|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 196
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 196 |
Tak wogole to unicaja to nie prowadzi tylko przegrywa po 3 meczach 1-2. ja bym raczej gral tutaj Ceramike ale to jest tylko moije prywatne zdanie Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Tak, mea culpa, oczywiscie unicaja przegrywa po 3 meczach 1-2.
To troche mnie zniechęca do grania na unicaje w tym meczu po kursach 1,6-1,65.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
Dzisiaj 4 mecz Unicaja-Tau.
Kursy na Unicaję oscylują w okolicy 1,50-1,60 (online bookies).
Moje pytanie czy warto grac po takim kursie. A moze sprobowac hc -3 na Unicaje.
Przypomnę, Unicaja prowadzi 2-1 po 3 spotkaniach.
Pozdrawiam Giertych masz racje kursy na Unicaje w granicach 1,60 ale oprocz jednego buka. Uwaga BAW wystawil 1,85 i ja to biore, kurs na gospodarzy po kursie 1,85 mysle ze warto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,080
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,080 |
Dzisiaj 4 mecz Unicaja-Tau.
Kursy na Unicaję oscylują w okolicy 1,50-1,60 (online bookies).
Moje pytanie czy warto grac po takim kursie. A moze sprobowac hc -3 na Unicaje.
Przypomnę, Unicaja prowadzi 2-1 po 3 spotkaniach.
Pozdrawiam Giertych masz racje kursy na Unicaje w granicach 1,60 ale oprocz jednego buka. Uwaga BAW wystawil 1,85 i ja to biore, kurs na gospodarzy po kursie 1,85 mysle ze warto. no ja rowniez zdecydowalem sie zagrac Malage po kursie 1,75 w Toto.. Fakt ze przegrywa 2:1 z tau niczego nie przesadza.. jednak w tym sezonie, to wlasnie ich wlasna hala byla ich sila .. no i pokonali u siebei Tau (po dogrywce, ale zwyciezyli)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714 |
Fajnie ,ze gracie na Unicaje ,ale z chęcią przeczytałbym chociaz jeden racjonalny argument. Ok gospodarze ,a co poza tym ? Poprzedni mecz wygrali dopiero po dwóch dogrywkach kiedy najlepszy zawodnik TAU (Scola ) siedział juz na ławce za pięć fauli. Oczywiscie można znowu liczyc na to,ze Scola nie dotrwa do końca spotkania ...ale mozna sie przeliczyć. Szanse oceniam 50 na 50 dlatego ten mecz jest nie do grania .Jezeli już to warto postawic na TAU po lepszym kursie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
2,25 w unibecie tau baw 1,85 a baw sie zna lepiej na koszu europejskim niz unibet wiec warto to grac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
Dzisiaj Tau awansuje nie ma innej opcji... Sa znacznie lepsi a 5 meczu chyba nie beda chcieli ryzykowac... Dla mnie Tau+3 to tak 8/10...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
dzisiaj stawiam zdecydowanie na Unicaja Malaga, mecz bedzie na ewno ciekawy, gdyz Unicaja u siebie to na pewno rownorzedny rywal dla Tau Ceramiki, na pewno gospodarze beda walczyli a Tau Ceramika ? w razie porazki ma jeszcze mecz u siebie Zobaczymy kto dzis z nas bedzie mial racje kto bedzie swietowal a kto sie wkurzal. Mecz o 21.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
Wy sledziliscie ostatni mecz? W koncowce Uniacaja dostawala dwoma poobno w koncowce typo z Uniacaji ewidentnie sfauloawal w ataku a sedzia potraktowal to jako faul w obronie. Nawet widownia sie smiala... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> To chyba o czyms swiadczny. Na dodatek Scola (Tau) musial w miare szybko opuscic boisko za faule, a dzisiaj mysle ze to sie nie powtorzy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
Unicaja przegrala, przegrana wysoko 3 kwarta zadecydowala o porazce gospodarzy. To ja sie smuce a inni swietuja to tylko sport
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Tak, mea culpa, oczywiscie unicaja przegrywa po 3 meczach 1-2.
To troche mnie zniechęca do grania na unicaje w tym meczu po kursach 1,6-1,65. Słusznie zauważyłem, zagrałem na TAU i kasa jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Tak więc znamy już jednego finalistę - TAU Ceramica.
Dziś 4 mecz II półfinału:
Adecco - Real (po 3 meczach Adecco przegrywa 1-2).
Kursy na Adecco w okolicach 1,7 więc może warto zagrać że dziś ta seria się nie skończy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Dodam że wszyscy spodziewali się wygranej Estudiantes w 3 spotkaniu, po tym jak rozgromili Real na wyjeździe w 2 meczu.
Tymczasem przegrali u siebie ten mecz, choć wcześniej odrobili dużą stratę doprowadzając do dogrywki.
Mam mieszane uczucia co do dzisiejszego meczu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Dzisiaj Estudiantes -3.5 (chyba, że Sportingbet da niższą linię, a on jest znany z odchyłów dotyczących kosza) za 2 razy tyle co w środe i albo jestem bogaty albo kończe z bukmacherką. Nie wyobrażam sobie dzisiaj innego przebiegu spotkania niż łatwe i przekonujące zwycięstwo studentów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
No w sumie w środe też sobie nie wyobrażałem, ale ponoć nic 2 razy się nie zdarza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Tak, mea culpa, oczywiscie unicaja przegrywa po 3 meczach 1-2.
To troche mnie zniechęca do grania na unicaje w tym meczu po kursach 1,6-1,65. Słusznie zauważyłem, zagrałem na TAU i kasa jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> eeeeee eeeeee <brawo> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
dzis moim zdnaiem rowniez studenci wygrywaja po ostatniej wpadce ale i heroicznym boju dzis nei pozostawia zludzen kto jest lepszy przyczyn [orazki doszukiwalbym sie w super formie realu lecz zbyt szybkiem zalpaniu fauli przez jednego z liderow studentow JANSENA (najlpeszy strzelec w pierwszym spotkaniu polfinalowym) ktory juz na poczatku meczu uzbeiral trzy faule i nie garl za dlugo a pozatym mecz zycia BULLOCKA z realu licze ze to dzis sie nei powtorZy i studenci powiaza REAL
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
No to dzisiaj sie chyba wszyscy zgadzamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Estudiantes dzisiaj sie poprawiaja i wygrywaja... Z kolejnosci meczow (1.-dobry mecz Realu, 2.-zajebisty Studentow, 3.-wygrana Realu) wynika ze dzisiaj Estudiantes powinni spokojnie wygrac z Realem i bedziemy czekac na thriller w Madrycie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714 |
Hehe, to samo co wczoraj ... Zajebiście się to czyta ...Szkoda tylko ,ze nie wiecie nawet ,ze oba zespoły graja w tej samej hali.Takze takie pojecie jak "gospodarz" jest tu bez znaczenia. A mecz wygra Real nie ma innej opcji
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Hehe, to samo co wczoraj ... Zajebiście się to czyta ...Szkoda tylko ,ze nie wiecie nawet ,ze oba zespoły graja w tej samej hali.Takze takie pojecie jak "gospodarz" jest tu bez znaczenia. A mecz wygra Real nie ma innej opcji Heh chyba jednak pojęcie gospodarz ma znaczenie - ot chociażby więcej kibiców ma prawo wejść - tak jak jest w Mediolanie na San Siro.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|