1,6-1,65.

Słusznie zauważyłem, zagrałem na TAU i kasa jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#256724 10/06/2005 06:52
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Tak więc znamy już jednego finalistę - TAU Ceramica.

Dziś 4 mecz II półfinału:

Adecco - Real (po 3 meczach Adecco przegrywa 1-2).

Kursy na Adecco w okolicach 1,7 więc może warto zagrać że dziś ta seria się nie skończy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#256725 10/06/2005 06:55
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Dodam że wszyscy spodziewali się wygranej Estudiantes w 3 spotkaniu, po tym jak rozgromili Real na wyjeździe w 2 meczu.

Tymczasem przegrali u siebie ten mecz, choć wcześniej odrobili dużą stratę doprowadzając do dogrywki.

Mam mieszane uczucia co do dzisiejszego meczu...

#256726 10/06/2005 07:55
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Dzisiaj Estudiantes -3.5 (chyba, że Sportingbet da niższą linię, a on jest znany z odchyłów dotyczących kosza) za 2 razy tyle co w środe i albo jestem bogaty albo kończe z bukmacherką.
Nie wyobrażam sobie dzisiaj innego przebiegu spotkania niż łatwe i przekonujące zwycięstwo studentów.

#256727 10/06/2005 07:56
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
No w sumie w środe też sobie nie wyobrażałem, ale ponoć nic 2 razy się nie zdarza...

#256728 10/06/2005 09:47
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Quote
Quote
Tak, mea culpa, oczywiscie unicaja przegrywa po 3 meczach 1-2.

To troche mnie zniechęca do grania na unicaje w tym meczu po kursach 1,6-1,65.

Słusznie zauważyłem, zagrałem na TAU i kasa jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
eeeeee eeeeee <brawo> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#256729 10/06/2005 10:06
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
dzis moim zdnaiem rowniez studenci wygrywaja po ostatniej wpadce ale i heroicznym boju dzis nei pozostawia zludzen kto jest lepszy przyczyn [orazki doszukiwalbym sie w super formie realu lecz zbyt szybkiem zalpaniu fauli przez jednego z liderow studentow JANSENA (najlpeszy strzelec w pierwszym spotkaniu polfinalowym) ktory juz na poczatku meczu uzbeiral trzy faule i nie garl za dlugo a pozatym mecz zycia BULLOCKA z realu licze ze to dzis sie nei powtorZy i studenci powiaza REAL

#256730 10/06/2005 10:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
No to dzisiaj sie chyba wszyscy zgadzamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Estudiantes dzisiaj sie poprawiaja i wygrywaja... Z kolejnosci meczow (1.-dobry mecz Realu, 2.-zajebisty Studentow, 3.-wygrana Realu) wynika ze dzisiaj Estudiantes powinni spokojnie wygrac z Realem i bedziemy czekac na thriller w Madrycie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#256731 10/06/2005 11:44
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Hehe, to samo co wczoraj ...
Zajebiście się to czyta ...Szkoda tylko ,ze nie wiecie nawet ,ze oba zespoły graja w tej samej hali.Takze takie pojecie jak "gospodarz" jest tu bez znaczenia.
A mecz wygra Real nie ma innej opcji

#256732 10/06/2005 11:56
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Quote
Hehe, to samo co wczoraj ...
Zajebiście się to czyta ...Szkoda tylko ,ze nie wiecie nawet ,ze oba zespoły graja w tej samej hali.Takze takie pojecie jak "gospodarz" jest tu bez znaczenia.
A mecz wygra Real nie ma innej opcji

Heh chyba jednak pojęcie gospodarz ma znaczenie - ot chociażby więcej kibiców ma prawo wejść - tak jak jest w Mediolanie na San Siro.

Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, aker, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,644 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,268
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1